SpinBet24
Liga Mistrzow 2019/2020 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Liga Mistrzow 2019/2020

Go down

08102019

Pisanie 

Liga Mistrzow 2019/2020 Empty Liga Mistrzow 2019/2020




Graz-Mutfield  08.10.2019/20:00
typ:2
kurs:2,20
W tej grupie niebywalym zaskoczeniem jest pierwsze pozycja druzyny Cardiff,malo kto sie tego spodziewal.Jednak jeszcze wszystkie zespoly maja szanse awansu,bedzie ciekawie.W tym spotkaniu stawiam na zdecydowane zwyciestwo gosci.Dotychczas druzyna Czeska wygrala dwa swoje mecze i dwa przegrala,wszystko w regulaminowym czasie.Aktualnie 6 ptk.a dzisiejsza wygrana daje juz niemal pewny awans.Graz z duzo slabsza forma,jeden mecz wygrany po dogrywce,dwa prane w regulaminowym czasie i jedn po dogrywce,3 ptk. i raczej jest juz pozbawiona awansu,chociaz teoretycznie taki istnieje.Jeszcze jeden powod dla ktorego stawiam na wygrana Moutfield,liga Czeska jest znacznie silniejsza od Austriackiej.Wydaje mi sie,ze te argumenty wystarcza by uznac moja ocene za poprawna.
avatar
andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Liga Mistrzow 2019/2020 :: Comments

avatar

Pisanie Wto 8 Paź 2019 - 3:01 by andrzejszwedzki

Dijurgardens-Mannheim  08.10.2019/19:50
typ:1 cale wydarzenie
kurs:1,67
forbet
Druzyna Niemiecka awans juz ma zapewniony,pytanie tylko z ktorego miejsca.Aktualnie w grupie jest liderem,wygrala wszystkie cztery spotkania i bedzie chciala ta pozycje utrzymac,do tego potrzebuje remisu w podstawowym czasie gry.Sadze,ze jest w stanie osiagnac,jednakze w dogrywce bedzie musiala uznac wyzszosc druzyny Szweckiej.Dijurgardens raczej nie moze sobie pozwolic na komfort przegranej w regulaminowym czasie,bo w ostatniej kolejce przystapi do meczu pod presja.Remis w dzisiejszym spotkaniu jednak daje juz awans i to jest priorytet dla druzyny.Moim zdaniem,Dijurgarden osiagnie go bez problemu a caly mecz wygra.Dzisiaj jest gospodarzem i musi to wykorzystac bo rewanz w Niemczech bedzie bardzo trudny.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 8 Paź 2019 - 17:07 by andrzejszwedzki

GKS Tychy-Vienna  08.10.2019/18:00
typ:1X
kurs:2,41
forbet
Przedostatnia kolejka fazy grupowe Ligi Mistrzow.Polska druzyna,GKS Tychy zagra ostatni mecz na swoim terenie z Austriacka Vienna.Kursy bukmacherskie wyraznie wskazuja na wygrana Austriakow,ja jestem innego zdania,uwazam przedewszystkim,ze druzyna Polska nie przegra.Szans na awans juz wprawdzie nie ma,jednak ta edycje Ligi Mistrzow bedzie chciala zakonczyc efektownie,na swim terenie przed soja publicznoscia.Vienna wprawdzie ma jeszcze szanse na awns ale tylko teoretyczne,musial ny zdarzyc sie cud...ponadto Vienna noruje slabszy okres gry,chyba jakis kryzys w druzynie.Z kolei GKS Tychy ma sie switnie.Dobre wystepy ligowe pozwalaja sadzic,ze jest w formie.Na zakonczenie,moze liga Austriacka jest silniejsza ale nie mozna tego powiedziec o poszczegolnych druzynach.Mysle,ze moj typ bedzie poprawny.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 15 Paź 2019 - 10:49 by andrzejszwedzki

Minsk-Pelicans   15.10.2019/18:00
typ:Minsk -1,5 (AH)
kurs:2,15
forbet
Bardzo interesujaca sytuacja w tej grupie,trzy zespoly z szansami na awans,odpada tylko Pelicans dlatego jestem pewien dzisiejszego zwyciestwa Minska.Lozanna 9 ptk. Trynec 8 ptk. i Minsk 8 ptk. w takiej sytuacji trzeba wziasc pod uwage takze bramki,moga sie liczyc w ogolnym rozrachunku.Minsk ma niestety slaby bilans -1 ptk.wiec bedzie chcial wygrac jak najwieksza roznica bramek,moim zdanie musi wygrac minimum dwoma dlatego tak typuje.Swoja droga napewno dla wszystkich,zaskoczeniem jest tak dobra postawa tej druzyny.Z kolei tak slaba Pelicansamhokej w Finlandi przeciez stoi na duzo wyzszym poziomie jak na Bialorusi.No nic,to jest tylko sport...a dzisiaj licze na wysokie zwyciestwo Minska.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 15 Paź 2019 - 11:10 by andrzejszwedzki

Podolsk-Ufa   15.10.2019/18:30
typ:2 DNB
kurs:2.04
forbet
Rosja-KHL...Druzyna Podolska zagra u siebie z zespolem Ufa.Na poczatek powiem tak,nie bedzie to latwe spotkanie dla kazdej z tych ekip,obydwie sa w swietnej formie,zajmujac czolowe pozycje w swoich Konferencjach.Podolsk jest trzecia w Zachdniej a Ufa szosta we Wschodniej z tym,ze ta Konfrencja wydaje mi sie duzo silniejsza.Mnie osobiscie zaskakje dobra postawa w tym sezonie druzyny Podolsk,wygrywa naprawde trudne mecze,w porownaniu z poprzednim sezonem gra o niebo lepiej.Mimo to uwazam,ze dzisiaj nie poradzi sobie z druzyna gosci.Slovat Ufa to druzyna wyjazdowa,jest to jej ogromny atut.Dwa ostatnie mecze niezbyt miala udane,porazka i zwyciestwo po dogrywkach,wiec jakos nie chce mi sie wierzyc w trzeci z zrzedu remis w regulaminowym czasie gry,jak i porazke.Ale...?

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 12 Lis 2019 - 12:48 by andrzejszwedzki

Yunost Minsk-Munchen   12.11.2019/17:00
typ:2
kurs:1,80
betsson
W mojej ocenie,faworytem tego spotkania jest druzyna Niemiecka,wygra zdecydowanie minimum jedna bramka,jest to najnizszy pulap.Duzym zaskoczeniem,niespodzianka jest juz sam awans do 1/8 finalu,zespolu z Bialprusi.Yunost Minsk nie miala latwej grupy,pozostawila w tyle druzyne Pelicansa z Finlandi,ktora byla duzo wyzej notowana.Naprawde slowa uznania.W takiej sytuacji mozna by powiedziec,ze dzisiaj u siebie,moze sprawic kolejna niespodzianke,osiagajac dobry wynik z Munchen.Nie,raczej nie,zespol Niemiecki to ogrona rutyna,potrafiacy rownie dobrze grac u siebie jak i na wyjazdach,obronca tytulu a wiec nie wyobrazam sobie innego wyniku jak jego zwyciestwa.Bawarczycy juz dzisiaj beda chcieli rotstrzygnac sprawe dalszego awansu,wygrywajac moze nawet kilkoma bramkami,tak by w rewanzu,dopelnic tylko formalnosci.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 19 Lis 2019 - 12:13 by andrzejszwedzki

Frolunda-Farjestad   19.11.2019/18:00
typ:1
kurs:2,14
betsson
Jest to juz drugie,rewanzowe spotkanie tych druzyn.Pierwsze,u siebie wygrala Farjestad 6:3,dzisiejsze zapowiada sie wiec interesujaco.Co do awansu nie mam swojego zdania ale rewanz powinna wygrac Frolunda.Sa to aktualnie czolowe zespoly ligi Szweckiej,obydwa w swietnej formie itd...Frolunda by awansowac musi wygrac czterema bramkami albo trzema by doprowadzic do dogrywki.Czy jest to realne przy tak dobrej dyspozycji Farjestad? Moim zdaniem nie,oczekuje bardziej wyrownanego pjedynku.We wczesniejszych bezposrednich konfrontacjach,Frolunda wygrywala u siebie ale nie byly to wysokie wygrane,dzisiaj Farjestad z pewnoscia tez na to nie pozwoli.Bede umiarkowanym optymista i zagram w tej sytuacji na zwyciestwo gospodarzy,przynajmniej jedna bramka,sadze,ze jest to najrozsadniejsze.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach