SpinBet24
Ligue 2 - Page 5 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ligue 2

+4
ATR
Kwas
andrzejszwedzki
wilu1103
8 posters

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Ligue 2 - Page 5 Empty Ligue 2

Pisanie by wilu1103 Pon 20 Sie 2018 - 19:39

First topic message reminder :



Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto 4 Lut 2020 - 11:58, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : wstawianie tabeli live w pierwszym poście)
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 515
SpinyBety : 170

Powrót do góry Go down


Ligue 2 - Page 5 Empty Re: Ligue 2

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 13 Sty 2020 - 10:50

Lorient-Caen   13.01.2020/20:00
typ: Caen +1 (AH)
kurs:1,7
betsson
Gdy popatrzymy na tabele ligowa i dotychczasowe wyniki kazdej z tych druzyn,niewatpliwie faworytem tego spotkania jest druzyna Lorient,ponadto gra u siebie a w tym przypadku jest to duzy atut.Z drugiej strony patrzac,to Caen jest jednak pierwszoligowcem z poprzedniego sezonu,wiec bardzo duze doswiadczenie.Takze ta druzyna przegrala tylko jeden mecz w kilku ostatnich,z beniaminkiem,Rodez.Lorient jest w swietnej formie,druga lokata w klasyfikacji,widac,ze powaznie mysli o awansie do 1 ligi.Lorient pokonala Caen w poprzedniej rundzie w pojedynku wyjazdowym,mozna wiec sadzic,ze dzisiaj tez sobie poradzi ale w kilku poprzednich,Caen takze raz pokonala na wyjezdzie Lorient.Te druzyny znaja sie doskonale,wiedza jak grac ze soba...ja mysle,ze Caen nie powinna dzisiaj przegrac a gdyby nawet to nie wiecej jak jedna bramka,tak tez typuje.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 2 - Page 5 Empty Re: Ligue 2

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 27 Sty 2020 - 13:37

Le Havre-Troyes    2701.2020/20:45
typ:X
kurs:2,90
betsson
Francja-2 Liga...Le Havre (7) podejmuje dzisiaj u siebie druzyne Troyes (4 w spotkaniu zamykajacym 21 kolejke.Wydarzenie bardzo interesujace tym bardzej,ze obydwa zespoly sa aktualnie w wysokiej formie.Obydwa przegraly tylko po jednym meczu w kilku ostatnich a ciekawostka jest to,ze z druzyna Clemont.Statystyka troszeczke lepiej wyglada u Troyes,jest wyzej w tabeli i oprocz wspomnianego,przegranego,same zwyciestwa.Le Havre z kolei tez remisuje.Wygladalo by na to,ze Troyes ma lekka przewage ale ta druzyna gra na wyjezdzie a te nie sa jej najmocniejsza strona.W kazdym razie wykluczam calkowicie jej porazke.Le Havre jest gospodrzem ale statystyki pokuzuja,ze nie potrafi tak do konca wykorzystac tego atutu.Cuz trudna ocena,uwazam,ze bedzie to wyrownany mecz,moze nawet bez bramek.Zespoly bowiem skupia sie przedewszytkim nad tym by ich nie tracic,beda graly defensywnie.Zwlaszcza Troyes,ktora zajmuje premiowana pozycje i mysli o awansie do 1 ligi..probowala tego dokonac w poprzednim sezonie,jednak zabraklo zczescia w koncowej jego fazie.Moze tym razem sie uda.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 2 - Page 5 Empty Re: Ligue 2

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 4 Lut 2020 - 11:49

Orleans-Rodez   04.02.2020/20:05
typ:1
kurs:2,45
betsson
Francja-2 Liga...W23 kolejce Orlens (22) podejmuje u siebie druzyne Rodez (16).Jak widac w klasyfikacji,ekipy naleza do tej slabszej grupy i beda walczyly w koncowej fazie rozgrywek o utrzymanie.Na dzien dzisiejszy w duzo gorszej sytuacji jest Orleans,zamyka tabele ale warto zwrocic uwage na kilka okolicznosci,ktore stawiaja ten zespol w roli faworyta dzisiejszego meczu.Roznice punktowe pomiedzy kilku ostatnimi druzynami nie sa duze i Orleans przy dobrej grze a ostatnio forma znacznie sie poprawila,ma duze szanse na utrzymanie.Jak mowimy o lepszej formie tej ekipy to godne uwagi sa zwyciestwa u siebie,od pewnego czasu systematyczne,wyjazdy przegrywane.Rodez to beniaminek,napewno do ogrania.Ten zespol zaskakuje czasami ale ostatnio chyba notuje spadek formy.W bezposrednich pojedynkach z Orleans ma korzystny bilans ale to jak juz wspomnialem,za sprawa slabszej dyspozycji rywala.Ja jestem przekonany,ze Orlens po raz kolejny z rzedu odniesie domowe zwyciestwo.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 2 - Page 5 Empty Re: Ligue 2

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 7 Lut 2020 - 15:29

Chambly-Paris FC   07.02.2020/20:00
typ:2
kurs:2,3
betsson
Francja-2 Liga...Chambly zagra dzisiaj z druzyna Paris FC.Wedlug mnie bedzie to interesujacy mecz z duza iloscia goli ale gora bedzie druzyna Paris FC.Ja czekam z niecierpliwoscia na jej przebudzenie.Nie ukrywam,ze jesli chodzi o 2 lige to jestem jej sympatykiem i goraco jej kibicuje.Cuz w glowie mi sie nie miesci,ze druzyna,ktora w poprzednim sezonie otarla sie o 1 lige,w tym musi walczyc o utrzymanie.Aktualnie zajmuje miejsce wlasnie w tej spadkowej grupie,jedyna pociecha w tym,ze ilosc punktow jest na tyle dobra,ze mozna pozytywnie myslec.Jeszcze wszystko zespol ten moze nadrobic.Przeciwnik,Chambly jest napewno w zasiegu,tym bardziej,ze ostatnio roznie tam z forma,nie ma stabilizacji.Jednak ilosc zgromadzonych punktow,pozwala na tymczasowy spokoj.Mam nadzieje,ze Paryzanie to wykorzystaja,wygraja mecz i poprawia swa sytuacje.W bezposrednich kontaktach juz wygrywali wyjazdy...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 2 - Page 5 Empty Re: Ligue 2

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 24 Lut 2020 - 8:40

Troyes-Auxerre   24.02.2020/20:45
typ:1
kurs:2,47
betsson
Francja-2 Liga...Jest to mecz,konczacy 26 kolejke ligowa.W moim przekonaniu faworytem jest druzyna gospodary a wiec Troyes,powinna wygrac zdecydowanie.Aktualnie zajmuje piate miejsce w klasyfikacji i to juz jest pozycja premiowana barazami do 1 ligi.Jrdnak sytuacja punktow jest na tyle klarowna,ze zespol ten awans moze uzyskac bezposrednio zajmujac pierwsze lub druge miejsce w koncowej klasyfikacji.Troyes juz w poprzednim sezonie o taki awans sie otarla ale zabraklo szczescia w koncowej fazierozgrywek.Mam nadzieje,ze tym razem bedzie lepiej.Auxerre duzo dalej w klasyfikacji,jest to druzyna seodka tabeli i narazie nie moze pokusic sie o awans do 1 ligi,zbyt slaba forma,brak indywidualnosci itd...Dzisiaj ten zespol nie powinien zrobic krzywdy gospodarzom,bo Ci sa w dobrej dyspozycji,dwa wygrane ostatnie mecze.A takze w bezposrednich konfrontacjach widac wyrazna przewage Troyes.W poprzedniej rundziw wygrana wyjazdowa,kilka wxzesniejszych tez wygrane,a wiec...Na zakonczenie jeszcze jedna mala uwga,Troyes gra znacznie lepiej na swoim terenie,moj typ powinien byc jak najbardziej poprawny.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 2 - Page 5 Empty Re: Ligue 2

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 2 Mar 2020 - 11:24

Paris-Lens   02.03.2020/20:45
typ:x
kurs:3,15
betsson
Francja-2 Liga...Mecz konczacy 27 kolejke ligowa,faworyt? Moim zdaniem nie ma,kazdy wynik jest realny.Jestem nieco zaskoczony wysokimi kursami bukmacherskimi na zwyciestwo Paris FC.Przeciez ta druzyna wygrywa kilka ostatnixh pojedynkow co pozwolilo jej na opuszczenie grupy spadkowej.Wyraznie widac,ze forma rosnie,Paris miedzy innymi pokonala na wyjezdzie innego kandydata do 1 ligi Clemont.W dzisiejszym spotkaniu jest gospodarzem a wiemy doskonale,ze u siebie gra zdecydowanie lepiej.Biorac pod uwage bezposrednie konfrontacje z Lens,bardzo dlugo nie przegrala u siebie.W poprzedniej rundzie,przegtala wyjazd tylko jedna bramka a wowczas byla bez formy.Na dzien dzisiejszy to Lens ma spore klopoty,dwa przegrane banalne pojedynki,byc moze to ta druzyna wlasnie zgubila forme.Wedlug mojej oceny Paris FC przedewszystkim nie przegra tego spotkania a nawet daje tej druzynie wiecj szans na zwyciestwo.A no zobaczymy...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 2 - Page 5 Empty Re: Ligue 2

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 6 Mar 2020 - 11:06

Rodez-Guingamp   06.03.2020/20:00
typ:2
KURS.2;,5
betsson
Francja-2 Liga...Moj typ na to spotkanie to zwyciestwo druzyny Guingamp.Ogolnie rzecz biorac jest zespolem wyzszej klasy z wiekszym doswiadczeniem no i caly czas pozostaje otwarta kwestia awansu do grupy walczacej o pierwszalige.Guingamp prezentuje tez aktualnie wyzsza forme i potrafi grac na wyjazdach.Rodez nalezy do tej slabszej grupy w lidze,jej priotytetem jest urzymanie,jednak z taka forma bedzie miala problemy.Za zwyciestwem Guingamp przemawia tez korzystny bilans spotkan bezposrednich,trzy mecze i trzy zwyciestwa.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 2 - Page 5 Empty Re: Ligue 2

Pisanie by Cyberbet Sro 6 Sty 2021 - 15:40

Wczorajszy przewał roku co mi spierdzielił kupon
wygrywają 2-0 i w 54 minucie Nancy otrzymuje czerwo idę narzeczoną się pobawić bo w końcu już ostatni mecz na kuponie i pewniak  

Dobrze, że już jej czegoś online nie zakupiłem
Sprawdzałem potem na wykresie Sapphirebet  to po czerwonej kartce na w2 był kurs 68.00
Ciekawe czy to wał czy przypadek bo jak drużyna przegrywa  2-0 grając w 11 a potem w 10 wbija 3 bramki to dziwne

Ligue 2 - Page 5 Fsdf10

Ligue 2 - Page 5 Gfdgd10

Cyberbet

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 24
SpinyBety : 14

Powrót do góry Go down

Ligue 2 - Page 5 Empty Re: Ligue 2

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach