SpinBet24
Austria Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Austria

Go down

29092018

Pisanie 

Austria Empty Austria




Aon Fivers - Linz (p)  34-33
Typ:Aon z AH-7,5 bramek
Kurs - 1,9
Marathonbet

Gospodarze to aktualny mistrz kraju. Wygrał w poprzednich rozgrywkach również fazę zasadniczą a w 1 rundzie play off okazał się lepszy od właśnie Linz. W tym sezonie tylko raz jak na razie grali u siebie.
Goście zaczęli od niespodziewanej wyjazdowej wygranej ze Schwaz ale później były 3 porażki każda z nich co najmniej 6 bramkami a u siebie z Bregenz nawet 12toma który to zremisował w tym sezonie już u siebie z Aon.
avatar
ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Austria :: Comments

avatar

Pisanie Sro 31 Paź 2018 - 18:32 by Michalski1988

MECZ: HC Linz AG - UHK Krems
TYP: Over 56,5 bramek
KURS: 1,76
UNIBET
(win)

W roli faworyta do Linz przyjeżdżają goście UHK Krems. Zespół Linz bardzo słabo radzi sobie w obronie i traci dużo bramek, przez co ich pozycja w tabeli jest niska. Krems lubi za to grać ofensywnie i powinno postrzelać sobie w dzisiejszym meczu. Ostatnie 5 bezpośrednich spotkań tych zespołów to wynik ponad 56,5 punktów, co również zachęca mnie do postawienia na w/w typ.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Sro 31 Paź 2018 - 21:13, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 31 Paź 2018 - 21:12 by Michalski1988

HC Linz AG 27 - 37 UHK Krems
TYP: Over 56,5 bramek (64 bramki)

Mecz zgodnie z oczekiwaniami obfitował w bramki oraz wygrała drużyna dużo skuteczniejsza. Krems rzuciło 37 goli, co spokojnie pozwoliło im wygrać dzisiejsze spotkanie. Bardzo overowe widowisko i po raz kolejny obrona Linz okazała się być gościnna dla rywali.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 9 Lis 2018 - 18:47 by Michalski1988

MECZ: Union Leoben - HSG Graz
TYP: Over 57,5
KURS: 1,76
U>N>I>B>E>T
(win)

W tym spotkaniu faworytem jest drużyna gości, która choć nie jest potentatem tej ligi, to w tym sezonie radzi sobie dobrze. Jeżeli chodzi o graz to ciężko powiedzieć jaki styl prezentują. Jeżeli mówimy o padaniu goli w meczach z tym zespołem, to często dostosowują się oni do gry rywala. A w tej gospodarze wyglądają ostatnio bardzo ofensywnie w ataku i lekkomyślnie w obronie. Union Leoben zalicza ostatnio niezłe overowe spotkania, głównie grając bez wiary w zwycięstwo - troszkę tak treningowo. Myślę, że w tym meczu będzie podobnie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 9 Lis 2018 - 20:29 by Michalski1988

Union Leoben 33 - 25 HSG Graz
TYP: Over 57,5 --- (58 bramek)

Co do tego meczu jestem trochę zaskoczony. Gospodarze choć nie byli faworytem pewnie wygrali spotkanie. Cieszy mnie jednak fajt, że choć szczęśliwie to po raz kolejny trafiam typ w tej dyscyplinie sportu. Głównie dzięki dobrej grze w pierwszej połowie. Mecz otwarty, lecz z dziwnym zakończeniem. Do ostatnich sekund emocje i upragniona bramka.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 10 Lis 2018 - 16:52 by Michalski1988

MECZ: A1 Bregenz HB - HC Linz AG
TYP: Over 55,5
KURS: 1,76
U>N>I>B>E>T
(win)

Mecze z udziałem Linz zawsze typuję na "over". W ostatniej kolejce się nie pomyliłem i liczę na to samo w dniu dzisiejszym. Bregenz to faworyt tego spotkania, który jednak różnie rzuca w spotkaniach. W tym meczu liczę na to, że goście jednak nie będą zwalniać tempa, bo lepiej czują się w szybkich atakach. Na pewno nie zabraknie kontr ze strony gospodarzy i rzutów z dystansu. Myślę, że linia 56 punktów jest okazją i stawiam na nią. Dodatkowo dwa bezpośrednie ostatnie mecze tych drużyn kończyły się wynikami powyżej 55 punktów i liczę na powtarzalność.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 11 Lis 2018 - 3:44 by Michalski1988

A1 Bregenz HB 33 - 27 HC Linz AG
TYP: Over 55,5 --- (60 bramek)

Mecz piłki ręcznej w Austrii po raz kolejny zaliczony na plus. Już w pierwszej połowie piłkarze ręczni jednego i drugiego zespołu urządzili sobie strzelanie i dzięki temu druga połowa mogła być spokojna. Po raz kolejny zespół Linz pokazuje że mimo przegranych meczy lubią sobie porzucać. 60 goli w tym meczu pokrywa proponowaną przeze mnie linię i dzięki temu mam dziś w piłce ręcznej trafione 100 % typów.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach