SpinBet24
Ecopayz alternatywa dla Skrill - Page 5 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ecopayz alternatywa dla Skrill

+32
spec19883
aciu100
skowron
Żyd
messi
zibi
szperogeroman
szydami
preorder
marcinfks69
elmer90
wilu1103
Michalski1988
Barti80
krycha1223
boywer
camel87
tigertyp
adrianP
casch
lukaszafc
zacharty
andree
Qwezy
MichW
ney11
jozeftk99
bmx34
supertyper
Hulk93
kobra
fbmod
36 posters

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Ecopayz alternatywa dla Skrill - Page 5 Empty Ecopayz alternatywa dla Skrill

Pisanie by fbmod Czw 26 Paź 2017 - 10:57

First topic message reminder :

ecoPayz to wiarygodny portfel internetowy. Portfel ecoPayz obsługuje płatności do wielu  firm bukmacherskich, poker romów, kasyn. Transfer pieniędzy poprzez ecoPayz jest szybki i bezpieczny a karta płatnicza MasterCard umożliwia płatności również w terminalach sklepowych dostęp do środków w bankomacie.

ecoPayz obecny jest na rynku pośrednictwa finansowego już od 2000 roku i posiada nieskazitelną opinię. Mimo długiego stażu na rynku i dobrej oferty wciąż jest mało popularny wśród Polaków. Przyczyną takiego stanu rzeczy z pewnością jest brak języka polskiego na stronie internetowej oraz brak obsługi złotówek na karcie MasterCard.

Funkcjonalnie ecoPayz bardzo jest zbliżony do liderów rynku Skrill i Neteller. Monopolistyczna pozycja Paysafe Group (właściciel Skrill i Neteller, paysafecard) spowodowała widoczny spadek jakości usług, jest to m.in. ciągłe podwyższanie opłat, utrudniony kontakt z suportem, podporządkowanie się do rządowej blokady płatności do firm z rejestru domen zakazanych. Patrząc na to co wyprawiają liderzy rynku to mało znane ecoPayz zasługuje na uwagę typerów.

W ostatnim czasie portfel ecoPayz wchodzi do coraz większą liczby firm hazardowych, w połowie lipca wpłaty i wypłaty ecoPayz wprowadził światowy lider pokera online PokerStars, chwilę wcześniej Pinnacle Sports i Sportingbet/Sportingbull.

Prowadzenie konta ecoPayz jest darmowe, koszt wyrobienia karty MasterCard przypisanej do konta to 12,50 EUR, zakupy kartą w internecie i w sklepach stacjonarnych jest bez dodatkowych opłat, wypłata w bankomacie obarczona jest 2,00% co dla 1000 PLN daje 20 PLN czyli zbliżoną kwotę do Skrill.

Pomoc ecoPayz działa sprawnie i szybko jednak nie jest dostępna w języku polskim. Konto użytkownika można zabezpieczyć autoryzacją dwupoziomową (Two-factor authentication).
Dlaczego warto wybrać ecoPayz?

   Alternatywa – warto mieć otwarte i aktywne konta u kilku pośredników płatności internetowych. W przypadku jakiejś blokady lub usunięcia danej metody płatności u bukmachera bez straty czasu można przejść na metodę alternatywną.
   Konto w wielu walutach – ecoPayz w statusie Gold obsługuje konto w aż 10 walutach z 45 walut dostępnych do wyboru. Prowizja przy przewalutowaniu jest niska bo tylko 1,49%.
   Swoboda – typując u bukmacherów czy grając przy stołach pokerowych posiadanie konta w którymś z portfeli elektronicznym jest wymagane. Wpłaty do bukmacherów przez ecoPayz nie są blokowane.


Jak założyć konto w ecoPayz?

   Przejdź na stronę ecoPayz i zarejestruj konto. Przy rejestracji wybierz główną walutę konta.
   Konto (status Classic) będzie gotowe do korzystania zaraz po rejestracji.
   Konto Classic posiada wiele limitów więc najlepiej od razu przejdź do procesu podwyższenia statusu konta do Silver. Aby to zrobić należy:
       Ustawić pytanie pomocnicze.
       Zweryfikować email kliknięciem w przesłany link.
       Wgrać skan dokumentu tożsamości (paszport, dowód, prawo jazdy) oraz skanu dokumentu potwierdzającego adres (rachunek, wyciąg z banku)
       W ciągu następnych 1-2 konto weryfikacja KYC powinna zostać zakończona a konto otrzyma status Silver.
   Status Silver oferuje przyzwoite limity i konto jest używalne jednak w prosty sposób można uzyskać status Gold, który niesie ze sobą szereg benefitów:
       Mniejsza opłata za przewalutowanie z 2,99% do 1,49%.
       Brak opłaty za przelewy wewnętrzne pomiędzy kontami ecoPayz (w Silver 1,5%).
       Możliwość otwarcia subkont w innych walutach niż waluta główna. W ecoPayz posiadać kilka kont w różnych walutach (PLN, USD, GPB, EUR etc…).
   Aby uzyskać status Gold należy:
       Dodać do konta kartę bankową i ją zweryfikować.
       Wpłacić na konto 2500 EUR kartą lub 5000 EUR przelewem. Te środki nie muszą leżeć na koncie chodzi o łączną kwotę depozytu poprzez kartę lub bank.
       Zrobić łączny obrót 25000 EUR płacąc poprzez płatności ecoPayz.
       Posiadać konto co najmniej 30 dni.

Mniejsi gracze Status Gold osiągną pewnie po kilku miesiącach (nie ma określonego horyzontu czasowego na osiągnięcie wymaganych limitów), status Silver jest do uzyskania praktycznie od zaraz.
Wpłaty i wypłaty w ecoPayz

Portfel ecoPayz oferuje 4 podstawowe metody depozytu i wypłaty pieniędzy

   Przelew bankowy SEPA - bez prowizji, jedyny koszt to opłata za przelew w banku 5 PLN, 1-2 dni robocze.
   Karty kredytowa/debetowa VISA, MasterCard, JCB i American Express - prowizja 2,90%, natychmiast.
   Depozyt Bitcoin – bez prowizji, 0-3 dni robocze, depozyt odbywa się poprzez bramkę płatności bitcoin GoCoin.
   GiroPay.

Zalety i wady ecoPayz

Zalety

   Prosta i szybka rejestracja podstawnego konta Classic.
   Karta MasterCard akceptowalna we wszystkich terminalach płatniczych i bankomatach w Polsce.
   Niewielkie wymagania do statusu Gold.
   Obsługa wielu walut na koncie Gold. Dzięki kontom w wielu walutach ominąć można koszty związane z przewalutowaniem gdyż z konta EUR w ecoPayz można bezpośrednio wypłacić środki na konto EUR w banku.
   Brak opłat za przelewy wewnętrzne i niskie koszty przewalutowania na koncie Gold.
   Szybki i sprawny suport.
fbmod
fbmod

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 283
SpinyBety : 179

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down


Ecopayz alternatywa dla Skrill - Page 5 Empty Re: Ecopayz alternatywa dla Skrill

Pisanie by zibi Nie 17 Mar 2019 - 12:45

Muszą być takie same dane właściciela rachunku i ecopayz
Z tego co pamiętam to weryfikowałem konto ecopayz i musiałem w ramach weryfikacji dokonać zasilenia ecopayz zwykłym przelewem ale to było jakieś 3 lata temu
zibi
zibi

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 108
SpinyBety : 75

Powrót do góry Go down

Ecopayz alternatywa dla Skrill - Page 5 Empty Re: Ecopayz alternatywa dla Skrill

Pisanie by szperogeroman Wto 19 Mar 2019 - 16:21

A ogarniacie moze ile trwa zwrot na karte ecopayz, bo ten support to jakas porazka, po 2 dniach nie odpisuja na jedna wiadomosc

szperogeroman

Zaufanie : 75%
Liczba postów : 51
SpinyBety : 39

Powrót do góry Go down

Ecopayz alternatywa dla Skrill - Page 5 Empty Re: Ecopayz alternatywa dla Skrill

Pisanie by messi Wto 19 Mar 2019 - 23:36

Jaki zwrot na kartę?
Wypłatę na kartę miałem po dwóch dniach zazwyczaj czasem na następny dzień.
Nie wiem od czego to jest zależne.
messi
messi

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 238
SpinyBety : 109

Powrót do góry Go down

Ecopayz alternatywa dla Skrill - Page 5 Empty Re: Ecopayz alternatywa dla Skrill

Pisanie by messi Wto 19 Mar 2019 - 23:38

A dodam że była to wypłat z konta db-bet jak nie mieli jeszcze opcji ecopayz ale mieli opcje wypłaty na karty więc zleciłem wypłatę na kartę ecopayz. Teraz już normalnie funkcjonuje u nich eco
messi
messi

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 238
SpinyBety : 109

Powrót do góry Go down

Ecopayz alternatywa dla Skrill - Page 5 Empty Re: Ecopayz alternatywa dla Skrill

Pisanie by Żyd Sob 18 Maj 2019 - 15:58

Wpłace gdzieś 2zł z ecopay do buka?
Żyd
Żyd

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 7
SpinyBety : 6

Powrót do góry Go down

Ecopayz alternatywa dla Skrill - Page 5 Empty Re: Ecopayz alternatywa dla Skrill

Pisanie by skowron Sob 18 Maj 2019 - 16:43

Z całym szacunkiem ale nawet jak wpłacisz to po co ?
I tak to przegrasz bo zagrasz taśmę Sad
Chyba obecnie najmniej to 5 ziko do Astekbet czy fan-sport
skowron
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
SpinyBety : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Ecopayz alternatywa dla Skrill - Page 5 Empty Re: Ecopayz alternatywa dla Skrill

Pisanie by aciu100 Pią 21 Cze 2019 - 12:45

kiedys za wyplate ze sciany skrill mi cos tam pobieral a juz jakis czas tylko pobiera okolo zlotowki.Ecopayz za wyplate ze sciany bral mi chyba 7% prowizji czyli jak wybieralem 100zl bralo jakies 7zl a przy 50 zl jakies 3.50 o ile dobrze pamietam.Nie dawno dostalem meila o jakis zmianach,a co sie zmienilo?Wybieram nie dawno 100zl ze sciany to mi pobralo 10zl prowizji a 2 godziny po tym wybieralem ze sciany 50zl to tez mi wzielo 10zl prowizji.Rozumiem prowizje ale nie az taka,dlatego staram sie grywac tam gdzie jest skrill.

aciu100

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 757
SpinyBety : 17

Powrót do góry Go down

Ecopayz alternatywa dla Skrill - Page 5 Empty Re: Ecopayz alternatywa dla Skrill

Pisanie by spec19883 Pią 21 Cze 2019 - 21:20

Jeszcze jakby mieli kartę w zł

spec19883

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 203
SpinyBety : 10

Powrót do góry Go down

Ecopayz alternatywa dla Skrill - Page 5 Empty Re: Ecopayz alternatywa dla Skrill

Pisanie by Drzon Nie 15 Mar 2020 - 15:28

Dzień dobry,
chciałem zapytać o kwestię związaną z wpłatą na kartę ecoPayz z konta bankowego.
Robię to pierwszy raz i boję się, że popełnię jakiś błąd, a później będę się męczył, żeby to odkręcić.

1) Aby zapoznać się z *instrukcją dot. metod dokonywania wpłat i pełną listą dostępnych opcji, zaloguj się na swoje konto ecoAccount i wybierz **"Wpłać środki" w menu.
2) Zaloguj się na swoje konto i wybierz z menu: **"Wpłać środki" oraz numer rachunku ecoAccount, na który mają wpłynąć pieniądze.
Wybierz metodę dokonywania wpłaty z wyświetlonej listy. Przy wpłatach bankowych w polu "Szczegóły płatności",

*/** W tych dwóch punktach pada: *"instrukcja dot. metod dokonywania wpłat" oraz **"Wpłać środki"

1) Być może po zalogowaniu się, strona którą widzę i która ma w linku z frazę /deposits/, jest nazywana "instrukcją dot. metod dokonywania wpłat", ale nie mam tam do wybrania w menu: "Wpłać środki", a WPŁATA ŚRODKÓW.
PS
Zamieszczam screena tej strony która mi się wyświetla i o której piszę.
Ecopayz alternatywa dla Skrill - Page 5 CcfuEzQ

2)  "Wpisz numer referencyjny wyświetlony na stronie z instrukcjami dot. wpłaty." - i znowu, zakładam, że gdyby chodziło o nr konta - to ktoś by napisał "wpisz numer konta", ale jedyny numer, który widzę w miejscu w którym jestem, to "Primary account".

- Stąd moje wątpliwości, że jednak to wszystko mam załatwiać z innego miejsca na stronie mojego konta w ecoPayz.

Proszę o pomoc.

Drzon

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2
SpinyBety : 2

Powrót do góry Go down

Ecopayz alternatywa dla Skrill - Page 5 Empty Re: Ecopayz alternatywa dla Skrill

Pisanie by Bartosz Róg Nie 15 Mar 2020 - 16:07

Najszybsza opcja w zależności od banku
Ja wybieram
wpłata
opcje lokalne
PayU
wpisuje kwotę
potem wybieram bank
wpłacam online

po kilku sekundach pieniądz na Ecopayz
Bartosz Róg
Bartosz Róg

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 22
SpinyBety : 16

Powrót do góry Go down

Ecopayz alternatywa dla Skrill - Page 5 Empty Re: Ecopayz alternatywa dla Skrill

Pisanie by Drzon Nie 15 Mar 2020 - 16:55

Bartosz Róg napisał:Najszybsza opcja w zależności od banku
Ja wybieram
wpłata
opcje lokalne
PayU
wpisuje kwotę
potem wybieram bank
wpłacam online

po kilku sekundach pieniądz na Ecopayz

Tylko najpierw muszę się upewnić, co do moich pytań:

1) Po Twojej odpowiedzi zakładam, że zaczynam to wszystko robić dokładnie ze strony do której załączyłem screen.
To miejsce jest nazywane przez ecoPayz: "instrukcją dot. metod dokonywania wpłat i pełną listą dostępnych opcji".
- Klikam WPŁATA ŚRODKÓW itp.

2)
"Przy wpłatach bankowych w polu "Szczegóły płatności", wpisz numer referencyjny wyświetlony na stronie z instrukcjami dot. wpłaty."
- dalej nie wiem co mam wpisać. (?)

Drzon

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2
SpinyBety : 2

Powrót do góry Go down

Ecopayz alternatywa dla Skrill - Page 5 Empty Re: Ecopayz alternatywa dla Skrill

Pisanie by gandziaar Sob 4 Lip 2020 - 8:13

Polecam sprawdzić maile, bo niektórzy dostali możliwość stestowania nowej karty płatniczej o walucie PLN! Ja niestety nie dostałem tego zaszczytu a nie ukrywam, na pewno bym skorzystał z chęcią i mam nadzieję że w ciągu kilku miesięcy będzie juz to oficjalna możliwość dla kazdego. Z tego co czytam z opinii w Internecie wynika iż kartę przesyłają do 10 dni i jest ważna 3 miesiace, chociaż zdarzały się przypadki gdzie na karcie widziała data 2022. Opłaty wyglądają następującą:
-2% od wyplaty z bankomatu(min 7 pln) dotychczas Ci co wyplacali w polskich bankach kartą euro byli obciążeni procentem 2,99 oraz czasami nawet dwukrotnym przewalutowaniem gdzie koszta takiej wyplaty oscylowaly czasem powyżej 50pln, przy karcie PLN oczywiście przewalutowanie nie jest już problemem.
- max wyplata jednorazowa z bankomatu 1000pln
- limit dzienny wyplat z bankomstu - 3200 pln

No wygląda to fajnie napisalem email z prośba o możliwość skorzystania z fazy testowej tej karty jako stały klient, może coś sie uda.

gandziaar

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 364
SpinyBety : 395

Powrót do góry Go down

Ecopayz alternatywa dla Skrill - Page 5 Empty Re: Ecopayz alternatywa dla Skrill

Pisanie by Deuce Pią 5 Mar 2021 - 18:14

Revoult bije na głowę te eco i skrille.

Deuce

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 13
SpinyBety : 10

Powrót do góry Go down

Ecopayz alternatywa dla Skrill - Page 5 Empty Re: Ecopayz alternatywa dla Skrill

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach