SpinBet24
Turcja  - Page 6 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Turcja

+8
MichW
Barti80
adrianP
Brunobet
bestia
wilu1103
marecki777
Valencia
12 posters

Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Turcja  - Page 6 Empty Turcja

Pisanie by Valencia Sro 7 Mar 2018 - 11:33

First topic message reminder :







Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto 4 Lut 2020 - 12:18, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : wstawianie tabeli live w pierwszym poście)
Valencia
Valencia

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 179
SpinyBety : 140

Powrót do góry Go down


Turcja  - Page 6 Empty Re: Turcja

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 15 Sty 2020 - 10:24

Rizespor-Galatasaray    15.01.2020/18:30
typ:2
kurs:1,95
betsson
Turecki Puchar jest na etapie 1/64 finalu a w spotkaniu ktore oceniam zagraja druzyny Rizespor i Galatasaray.Moj typ to zdecydowane zwyciestwo gosci.Podobnie typuje wiekszosc graczy,Galatasaray jest niewatpliwie lepsza i bardziej doswiadczona druzyna.To wielokrotny mistrz Turcji a takze zdobywca Pucharu.Mozna by spekulowac,ze gra na wyjezdzie tym samym gospodarze moga to wykorzystac ale nie w tym przypadku.Galatasaray mial w tym sezonie nieco slabszy poczatek,lecz aktualnie jest juz w swej wysokiej formie w przeciwienstwie do rywala.W bezposrednich pojedynkach tych druzyn,tez raczej nie dochodzilo do niespodzianek,Galatasaray wygrywal regularnie nie dajac szans przeciwnkowi.Mysle,ze sa to wystarczajace argumenty by wytypowac pewniaka,tak ja jestem o tym przekonany.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Turcja  - Page 6 Empty Re: Turcja

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 19 Sty 2020 - 9:35

Antalyspor-Goztape      19.01.2020/11:30
typ:2
kurs:3,10
betsson
Ten mecz zapowiada sie bardzo interesujaco,Antalyspor jrst gospodarzem i ogolnie tej druzynie daje sie wiecej szans na zwyciestwo.Atut swijego terenu to jedno ale tez kilka dni temu te druzyny zagraly w Pucharze Turcji i Antalyspor pokonala u siebie Goztape.Za zwyciestwem tej druzyny przemawia tez bilans kilku ostatnich bezposrednich pojedynkow w ktorych Antalyspor nie przegrala na swoim boisku.No tak ale nie zawsze mozna ufac statystykom a i czymze bylby sport gdyby faworyci zawsze odnosili zwyciestwa? Ja dzisiaj typuje zwyciestwo Goztape,ta druzyna wydaje mi sie byc w lepszej kodycji ligowej,pomijajac juz klasyfikacje,Goztape wygrala z Galatasaray,zremisowala z Fenerbahce czy nawet nieznacznie przegrala z liderem,druzyna Sivaspor.Antalyspor z tymi ekipami przegrywala zdecydowanie i wysoko.Ponadto Goztape bedzie chciala wziasc rewanz za przegrany ostatni mecz pucharowy,zwrocmy tez uwage,ze byla to porazka nieznaczna a Goztape zdobyla 3 bramki.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Turcja  - Page 6 Empty Re: Turcja

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 19 Sty 2020 - 9:57

Erzurum BB-Istambulspor   19.01.2020/12:00
typ:2
kurs:2,55
betsson
Spotkanie to zapowiada sie bardzo interesujaco,powinno byc wyrownane a o zwyciestwie zadecyduje jedna bramka.W tym przypadku typuje zwyciestwo druzyny gosci,sadze,ze obejma prowadzenie juz w pierwszej odslonie meczu i tak pozostanie do koncowego gwizdka sedziego.Erzurum BB w tej chwili zajmuje pozycje wicelidera,ktora daje bezposredni awans do Super Ligi,do lidera ma duza strate bo az 7 ptk. ale ma tylko 2 ptk. przewagi nad kolejnymi czterema zespolami,broni wiec tej dogodnej pozycji.Jest to priorytetem tej ekipy,porazka badz remis...Ale waznym argumentem jest tez tutaj swietna forma druzyny gosci i fakt,ze potrafi grac rownie dobze na wyjazdach.Mysle,ze nie powinienem sie pomylic.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Turcja  - Page 6 Empty Re: Turcja

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 20 Sty 2020 - 16:15

Rizespor-Genderbirligi   20.01.2020/18:00
typ:1
kurs:2,40
betsson
Zakonczeniem 18-tej kolejki Tureckiej Super Ligi jest mecz pomiedzy druzynami Rizespor a Genderbirligi.Moj typ na to spotkanie to zdecydowane zwyciestwo Rizespor.Ta druzyna wystepuje w roli gospodarza i jest to glowny powodmej decyzji,potrafi znakomicie wykorzystac ten atut.Z tabeli wynika,ze mecz powinien byc bardzo wyrownany,druzyny te sasiaduja bowiem w niej ze soba,jednakjak juz wspomnialem,Rizespor musi szukac kompletow punktow u siebie bo mecze wyjazdowe ma duzo slabsze.Podobnie rowniezrzecz sie ma w stosunku do Genderbirligi.Spotkania bezposrednie,tutaj roznie bywalo ale ogolnie przewage tez ma druzyna Rizespor.Cuz jeszcze moglbym powiedziec o tym pojedynku i druzynach...lige Turecka obserwujenie pierwzy sezon i mowiac szczerze mam duzo wiecej zaufania do Rizespor,moim zdaniem jest bardziej doswiadczona i pomimo tego,ze nie ma na swym koncie jakichs wiekszych sukcesow,to na nie napewno zasluguje.Ale to tylko takie moje osobiste odczucie,nie majace wiekszego znaczenia...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Turcja  - Page 6 Empty Re: Turcja

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 27 Sty 2020 - 11:25

Malatyaspor-Trabzonspor   27.01.2020/18:00
typ:2
kurs:2,1
betsson
Turcja-Super Liga...Malatyaspor (9) zagra dzisiaj o ligowe punkty z druzyna Trabzonspor (4).Pomimo tego,ze Trabzonspor gra wyjazd i ma niekorzystny bilans w bezposrednich takich konfrontacjach,uwazam,ze dzisiaj wygra zdecydowanie,obejmujac prowadzenie juz w pierwszej odslonie meczu.W tym sezonie ten zespol jest w swietnej formie z duzymi szansami na zdobycie tytulu mistrzowskiego a przynajmniej zapewnienie sobie udzialu w kolejnej edycji Ligi Mistrzow.Jest to bardzo prawdopodobne bo wszystkie czolowe druzyny Turcji,Besiktas,Galatasaray itd...w tym sezonie graja ponizej swych mozliwosci.Trabzonspor tylko musi robic swoje,kontynuowac zwyciezki marsz,a ostatnio przegral tylko jeden mecz...Dzisiaj jest swietna okazja na komplet punktow,Malatyaspor bowiem nie gra rowno,powiedzialbym nawet,ze slabo.Kilka ostatnich spotkan to tylko jedna wygrana i jeden remis.Trabzonspor ma tylko piec punktow straty do lidera,druzyny Sivaspor,to nieduzo na tym etapie.Wierze,ze dzisiejsza okazje wykorzysta i wygra jak juz wspomnialem zdecydowanie...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Turcja  - Page 6 Empty Re: Turcja

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 27 Sty 2020 - 11:52

Sivaspor-Rizespor  27.01.2020/18:00
typ:X
kurs:4,1
betsson
Turcja-Super Liga...Lider klasyfikacji,Sivaspor zagra dzisiaj u siebie z druzyna Rizespor,ktora jest na 11-tym miejscu.Biorac pod uwage wysoka forme gospodarzy,tylko dwie porazki na przestrzeni calego sezonu,wydaje sie byc tutaj pewniakiem do zwyciestwa.Ale sport nie bylby ciekawy i tak popularny gdyby pewniaki zawsze odnosili triumfy.Oczywiscie,ze trzeba sieliczyc z wysoka forma tego zespolu ale i druzyna gosci nie jest,przyslowiowym chlopcem do bicia.Sivaspor wyrobil juz sobie dosyc znaczna trzypunktowa przewage nad wiceliderem,przy czym wicelider juz rozegral swoj mecz,wiec remis tez bedzie satysfakjonowal gospodarzy bo i tak swa przewage powieksza.Rizespor w spotkanich bezposrednich z liderem,nie ma zlego bilansu,powiedzialbym nawet,ze dobry,Sivasporowi tylko raz udalo sie wygrac u siebie w kilku ostatnichkonfrontacjach a przewazaja wlasnie remisy.Warto tez wspomniec,ze Rizespor gra coraz lepiej.Ja tutaj zaryzykuje i postawie na remis,wydaje mi sie,ze tak bedzie w obydwu polowach.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Turcja  - Page 6 Empty Re: Turcja

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 27 Sty 2020 - 12:27

Karagumruk-Altinordu   27.01.2020/17:00
typ:2
kURS.4,2
betsson
Turcja-1 Liga...Karagumruk (12) podejmuje dzisiaj u siebie,druzyne Altinordu (14).Wydarzenie to wydaje sie byc interesujace,nawet bardziej jak wskazuja kursy bukmacherskie.Te zdecydowanie faworyzuja gospodarzy jako zdecydowanego faworyta.Owszem biorac pod uwage caloksztalt mozna sie z tym zgodzic ale prawda jest taka,ze to druzyna gosci aktualnie jest w wyzszej formie.Karagumruk,w kilku ostatnich spotkaniach odniosla jedno zwciestwo i jeden raz zremisowala ale trzy ostatnie potyczki,to porazki.Goscie przeciwnie,bez przegranej w kilku ostatnich swoich spotkaniach.Wyraznie widac,ze forma rosnie.Takie sa moje spostrzezenia,ktore wykluczaja porazke druyny przyjezdnej,co wiecej stawiam na jej zwyciestwo.W poprzedniej rundzie Karagumburk wygral wysoko na wyjezdzie a wiec jest czas sie zrewanzowac.Mam nadzieje,ze to spotkanie mnie nie zaiedzie i bedzie pelne emocji.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Turcja  - Page 6 Empty Re: Turcja

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 3 Lut 2020 - 9:47

Denizlispor-Goztape   03.01.2020/18:00
typ:1
kurs:3,05
betsson
Turcja-Super Liga...Denizlispor (12) zagra dzisiaj z druzyna Goztape (Cool to spotkanie konczy 20 klejke ligowa.Moj typ to zwyciestwo gospodarzy i jestem o tym niemalze przekonany.Denizlespor nie wygrala od czterech spotkan,to fakt ale w ostatnim zwycieskim pokonala znacznie silniejszy zespol Trabzonspor i to na wyjezdzie,ma wiec potencjal.Goztape z kolei wygrala swoje dwa ostatnie mecze z druzynami Alanyaspor i Besiktas a wczesniej takze z Galatasaray a wiec czolowka ligowa.Wystepuje dzisiaj w roli lekkiego faworyta.Ale ten zespol gromi bardzo silnych rywali a z tymi slabszymi juz tak dobrze sobie nie radzi.Spojzcie w statystyki.Takze na ta z kilku ostatnich bezposrednich konfrontacji.Tutaj wyrazna przewage ma Denizlispor,dwukrotnie wygrywala i trzykrotnie remisowala.Nie wiem,byc moze jestem niepoprawnym optymista ale wydaje mi sie,ze Denizlispor wygra to spotkanie w sposob zdecydowana,przedewszykim,wykorzystujac atut swojego boiska.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Turcja  - Page 6 Empty Re: Turcja

Pisanie by andrzejszwedzki Czw 13 Lut 2020 - 10:10

eRZURUM bb-tRABZONSPOR   13:02:2020715.00
TYP.1
KURS.2;96
BETSSON
Turcja-Puchar...Jest to juz rewanowy mecz pomiedzy Erzurum BB a druzyna Trabzonspor i nie potrzeba tutaj duzego komentarza.Faworytem jest oczywiscie Trabzonspor jak i do awansu.Awansowac jak najbardziej awansuje ale dzisiejszy rewanz przegra.Trabzonspor w mierwszym spotkaniu u siebie wygral az 5:0,ogromna zaliczka praktycznie dajaca juz awans.Po co wiec sie druzynie szarpac,nadwyrezac,wystarczy nie przegrac tak duza roznica a sily zachowac na Super Lige,Trabzonspor wlasnie awansowal na lidera.Podejzewam,ze na to spotkanie Trabzonspor wybierze sie w rezerwowym skladzie.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Turcja  - Page 6 Empty Re: Turcja

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 17 Lut 2020 - 8:47

Antalyaspor-Kasimpasa   17.02.2020/18:00
typ:2
kurs:3,4
betsson
Turcja-Super Liga...Anatalyaspor podejmuje u siebie druzyne Kasimpasa na zakonczenie 22 kolejki.Jak nie trudno zauwazyc obydwie druzyny naleza do tej slabszej grupy,aktualnie zajmuja miejsca w grupie spadkowej i obydwie sa w trudnej sytuacji.Nie nalezy sie tutaj spodziewac jakiegos ladngo widowiska,raczej twardej walki o punkty.A sytuacja punktowa nie wyglada tak tragicznie jk wskazuja dalekie pozycj,druzyny caly czas maja szanse przetrwania.Antalyaspor ma w tej chwili19 ptk. trzy punkty mniej ma Kasimpasa i to na zwyciestwo tj duzyny dzisiaj stawiam.Prawde mowiac,wyglada to na remisowy pojeynek z lekka przewaga gospodarzy bo to oni w trzech swoich ostatnich meczach nie poniesli porazki,Kasimpasa dosc dlugo pozostaje bez wygranej.Ale w popredniej rundzie tego sezonu Kasimpasa wygryla u siebie wysoko nie tracac gola,daje jej to napewno jakas przewage psychczna.Ponadto zawsze uwazalem,ze ta druzyna ga bardzodobrze na wyjazdach.Te argumenty sa podstawa mojego typu a jak bedzie naprawde niebawem sie przekonamy.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Turcja  - Page 6 Empty Re: Turcja

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 24 Lut 2020 - 9:10

Kasimpassa-Denizlispor...24.02.2020/18:00
typ:1
kurs:2,03
betsson
Turcja-Super Liga...Jest to jeden z dwoch dzisiejszych pojedynkow,konczacych 23 kolejke ligowa.Napewno nie przejdzie do histori,druzyny slabe bez formy beda walczyly o przetrwanie w koncowej fazie sezonu.Na dzien dzisiejszy w gorszej sytuacji jest Kasimpassa,ktora zajmuje miejsce w grupie spadkowej ale punktacja nie wyglada tak tragicznie,jest jeszcze szansa na dobra koncowke.Dla mnie jest zaskoczeniem tak slaba postawa tej druzyny,nie wygrala meczu od kilku kolejek,zaledwie jeden remis.Podobnie zreszta Denizlispor ale zaliczyla dwa remisy.W dzisiejszym pojedynku moim faworytem jest Kasimpassa,powinna w koncu wygrac,przedewszystkim jest gospodarzem a przeciwnik slaby do ogrania.W poprzedniej rundzie Kasimpassa wygrala wyjazd a wiec u siebie tymbardziej powinna.Konfrontacje bezposrednie tych zespolow tez wskazuja na zwyciestwo Kasimpassa,kilka ostatnich to wygrane,jeden remis ale na wyjezdzie.Gdzie ta druzyna ma szukac punktow,jak nie w takich spotkaniach a pozniej przyjda trudniejsze.Tak czy inaczej sa to rozwazania teoretyczne,jak bedzie naprawde niebawem sie przekonamy,bedziemy madrzejsi.Ja w kazdym razie gramna zwyciestwo gospodarzy.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Turcja  - Page 6 Empty Re: Turcja

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 28 Lut 2020 - 10:24

Alanyaspor-Besiktas   28.02.2020/18:00
typ:2
kurs:2,7
betsson
Turcja-Super Liga...Alanyaspor podejmuje u siebie druzyne Besiktasu,interesujace wydarzenie,ktore teoretycznie wskazuje na wynik remisowy.Obydwie druzyny sa z duzymi szabsami na premiowane kncowe pozycje.Moim zdaniem,Besiktas wygra ten pojedynek,jest druzyna z wiekszym bagazem doswiadczen i praktycznie w kazdym sezonie w czolowce.Alanyaspor traci moc,traci forme,poprzednia runda swietna lecz w tej gra slabo.W bezposrednich konfrontacjach tez widac przewage Besiktasu.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Turcja  - Page 6 Empty Re: Turcja

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 2 Mar 2020 - 13:45

Konyaspor-Goztep   02.03.2020/18:00
typ:1
kurs:2,9
betsson
Turcja-Super Liga...Ostatnia druzyna w tabeli,broniaca sie przed spadkiem,Konyaspor,podejmuje u siebie zespol Goztep.Wydarzenie ciekawe warte dluzszego komentarza.Konyaspor zaskoczyla mnie jak dotad tak slaba postawa ale jakos nie chce mi sie wierzyc by w efekcie spadla do 1 ligi.Wierze,ze ma potencjal ktory jeszcze wykorzysta.Ostatnie dwa mecze zagrala juz poprawnie odnoszac zwyciestwo i remis.Dzisiaj tez stawiam ja jako faworyta i wierze,ze wygra.Goztep jest w sredniej formie,takie wrazenie odnosze.Ten zespol zaskakiwal nas swa skutecznoscia po awansie do Super Ligi,aktualnie zajmuje pozycje w srodkowej czesci tabeli i gra o pozostanie.Obydwie te druzyny cechuje skuteczniejsza gra na swoich obiektach,widac to tez w bezposrednich konfrontacjach,gdzie kazda wygrywala u siebie.Na dzien duisiejszy bardziej zmorywowana powinna byc druzyna Konyaspor,ma duzo do zyskania i mysle,ze wykorzysta okazje na zdobycie komplezu punktow.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Turcja  - Page 6 Empty Re: Turcja

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 7 Mar 2020 - 12:23

Gaziantep-Trabzonspor   07.03.2020/15:00
typ:2
kurs:2
betsson
Turcja-Super Liga...Moj typ na to spotkanie to zdecydowane zwyciestwo druzyny Trabzonspor.Jest w swietnej formie w ostatnich spotkaniach zwyciestwa,jeden tylko wyjazdowy remis z Besiktasem.Trabzonspor aktualnie zajmuje pozycje wicelidera ale do prowadzacej Besaksehir ma tylko jeden punkt straty.Bardzo udany jak dotychczas sezon z duzymi szansami na zdobycie tytulu mistrzowskiego jak forma sie utrzyma.Co moze w tej sytuacji przeciwstawic Gaziantem...Moim zdaniem niewiele,ta druzyna w zasadzie gra na swoim poziomie,zajmuje dobre miejsce w srodkowej tabeli ale jest to niewystarczajaca forma by nawet zrmisowac z rospedzonym zespolem Trabzonspor.Porownujac nawt wczesniejsze bezposrednie konfrontacje,Trabzonspor bedac w slabszej formie wygrywal.A wiec nie mam najmniejszych watpliwosci co do tego zwyciestwa.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Turcja  - Page 6 Empty Re: Turcja

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 7 Mar 2020 - 12:36

Goztep-Besaksehir   07.03.2020/15:00
typ:2 DNB
kurs:1,75
betsson
Turcja-Super Liga...Ten mecz zapowiada sie interesujaco.Faworytem jest druzyna Brsaksehir ale moim zdaniem to zwyciestwo nie jest tak do konca pewne.Besaksehir jest liderem klasyfikacji,to fakt,ma za soba serie spotkan bez porazki,to tez fakt ale zespol czeka mecz w Lidze Europy i w tym przypadku lider moze temu spotkaniu sie podporzadkowac.Z Goztep moze nie wlozyc calych sil,oszczedzajac kondycje fizyczna itd...Ten fakt troche mnie zastanawia i nie pozwala postawic pewniaka na zwyciestwo lidera.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Turcja  - Page 6 Empty Re: Turcja

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach