Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Rosyja Empty Rosyja

Pisanie by Valencia Sro 7 Mar 2018 - 11:35

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto 4 Lut 2020 - 13:31, w całości zmieniany 3 razy (Reason for editing : wstawianie tabeli live w pierwszym poście)

Amkar - Arsenal Tula >>>0:2

W związku z tym, że nic godnego uwagi nie wydarzyło się w serii meczów   22 kolejki to proponuje typ na ostatni mecz zamykający serie tych spotkań.

Dziś na godzinę 15.00 zaplanowano spotkanie  11 drużyny rosyjskiej Premier League czyli Ural z liderem ligi Lokomotiv Moscow. Stawiam na Lokomotiv a biorąc pod uwagę kurs oferowany przez 1xbet czyli 2.30 to naprawdę ciekawe rozwiązanie

Pisanie by bmx34 Nie 22 Kwi 2018 - 20:29

Ciekawy miał miejsce dziś mecz w lidze Rosyjskiej.
Arsenał Tula-Zenit,pomijając juz wynik 3:3 to sam przebieg spotkania był conajmniej dramtaczny a w zasadzie końcówka.
Do przerwy 2:1 dla Arsenału,pozniej w 77 mninucie czerwona kartka i chwilę pozniej Zenit wyrównał,za 3 minuty juz 2:3 dla Zenitu a w 90 minucie 3:3 i w ostatnich sekundach Arsenał nie wykorzystał doskonałej okazji a mógł jeszcze wygrać w dziesiątkę.
Radzę uważać na Zenit bo wypuscić wygraną w takich okolicznościach...

Pisanie by Brunobet Nie 22 Lip 2018 - 20:18

Już we wtorek Grzegorz Krychowiak  zostanie piłkarzem mistrza Rosji. Ciekawe jak będzie wyglądała jego korekcja zimowa heh Smile
Brunobet
Brunobet

Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Pisanie by Brunobet Wto 24 Lip 2018 - 20:54

Roczne wypożyczenie z PSG stało się faktem. Reprezentant Polski założy koszulkę z numerem 7. Odpowiedni kierunek, by się odbudować? Czy może to już powolne pożegnanie z futbolem na najwyższym europejskim poziomie?
Brunobet
Brunobet

Pisanie by adrianP Nie 5 Sie 2018 - 11:26

Grzegorz krychowiak zadebiutował w derbach lokomotiw Moskwa vs Spartak Moskwa. Mecz zakonczyl sie wynikiem 0-0. Krycha mial szanse na strzelenie bramki w doliczonym czasie gry, niestety ta sytuacje zmarnowal. Tak czy inaczej debiut zostal potraktowany pozytywnie. Trener chwalil po meczu polskiego zawodnika.

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Pisanie by MichW Nie 19 Sie 2018 - 19:37

Lokomotiv Moskwa wygrał swoje pierwsze spotkanie w sezonie z Samarą 0:1 a zwycięską i zarazem pierwszą bramkę w sezonie Lokomotivu zdobył Grzegorz Krychowiak.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.

Analiza:
W rozpoczynajacej sie piatej kolejce Rosyjskiej Premier Liga mamy dzisiaj tylko jeden mecz ale bardzo ciekawy.Arsenal Tula podejmuje u siebie zespol Rostow,ktory w roznych przekazach jest faworytem do zwyciestwa.Ja jestem innego zdania,nie twierdze,ze Arenal wygra alena remis ta druzyne jest napewno stac.Rzeczywiscie Rostow nowy sezon zaczal bardzo dobrze,wygrywajac trzy z czterech spotkan i bedzie napewno trudnym przeciwnikiem dla gospodarzy.Arsenal w swych dotychczasowych meczach,tylko raz zdolal wygrac,dwa razy przegral i raz zremiowal,wynik znacznie gorszy od przeciwnika,ale...no wlasnie,zwracam uwage na spotkania bezposrednie tych druzyn.W kilku ostatnich a konkretnie pieciu,Arsenal ma bilans korzystniejszy,dwukrotnie wygrywal u siebie i na wyjezdzie,raz przegral na boisku rywala a dwa ostatnie to remisy.Wydaje mi sie,ze dzisiaj mimo dobrej dyspozycji zespolu Rostow,Arsenal moze przynajmniej zremisowac to spotkanie.Napewno bedzie bardzo ciekawe widowisko,godne uwagi.

andrzejszwedzki

Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Pisanie by Barti80 Pon 27 Sie 2018 - 2:01

Pora troszkę odświeżyć temat Smile

Lokomotiv Moskwa pokonuję 2:1 Anży. Maciej Rybus strzela bramkę w 55 minucie, natomiast w 73 minucie Grzegorz Krychowiak asystuje przy bramce Smolov'a. Muszę przyznać, że nasi kadrowicze świetnie się prezentuję w swoich klubach, dobrze to rokuję przed nadchodzącymi spotkaniami reprezentacyjnymi.

____________________________________________

Gol Macieja Rybusa na 1:0

Asysta Krychy przy golu na 2:0

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Pisanie by MichW Pon 27 Sie 2018 - 17:42

Pięknie Rybus uderzył zza pola karnego. Asysta Krychy też niczego sobie. Smile Nie mogę się doczekać Ligi Mistrzów żeby zobaczyć jak sobie poradzą w elicie.

MichW

Pisanie by adrianP Sro 29 Sie 2018 - 22:12

Igor Akinfiejew przedłużył kontrakt z CSKA Moskwa. 32 letni bramkarz podpisał umowe do 2022 roku.

adrianP

Pisanie by MichW Czw 30 Sie 2018 - 19:38

Trochę szkoda. Jeszcze mógłby spróbować się w lepszej lidze, ale jak widać nie ma ciśnienia na zmiany i woli spokojną posadę. Smile

MichW

Pisanie by MichW Sob 1 Wrz 2018 - 1:40

CSKA Moskwa potwierdziło transfer Arnora Sigurdssona. Umowa będzie obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

MichW

Pisanie by Barti80 Sob 1 Wrz 2018 - 15:10

CSKA Moscow - Ural (w)
typ: 1
kurs: 1.57
Astekbet
Analiza: Spotkanie 6 kolejki Rosyjskiej - Premier Liga. O godzinie 15:30 CSKA Moskwa podejmie na własnym stadionie Ural, faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy nie za dobrze zaczęli sezon. 2 drużyna ubiegłego sezonu zajmuje obecnie 10 miejsce i traci aż 9 punktów do lidera - Zenitu. Myślę, że CSKA nie powinno mieć problemów w tym spotkaniu, stawiam na ich zwycięstwo.