ForumBukmacherskiePol.com
Spin Sports darmowy zakład 800 pln - Page 3 Media210
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Spin Sports darmowy zakład 800 pln

+8
zibi
kobra
boywer
ney11
Baoo1
marcinfks69
krym
Admin
12 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln - Page 3 Empty Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by Admin Sro 27 Lut 2019 - 13:46

First topic message reminder :

Spin Sports darmowy zakład 800 pln - Page 3 Ss_h1011
DARMOWA OFERTA ZAKŁADU POWITALNEGO W SPIN PALACE SPORTS


– WARUNKI KWALIFIKACJI
1. Oferta powitalna darmowego zakładu Spin Palace Sports to 100% darmowy zakład oparty na pierwszym depozycie nowego klienta w Spin Palace Sports.

2. Aby zakwalifikować się do oferty powitalnej zakładu sportowego, należy zdeponować co najmniej 10 jednostek walutowych (patrz tabela poniżej) przy użyciu metody wpłaty w Spin Palace Sports w ciągu 7 dni od zarejestrowania nowego konta sportowego.

3. Dla każdego nowego klienta dozwolona jest tylko jedna oferta powitalna darmowego zakładu sportowego, a maksymalna przyznana kwota to 200 jednostek walutowych (patrz tabela poniżej). Oferta darmowego zakładu jest ważna tylko dla osoby, która rejestruje nowe konto Spin Palace i stosuje się tylko do zakładów sportowych. Nie można jej wykorzystać i nie można jej przenieść na inny produkt oferowany przez Spin Palace. Więcej informacji można znaleźć w sekcji 1 ogólnych warunków.

UWAGA: obecni klienci i klienci Spin Palace, którzy zarejestrują zduplikowane konto sportowe nie kwalifikują się do otrzymania tej oferty (dotyczy to również klientów, którzy powracają po uprzednim zamknięciu konta Spin Palace).

4. Oferta powitalna darmowego zakładu sportowego zostanie automatycznie zaksięgowana na Twoim saldzie darmowego zakładu po pomyślnym dokonaniu pierwszego depozytu w wysokości 10 jednostek waluty lub więcej (patrz tabela poniżej) i złożeniu pierwszego zakładu.

5. Po złożeniu oferty sportowej wszystkie warunki obrotu muszą zostać spełnione przed dokonaniem wypłaty. Stanowi to 5-krotność Twojego pierwszego depozytu w Spin Palace Sports, np. depozyt 200 $ - Obrót wynosiłby 1000 $ z poniższymi wymaganiami.

6. Obowiązują warunki dodatkowe. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w każdej odpowiedniej sekcji poniżej.


Oferta darmowego zakładu sportowego - warunki aktywacji i użytkowania1. Aby aktywować darmowy zakład:
a) Klient musi złożyć pierwszy depozyt w wysokości 10 jednostek waluty lub więcej (patrz tabela poniżej).
b) w celu uwzględnienia wymagań dotyczących obrotu:

Zakłady pojedyncze - muszą być postawione po kursie 1,3 lub wyższym
Zakłady obstawiane - część stawiana zakładu musi być postawiona po kursie 1,3 lub wyższym
Zakłady systemowe - każdy wybór musi odbywać się po kursie 1,3 lub wyższym
Wypłaty - wypłącone zakłady nie liczą się do zakładów

2. Darmowy zakład zostanie przyznany natychmiast po pierwszej wpłacie i postawieniu pierwszego zakładu. Wypłata będzie dozwolona po rozliczeniu kwalifikującego zakładu/zakładów, który/e osiągnie/a wymagany obrót, np. pięciokrotność wpłaty.

3. Oferta darmowych zakładów wygasa po 7 dniach od dokonania pierwszego depozytu na koncie sportowym nowego klienta, niezależnie od tego, czy zostanie aktywowana, czy nie.

4. Jeśli zakwalifikowany/e zakład/zakłady będzie/ą nieważny/e, „push” lub „non-runner”, musisz postawić zwroty na innym/innych kwalifikującym/ych się zakładzie/zakładach zanim wypłata zostanie przyznana.

5. Zanim jakiekolwiek wypłaty zostaną przetworzone, Twoja gra zostanie sprawdzona pod kątem jakiegokolwiek naruszenia naszych warunków i nieregularnych wzorców gry. Jeśli jakiekolwiek warunki oferty/promocji zostaną naruszone lub istnieją dowody na zakład/zakłady postawiony/e przez klienta lub grupę klientów (na przykład wzorce zakładów na tych samych wydarzeniach/rynkach, które są identyfikowane na wielu kontach), które z powodu darmowego zakładu, bonusu, ulepszonej płatności, nasza funkcja wypłaty lub jakakolwiek inna oferta/promocja skutkuje gwarantowanymi zwrotami u klienta bez względu na wynik, czy to indywidualnie, czy w ramach grupy, Spin Palace Sports zastrzega sobie prawo, według naszego wyłącznego uznania, do unieważnienia darmowych zakładów lub stawek bonusowych lub unieważnienia jakichkolwiek stawek finansowanych z wykorzystaniem wcześniej przyznanych darmowych zakładów lub bonusów oraz wstrzymania wypłat i/lub skonfiskowania wszystkich wygranych z takich unieważnionych zakładów. Spin Palace Sports zastrzega sobie również prawo do odzyskania darmowego zakładu lub bonusu przyznawanego z takich ofert i skonfiskowania ich.

6. Obowiązują warunki dodatkowe. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w każdej odpowiedniej sekcji poniżej.

Oferta powitalna darmowego zakładu sportowego - Warunki ogólne1. Oferta powitalna darmowego zakładu sportowego jest dozwolona tylko raz na osobę, gospodarstwo domowe, rodzinę, adres domowy, adres e-mail, numer karty kredytowej/debetowej lub współużytkowane środowisko komputerowe (przykład: biblioteka, miejsce pracy, bractwo, uniwersytet lub szkoła). Spin Palace Sports zastrzega sobie prawo do unieważnienia wszystkich wygranych i gry, jeśli ten warunek nie będzie brany pod uwagę.

2. Oferta powitalna darmowego zakładu sportowego nie może być zgłoszona w połączeniu z JAKĄKOLWIEK inną promocją aktualnie oferowaną przez Spin Palace Sports i podlega bieżącej weryfikacji. Spin Palace Sports zastrzega sobie prawo do zmiany oferty i jej warunków w dowolnym momencie, w tym anulowania promocji.

Darmowy zakład - ogólne warunki1. Jeśli nie zostanie wykorzystany, darmowy zakład wygasa po 7 dniach od momentu przyznania (chyba że warunki oferty stanowią inaczej.

2. Darmowy zakład musi zostać wykorzystany w całości jako pojedyncza transakcja/zakład.

3. Darmowy zakład nie może być użyty do wielokrotnego zakładania zakładów wielokrotnych (np. Trixie, Patenty, Yankees itp.)

4. Jeśli darmowy zakład zostanie wybrany na późniejszą nieważną opcję, stawki zostaną zwrócone na Twoje konto jako darmowy zakład.

5. Darmowy zakład nie podlega zwrotowi, a stawka za darmowy zakład nie jest uwzględniona w żadnych zwrotach.

6. Maksymalny zwrot z dowolnej stawki za darmo zakładu wynosi 20 000 jednostek walutowych (patrz tabela poniżej)

7. Rozmieszczenie darmowego zakładu na rynku zakładów obstawianych jest traktowane jako jeden zakład (łącznie z wygraną i częścią postawioną). Zwrot z tego zakładu musi być większy niż całkowita wartość darmowego zakładu postawionego na wypłatę wygranych.

8. Warunki podane poniżej dotyczą wszystkich bezpłatnych promocyjnych zakładów Spin Palace Sports. Jeśli potrzebujesz pomocy w spełnieniu któregokolwiek z tych warunków, skontaktuj się z obsługą klienta.

9. Spin Palace Sports uważa, że ​​wszystkie powyższe warunki są uczciwe, a poprzez uczestnictwo w sportowej ofercie powitalnej wyrażasz zgodę na ich przestrzeganie. Jeśli potrzebujesz wyjaśnienia lub porady dotyczącej niniejszych warunków, skontaktuj się z obsługą klienta.

10. O ile wyraźnie nie określono inaczej, wszystkie depozyty mają wymóg rozegrania (stawiania zakładów) co najmniej pięć (5) razy, zanim zostanie aktywowany darmowy zakład związany z depozytem. Uwaga: zakłady w kasynie mają wpływ w wysokości 0% na spełnienie minimalnych wymogów w zakresie sportowej oferty powitalnej Spin Palace i odwrotnie - zakłady sportowe przyczyniają się do osiągnięcia 0% wymaganej liczby zakładów w ramach sportowej oferty powitalnej kasyna Spin Palace.


Spin Sports darmowy zakład 800 pln - Page 3 Ss_h1011


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Pią 10 Maj 2019 - 14:28, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Polecam rejestracje w Mostbet oraz 22bet, obecnie dwóch najlepszych bukmacherów bez VPN
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2038
FBPoints : 793

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down


Spin Sports darmowy zakład 800 pln - Page 3 Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by pizdlina Sob 16 Mar 2019 - 18:35

Po obrocie x1

pizdlina

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 68
FBPoints : 26

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln - Page 3 Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by rafanaldo7 Nie 17 Mar 2019 - 9:45

Dobra, sam się już przekonałem na własnej skórze Very Happy
Wpłaciłem 800zł, zagrałem pierwszy zakład za 25zł (kwota pierwszego zakładu jest nieważna) i dostałem tego freebeta o wartości 800zł.
I dopiero teraz przed wypłatą muszę obrócić depozyt (800zł) x5.Aczkolwiek dalej jestem zdania, że mocno namieszali w tym regulaminie...

rafanaldo7

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 7
FBPoints : 7

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln - Page 3 Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by zibi Nie 17 Mar 2019 - 12:50

Ogólnie ten Spin Sports przekombinowany. Chyba chcieli zrobić ładną stronę ale mi przymula przez to i dość często wylogowuje mnie co jakiś czas.
zibi
zibi

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 110
FBPoints : 76

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln - Page 3 Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach