SpinBet24
Mecze Towarzyskie - Page 12 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mecze Towarzyskie

+24
ATR
adrianP
andrzejszwedzki
Brunobet
ney11
messi
Iglo
Valencia
wilu1103
bestia
MichW
zbyszek.rymarski
mazik
netu91@
rafaa76
tigertyp
kobra
Special
vamoskamil
stoprocent8
Hulk93
sss17
wostek10
Admin
28 posters

Strona 12 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Mecze Towarzyskie - Page 12 Empty Mecze Towarzyskie

Pisanie by Admin Pią 23 Wrz 2016 - 22:27

First topic message reminder :

Mecze Towarzyskie - Page 12 Fb90b310
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down


Mecze Towarzyskie - Page 12 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by Michalski1988 Wto 16 Paź 2018 - 21:41

A mnie nie ominął nudny mecz... Wybrałem wielki szlagier Brazylia - Argentyna jest prawie końcówka meczu i bez bramek. Mecz przypomina pojedynek zespołów afrykańskich, gdzie zwykle pada mało bramek... Chyba przerzucę się na Gibraltar - Lichtenstein Razz

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 12 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by MichW Sro 17 Paź 2018 - 1:42

Widziałem pierwszą połowę i jakby to powiedzieć szału nie było. Potem przerzuciłem się na 2 połowę Francja Niemcy i już te 45 minut mnie nie zawiodło.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 12 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by andrzejszwedzki Czw 15 Lis 2018 - 9:53

Peru-Ekwador
typ:1
kurs:1,75
bwin
Analiza:
Dzisiaj wszystkie oczy kibicow pilkarskich zwrocone sa na mecze Ligi Narodow UEFA,bynajmniej w Europie ale mamy tez kilka fajnych,ciekawych spotkan towarzyskich.Takim jest miedzy innymi pojedynek dwoch druzyn poludniowoamerykanskich,Peru i Ekwadoru.Takie mecze zawsze budza zainteresowanie i przyjemnie sie je oglada.W tym przypdku moim zdecydowanym faworytem jest jednak duzyna Peru,ktora w ostatnich latach gra naprawdeswietnie.Byla tez finalista tegorocznych Mistrzostw Swiata.Nic wielkiego nie osiagnela ale zaprezentowala sie dobrze.Ekwador nalezy do tych slabszych druzyn elity Ameryki,nie ma ostatnio wiekszych osiagniec,ma na swym koncie zwyciestwa ale ze slabymi zespolami i trzeba tez powiedziec,ze ta druzyna gra slabiutko na wyjazdach.Wedlug mnie bedzie dzisiaj tylko tle dla Peru,ktore gra u siebie a tutaj jest bardzo silnym zesplem.W ubieglym miesiacu Peruwianczycy pokonali u siebie bardzo grozna duzyne Chile.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 12 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 20 Lis 2018 - 11:09

Albania-Walia
typ:2
kurs:2,20
bet365
Analiza:
Dzisiaj w Europie przedewszystkim dominuja mecze Ligi Narodow UEFA i w tym kierunku sa zwrocone oczy kibicow ale mamy takze kilka cikawych spotkan towarzyskich.Ja chcialbym dluzej zatrzymac sie przy meczu Albani z Walia.Albanczycy sa gospodarzami jednak nie wydaje mi sie by zdolali nawet zremisowac z Walijczykami.Albania ostatni mecz wygrala z Izraelem i od tego momentu gra coraz slabiej.Ostatnio spotkala sie z inna druzyna Wysp Brytyjskich,Szkocja i odniosla wielka porazke az 0:4,swiadczy to o slabiutkiej formie.Walia byc moze nie blyszczy wysoka forma jednak moim zdaniem gra rowno i na dzien dzisiejszy jest zdecydowanie lepszym zespolem.Druzyny te graly ze soba dwukrotnie,na wyjezdzie Walia zremisowala ale bylo to 20 lat temu wiec ta statystyka jest malo wiarygodna.Dzisiaj sa to inne druzyny.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 12 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 25 Gru 2018 - 7:11

Wietnam-Korea Polnocna
typ:x
kurs:3,60
bet365
Analiza:
Wsrod niewielu dzisiejszych wydarzen sportowych,do oceny wybralem mecz towarzyski pilki noznej pomiedzy druzynami,Wietnamu i Korei Polnocnej.Sa to zespoly mniej znaczace na rynku Swiatowym,co wcale nie znaczy,ze mecz bedzie podrzedny.Przeciwnie,moim zdaniemjest to swierna okazja by zaprezentowac sie z jak najlepszej strony.Korea w swym dorobku ma juz swoj udzial w finalach Mistrzostw Swiata a utkwil nam w pamieci wygrany mecz z Brazylia 2:1.No tak ale to byla inna druzyna,dzisiaj juz nie gra tak swietnie.Oczywiscie do spotkania z Wietnamem przystepije w roli faworyta,jednak moim zdaniem nie wygra.Ja jestem sklonny postawic tutaj na remis.Druzyna Wietnamu to juz nie jest przyslowiowy chlopiec do bicia.W ostatnich swoich meczach przegrala zaledwie raz z Tunezja i to na wyjzdzie!!! W bezposrednich pojedynkach z Korea,tez ma bardzo dobry bilans,jeden mecz wygrany jeden przegrany i trzy remisy,jest to wynik pieciu ostaznich spotkan.Czy w takiej sytuacji,mozna dzisiaj ta druzyne uwazac za przegrana? Moim zdaniem nie.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 12 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by andrzejszwedzki Czw 27 Gru 2018 - 13:13

Indie-Oman
typ:X
kurs:4,83
1xbet
Analiza:
Dzisiaj odbedzie sie mecz towarzyski pomiedzy mniej znanymi druzynami,powszechnie uwazany za mniej interesujacy,ale dlaczego? Ja sie z tym nie zgadzam,uwazam,ze pilka nazna jest juz tak popularna na Swiecie,ze i takie spotkania maja swoja wartosc.Poziom Azjatyckiej pilki szybko goni Europejski czy tez Amerykanski i juz nie raz bylismy swiadkami niespodzianek a nawet sensacji.Wracajac do dzisiejszego spotkania,wbrew pozorom jest ono trudne do prawidlowego wytypowania i uwazam,ze kursy na wygrana Indi badz remis,sa mocno zawyzone,mecz bedzie bardziej wyrownany.Rzeczywiscie,druzyne Omanu teoretycznie mozna uwazac za faworyta ale bz przesady.Wezmy pod uwage 10 ostatnich pojedynkow,ktore mialy miejsce w tym roku,nie przegrala rzadnego to fakt,jednak szesciokrotnie remisowala,wiec mozna przyjac,ze tym razem tez nie przegra.Ale Indie w ostatnich 10 meczach tego roku,szesciokrotnie wygrywaly,przy trzech porazkach i jednym remisie,czy w takim przypadku,mozna ta druzyne,z gory skazywac na porazke? Pozostaja jeszcze do zweyfikowania pojedynki bezposrednie,tych jednak nie biore pod uwage bo byly to zbyt odlegle czasy,dzisiaj sa to juz inne zespoly.Ja stawiam na remis.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 12 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 8 Sty 2019 - 21:55

No to mamy mala niespodzianke,Szwedzi przegrywaja u siebie z Fnlandia 0:1,fakt ze to spotkanie towarzyskie ale wynik idzie w Swiat...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 12 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by andrzejszwedzki Czw 21 Mar 2019 - 10:07

Arabia Saudyjska-ZEA
typ:X
kurs:3,20
bwin
Analiza:
Mecz Arabi Saudyjskiej z ZEA chociaz towarzyski wydaje sie byc interesujacy.Niedawno druzyny te graly w Pucharze Azji i trzeba przyznac z duzym powodzeniem.Szczegolnie ZEA,ten zespol dotarl az do finalu,niespodziewanie wygrywajac w polfinale z faworyzowana druzyna Australi.Niestety w pojedynku finalowym zdecydowanie lepszy okazal sie Katar.Arabia Saudyjska z kolei moze uznac za sukces,wysokie zwyciestwo 4:0 nad Korea Pn. i remis z Korea Pd. Trzeba przy tym wszystkim,tez powiedziec,ze pilka nozna w Azji,w przypadku kilku Panstw juz dogonila Europe,dlatego sadze,ze to spotkanie bedzie ciekawe.Lekkim faworytem wydaje sie byc duzyna ZEA,moim zdaniej jednak mecz zakonczy sie wynikiem remisowym.Druzyny zagraja po raz pierwszy po dluzszej przerwie,beda,zartobliwie mowiac,jeszcze troche rozleniwione.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 12 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by andrzejszwedzki Czw 21 Mar 2019 - 10:37

Kosowo-Dania
typ:1x
kurs:2,62
bet365
Analiza:
W Europie jedne druzyny graja juz mecze Kwalifikacyjne do tego Turnieju,ktorysie dzisiaj rozpocuol a inne jesze szlifuja forme w spotkaniach towarzyskich.Takie chcialbym ocenic pomiedzy druzynami Kosowa i Dani.Oczywiscie bardziej znana,z sukcesami na swym koncie jest zespol Dani i jemu daje sie wieksze szanse na wygrana.Kosowo jednak gra u siebie a gdy popatrzymy na statystyke spotkan tej druzyny,cala seria bez porazki,nie wydaje mi sie by mogla dzisiaj przegrac.Kosowo gra twarda pilke we wszystkich formacjach,jak kazda z druzyn bylej Jugoslawi,traci bardzo malo bramek itd... Podobnie graja Skandynawowie.Ale jako,ze druzyny sa przed spotkaniami kwalifikacyjnymi do ME,nie beda szarzowac by narazac sie na niepotrzebne kontuzje.Wedlug mnie zagraja typowo zachowawczo,spokojnie,sprawdzajac swe formacje.W zwiazku z tym,prawdopodobnie mecz zakonczy sie remisem a ja daje lekka przewage gospodarzom-

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 12 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by marcinfks69 Sro 12 Cze 2019 - 16:41

Witam wszystkich . Dziś o godzinie 18:30 dojdzie do towarzyskiego spotkania międzynarodowego , a zagrają nim reprezentacje Maroka oraz Gambii . Zdecydowanym faworytem tego spotkania według bukmacherów są gospodarze , i jest to w pełni uzasadnione . Ja jednak zdecydowałem sie typować liczbę bramek w tym spotkaniu , a mianowicie over 2,5 gola . Obie drużyny są raczej underowymi ekipami , ale dzisiejszy mecz jest spotkaniem towarzyskim , trenerzy na pewno będą sprawdzać różne warianty i ustawienia , a zawodnicy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony . Obie drużyny ostatni raz grały ze sobą w 2017 roku , wtedy to Maroko wygrało 2:1 . Maroko w tym roku rozegrało zaledwie 2 mecze , w styczniu w eliminacjach Pucharu Narodów Afryki zremisowali  z Malawi 0:0 , a w marcu przegrali z Argentyną 1:0 . Maroko za 9 dni gra pierwszy mecz w Pucharze Narodów Afryki , chce się do niego dobrze przygotować , więc dziś muszą dobrze wypaść . Gambia natomiast w ostatnich 5 meczach aż czterokrotnie kończyli mecz ze zdobytą bramką . Liczę że dziś też uda im się ta sztuka a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola . Powodzenia !

marcinfks69

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 506
SpinyBety : 418

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 12 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by adrianP Sro 12 Cze 2019 - 21:02

Niestety wynik końcowy to 0-1. Over bramkowy by nie siadł, za to kurs 11 na gości już tak!

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 12 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 9 Paź 2019 - 15:05

Niemcy-Argentyna  09.10.2019/20:45
typ:x2
kurs:1,96
forbet
Mecz towarzyski,zagraja dwie potegi pilkarskie z roznych Kontynentow,te spotkania maja juz swoja historie.Druzyna Niemiecka chyba nie jest w optymalnej formie,wciaz jest w trakcie reorganizacji,moze swiadczyc o tym przegrana u siebie z Holandia w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy.W celu poszukiwania najlepszych rozwiazan,wykorzystuje wlasnie mecze towarzyskie,tutaj nie dba o wynik.Argentyna,jedna z lepszych druzyn Ameryki Poludniowej,ostatnie lata bez wiekszych sukcesow ale w meczach kontrolnych,towarzyskichgra lepiej.Dobrym przykladem moze tu byc ostatnia wysoka wygrana z Meksykiem,az 4:0.Na tym nie koniec,w bezposrednich pojedynkach towarzyskich z Niemcami,trzy ostatnie wygrywala,cos w tym musi byc.Niemcy jak juz wspomnialem,nie dbaja o wyniki takich spotkan,koncentruja sie na prestizowych turniejach,dlatego uwazam,ze dzisiejszego meczu nie wygraja.Opcja wiekszej ilosci goli tez jest tutaj wskazana.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 12 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 15 Lis 2019 - 13:29

Brazylia-Argentyna   15.11.2019/18:00
typ:X
kurs:3,36
betsson
Spotkanie dwoch poteg pilkarskich,tak mozna okreslic mecz pomiedzy Brazylia a Argentyna.Sa to dwie najlepsze druzyny w Amercyce Poludniowej,powinny nam zaserwowac interesujace widowisko,pomimo tego,ze jest to pojedynek towarzyski.Napewno zobaczymy popisy techniczne zawodnikow obydwu druzyn,z tego slyna,duzo ciekawych akcji a co do wyniku...mysle ze remis.Mecz odbywa sie na gruncie neutralnym,Brazylia,widac,ze selekcionerzy probuja skompletowac optymalnie najlepszy sklad,korzystajac z takich wlasnie spotkan.Ostatnia wygrana w lipcu,pozniej remisy i porazki.Argentyna w porownaniu znacznie lepiej,ostatnio trzy zwyciestwa ale...u siebie,wyjazdy juz mniej precyzyjne a wiec dzisiaj na neutralnym terenie raczj nie wygra.W kilku ostatnich,bezposrednich pojedynkach,gora byla Brazylia ale wygrywala na swoim terenie i w przypadku tych druzyn jest to mocny atut.A wiec cuz,jak juz wczesniej wspomnialem,przewiduje tutaj wynik remisowy,warto tez podkreslic,ze mozemy byc swiadkami wielu bramek.W kazdym razie spektakl warty uwagi i obejrzenia.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 12 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 12 Sty 2020 - 14:42

Szwecja-Kosowo   12.01.2020/15:45
typ:X
kurs:4,14
betsson
Miedzynarodowe-Towarzyskie...Bardzo interesujacy mecz kontrolny pomiedzy druzynami Narodowymi,Szwecji i Kosowa.Biorac pod uwage ogolny dorobek druzyn,faworytem jest Szwecja ale z drugiej strony,Kosowo niedlugo jest odrebnym Panstwem wiec niewiele ta druzyna grala.Pomimo tego ma juz na swym koncie sukcesy,bo za takie nalezy uznac zwyciestwa czy remisy z owiele wyzej notowanymi rywalami.Sadze,ze dzisiaj moze byc podobnie i Kosowo byc moze nie wygra meczu ale i nie przegra.Stawiamna remis.Szwecja bardziej mnie przekonujew spotkaniach o stawke,w towarzyskich nie angazuje sie tak bardzo.Przykladem tego moze byc ostatni towarzyski mecz z Moldawia.Szwedzi pomimo ogromnej przewagi itd...wygrali zaledwie 1:0 a Kosowo jest napewno silniejsza druzyna od Moldawi.W tych druzynach napewno na uwage zasluguja linie defensywne,sa one podstawa obu zespolow,dlatego typ na mala ilosc goli tez bylby dobry.Cuz malutkie Kosowo jeszcze nie gralo w tym sezonie i jestem sam bardzo ciekawy jak sie zaprezentuje na tle wielkiej druzyny Szweckiej.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 12 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 12 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach