SpinBet24
Trening i suplementacja Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Trening i suplementacja

4 posters

Go down

Trening i suplementacja Empty Trening i suplementacja

Pisanie by Brunobet Czw 7 Cze 2018 - 13:39

Widziałem, że ktoś poruszył już temat na forum.
Chciałbym w takim razie napisać swoją opinię na temat osoby, z której usług korzystałem.
Jeżeli jesteś początkujący lub trwasz w stagnacji, polecam zgłoszenie się do specjalisty.
Czytanie miliona artykułów w necie pisanych głównie przez gości bez szyi i wstrzykujących co popadnie, nie jest dobrym rozwiązaniem.
Wiem, bo sam tak zaczynałem i efekty były mizerne lub nie było ich wcale.
Jeden ze znajomych polecił mi trenera personalnego.
Na początku byłem dość sceptyczny, bo zawsze wydawało mi się, że kosztuje masę kasy itd. jednak postanowiłem zadzwonić.
Już przy pierwszej rozmowie facet mnie zaskoczył, bo poza wrażeniem, że rozmawiam z gościem posiadającym mega wiedzę to nie sprawiał wrażenia jakby chciał wziąć kasę i dalej się martw sam o siebie. Jak nie będzie efektów to znaczy, że moja wina.
Kontrolował moje efekty przez cały okres, a jak spóźniałem się z wysłaniem postępów, to dostawałem opierdziel i to solidny.
Przede wszystkim na dzień dobry miałem zrobić badania lekarskie, pomiary itd.
Po 4-5 miesiącach z pasa poleciało 12 cm i waga znacząco poszła w dół jednocześnie nie czułem zmęczenia. Posiłki jadłem takie jak cała rodzinka tylko w odpowiedniej ilości. Co ważne przez cały ten okres ćwiczyłem w mieszkaniu, bez siłowni a efekty były bardzo dobre.
Po kilku miesiącach się wkręciłem i poprosiłem o suple i tu też jestem zadowolony
Polecam wszystkim korzystanie z usług zawodowców, nie koniecznie Pana Marcina, ale kogokolwiek kto zajmuje się tym zawodowo.
Od dwóch czy trzech lat już korzystam z wiedzy, jaką uzyskałem od tego człowieka, ale jak potrzebuje jakiegoś wsparcia to wiem gdzie się zgłosić.
Nie mogę znaleźć starej strony Pana Marcina, ale z tego co mi się udało znaleźć za pomocą facebooka posiada już nową https://www.sportowytrener.pl
Mam nadzieję, że pomogłem trochę niezdecydowanym i zagubionym.
Jeżeli zostanie to potraktowane przez administracje jako reklama czy coś w tym stylu to proszę o usunięcie.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Trening i suplementacja Empty Re: Trening i suplementacja

Pisanie by Brunobet Czw 7 Cze 2018 - 13:46

I jeszcze jedna ważna chyba dla większości sprawa. Wszystko załatwiałem na odległość gdyż jak już niektórzy wiedzą na co dzień mieszkam w Ipswich a sportowytrener.pl mieszka w Polsce.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Trening i suplementacja Empty Re: Trening i suplementacja

Pisanie by Robocop Pią 8 Cze 2018 - 9:47

A możesz zdradzić jakie są jego stawki.
Bo niewielkie pieniądze to pojęcie względne w zależności od tego ile kto zarabia.
Robocop
Robocop

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 48
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Trening i suplementacja Empty Re: Trening i suplementacja

Pisanie by Brunobet Pią 8 Cze 2018 - 11:28

Nie będę teraz strzelał bo to sprawa indywidualna w zależności od czasu trwania współpracy oraz stopnia zaawansowania.
Ja płaciłem za 3 miesiące z góry 500 ziko.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Trening i suplementacja Empty Re: Trening i suplementacja

Pisanie by gepard433 Wto 19 Cze 2018 - 11:58

Trening i suplementacja Very Happy

gepard433

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 13
SpinyBety : 6

Powrót do góry Go down

Trening i suplementacja Empty Re: Trening i suplementacja

Pisanie by Zecetwedawx Wto 11 Wrz 2018 - 14:27

Wydaje mi się, że to jest zdecydowanie kwestia dla specjalisty z tego obszaru tematycznego. Można wiele trudności w ten sposób sobie oszczędzić.

_________________
Trzeba śmiać się, nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu – Jean de La Bruyere

Zecetwedawx

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 5
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Trening i suplementacja Empty Re: Trening i suplementacja

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach