SpinBet24
Mostbet Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mostbet

2 posters

Go down

Mostbet Empty Mostbet

Pisanie by misjogi123 Sro 20 Sty 2021 - 13:01

Witam, serdecznie niestety mam problem z bukmacherem mostbet Wpłaciłem 400 zł ( ecopayz) i zrobiłem 3000 zł wbiłem 4 lvl grałem stawkami 100-150 zł moje konto zostało zamrożone wysłałem i zdjęcia dowodu itd. Chcą teraz weryfikacji na Skype yy_16## Mowie no ok nie ma problemu mieli do mnie dzwonić dzisiaj o 12:00 czekam, czekam 30 min nic pisze do nich mejla, a oni do mnie, że maja problemy techniczne i czy mogą zadzwonić 22 o 15:00 trochę się zdenerwowałem, ale napisałem, że dobrze. Jak myślicie graja na czas? Nie chcą mi wypłacić pieniędzy? Z tego, co widzę każdy tutaj wypłacał dużo więcej bez weryfikacji troszkę się obawiam, że coś kombinują. Dodam, że jestem u nich nowych graczem itd. więc nie mogę sobie niż zarzucić proszę o pomoc czy ktoś miał podobnie?

misjogi123

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2
SpinyBety : 1

Powrót do góry Go down

Mostbet Empty Re: Mostbet

Pisanie by Mugol Sro 20 Sty 2021 - 13:04

Kilka spraw na forum w ciągu kilku minut założyłeś 3 konta z czego dwa wirtualne za co zostałeś zbanowany.
Ciężko uwierzyć po takiej akcji, że bukmacher Mostbet bezpodstawnie rząd od Ciebie szczegółowej weryfikacji.

Jak już wielokrotnie pisaliśmy pomagamy w sporach z bukmacherem jeżeli rejestracja nastąpiła z naszych linków, banerów lub kodów.

_________________
Rekomendowani bukmacherzy
888starz.bet wyższy bonus z kodem FBPOL 460==>580 zł
20bet -bonus 100% do 400 pln dostępny Skrill
22bet - bonus 125%
Mugol
Mugol
Moderator

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 258
SpinyBety : 201

Powrót do góry Go down

Mostbet Empty Re: Mostbet

Pisanie by misjogi123 Sro 20 Sty 2021 - 17:17

Tak niestety to prawda posiadam zreszta wszystkie meile jezeli bedzie to konieczne to moge je ujawnic poczekam jeszcze do tego 22 i jezeli nie zadzwonia ponownie napisze jeszcze raz

misjogi123

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2
SpinyBety : 1

Powrót do góry Go down

Mostbet Empty Re: Mostbet

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach