ForumBukmacherskiePol.com
US Open 2018 - WTA - Page 2 Media210
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

US Open 2018 - WTA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

27082018

Pisanie 

US Open 2018 - WTA - Page 2 Empty US Open 2018 - WTA

Jako, że dodałem temat US Open Panów, również dodaję temat turniejem Pań. Tutaj również jest wiele zagadek, bukmacherzy mają problem z jednoznacznym wskazaniem faworytki do zwycięstwa w tym turnieju, jeszcze nie dawno faworytką była S. Williams co była dla mnie jednym wielkim nie porozumiem (według mnie, może mieć problem nawet z pokonaniem w 1 rundzie M. Linette:)) Dla mnie największą faworytką jest S. Halep, dodatkowo nie skreślałbym S. Stephens, która broni tytuły z 2017 roku, również 20-letnią Sabalenkę trzeba mieć na oku, która ma niesamowity serwis i gra bardzo agresywny tenis. Ciężko stwierdzić jednoznacznie faworyta, na pewno będzie wiele emocji i spore pieniążki do zarobienia, chociaż różnie bywa z tym zarabianiem pieniążków w WTA.. sami wiecie Smile

Moja propozycja na dzisiejszy dzień.

Stephens - Rodina 1@1.08
Goerges - Kalinskaya 1@1.29
Halep - Kanepi 1@1.16
Peterson - Pavlyuchenkova 2@1.57 (p)

AKO: 2.53
Astekbet

Ostatnio zmieniony przez Bastek dnia Wto 28 Sie 2018 - 14:56, w całości zmieniany 1 raz
Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Share this post on: redditgoogle

US Open 2018 - WTA :: Comments

Pisanie Pon 10 Wrz 2018 - 15:11 by ATR

Dzięki:) Do tego śmieszna Serena nie mogąca pogodzić się z porażką. Najlepiej z jej strony jakby likwidować przeciwników bez gry niczym USA na świecie "zaprowadza demokrację"

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics