SpinBet24
Ligue 1  - Page 21 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ligue 1

+29
adrianP
Barti80
Michalski1988
ATR
Kwas
andrzejszwedzki
MichW
bmx34
messi
wilu1103
bestia
Valencia
kurkawodna871
gumas
Master77
mazik
Special
Berkos12
wit93
Hulk93
Typowacz
sss17
vlepek
manin_10
tomek1232
ajodoc
Piciu1404
Moderatorek
Admin
33 posters

Strona 21 z 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Go down

Ligue 1  - Page 21 Empty Ligue 1

Pisanie by Admin Pią 23 Wrz 2016 - 22:43

First topic message reminder :



Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto 4 Lut 2020 - 11:58, w całości zmieniany 4 razy
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down


Ligue 1  - Page 21 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 3 Gru 2019 - 12:36

Brest-Strasburg   03.12.2019/18:00
typ:2
kurs:2,25
betsson
Bardzo interesujace wydarzenie i chosiaz wydaje sie ono byc wyrownane,moim zdaniem wygra druzyna gosci.Brest to beniaminek,na poczatku sezonu jakos sobie ta druzyna radzila,jednak z uplywem czasu widac,ze umiejetnosciami jednak nie moze sprostac pierwszoligowcom,nie jest jeszcze odpowiednio przygotowana.Aktualnie cztery spotkania bez wygranej,ostatnie ze slabiutka druzyna Dijon.Strasburg z pewnoscia to wykorzysta,bydolozyc do swego konta trzy punkty.Ta druzyna po nieco slabszym poczatku sezonu,aktualnie gra znacznie lepiej,sa jeszcze porazki ale z przeciwnikami z gornej polki,ktore sa w dobrej formie,takimi jak Lion czy tez Angers.Ale tez wygrana miedzy innymi z silna druzyna Nicea.W bezposrednich pojedynkach z Brestem,byc moze Strasburg nie ma tak korzystnego bilansu ale byly to czasy,gdy obydwie druzyny graly w 2 lidze i formy byly zgola inne,wiec tych wynikow nie biore pod uwage.Dzisiaj typuje zdecydowane zwyciestwo Strasburga.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 21 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 8 Gru 2019 - 12:41

Reims-St.Etienne   08.12.2019/15:00
typ:X2
kurs:1,70
betsson
Bardzo interesujace wydarzenie.St.Etienne jest,moim zdaniem w lepszej formie niz druzyna gospodarzy,chociaz ta ostatnio przegrala tylko jedno swoje spotkanie pozatym dominuja remisy.Reims wiec dzisiaj bedzie bardzo wymagajacym przeciwnikiem.St.Etienne z kolei w przypadku zwyciestwa awansuje na trzecie miejsce rownajac sie punktami z Lille,jest wiec motywacja.Ta druzyna ostatnio przegrala tylko jeden mecz,wyjazd z Rennes ale wygrywala miedzy innymi z Monaco,ktore tez gra bardzo dobrze i wyjazdowe spotkanie z Nantes,jest wiec wielce prawdopodobne,ze i dzisia moze odniesc wyciestwo.Przemawia za tym tez korzystny bilans ze spotkan bezposrednich.St.Etienne wygrywala z Reims dwukrotnie w poprzednim sezonie a w pieciu ostatnich pojedynkach az czterokrotnie,jeden raz remisujac wyjazd.Decyzja jest mimo wszystko trudna,powiem tak,powinna wygrac St.Etienne ale remis nie bedzie dla mnie jakims wielkim zaskoczeniem.Niepokojace sa serie remisowych pojedynkow druzyny Reims.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 21 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 14 Gru 2019 - 14:14

Angers-Monaco   14.12.2019/20:00
typ:2
kurs:2,36
betsson
Ten mecz zapowiada sie bardzo interesujaco i zasluguje na komentarz.Z tabeli ligowej wynika,ze powinno byc wyrownane,moim zdaniem jednak nie.Moj typ to zdecydowane zwyciestwo druzyny Monaco,powinna wygrac conajmniej dwiema bramami.Skad to wynika? Z aktualnie rosnacej formy Monaco a spadajacej Angers.opatrzmy,Angers trzy ostatnie swoje mecze przegrywa w slabym stylu,Monaco wygrywa dwa swoje ostatnie mecze a i w poprzednich pokazuje juz dobra gre.Tutaj nie bez znaczenia sa bezposrednie pojedynki,Monaco bedac w dobrej formie jak teraz,wygrywala wysoko z Angers,wlasnie roznica dwoch i wiecej bramek.Czy wobec takich argumentow mozna typowac inaczej? Raczej nie,ale jest to moja ocena a jak bedzie,niebawem sie przekonamy.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 21 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 21 Gru 2019 - 16:10

Monaco-Lille   21.12.2019/20:45
typ:X
kurs:3,7
betsson
To spotkanie uwazam za bardzo wyrownane i moj tym to zdecydowanie,remis.Obydwie druzyny to ogromne doswiadczenie,nie tylko na boiskach ligi Francuskiej.Jak wynika ze statystyk sa w swietnej formie,obie maja za soba serie meczy bez porazki,Druzyna Lille powiela swoj poprzedni sezon a wie duzego zaskoczenia nie ma.Monaco to co innego,w poprzednim sezonie bronila sie przed spadkiem w tym na poczatku slabiutka forma i gdy wydawalo sie,ze ponownie zespol bedzie mial klopoty,nieoczekiwanie zaczol grac swa pilke,nawiazujac do wspanialych tradycji.A wiec,chociaz to Lille wystepuje dzisiaj w roli lekkiego faworyta,nie sadze by ograla Monaco na jego stadionie.Lille bedzie sie starala bo w perspektywie ma awans na wicelidera,ale...mam duze watpliwosci.Na wynik remisowy wskazuja tez bezposrednie pojedynki,gdy zespoly byly w tak wysokiej formie,ciezko mialy rozstrzygnac spotkania na swoja strone.Sadze,ze te argumenty w pelni uzasadniaja moj typ.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 21 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 10 Sty 2020 - 11:46

Rennes-Marsylia   10.01.2020/20:45
typ:X
kurs:3,35
betsson
Bardzo interesujace wydarzenie,inaugurojace nowa kolejke ligowa.Jak widac z klasyfikacji,obydwie duzyny nie narzekaja na brak formy,kazda z nich ma za soba caly szereg pojedynkow bezporazki.Rennes jest tutaj gospodarzem ma wiec optyczna przewage ja jednak nie mam duzego przekonania do tej druzyny gdy gra u siebie,zwlaszcza z tak dobrze dysponowanym rywalem.Marsyli z kolei wedlug mojej oceny,zdecydowanie lepiej gra u siebie,wychodzi wiec na remis.Jest to moje teoretyczne porownanie ale i ono znajduje ptwierdzenie w bezposrednich konfrontacjach tych zespolow,w wiekszosci konczyly sie one remisami.Cuz zaryzykujeten remis wydaje mi sie on najrosadniejszym typem.Pewien jestem jednego,ze bedzie to bardzo emocjonujacy pojedynek.Na zakonczenie chcialbym dodac,ze czesto obserwuje lige Francuska,juz nie pierwszy sezon i stwierdzam,ze Rennes w swej histori bardzo czesto remisowala swe pojedynki nie tlko z Marsylia...jest to napewno ciekawostka.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 21 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 12 Sty 2020 - 15:09

Dijon-Lille   12.01.2020/17:00
typ:1
kurs:1,95
betsson
Wydaje mi sie,ze w tym pojedynku zdecydowanym liderem jest druzyna Lille i tez stawiam na jej zdecydowane zwyciestwo.Powodow jest kilka,najwazniejsze z nich to,duzo wieksze doswiadczenie ligowe,wyzsza aktualnie forma co widac w klasyfikacji no i umiejetnosc gry na wyjazdach.Ponadto Lille to wicemistrz Francji z poprzedniego sezonu,aktualnie jest czwarta ale caly czas istnieja szanse by wlaczyc sie do walki o najwyzsze lokaty.Dijon to druga czesc tabeli i ta druzyna raczej bedzie sie bronila przed spadkiem.Narazie jeszcze jest tuz nad grupa spadkowa ale moim zdaniem,to tylko kwestia czasu jak sie w niej znajdzie.Jest bez formy a bez niej nic sie nie zdziala.W bezposrednich kontaktach z Lille tez jest do tylu,w poprzednim sezonie przegrala na swoim terenie.Te argumenty sa wystarczajace by typowac zdecydowane zwyciestwo Lille.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 21 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 15 Sty 2020 - 11:00

AS Monaco-PSG    15.01.2020/21:00
typ:1x
kurs:2,7
betsson
Dla mnie a mysle,ze nie tylko, jest to interesujace wydarzenie.Teoretycznie faworytem wydaje sie byc druzyna z Paryza ale...trzy dni temu te ekipy juz z soba graly i PSG nie poradzila sobie z Monaco u siebie,tylko remisujac 3:3.Mecz mial ciekawy przebieg,juz na poczatku pierwszej polowy,zgodnie z oczekiwaniami Paryzanie obieli prowadzenie ale zaraz potem,Monaco zdobywa dwie bramki i ogromne zaskoczenie.W efekcie PSG wygrywa pierwsza odslone 3:2.Druga polowa to juz spokojniejsza gra ale Monaco w 70 min.doprowadza do wyrownania i tak pozostaje do konca spotkania.Niespodzianka? Byc moze ale nieduzego kalibru.AS Monaco gra coraz lepiej i wedlug mnie,dzisiaj bedac gospodarzem meczu,wcale nie stoi na straconej pozycji,przeciwnie ma szanse na conajmniej powtorzenie wyniku z poprzedniego pojedynku.Byc moze nie zobaczymy tylu goli ale Monaco przedewszystkim nie przegra.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 21 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 15 Sty 2020 - 14:27

Nimes-Rennes    15.01.2020/19:00
typ:2
kurs:2,2
betsson
W tym spotkaniu calkowita przewaga jest po stronie Rennes,jest faworytem i wedlug mnie wygra zdecydowanie dominujac w obydwu polowach.Rennes to doswiadczona druzyna walczaca juz od kilku sezonow o najwyzsze lokaty.Tak jest i teraz,ta druzyna ostatnio przegrala zaledwie jedno spotkanie z Marsylia.Obecnie zajmuje trzecia lokate w klasyfikacji ale po pietach depcza jej kolejne zespoly z niewielka roznica punktowa,musi wiec uciekac.Nimes jest jednym ze slabszych zespolow w lidze,zajmuje miejsce w grupie spadkowej,gra slabo i najprawdopodobniej nie zdola sie obronic przed spadkiem.Z Rennes wygrala mecz u siebie w poprzednim sezonie ale wowczas wystepowala jako beniaminek a wiemy,ze z takimi nawet najlepszym gra sie ciezko.Dzisiaj to juz bedzie wygladalo zupelnie inaczej.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 21 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 4 Lut 2020 - 12:09

Nantes-PSG   04.02.2020/21:05
typ:1x
kurs:3,55
betsson
Francja-1 Liga...Tak mamy tutaj interesujace wydarzenie wokol ktorego jest mnostwo spekulacji.Nantes podejmuje u siebie aktualnego mistrza Francji i lidera klasyfikacji,druzyne PSG.W normalnych warunkach faworytem napewno bylby zespol PSG ale pojawiaja sie informacje,ze Neymar jest poza kadra tej druzyny i wowczas jest to duze oslabienie.Nantes moze to wykorzystac,gra u siebie a w kwietniu poprzedniego roku ta druzyna tutaj pokonala Paryzan 3:2.Ja skorzystam z tego zamieszania,w takim momencie wystepuje dezorientacja w druzynie i zagram na korzystny wynik gospodarzy.Jest to calkiem realne.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 21 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 5 Lut 2020 - 11:00

Brest-Bordeaux   05.02.2020/19:00
typ: 2/2
kurs:5,50
betsson
Francja-1 Liga...Brest (14) podejmuje dzisiaj przed swoja publicznoscia druzyne Bordeaux (11),mecz wydaje sie byc ibteresujacy a przedewszystkim wyrownany.A w rzeczywistosci? Ciekawy i owszem a co do zwyciezcy,typuje Bordeaux i to zdecydowanie.Wprawdzie w klasyfikacji,te druzyny nie dzieli duz roznicaale wedlug mnie Bordeaux gra bardzo dobrze na wyjazdach.Ta druzyna rowniez w dwoch ostatnich swych pojeynkach pokazala sie z dobrej strony,remis i wyjazdowe zwyciestwo z Nantes,ktora jest duzo wyzej notowana jak Brest.Tyle odnosnie Bordeaux.Gospodarze,Brest,wprawdzie wygrala dwa z kilku swych ostatnich pojedynkow ale przeciwnikami byly druzyny nisko notowane.W bezposrednich konfrontacjach z Bordeaux ma wprawdzie korzystniejszy bilans ale w tym przypadku nie biore pod uwage tej statyszyki.Glownie kieruje sie aktualna forma i mozliwosciami druzyn a te argumenty wyraznie przemawiaja za druzyna Bordeaux.Moj typ jest bardzo ryzykowny,zwyciestwo w pierwszej polowie i calym meczu ale tym razem mam chyba racje.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 21 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 9 Lut 2020 - 8:23

PSG-Lion   09.02.2020/21:00
typ:x2
kurs:3,30
betsson
Francja-1 Liga...Mistrz Francji a zarazem lider tego sezonu,druzyna PSG zagra dzisiaj z Lionem,jest to interesujacy pojedynek,ktory nie powinien nas zawiesc.Oczywiscie faworytem jest PSG ale moim zdaniem nie do konca.Uwazam,ze Lion dzisiejszego spotkania przynajmniej nie przegra.Druzyna Paryska ma bardzo duza przewage punktowa nad reszta stawki,zmierza po klejny tytul mstrzowski ale z Lionem zawsze jej sie trudno gralo.W kilku ostatnich bezposrednich pojedynkach,Lion u siebie wygrywal jednak w ostatnim przegral,jest wiec okazja by sie zrewanzowac.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 21 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by stawiamyrazem Pon 11 Maj 2020 - 12:31

Kapitan Paris Saint-Germain chce pozostać w zespole mistrza Francji pomimo kończącego się kontraktu – przyznała jego żona Isabelle Silva.


Postaw
Thiago z francuskim klubem związany jest od 2012 roku, kiedy przeniósł się do Francji z Mediolanu. Brazylijczyk jest bardzo doświadczonym, 35-letnim, kapitanem, ale wciąż jest w stanie grać na poziomie gwarantującym mu miejsce w pierwszym składzie giganta.

Silva tylko w bieżącym sezonie zagrał 30 razy, a trener Thomas Tuchel stawiał na niego także w meczach Ligi Mistrzów. Problem w tym, że jego kontrakt dobiega końca 30 czerwca.

„Thiago jest bardzo przywiązany do PSG, kibiców i Francji. Nie wiemy jeszcze czy nasza przygoda z PSG będzie miała ciąg dalszy, ale nawet jeśli opuścimy miasto, będziemy częstymi bywalcami w Paryżu” – wyznała żona piłkarza w rozmowie z Le Parisien.

„Dla nas najlepszą opcją jest pozostanie w PSG. Kochamy ten klub, miasto i kraj. To tutaj wychowują się nasze dzieci i tutaj chcemy rozwijać nasze kariery. W tej chwili nic jednak nie wiemy. Wszystko zatrzymało się w miejscu”.

Silva w barwach PSG zagrał 310 meczów i zdobył siedem tytułów mistrza Francji. Jego menadżer przed miesiącem sugerował, że piłkarz może wrócić do AC Milanu, z którym w 2011 roku zdobył mistrzostwo Włoch.

Tymczasem w najbliższą sobotę w Niemczech zostaną rozegrane niezwykle emocjonujące derby Zagłębia Ruhry. Kurs na wygraną Borussii Dortmund w 22bet, Campobet, Rabona wynosi 1.50, na remis 4.33, a na triumf Schalke Gelsenkirchen 6.00.

stawiamyrazem

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 339
SpinyBety : 273

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 21 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by stawiamyrazem Sob 6 Cze 2020 - 11:37

Angel Di Maria zadeklarował, że jego marzeniem jest gra w Paris Saint-Germain do końca kariery. Kontrakt Argentyńczyka z francuskim gigantem wygasa za 12 miesięcy.


Postaw
Były piłkarz Realu Madryt i Manchesteru United od 2015 roku jest związany z PSG. Dla paryskiego klubu grał w swojej karierze najdłużej – łącznie 217 meczów, w których zdobył 80 goli i 90 asyst.

Argentyńczyk w swojej karierze zdobywał już wszystko. Był mistrzem Portugalii i Hiszpanii, zdobył Ligę Mistrzów, cztery razy mistrzostwo Francji, a nawet złoty medal olimpijski.

Chcę zakończyć karierę w Europie, w PSG – to jedyna rzecz, o której marzęAngel Di Maria
Mający dzisiaj 32 lata prawy napastnik jest coraz bliższy zakończenia pięknej kariery, ale w przeciwieństwie do innych piłkarzy z Ameryki Południowej nie chce wracać do ojczyzny. Di Maria zakochał się w PSG i nie chce go opuszczać.

„Chcę zakończyć karierę w Europie, w PSG – to jedyna rzecz, o której marzę i myślę” – zadeklarował Argentyńczyk.

„Jestem tutaj szczęśliwy, podobnie jak moja rodzina. Nie jestem pewien co wydarzy się w przyszłości, ponieważ nie prowadziliśmy jeszcze żadnych rozmów i nie mam zamiaru ich teraz rozpoczynać. Teraz chcę się skupić na meczach, na resztę przyjdzie czas”.

Angel pragnie zwieńczyć swoją karierę we Francji zdobywając Ligę Mistrzów. PSG jeszcze nigdy nie triumfowało w elitarnych rozgrywkach. Taki sukces dałby mu we Francji status legendy.

„Wspaniale byłoby znowu to wygrać, ale nie dla samego zdobycia trofeum, a z powodu przywiązania do klubu i kibiców. Jeśli zdołałbym im dać Ligę Mistrzów przed odejściem, to byłoby perfekcyjne zakończenie naszej wspólnej historii” – przyznał piłkarz.

Tymczasem już dzisiaj w ligowej rywalizacji zamelduje się inny kandydat do triumfu w Lidze Mistrzów Bayern Monachium, który zagra na wyjeździe z Bayerem Leverkusen.

Kurs w 22BET, CampoBet, RABONA  na wygraną grających u siebie Aptekarzy wynosi 6.00, na remis 5.25, a na mistrza Niemiec 1.44.

stawiamyrazem

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 339
SpinyBety : 273

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 21 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by marcinfks69 Nie 13 Wrz 2020 - 9:16

Piłka nożna , Francja , Ligue 1
13.09.2020 , 21:00
PSG - Olimpique Marsylia
Typ : X2
@2.37 , 22bet

Witam wszystkich . Dzisiejszego wieczoru czeka nas bardzo interesujące spotkanie we francuskiej Ligue 1 . Paris Sanit Germain podejmie na własnym stadionie Olympique Marsylia . Pozornie zdecydowanym faworytem powinni być gospodarze , ale po ostatnich wydarzeniach , którym skutkiem jest kwarantanna podstawowych zawodników gospodarzy upatruję szanse dla gości na jakąkolwiek zdobycz punktową . Jest to początek sezonu , obie ekipy są zmotywowane by zacząc go dobrze , goście już od lat czekają na jakiś sukces . Typuję wygraną gości lub remis . Powodzenia !

marcinfks69

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 506
SpinyBety : 418

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 21 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by marcinfks69 Pon 14 Wrz 2020 - 8:39

marcinfks69 napisał:Piłka nożna , Francja , Ligue 1
13.09.2020 , 21:00
PSG - Olimpique Marsylia
Typ : X2
@2.37 , 22bet

Witam wszystkich . Dzisiejszego wieczoru czeka nas bardzo interesujące spotkanie we francuskiej Ligue 1 . Paris Sanit Germain podejmie na własnym stadionie Olympique Marsylia . Pozornie zdecydowanym faworytem powinni być gospodarze , ale po ostatnich wydarzeniach , którym skutkiem jest kwarantanna podstawowych zawodników gospodarzy upatruję szanse dla gości na jakąkolwiek zdobycz punktową . Jest to początek sezonu , obie ekipy są zmotywowane by zacząc go dobrze , goście już od lat czekają na jakiś sukces . Typuję wygraną gości lub remis . Powodzenia !

0:1 +++ 
(win)

marcinfks69

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 506
SpinyBety : 418

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 21 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 21 z 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach