SpinBet24
WAKACJE/URLOP 2018 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WAKACJE/URLOP 2018

3 posters

Go down

WAKACJE/URLOP 2018 Empty WAKACJE/URLOP 2018

Pisanie by adrianP Nie 29 Lip 2018 - 16:47

Gdzie planujecie wyjechac na urlop ? Jakie miejsca polecacie ? Jakie biura obslugi ? 
A moze juz byliście na wakacjach i chcecie sie podzielic erazeniami?

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

WAKACJE/URLOP 2018 Empty Re: WAKACJE/URLOP 2018

Pisanie by berenice Pon 1 Paź 2018 - 10:22

Właściwie to już po wakacjach Wink Zdecydowanie preferuję citybreak, w tym roku to było Bari, Luksemburg, Moskwa, Paryż (po raz kolejny) i Genewa. Poluję na bilety lotnicze (przez skyscanner oraz cotygodniową szaloną środę z LOTem), potem już tylko hotel i już w drogę. Stawiam głównie na zwiedzanie, stąd taki styl podróżowania. Zdecydowanie mogę polecić Luksemburg i Moskwę - robią wrażenie. Luksemburg - pełen unijnych instytucji, z surowym klimatem, średniowieczną dzielnicą Grund, a jednocześnie wspaniałe muzeum sztuki nowoczesnej i wszechobecne Tesle, które są taksówkami Wink z kolei Moskwa - zupełnie inne doświadczenie - czuć imperializm, wspaniałe galerie sztuki, piękny skarbiec (z jajami Faberge). Warto też zarezerwować wcześniej bilety do teatru Bolshoi (sama byłam na "Damie Pikowej", zdecydowanie polecam). A w tym roku kolejne podróże przede mną.

berenice

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 5
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

WAKACJE/URLOP 2018 Empty Re: WAKACJE/URLOP 2018

Pisanie by boywer Pon 1 Paź 2018 - 13:41

Ja polecam Tajlandię,niesmowite doznania,widoki inna kultura.Fajnie chociaz raz w zyciu zobaczyć.
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

WAKACJE/URLOP 2018 Empty Re: WAKACJE/URLOP 2018

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach