SpinBet24
Astekbet bonus 100 euro - Page 4 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Astekbet bonus 100 euro

+42
damian8912111
matemistrz1
ktm299
bukmacher2017
Szymon
wisnia1g
FCbarcelona
radasdj
Baoo1
krypton
tigertyp
avangard198611
skowron
MichW
fbmod
Chriqui
Michalski1988
pinto1985
Barti80
frank1989
DomańskiMarcin
terorysta
zbyszek.rymarski
bestia
totalnybet
Matelo
supertyper
Astekbet
kobra
wilu1103
vamoskamil
Special
Hulk93
RL9
arti1
juveman87
Admin
Pissompons
andree
messi
Dawid Domański
bonusowo
46 posters

Strona 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 4 Empty Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by bonusowo Wto 27 Cze 2017 - 19:44

First topic message reminder :



==>Kliknij w Astekbet i odbierz bonus 400pln<==
Wpłać za pomocą Ecopazy 
Astekbet bonus 100 euro - Page 4 Loss2010

100% bonus za pierwszy depozyt maksymalnie do 400 PLN!

Zarejestruj się na stronie Astekbet, a podwoimy twój pierwszy depozyt – maksymalnie do 400 PLN (lub równowartość w innej walucie) za pierwszy depozyt!

Jak otrzymać bonus?


  • 1. Zarejestruj się na stronie internetowej Astekbet.
  • 2. Uzupełnij wszystkie dane osobowe na swoim koncie.
  • 3. Doładuj swoje konto kwotą do 400 PLN (lub równowartość w innej walucie).
  • 4. Bonus zostaje automatycznie doliczony po doładowaniu konta.

Warunki


  • 1. Użytkownikowi przysługuje tylko jeden bonus. Minimalna kwota doładowania uaktywniająca bonus to = 5 PLN.
  • 2. Bonus zostanie automatycznie doliczony po doładowaniu konta, pod warunkiem, że masz uzupełnione dane osobiste w swoim koncie.
  • 3. Należy obrócić sumę bonusu pięciokrotnie w formie zakładów akumulatorowych. Każdy zakład akumulatorowy musi zawierać co najmniej 3 wydarzenia. Co najmniej 3 wydarzenia w akumulatorze muszą mieć kursy 1.40 lub wyżej.
  • 4. Wymagana suma postawiona na zakłady zostaje osiągnięta tylko po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach wymienionej kwoty.
  • 5. Dopóki nie zostaną spełnione warunki promocji, wypłata środków pieniężnych nie będzie możliwa (za wyjątkiem warunków, wskazanych w Załączniku*).
  • 6. Cała wartość bonusu musi zostać wykorzystana na zakłady, nim klient będzie mógł wypłacić środki z konta (lub przelać pieniądze do kasyna). W przeciwnym wypadku każdy bonus lub wygrana będzie anulowana.
  • 7. Bonusu nie można wykorzystać w połączeniu z innymi promocjami lub ofertami specjalnymi.
  • 8. Astekbet zastrzega sobie prawo do wprowadzania poprawek lub zawieszenia dowolnej oferty promocyjnej.
  • 9. Astekbet zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub odmowy uczestnictwa użytkownikom w tej lub innej ofercie.
  • 10. Astekbet zastrzega sobie prawo do wglądu w zapisy transakcji i do bazy danych użytkowników. Jeżeli w wyniku przeprowadzonego dochodzenia wyniknie, że użytkownik korzysta ze strategii niedozwolonych przez Astekbet, to firma zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w promocji, jak i odebrania bonusu.
  • 11. Na każdego użytkownika, gospodarstwo domowe, adres, wspólny komputer i wspólny adres IP, a także na wspólne dane konta, takie jak adres e-mail, dane bankowe, dane karty kredytowej i numer konta systemu płatniczego, przypada tylko jeden bonus. Łamanie warunków oferty może skutkować zamknięciem konta.
  • 12. Użytkownik jest zobowiązany przedstawić na żądanie dokument identyfikacyjny, celem potwierdzenia tożsamości (KYC). Nieprzedstawienie dokumentu identyfikacyjnego może skutkować utratą bonusu i ewentualnych wygranych. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania fotografii użytkownika wraz ze stosownym dokumentem (twarz użytkownika musi być wyraźnie widoczna w dostarczonej fotografii) lub telefonicznej weryfikacji tożsamości w dowolnym momencie.
  • 13. Jeżeli serwis stanie się ofiarą oszustwa lub prania brudnych pieniędzy, to Astekbet zastrzega sobie prawo do zamknięcia i zamrożenia stanu konta podejrzanego użytkownika.
  • 14. Po obrocie bonusu, pozostałe środki nieprzekraczające kwoty bonusu zostaną doliczone do Twojego konta. Jeśli stan konta po obrocie bonusu wynosi mniej niż minimalna stawka, to bonus zostaje utracony.

Wszystkie wymienione Warunki stanowią część Ogólnych Warunków korzystania z usług serwisu Astekbet.
*Załącznik

  • Użytkownik może wypłacić kwotę (od 0 do całkowitej sumy złożonych depozytów) nim zostaną spełnione warunki oferty, jednak na koncie musi pozostać przynajmniej dwukrotność bonusu (podjęcie środków wynikających z bonusu i wygranych nie jest dozwolone przed spełnieniem warunków oferty).
  • Podjęcie środków z konta nie jest możliwe, jeśli obecne saldo jest niższe niż kwota bonusu i jeśli przynajmniej jeden zakład nie został jeszcze rozstrzygnięty.
  • Skorzystać z bonusu można w ciągu 30 dni od dnia rejestracji. Po skończeniu tego okresu bonus i wszystkie wygrane będą anulowane.

Użytkownik ma prawo do odrzucenia bonusu nim zostaną wypełnione warunki oferty, ale tylko w przypadku, gdy pozostałe środki na koncie są większe od bonusu. Użytkownik może wypłacić resztę ze wszystkich depozytów. W tym przypadku wszelkie wygrane oraz kwota bonusu zostaną anulowane.

bonusowo

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 135
SpinyBety : 9

Powrót do góry Go down


Astekbet bonus 100 euro - Page 4 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by supertyper Sro 28 Lut 2018 - 15:58

Dla mnie jak na razie bez zastrzeżeń i ogólnie ciężko znaleźć jakieś negatywne opinie
supertyper
supertyper

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 93
SpinyBety : 29

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 4 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by totalnybet Czw 1 Mar 2018 - 16:59

Ciężko się przyczepić do bukmachera astekbet, kursy rewelacyjne podobnie jak oferta dość słaby bonus ale wynagradzają to właśnie kursy oraz pubkty bonusowe przy dużej aktywności. Jedyny element który jest na słabym poziomie to support Sad
totalnybet
totalnybet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 50
SpinyBety : 18

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 4 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by bestia Czw 8 Mar 2018 - 8:27

Bukmacher wyglądający solidnie. Moja ocena jest oparta o opinie ludzi na różnych forach. Mimo wszystko zbyt bardzo kojarzy mi się z 1xbet który skonfiskował mi około 20 000 pln (anulowanie wygranych kuponów) i nie mogę się przełamać na granie w Astekbet wysokich stawek.
bestia
bestia

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 326
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 4 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by zbyszek.rymarski Pią 8 Cze 2018 - 19:42

W związku z dużą ilością pozytywnych opinii oraz szybkim odpowiedzią support yourbet postanowiłem zainwestować u tego buka.
Jednak jestem rozczarowany bo gram zakłady przedmeczowe.
Filtr spotkań praktycznie nie istnieje trzeba szukać meczów z pełnej oferty zamiast wybrać np. zdarzenia w najbliższych 2,4,8 godzinach czy chociażby po dacie.
DLa mnie bardzo duży minus.

zbyszek.rymarski

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 98
SpinyBety : 47

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 4 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by terorysta Sob 28 Lip 2018 - 11:34

Dla mnie bezkonkurencyjny bukmacher i bezproblemowe wypłaty.
Zależy mi głównie na zakładach live dlatego stawiam na bukmacherów z ich oprogramowaniem
1xbet
Astekbet
22bet
Od jakiegoś czasu omijam szerokim łukiem Betwinner

_________________
Gram zakłady live Smile
Najlepsi bukmacherzy : 1 - Betsson  2- efbet  3 - Astekbet
terorysta
terorysta

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 115
SpinyBety : 66

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 4 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by DomańskiMarcin Wto 7 Sie 2018 - 19:12

Gram regularnie u tego buka ze zmiennym nastrojem raz wygram dwa razy przegram jednak naprawdę mogę polecić. Mega szybkie wypłaty i super oferta.

DomańskiMarcin

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 25
SpinyBety : 9

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 4 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Astekbet Sob 1 Wrz 2018 - 10:58

Aktualizacja domeny.
W związku z blokowaniem naszej domeny w niektórych lokalizacjach zaktualizowano na forum wszystkie linki i banery.
Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni i mieli nieograniczony dostęp do naszej oferty.
Teraz wystarczy, ze klikniesz w baner lub w Astekbet na forum i możesz się cieszyć nieograniczonym dostępem do naszych usług.

Pozdrawiam
Astekbet Team

_________________
Odbierz bonus 400 pln od ASTEKBET
Astekbet
Astekbet

Zaufanie : Support bukmacher
Liczba postów : 273
SpinyBety : 283

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 4 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by frank1989 Sob 1 Wrz 2018 - 12:52

Dla mnie Astekbet jest nr 1
Nigdy nie było problemów i szybko reagują na blokady domen oraz wszelkie błędy systemowe.
frank1989
frank1989

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 128
SpinyBety : 49

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 4 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Astekbet Wto 11 Wrz 2018 - 16:29

Witam
Dziękujemy za zaufanie i chętne korzystanie z usług Astekbet.
Informuje również, że naprawiliśmy błąd przekierowania z linków forum na strony mobilne i teraz po kliknięciu w link czy baner następuje poprawne przekierowanie na urządzeniach mobilnych.
Jesteśmy również zainteresowani powrotem do sponsoringu Ligi Typerów jednak czekamy na ruch forum.

Pozdrawia.

_________________
Odbierz bonus 400 pln od ASTEKBET
Astekbet
Astekbet

Zaufanie : Support bukmacher
Liczba postów : 273
SpinyBety : 283

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 4 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by ktm299 Sro 3 Paź 2018 - 10:07

Witam
Astekbet mam nadzieje, że wiesz co można z tym zrobić.
Wczoraj założyłem konto na tym serwisie, postawiłem 4 kupony, a dziś już mam spore limity i obniżone kursy po zalogowaniu.
Dodam, że nie były to duże kwoty i jestem na minusie

ktm299

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 10
SpinyBety : 10

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 4 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by terorysta Czw 11 Paź 2018 - 19:11

Szczerze  to wątpię w Twoją historie. Masz minus na koncie i nakładają na ciebie limity.
Ja mam spory plus jak na mnie co miesiąc około 2000-3000pln i nie mam limitów no może kursy trochę spadają po zalogowaniu.

_________________
Gram zakłady live Smile
Najlepsi bukmacherzy : 1 - Betsson  2- efbet  3 - Astekbet
terorysta
terorysta

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 115
SpinyBety : 66

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 4 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Barti80 Czw 11 Paź 2018 - 22:57

No dla mnie też trochę podejrzana z tym sprawa... Ja też tam jestem na plusie i nie mam ani żadnych marży kursów ani limitów. Ale różnie z tym bywa, najlepiej napisz w tej sprawie do @astekbet

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 4 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by pinto1985 Wto 16 Paź 2018 - 19:10

Może ktoś pomóc niestety nie otrzymałem bonusu po miesiącu grania i 4 rozmowach z supportem ani pieniędzy ani żadnego meila jak obiecywali... niestety nie mogę jeszcze bezpośrednio do @Admin napisać ....

pinto1985

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 4
SpinyBety : 4

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 4 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Michalski1988 Wto 16 Paź 2018 - 19:31

pinto1985 napisał:Może ktoś pomóc niestety nie otrzymałem bonusu po miesiącu grania i 4 rozmowach z supportem ani pieniędzy ani żadnego meila jak obiecywali... niestety nie mogę jeszcze bezpośrednio do @Admin napisać ....

A czy po dokonaniu pierwszego depozytu w sekcji bonusy masz jakąś informację? Czy kwota wpłacona wyświetla się również jako bonus (odrębnie)?

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 4 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by pinto1985 Wto 16 Paź 2018 - 21:51

Nic z tych rzeczy, gram pół życia przez internet wiec niczego nie przegapiłem i nie wiem co gorsze brak bonusa czy fakt ze zostałem olany ciepłym moczem po 4 rozmowach zero odzewu, miałem różne sytuacje przez lata ale jeszcze mi się nie zdazylo zeby nie bylo kontaktu z bukiem, ciężko coś wyjaśnić jak support ta sama śpiewka w kółko odezwą się w najbliższym możliwym czasie ja na to czyli wychodzi na to ze nigdy to dostaje pytanie czy można jeszcze w czymś pomoc i po temacie Very Happy

pinto1985

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 4
SpinyBety : 4

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 4 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach