ForumBukmacherskiePol.com
Spin Sports darmowy zakład 800 pln Media210
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Spin Sports darmowy zakład 800 pln

+8
zibi
kobra
boywer
ney11
Baoo1
marcinfks69
krym
Admin
12 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln Empty Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by Admin Sro 27 Lut 2019 - 13:46

Spin Sports darmowy zakład 800 pln Ss_h1011
DARMOWA OFERTA ZAKŁADU POWITALNEGO W SPIN PALACE SPORTS


– WARUNKI KWALIFIKACJI
1. Oferta powitalna darmowego zakładu Spin Palace Sports to 100% darmowy zakład oparty na pierwszym depozycie nowego klienta w Spin Palace Sports.

2. Aby zakwalifikować się do oferty powitalnej zakładu sportowego, należy zdeponować co najmniej 10 jednostek walutowych (patrz tabela poniżej) przy użyciu metody wpłaty w Spin Palace Sports w ciągu 7 dni od zarejestrowania nowego konta sportowego.

3. Dla każdego nowego klienta dozwolona jest tylko jedna oferta powitalna darmowego zakładu sportowego, a maksymalna przyznana kwota to 200 jednostek walutowych (patrz tabela poniżej). Oferta darmowego zakładu jest ważna tylko dla osoby, która rejestruje nowe konto Spin Palace i stosuje się tylko do zakładów sportowych. Nie można jej wykorzystać i nie można jej przenieść na inny produkt oferowany przez Spin Palace. Więcej informacji można znaleźć w sekcji 1 ogólnych warunków.

UWAGA: obecni klienci i klienci Spin Palace, którzy zarejestrują zduplikowane konto sportowe nie kwalifikują się do otrzymania tej oferty (dotyczy to również klientów, którzy powracają po uprzednim zamknięciu konta Spin Palace).

4. Oferta powitalna darmowego zakładu sportowego zostanie automatycznie zaksięgowana na Twoim saldzie darmowego zakładu po pomyślnym dokonaniu pierwszego depozytu w wysokości 10 jednostek waluty lub więcej (patrz tabela poniżej) i złożeniu pierwszego zakładu.

5. Po złożeniu oferty sportowej wszystkie warunki obrotu muszą zostać spełnione przed dokonaniem wypłaty. Stanowi to 5-krotność Twojego pierwszego depozytu w Spin Palace Sports, np. depozyt 200 $ - Obrót wynosiłby 1000 $ z poniższymi wymaganiami.

6. Obowiązują warunki dodatkowe. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w każdej odpowiedniej sekcji poniżej.


Oferta darmowego zakładu sportowego - warunki aktywacji i użytkowania1. Aby aktywować darmowy zakład:
a) Klient musi złożyć pierwszy depozyt w wysokości 10 jednostek waluty lub więcej (patrz tabela poniżej).
b) w celu uwzględnienia wymagań dotyczących obrotu:

Zakłady pojedyncze - muszą być postawione po kursie 1,3 lub wyższym
Zakłady obstawiane - część stawiana zakładu musi być postawiona po kursie 1,3 lub wyższym
Zakłady systemowe - każdy wybór musi odbywać się po kursie 1,3 lub wyższym
Wypłaty - wypłącone zakłady nie liczą się do zakładów

2. Darmowy zakład zostanie przyznany natychmiast po pierwszej wpłacie i postawieniu pierwszego zakładu. Wypłata będzie dozwolona po rozliczeniu kwalifikującego zakładu/zakładów, który/e osiągnie/a wymagany obrót, np. pięciokrotność wpłaty.

3. Oferta darmowych zakładów wygasa po 7 dniach od dokonania pierwszego depozytu na koncie sportowym nowego klienta, niezależnie od tego, czy zostanie aktywowana, czy nie.

4. Jeśli zakwalifikowany/e zakład/zakłady będzie/ą nieważny/e, „push” lub „non-runner”, musisz postawić zwroty na innym/innych kwalifikującym/ych się zakładzie/zakładach zanim wypłata zostanie przyznana.

5. Zanim jakiekolwiek wypłaty zostaną przetworzone, Twoja gra zostanie sprawdzona pod kątem jakiegokolwiek naruszenia naszych warunków i nieregularnych wzorców gry. Jeśli jakiekolwiek warunki oferty/promocji zostaną naruszone lub istnieją dowody na zakład/zakłady postawiony/e przez klienta lub grupę klientów (na przykład wzorce zakładów na tych samych wydarzeniach/rynkach, które są identyfikowane na wielu kontach), które z powodu darmowego zakładu, bonusu, ulepszonej płatności, nasza funkcja wypłaty lub jakakolwiek inna oferta/promocja skutkuje gwarantowanymi zwrotami u klienta bez względu na wynik, czy to indywidualnie, czy w ramach grupy, Spin Palace Sports zastrzega sobie prawo, według naszego wyłącznego uznania, do unieważnienia darmowych zakładów lub stawek bonusowych lub unieważnienia jakichkolwiek stawek finansowanych z wykorzystaniem wcześniej przyznanych darmowych zakładów lub bonusów oraz wstrzymania wypłat i/lub skonfiskowania wszystkich wygranych z takich unieważnionych zakładów. Spin Palace Sports zastrzega sobie również prawo do odzyskania darmowego zakładu lub bonusu przyznawanego z takich ofert i skonfiskowania ich.

6. Obowiązują warunki dodatkowe. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w każdej odpowiedniej sekcji poniżej.

Oferta powitalna darmowego zakładu sportowego - Warunki ogólne1. Oferta powitalna darmowego zakładu sportowego jest dozwolona tylko raz na osobę, gospodarstwo domowe, rodzinę, adres domowy, adres e-mail, numer karty kredytowej/debetowej lub współużytkowane środowisko komputerowe (przykład: biblioteka, miejsce pracy, bractwo, uniwersytet lub szkoła). Spin Palace Sports zastrzega sobie prawo do unieważnienia wszystkich wygranych i gry, jeśli ten warunek nie będzie brany pod uwagę.

2. Oferta powitalna darmowego zakładu sportowego nie może być zgłoszona w połączeniu z JAKĄKOLWIEK inną promocją aktualnie oferowaną przez Spin Palace Sports i podlega bieżącej weryfikacji. Spin Palace Sports zastrzega sobie prawo do zmiany oferty i jej warunków w dowolnym momencie, w tym anulowania promocji.

Darmowy zakład - ogólne warunki1. Jeśli nie zostanie wykorzystany, darmowy zakład wygasa po 7 dniach od momentu przyznania (chyba że warunki oferty stanowią inaczej.

2. Darmowy zakład musi zostać wykorzystany w całości jako pojedyncza transakcja/zakład.

3. Darmowy zakład nie może być użyty do wielokrotnego zakładania zakładów wielokrotnych (np. Trixie, Patenty, Yankees itp.)

4. Jeśli darmowy zakład zostanie wybrany na późniejszą nieważną opcję, stawki zostaną zwrócone na Twoje konto jako darmowy zakład.

5. Darmowy zakład nie podlega zwrotowi, a stawka za darmowy zakład nie jest uwzględniona w żadnych zwrotach.

6. Maksymalny zwrot z dowolnej stawki za darmo zakładu wynosi 20 000 jednostek walutowych (patrz tabela poniżej)

7. Rozmieszczenie darmowego zakładu na rynku zakładów obstawianych jest traktowane jako jeden zakład (łącznie z wygraną i częścią postawioną). Zwrot z tego zakładu musi być większy niż całkowita wartość darmowego zakładu postawionego na wypłatę wygranych.

8. Warunki podane poniżej dotyczą wszystkich bezpłatnych promocyjnych zakładów Spin Palace Sports. Jeśli potrzebujesz pomocy w spełnieniu któregokolwiek z tych warunków, skontaktuj się z obsługą klienta.

9. Spin Palace Sports uważa, że ​​wszystkie powyższe warunki są uczciwe, a poprzez uczestnictwo w sportowej ofercie powitalnej wyrażasz zgodę na ich przestrzeganie. Jeśli potrzebujesz wyjaśnienia lub porady dotyczącej niniejszych warunków, skontaktuj się z obsługą klienta.

10. O ile wyraźnie nie określono inaczej, wszystkie depozyty mają wymóg rozegrania (stawiania zakładów) co najmniej pięć (5) razy, zanim zostanie aktywowany darmowy zakład związany z depozytem. Uwaga: zakłady w kasynie mają wpływ w wysokości 0% na spełnienie minimalnych wymogów w zakresie sportowej oferty powitalnej Spin Palace i odwrotnie - zakłady sportowe przyczyniają się do osiągnięcia 0% wymaganej liczby zakładów w ramach sportowej oferty powitalnej kasyna Spin Palace.


Spin Sports darmowy zakład 800 pln Ss_h1011


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Pią 10 Maj 2019 - 14:28, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Polecam rejestracje w Mostbet oraz 22bet, obecnie dwóch najlepszych bukmacherów bez VPN
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2038
FBPoints : 793

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by Admin Pią 1 Mar 2019 - 10:58

Informacja strona jest również dostępna w polskiej wersji językowej.
Anglojęzyczny serwis dostępny jest bez potrzeby używania vpn itd. wystarczy kliknąć w Spin Sports

Aby uzyskać dostęp do polskojęzycznej wersji należy  
1) kliknąć w spin sports  i zarejestrować się 
2) zainstalować i uruchomić darmowy VPN  https://windscribe.com/
3) Kliknąć >>>SPS<<<  
4) cieszyć sie z polskojęzycznej wersji serwisu

_________________
Polecam rejestracje w Mostbet oraz 22bet, obecnie dwóch najlepszych bukmacherów bez VPN
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2038
FBPoints : 793

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by krym Sob 2 Mar 2019 - 13:18

Jak dotąd Spin Sports robi na mnie dobre wrażenie. Jedyny minus to ten VPN dla polskiej wersji ale mogę grać na angielskiej bez vpn nie ma to wielkiego znaczenia. Dam znać jak coś wypłcę bo mam ponad 1300 euro Smile

krym

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 49
FBPoints : 46

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by marcinfks69 Nie 3 Mar 2019 - 7:26

O ile wyraźnie nie określono inaczej, wszystkie depozyty mają wymóg rozegrania (stawiania zakładów) co najmniej pięć (5) razy, zanim zostanie aktywowany darmowy zakład związany z depozytem


Czyli wpłacam , obracam depozyt 5 razy po dowolnym kursie i otrzymuję bonus który gram za całość , a ewentualna wygrana jest już możliwa do wypłaty ? Dobrze to rozumiem ?

marcinfks69

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 506
FBPoints : 418

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by Baoo1 Wto 5 Mar 2019 - 17:03

Nie, tutaj wyraźnie określono że wystarczy raz, wpłacasz np 40zl i grasz zakład 1 powyżej 1.3 kurs za 40pln(musisz za całość) i automatycznie dostajesz darmowy zaklad, bez względu na to czy wygrasz czy nie ten pierwszy zakład.

Baoo1

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 46
FBPoints : 32

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by ney11 Wto 5 Mar 2019 - 18:54

Wypłacał ktos juz od nich ? Bo podoba mi sie ten bonus i chce wpłacić cos większego

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 626
FBPoints : 63

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by boywer Wto 5 Mar 2019 - 21:58

Ja narazie załadowałem dokumenty i czekam na akceptacje,live chat pomocny jak narazie,wypłaty 24-48 h.
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
FBPoints : 28

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by avangard198611 Czw 7 Mar 2019 - 18:39

Kursy bardzo niskie,kolejny badziew szkoda zachodu

avangard198611

Ostrzeżenie : obraźliwe wypowiedzi.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 28
FBPoints : 17

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by kobra Nie 10 Mar 2019 - 21:47

Ten badziew należy do tej samej grupy co Betway
Z tego co widzę to nawet nie masz pojęcia o czym piszesz bo obaliłem twoją teorię

zakładając kursy na jutrzejsze zdarzania

11.03. 19:00 Aarhus - Odense 
11.03. 20:30 Dusseldorf - Eintracht Frankfurt 
11.03. 18:00 Lechia Gdansk - Plock 
11.03. 20:30 AS Roma - Empoli 

Spin sports  AKO  21.85
AS Roma @ 1.57
AS Roma vs Empoli

Dusseldorf @ 2.75
Dusseldorf vs Eintracht Frankfurt

Lechia Gdansk @ 1.60
Lechia Gdansk vs Wisla Plock

AGF Aarhus @ 3.15
AGF Aarhus vs OB Odense


Wyniki z porównywarki kursów betexplorer  
Wychodzi, że uplasowali się na 4 miejscu  to faktycznie słabe kursy. Bez obrazy kolego ale chyba twoja wiedza jest jeszcze słabsza niż twoje wypociny na temat bukmacherów.
Betclic 23.22 3.30 x 2.75 x 1.63 x 1.57
Pinnacle 22.34 3.19 x 2.77 x 1.61 x 1.57
BetVictor 22.11 3.25 x 2.80 x 1.62 x 1.50
188BET 21.69 3.20 x 2.75 x 1.59 x 1.55
ComeOn 21.09 3.15 x 2.70 x 1.61 x 1.54
bet365 21.05 3.25 x 2.75 x 1.57 x 1.50
Betway 21.02 3.10 x 2.70 x 1.62 x 1.55
Betsafe 20.84 3.15 x 2.65 x 1.60 x 1.56
bwin 20.75 3.10 x 2.70 x 1.62 x 1.53
Sportingbet 20.75 3.10 x 2.70 x 1.62 x 1.53
SBOBET 20.63 2.98 x 2.74 x 1.63 x 1.55
Betsson 20.57 3.15 x 2.65 x 1.59 x 1.55
Betfair 20.49 3.10 x 2.70 x 1.60 x 1.53
William Hill 20.48 3.10 x 2.75 x 1.57 x 1.53
Interwetten 20.42 3.05 x 2.70 x 1.60 x 1.55
Unibet 20.30 3.05 x 2.65 x 1.62 x 1.55
bet-at-home 20.02 3.07 x 2.68 x 1.59 x 1.53
12BET 19.98 3.10 x 2.65 x 1.59 x 1.53
10Bet 19.66 3.05 x 2.65 x 1.59 x 1.53
888sport 19.33 3.00 x 2.60 x 1.62 x 1.53
youwin 18.37 3.00 x 2.60 x 1.57 x 1.50
kobra
kobra

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 264
FBPoints : 88

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by avangard198611 Pon 11 Mar 2019 - 19:11

Chodziło mi o porównanie do 1xbet czy fansport.a nie jakiś betsson itd.ale ok

avangard198611

Ostrzeżenie : obraźliwe wypowiedzi.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 28
FBPoints : 17

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by avangard198611 Pon 11 Mar 2019 - 19:19

Poza tym nie chodzi mi o kursy na najlepsze ligi w piłke tylko kosz,esport czy hokej

avangard198611

Ostrzeżenie : obraźliwe wypowiedzi.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 28
FBPoints : 17

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by avangard198611 Pon 11 Mar 2019 - 19:22

Twoja wiedza opiera aie na 3 pierwszych ligach w piłke i porównywarce... Laughing

avangard198611

Ostrzeżenie : obraźliwe wypowiedzi.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 28
FBPoints : 17

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by kobra Pon 11 Mar 2019 - 23:13

Długo się namyślasz nad tym co wypisujesz i tym samym robisz bałagan oraz sztucznie nabijasz posty.
Naprawdę ciężko sklecić kilka zdań i myśli w jednym poście?

Jakiś Betsson akurat w tym zestawieniu jest w dolnej części. Ale nawet Pinnacle nie ma dużo wyższego kursu. Dla Twojej wiedzy w momencie kiedy sprawdzałem kursy to Fan-sport czy 1xbet nie miały nawet jeszcze kursu na jedno z tych zdarzeń dlatego nie ma ich w zestawieniu.

Widać jaki z ciebie fachowiec podałem mecze z najsilniejszych lig czyli polskiej i duńskiej Smile
Naprawdę czasami zastanów się co wypisujesz.
SPIN SPORTS  AKO  21.85
AS Roma @ 1.57
AS Roma vs Empoli

Dusseldorf @ 2.75
Dusseldorf vs Eintracht Frankfurt

Lechia Gdansk @ 1.60
Lechia Gdansk vs Wisla Plock   według rankingu UEFA liga znajduje się na 25 miejscu.

AGF Aarhus @ 3.15
AGF Aarhus vs OB Odense   według rankingu UEFA liga znajduje się na 16 miejscu.

 by avangard198611 on Czw 7 Mar - 18:39
Kursy bardzo niskie,kolejny badziew szkoda zachodu

Obaliłem twoją nędzną teorie i wypowiedź która nic nie wnosi do tematu.
W takim razie na czym opiera się Twoja wiedza specjalisto ?
kobra
kobra

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 264
FBPoints : 88

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by zibi Pon 11 Mar 2019 - 23:17

faktycznie polska liga należy do topu i każdy piłkarz chciałby grać w polskiej lidze Smile  pod jednym warunkiem, że pochodzi z Indonezji    bez
Co d bukmachera to mi nie przypadł do gustu i denerwuje mnie gra u nich. Wpłaciłem 600 pln obróciłem i dostałem darmowy zakład 600 ale to chyba na tyle co z nimi powalczę i wracam do Astekbeta
zibi
zibi

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 110
FBPoints : 76

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by avangard198611 Pon 11 Mar 2019 - 23:23

Wez sie za robote dzbanie a nie kleisz jakieś wymiociny bezcelowo,hazardzisto za 5zł

avangard198611

Ostrzeżenie : obraźliwe wypowiedzi.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 28
FBPoints : 17

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach