Pisanie Pon 5 Lis 2018 - 18:28 by Michalski1988

TYP: Over 62,5
KURS: 1,72
BETSAFE
(win)

W tym pojedynku ligi Izraelskiej należy się spodziewać bombardowania bramek z obu stron. Nie zdziwię się gdy suma w tym meczu dobije do 70 bramek, dlatego linię 62,5 uznaję za okazję. W ostatnich bezpośrednich spotkaniach tych drużyn nie padło mniej niż 64 bramki, dodatkowo zespoły te często w lidze przekraczają typowaną przeze mnie linię. Oczywiście zdarzają się wyjątki od tej reguły w niektórych meczach, ale ... to wyjątki. Kto nie ryzykuje szampana nie pije, a tu ryzyko wydaje się być bardzo zasadne.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Pon 5 Lis 2018 - 21:15, w całości zmieniany 1 raz

avatar

Pisanie Pon 5 Lis 2018 - 21:14 by Michalski1988

MK Holon 36 - 36 Bnei Herzliya
TYP: Over 62,5 (72 bramki)

Nie było niespodzianki. Zespoły, które dziś rywalizowały w lidze izraelskiej udowodniły, że lubią trafiać do bramki rywali i nie zamierzają zwalniać tempa. Już pierwsza połowa przyniosła 37 goli. Bariera 70 trafień została osiągnięta, a typowane 63 wpadło już w 52 minucie. Pozostaje tylko żałować, że na BETSAFE nie było wyższej linii bramkowej z lepszym kursem.

avatar

Pisanie Pią 9 Lis 2018 - 23:35 by Michalski1988

Hapoel Ramat Gan 35 - 37 Bnei Herzliya

Warto przyjrzeć się meczom z udziałem Bnei Herzliya w Izraelskiej lidze piłki ręcznej. Drużyna ta w meczach z zespołami, które również notują wysokie wyniki w meczu, wykręca niesamowite overy. Dzisiejsze spotkanie to trzeci mecz z rzędu kiedy pada ponad 70 bramek z udziałem tego klubu. Myślę, że jeśli ktoś zna troszkę możliwości tych rozgrywek, to jest w stanie trafiać dobre kursy. Postaram się wrzucać kolejne propozycję z udziałem Bnei Herzliya.