SpinBet24
Slowacja Extraliga... Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Slowacja Extraliga...

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

18092018

Pisanie 

Slowacja Extraliga... Empty Slowacja Extraliga...




Zvolen-Detva
typ: powyzej 6,5 gola w meczu
kurs:2,30
1xbet
Analiza:
W Slowackiej lidze hokejowej,dzisiaj druzyna Zwolen zagra u siebie z Detva.Dla gospodarzy jest to dopiero drugi mecz w tym sezonie,pierszy przegrali niestety wysoko z Kosicami.Podobnie zreszta jak Detva z tym,ze przegrala u siebie a Zvolen na wyjezdzie.Detva zagrala jeszcze dwa spotkania,obydwa wygrywajac.Czy jest w stanie pokonac gospodarzy,tego nie wiem.Trudno jest ocenic forme Zvolen po jednym meczu,teoretycznie ta druzyna powinna wygrac,przedewszystkim ma wieksze pierwszoligowe doswiadczenie...ale jak juz wspomnialem nie jestem tk zupelnie pewien takiego rozstrzygniecia.Uwazam jednak,ze powinnismy zobaczyc tutaj duzo bramek.Druzyny te spotykajac sie juz wielokrotnie zdobywaly ich duzo.Nie wiem,jesli Detva zagra rzeczywiscie tak jak w pierwszych meczach,to bramek powinno byc przynajmniej siedem.
avatar
andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Slowacja Extraliga... :: Comments

avatar

Pisanie Wto 18 Wrz 2018 - 13:38 by andrzejszwedzki

MAC Budapeszt-Banska Bystrzyca
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,88
1xbet
Analiza:
W Slowackiej lidze hookejowej,Banska Bystrzyca zagra dzisiaj wyjazdowe spotkanie z druzyna MAC Budapeszt.Oczywiscie wedlug mnie jest zdecydowanym faworytem,zastanawiam sie tylko w jakich rozmiarach wygra.Myle,ze w meczu nie powinno byc mniej jak szesc goli.Obydwie druzyny zagraly juz po dwa mecze,troche zaskakujaca byla dla mnie porazka Bystrzycy w wlasnej hali z druzyna Mikulas.Co prawda po dogrywce ale jednak...kolejny mecz z Trencinem zespol juz wygral.Natomiast druzyna Budapesztuprzegrala swe spotkania ale tutaj akurat mnie to nie dziwi.Sadze,ze ten zespol niewiele zdziala w lidze,bedzie etatowym dostawca punktow.Mysle,ze nic wiecej nie trzeba dodawac odnosnie tego spotkania,wygra Banska Bystrzyca z duza przewaga bramkowa.Nawiasem mowiac,jest to dla mnie najlepszy zespol Slowacki.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 23 Wrz 2018 - 15:47 by andrzejszwedzki

Nitra-Trenczyn
kurs:2
typ:1
bwin
Analiza:
W piatej kolejce Extraligi hokejowej na Slowacji,duzyna Nitra podejmuje w swojej hali zespol Trenczyn.Spotkanie bardzo ciekawe i chociaz aktualnie to Trenczyn jest wyzej w klasyfikacji to uwazam,ze dzisiaj wygra Nitra i to w podstawowym czasie.Ta druzyna zagrala dotychczas cztery mecze dwa z nich na swoim lodowisku wygrala,na wyjazdach niestety gra slabiej.Trenczyn dotad rozegral tez cztery mecze,wygral trzy jedno po dogrywce i jedno przegral.Ale co jest wazne,w spotkaniach bezposrednich tych zespolow,Nitra raczej nie przegrywala z Trenczynem we wlasnej hali,ma znacznie kozystniejszy bilans.Wynika z tego i jest potwierdzeniem teoria,ze Nitra jest druzyna swego lodowiska.W takim razie typje jej dzisiejsze zwyciestwo.Mam nadzieje,ze sie nie zawiode.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 23 Wrz 2018 - 17:05 by andrzejszwedzki

Detva-DVTK
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,83
1xbet
Analiza:
W szostej kolejce 1 Liggi hokeja na lodzie na Slowacji,druzyna Detva podejmuje we wlasnej hali zespol DVTK.Druzyny te nie naleza do tych silniejszych,przegrywaja mecze z renomowanymi przeciwnikami a jak zagraja miedzy soba? Ciezko powiedziec.Dotychczas Detva wygrala dwa mecze i trzy przegrala,podobnie zreszta jak druzyna DVTK.Wyglada na to jakby sily obu zespolow byly mniej wiecej wyrownane.Detwa jest gospodarzem i w dwoch wczesniej rozegranych bezposrednich spotkanach wygrywala,wiec teoretycznie mozna ja stawiac w roli faworyta.Jednak chyba forma aktualnie nie grzeszy bo trzy ostatniemecze z rzedu przegrala.Mysle,ze pewniejszym bedzie typ na wieksza ilosc goli.Druzyny te we wczesniejszych meczach zdobywaly ich duzo.Tak,stawiam na powyzej 5,5 gola.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 25 Wrz 2018 - 14:09 by andrzejszwedzki

Banska Bystrzyca-MAC Budapeszt
typ:2
kurs:11
matchbook
Analiza:
Dzisiaj w Slowackiej Extralidze hokejowej mamy ciekawy mecz z udzialem druzyn,Banska Bystrzyca i MAC Budapeszt.Jest to juz drugie spotkanie tych zespolow w krotkim czasie.Poprzednie niespodziewanie wygrala druzyna MAC ale bylo to w Budapeszcie.Dzisiaj Slowacy beda chcieli sie za wszelka cena zrewanzowac ale tak prawde mowiac nie sa w formie.Do tej pory druzyna ta zdolala wygrac zaledwie dwa mecze,jak na taki potencial to malo.Ostatnie spotkanie tez przegrane ze slaba Zylina.No cuz dzisiaj to Banska Bystrzyca jest faworytem,kursy bukmacherskie na jej zwyciestwo sa miazdzace,mimo to ja uwazam,ze po raz drugi moze dojsc do niespodzianki.W Budapeszcie widac bylo,ze hokeisci Bystrzycy ewidentnie byli bezradni nie potrafili znalezc sposobu na strzelenie chocby jednej bramki.Dzisiaj ponownie moga przegrac.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 26 Wrz 2018 - 14:50 by andrzejszwedzki

Bratyslava-Skalnica
typ:2
kurs:1,86
10bet
Analiza:
W piatej kolejce 2 ligi hokejowej na Slowacji zagraja ze soba druzyny Bratyslawy i Skalnicy.Chociaz z tabeli wynika,ze druzyny sa wyrownane to ja jednak widze faworyta w druzyne gosci.Skalnica w czterech dotychczasowych spotkaniach wygrala,dwa z nich w podstawowym czasue i dwa po dogrywkach.Dla porownania Bratyslawa wygrala trzy spotkania w podstawowym czasie gry i jedno przegrala po dogrwce.Tym samym znajduje sie na dzisiaj wyzej w tabeli.Patrzac jednak na bezposrednie pojedynki tych zespolow,rysuje sie wyrazna przewaga Skalnicy.Ta druzyna juz dluzszy czas dobija sie do pierwszej ligi,gdzie juz wystepowala,jednak zawsze troche zabraknie.Moim zdaniem,ogolnie jest zepolem bardziej doswiadczonym od przeciwnika i dzisiaj powinna wygrac w podstawowym czasie gry.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 2 Paź 2018 - 15:05 by andrzejszwedzki

Trenczyn-Zwolen
typ:1
kurs:2,16
1xbet
Analiza:
W osmej kolejce Slowackiej ligi hokejowej,druzyna Trenczyn po ostatniej porazce na wyjezdzie,tym razem zagra we wlasnej hali z zespolem Zwolen.Mecz wydaje sie byc bardzo ciekawy,Zwolen w klasyfikacji zajmuje wyzsza lokate,dotad ta druzyna wygrala cztery ze swoich siedmiu meczy,trzy przegrala ale jedno po dogrywce.Gospodarze dzisiejszego meczu wygrali dotychczas cztery z tym,ze dwa w regulaminowym czasie i przegrali trzy spotkania.Wskazac wiec tutaj zdecydowanego faworyta,jest niezwykle trudno.Ja jednak postawie na zwyciestwo zespolu Trenczyn,sugerujac sie meczami bezposrednimi ych druzyn.Tutaj juz wyraznie widac przewage gospodarzy ale w meczach u siebie.Mysle,ze dzisiaj moze byc podobnie.No i Trenczyn przegral ostatni mecz,jak juz wspomnialem wiec dzisiaj za wszelka cene bedzie chcial wygrac.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 5 Paź 2018 - 17:40 by andrzejszwedzki

dvtk-bANSKA bYSTRZYCA
TYP.2
KURS.1;75
BET365
aNALIZA. jA W TYM SPOTKANIU NIE WIDZE INNEGO ROZWIAZANIA JAK ZWYCIESTWO GOSCI;TA DRUZYNA TO AKTUALNY MISTRZ KRAJU:fAKT;ZE W TEN SEZON NIE WESZLA ZBYT UDANIE I NA TEN MOMENT ZAJMUJE DOPIERO TRZECIE MIEJSCE W TABELI;JEDNAK JUZ LAPIE FORME I POWOLI SIE ROZKRECA:pOWIEM TAK;W POPRZEDNIM SEZONIE TEN ZESPOL BEDAC W DOBREJ KONDYCJI TAKIE DRUZYNY JAK dvtk ZJADAL NA SNIADANIE;WIEC:::

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 12 Paź 2018 - 14:21 by andrzejszwedzki

Poprad-Banska Bystrzyca
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:2,19
1xbet
Analiza:
W Slowackiej Ekstralidze hokeja na lodzie mamy dzisiaj bardzo ciekawy mecz pomiedzy druzynami Poprad,ktora jest tutaj gospodarzem a aktualnym mistrzem Kraju Banska Bystrzyca.Mnie osobiscie zaskakuje slabsza postawa druzyny mistra w tym sezonie,dotad wygrala siedem spotkan,w tym szesc w regulaminowym czasie gry i przegrala piec po trzech remisach.Wynik dajacy pewien niedosyt.Poprad z kolei dotychczas wygral osiem swoich spotkan,w tym dwa po dogrywkach i trzy przegral.W klasyfikacji znajduje sie zaraz za Banska Bystrzyca.W tej sytuacji nie jestem pewien wyniku,kazdy jest realny ale sadze,ze bedziemy swiadkami wielu goli w tym meczu.Szczegolnie druzyna Banska Bystrzyca duzo ich strzela,chociaz i pod tym wzgledem tzoche zawodzi w tym sezonie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 14 Paź 2018 - 14:45 by andrzejszwedzki

B. Bystrzyca-Mikulas
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:2,05
bwin
Analiza:
Witam... Do oceny wybralem spotkanie hokejowe jigi Slowackiej,pomiedzy druzynami Banska Bystrzyca,przy okazji dodam,ze jest tutaj gospodarzem i zespolem Mikulas.Jak wszyscy jestesmy zorintowani,Banska Bystrzyca to aktualny mistrz kraju,mozna by powiedziec,ze grajac u siebie jest zdecydowanym faworytem do zwyciestwa.Niestety w tym sezonie mistrz gra bardzo slabo jak na swoj potencjal i wygrana stoi pod wielkim znakiem zapytania,tym bardziej,ze przeciwnik radzi sobie w tym sezonie nawet dobrze.Juz sprawil niespodzianki wygrywajac z zespolami wyzej notowanymi.Bedac niepewnym wyniku spotkania,spruboje zagrac na wieksza ilosc bramek.Mecz powinien byc ofensywny,co sprzyja ich zdobywaniu.Zwlaszcza duzyna mistrza powinna zaczac grac bardziej ofensywnie,jak to robila w poprzednim sezonie.Moim zdaniem powinno byc nie mniej jak szesc goli.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 14 Paź 2018 - 14:53 by andrzejszwedzki

Zwolen-Koszyce
typ:1
kurs:2,15
bet365
Analiza: Chyba jest to najciekawsze z dzisiejszych spotkan w Slowacji.Zwolen aktualnie lideruje ma za soba cala serie wygranych meczy,Koszyce wicelider w kilku ostatnich spotkaniach,tylko jedna porazka po dogrywce...bedzie napewno duzo emocji.Moim zdaniem,gdy Zwolen zagra w swoim stylu,ofensywnie powinien wygrac to spotkanie i utrzymac pozycje lidera...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 14 Paź 2018 - 14:59 by andrzejszwedzki

DVTK-Nitra
typ:2
kurs:2
bet365
Analiza: Duzyna DVTK do niedawna zaskakiwala nas swa skutecznoscia,potrafila wygrywac z zespolami wyzej notowanymi,niestety teraz ma za soba cztery porazki z rzedu,chyba forma sie wypalila.Zespol Nitra,dobrze nam znany grajacy na wyzszym poziomie,pomimo dwoch ostatnich porazek,w tym meczu jest moim zdecydowanym faworytem,powinien wygrac...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 31 Paź 2018 - 16:05 by andrzejszwedzki

B Bystrzyca-Zwolen
typ:1
kurs:2,15
bwin
Analiza:
W Slowackiej 1 lidze hokeja na lodzie dojdzie dzisiaj do bardzo interesujacego spotkania pomiedzy aktualnym mistrzem kraju,druzyna Banska Bystrzyca a aktualnym liderem klasyfikacji,zespolem Zwolen.Juz na wstepie chce powiedziec,ze Banska Bystrzyca fatalnie zaczela ten sezon,porazki z nizej notowanymi zespolami wywolaly moje zdziwienie.Stad dalsza pozycja w tabeli.Jednak z uplywem czasu zespol zaczynal nabierac rozpedu i juz teraz,wydaje mi sie ze gra swoj hokej,moze niezupelnie bo juz nie zdobywa wielu goli jak w poprzednim sezonie ale mecze wygrywa.Aktualnie jest po trzech zwyciestwach z rzedu.Dzisiaj przed ta druzyna ciezkie wyzwanie bo Zwolen w tym sezonie gra naprawde dobry hokej,bedzie trudnym przeciwnikiem.Sadze jednak,ze gospodarze przy rosnacej formie sobie poradza.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 4 Gru 2018 - 13:08 by andrzejszwedzki

Banska Bystrzyca-Nitra
typ:1
kurs:1,80
bwin
Analiza:
W Slowackiej lidze hokejowej,jednym z konczacych 31 kolejke jest pojedynek Banskiej Bystrzycy z druzyna Nitra.Oczywiscie juz tradycyjnie typuje zwyciestwo aktualnego mistrza kraju,gospodarza dzisijszego spotkania,zespolu Banska Bystrzyca.Pomimo tego,ze Nitra jest w wysokiej formie,tez ma szereg ostatnich meczy bez porazki,to twierdze,ze gospodarze sobie ponownie poradza.Bezapelacyjnie wskazuja na to poprzednie spotkania bezposrednie,gdzie Banska Bystrzyca nie dawala szans przeciwnikowi.Gospodarze sa aktualnie na czwartym miejscu w klasyfikacji,majac 61 punktow a wiec juz tylko cztery punkty straty do lidera a dzisiejsze zwyciestwo pozwoli awansowac na drugie miejsce ze strata 1 punktu do zespolu z Koszyc.Ta dalsza pozycja wynika ze slabszej gry w poczatkowej fazie sezonu,lecz teraz forma jest optymalna.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 26 Gru 2018 - 13:33 by andrzejszwedzki

Zilina-DVTK
typ: ostatecznie wygra druzyna gospodarzy
kurs:1,85
bet365
Analiza:
W Austriackiej 1 lidze hokejowej,odbedzie sie dzisiaj bardzo interesujacy pojedynek,Insbruck podejmuje u siebie zespol z Salzburga.Ogolnie rzecz biorac,faworytem jest i powinien wygrac mecz Salzburg.Ciekawostka jednak sa trzy z rzedu ostatnie porazki tej druzyny,co rzadko sie zdarza tym samym Salzburg spadl na czwarte miejsce w tabeli ligowej i do lidera,druzyny Vienna traci juz az osiem punktow.Czy te porazki mowia o jakims dluzszym kryzysie? Wyglada na to,ze dzisiejszy mecz nie bedzie przyslowiowym spacerkiem.Salzburg,nie chcac tracic dystansu,juz nie moze sobie pozwalac na przegrane mecze,ja wierze,ze czwartego z kolei nie przegra,w koncu jest to bardzo doswiadczona druzyna.Okolicznosci tez sa sprzyjajace bo Insbruck w tym sezonie nie gra najlepiej,jest tez po dwoch porazkach a w klasyfikacji zajmuje dopiero 10 miejsce z suma 37 ptk.Wedlug mnie goscie wykorzystaja sytuacje i odniosa zwyciestwo.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach