SpinBet24
Wszystko o F1 - Page 2 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wszystko o F1

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

24072018

Pisanie 

Wszystko o F1 - Page 2 Empty Wszystko o F1




Na początku pytanko Smile
Czy wierzycie, ze jeszcze powróci Kubicomania?


Formuła 1 jest światem niezwykle elitarnym. Na starcie do wyścigu ustawia się ledwie dwudziestu kierowców. Teoretycznie najlepszych na świecie. W praktyce jest z tym różnie. Rywalizacja w F1 wiąże się z ogromnymi kosztami, a to w przypadku niektórych ekip oznacza pójście na kompromisy, czyli sięganie po kierowców z budżetem, tzw. pay-driverów.
Niestety na tym stracił Robert który przegrał rywalizacje z Ruskiem który wniósł do zespołu potężny budżet.

W takim razie czy F! to jeszcze sport?
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Wszystko o F1 :: Comments

avatar

Pisanie Sro 26 Wrz 2018 - 20:07 by MichW

Esteban Ocon potwierdził że prowadzi z Williamsem negocjacje.

"Nie wiem, czy mogę trafić do Williamsa. Negocjujemy i mam nadzieję, że wszystko wyjdzie. Nie mam kontraktu na przyszły sezon, ale to nie katastrofa, bo nigdy nie wiadomo, jak rozwiną się sprawy w Formule 1. Mogę obiecać, że w przyszłym roku zrobię wszystko by wrócić do rywalizacji w 2020 roku

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 14 Paź 2018 - 18:59 by MichW

George Russel oficjalnie zastąpił w Williamsie Lance Strolla i wszystko wskazuje na to że o drugie miejsce w bolidzie na sezon 2019 będzie rywalizował Kubica z Sirotkinem. Dużo zależy od finansów choć według cenionych dziennikarzy Kubica może liczyć na duże wsparcie finansowe także szanse na angaż wśród kierowców nadal ma.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 18 Paź 2018 - 18:04 by MichW

Sergio Perez zostaje w Force India na kolejny sezon. Wszystkie zespoły już praktycznie kompletne, tylko Williams się ociąga. :/

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 5 Lis 2018 - 18:53 by MichW

Rob Smedley, szef do spraw osiągów w Williamsie rozstanie się z zespołem wraz z końcem obecnego sezonu.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 13 Lis 2018 - 19:08 by MichW

Jak informują media Robert Kubica dostał propozycję kontraktu kierowcy wyścigowego od Williamsa na przyszły rok. Pozostały tylko kwestie dogrania szczegółów m.in. ile treningów ma oddać testowanym kierowcom.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 21 Lis 2018 - 19:46 by MichW

Zdaniem mediów już pewne jest to że Robert Kubica zostanie kierowcą Williamsa na przyszły sezon, a Orlen ma zostać sponsorem zespołu.

Ponoć wszystko zostanie potwierdzone jutro zatem czekamy. Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 22 Lut 2019 - 22:05 by adrianP

W piątek na torze w Barcelonie ponownie zobaczyliśmy w akcji Williamsa i Roberta Kubicę. Brytyjski zespół skorzystał z dnia filmowego. W ten sposób model FW42 przejechał kolejne kilometry.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 7 Mar 2019 - 13:59 by preorder

17 marca już pierwszy wyścig! Szkoda tylko, że Kubiva ma gówniany bolid, on w tym Williamsie to punktów w tym sezonie nie zdobędzie albo będzie bardzo ciężko. Testy pokazały gdzie jest Williams na tle innych konstruktorów niestety. Dodatkowo dzisiaj jeszcze zawinął im się dyrektor techniczny Very Happy Niby na urlop no ale nie robi sie takich akcji na niecałe dwa tygodnie przed startem sezonu widać, że nie ma pomysłu co zrobić z tymi bolidami bo oba są nic nie warte. Orlen ładnie utopił te 100 baniek czy ile oni tam włożyli w powrót Roberta, niezła reklama jak tu będzie problem żeby wyścig w tych złomach ukończyć.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 7 Mar 2019 - 14:35 by adrianP

No ale jest chyba chociaż minimalna szansa że Kubica się pokaże że strony indywidualnej, wycisnie z bolidu 100 procent i raz ze może uzyska jakiś fajny wynik a dwa może ktoś pomyśli żeby go "kupić".

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 7 Mar 2019 - 14:47 by preorder

No ja nie widzę na to szans. Co ma pokazać jak w tym bolidzie wyzwaniem będzie ukończenie wyścigu.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 7 Mar 2019 - 15:59 by adrianP

No tak, masz rację, realnie myśląc masz dużo racji, jednak marzyć można.. Nie spisujmy narazie sezonu który nawet się nie zaczął.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 7 Mar 2019 - 19:17 by ney11

Fajnie , że wraca. Miło będzie znowu go zobaczyć w F1. Oglądalność w PL wzrośnie mega

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 7 Mar 2019 - 23:22 by adrianP

No właśnie więc nie do końca mogę zgodzić się ze stwierdzeniem że Orlen "utopil" pieniądze Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 8 Mar 2019 - 11:24 by preorder

Oglądalność w PL to do tej kasy ma tyle co piernik do wiatraka. Orlen + pewnie jeszcze jakieś hajsy z kraju poszły na konto Williamsa i Kubicy żeby wrócił do F1 przy czym oni nawet samochodu nie potrafią zbudować. Paddy już oficjalnie odszedł z tego bagna teraz nie maja nawet dyrektora technicznego żęby ktoś ryszył dupsko i wział się za te poprawki, a bolid jest źle zbudowany i w obecnym stanie nie zostanie nawet dopuszczony do wyścigu jesli nie przebudują lusterek i zawieszenia. Teraz nawet jak kogoś zatrudnią to koles, który jest odpowiedzialny za ten nowy model bolidu jest już poza zespołem także pozdro z nanoszeniem poprawek dla kogoś kto nie brał nawet udziału przy budowaniu tej maszyny Very Happy

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach