SpinBet24
Dyskusja, typy i analizy Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dyskusja, typy i analizy

+20
kaminskim
ANZELMO
adrianP
tigertyp
zacharty
polocard3
gibsoon
mazik
zibi
kurkawodna871
pestek86
wilu1103
Oneciak
skowron
Iglo
bmx34
Brunobet
bestia
ney11
MichW
24 posters

Strona 1 z 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Go down

Dyskusja, typy i analizy Empty Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 20:48

MECZ: Rosja - Arabia Saudyjska
TYP: Obie drużyny strzelą gola - NIE  (w)
KURS: 1,5
BUKMACHER: fortuna

Stawiam na nerwowy mecz z obu stron. Rosjanie nie błyszczą formą, ostatnimi czasy ani razu nie pokazali się z dobrej strony. Myślę że Rosjanie przede wszystkim będą zabezpieczać tyły i spokojnie rozgrywać piłkę. Stawiam że powinni wygrać 2:0 może 3:0. Arabia co tu dużo mówić ofensywną ekipą nie jest i jak mają strzelić to raczej jedną bramkę choć myślę że w takim meczu powinni skończyć na 0 z przodu.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 14 Cze 2018 - 23:37, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 20:54

MECZ: Egipt - Urugwaj
TYP: Urugwaj  (w)
KURS: 1,63
BUKMACHER: fortuna

Według mnie Urugwaj może być czarnym koniem tego turnieju. Z przodu mają genialny duet: Suarez - Cavani. W obronie też jest obiecująco. Egipt ostatnio przegrał 3:0 z Belgią nic szczególnego nie pokazując. Oczywiście to tylko sparingi i nie znamy wyjściowego składu jednak uważam że jeśli zagra Salah to obrona Urugwaju po prostu nie da mu żyć.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:23, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 20:58

MECZ: Maroko - Iran
TYP: Podwójna szansa 0-0  (w)
KURS: 1,51
BUKMACHER: fortuna

Obie ekipy których główną siłą jest mocna defensywa. W kwalifikacjach Iran strzelił tylko 10 goli w 10 meczach jednak stracili ledwie 2 bramki i to zdecydowało o ich awansie. Maroko podobna historia. 11 goli strzelonych i 0 straconych a przecież w grupie mieli Wybrzeże Kości Słoniowej. Ogólnie myślałem o underze ale myślę że typ 0-0 powinien również wejść.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:23, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 21:02

MECZ: Portugalia - Hiszpania
TYP: Hiszpania DNB ZWROT
KURS: 1,8
BUKMACHER: fortuna

Na starcie można rzec że decydujący mecz o zwycięstwo w tej grupie. Wiem że były problemy z trenerem jednak swoją pracę przed mundialem już wykonali i myślę że w ich przypadku muszą się skupić przede wszystkim na swojej grze, górować nad rywalami i w ten sposób nie dać rozwinąć skrzydeł takiej Portugalii. Ronaldo w wątpliwej formie a raczej nie sądzę żeby jego koledzy mieli udźwignąć presje w tym meczu.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:24, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 21:05

MECZ: Francja - Australia
TYP: Francja (-1)  (p)
KURS: 1,69
BUKMACHER: fortuna

Australijczycy co prawda lubią robić na mundialach niespodzianki jednak myślę że w tym mundialu może im się to nie powieźć. W grupie mają drużyny które głównie żyją z ofensywy na czele z Francją która z przodu ma kilka karabinów. Francuzi powinni pokazać swoją siłę w tym meczu.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:25, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 21:09

MECZ: Argentyna - Islandia
TYP: Argentyna powyżej 1,5 bramek  (p)
KURS: 1,6
BUKMACHER: fortuna

Stawiam na niezbyt efektowne 2:0 dla Argentyna która co prawda przeżyła ogromne męczarnie w kwalifikacjach jednak można rzec że są ekipą mundialową i grupa powinna być dla nim tylko przystankiem. Islandia debiutuję ale nie wierzę z powtórki na Euro gdzie poziom nie był aż tak wysoki jaki powinien być tutaj. Potrafią popełniać głupie błędy co pokazał sparing z Ghaną więc w mojej ocenie tej imprezy nie zwojują.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:25, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by ney11 Sro 13 Cze 2018 - 21:11

Rosja - Arabia Saudyjska
Juz jutro w koncu to co wszystkie misie lubią najbardziej MISTRZOSTWA ŚWIATA. Mecz moze zapowiada sie nie zbyt ciekawie , ale do obejrzenia obowiązkowo.
Na inaugurację mam dwie propozycje typów

1. Powyzej 3.5 żółtych kartek @1.90 (p) fortuna podobnie jak kolega wyżej obstawiam , że będzie to nerwowy mecz z dużą ilością kartek. Rosja jako gospodarz na pewno czuje presję , tym bardziej że trafili na łatwa grupę i wielkim rozczarowaniem będzie nie wyjście. Drużyny azjatyckie takie jak Arabia kojarzą mi się z ostrą grą. W mojej opinii obie drużyny wyjdą mocno naładowane i rozładuje całe napięcie na murawie.
2. Później 2.5 bramek @1.66 (p) fortuna dwie underowe drużyny , duzo tracą , ale małO strzelają , bo nie ma komu strzelać, dlatego pobieram under. W mojej opinii 2 bramki to maks co moga ugrać z taka grą ofensywną


Ostatnio zmieniony przez ney11 dnia Czw 14 Cze 2018 - 21:18, w całości zmieniany 1 raz

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 626
SpinyBety : 63

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 21:14

MECZ: Peru - Dania
TYP: Dania powyżej 1,5 bramek  (p)
KURS: 2,64
BUKMACHER: fortuna

Peru w mojej ocenie jest ekipą bardziej ofensywną niż defensywną. Co prawda grają solidnie przez ostatnie miesiące jednak nie mają piłkarzy na wysokim światowym poziomie. Dania to ekipa żyjąca z agresywnego pressingu i w mojej ocenie powinni prowadzić ten mecz i wykorzystać minimum 2 sytuacje.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:26, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 21:19

MECZ: Chorwacja - Nigeria
TYP: Chorwacja  (w)
KURS: 1,71
BUKMACHER: fortuna

Jak nie na tej imprezie to kiedy? Można zadać takie pytanie oczywiście w przypadku tych pierwszych. Chorwaci są piekielnie mocni w przednich formacjach. Modrić, Perisić, Mandżukić. Te nazwiska na każdym robią wrażenie. Nie są za mocni w obronie ale tutaj myślem że kluczem do zwycięstwa będzie Modrić który piłek nie gubi i potrafi tym nie tylko wspomóc atak ale i odciążyć defensywe. Nigeria mega waleczna w obronie ale myślę że powinni przegrać jedną bramką.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:26, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 21:26

MECZ: Kostaryka - Serbia
TYP: Kostaryka lub remis  (p)
KURS: 1,94
BUKMACHER: fortuna

Tutaj widzę pierwszą niespodziankę tego mundialu. Nie sądzę żeby Kostaryka skończyła mundial z 0 punktów i myślę że w tym meczu już wyrwą 1pkt. Kostaryka sprawiła ogromną sensacją na poprzednim mundialu najpierw wygrywają grupę a potem odpadając po pamiętnych karnych z Holandią. Serbowie ostatnio grali na mś w 2010 roku gdzie w grupie zajęli ostatnie miejsce. W tym roku są o wiele mocniejsi ale doświadczenia może im jednak zabraknąć.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:26, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 21:28

MECZ: Niemcy - Meksyk
TYP: Niemcy  (p)
KURS: 1,49
BUKMACHER: fortuna

Niemcy nie wyglądają jakoś rewelacyjnie w ofensywie ale to nadal ta sama niemiecka solidność która doprowadziła ich do mś 4 lata temu. Meksykanie ostatnimi czasie mocno skoncentrowani na odbudowywaniu małżeństw po bunga bunga i myślę że ten mecz powinni zdecydowanie przegrać.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:27, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 21:32

MECZ: Brazylia - Szwajcaria
TYP: Szwajcaria nie strzeli bramki  (p)
KURS: 1,88
BUKMACHER: fortuna

Główną siłą Szwajcarów powinna być agresywna obrona, a im dalej na boisku tym bieda. Myślę że powtórzy się scenariusz z sparingów Brazylijczyków w których zdecydowanie przeważali, nie dając rywalom okazji do strzelenie bramki.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:27, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 21:35

MECZ: Szwecja - Korea Południowa
TYP: Powyżej 1,5 bramek  (p)
KURS: 1,49
BUKMACHER: fortuna

Bardzo ważny mecz dla Szwedów w kontekście wyjścia z grupy i potwierdzenia że uzyskanie awansu do MŚ nie był tylko epizodem. Koreańczycy mają podobną sytuację jak my przed erą Nawałki kiedy mieliśmy głównie piłkarzy ambitnych jednak nie z dobrych klubów. Jeżeli Szwedzi nie zawiodą to parę bramek powinno wpaść do sieci bo na pewno ich na to stać.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:28, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 21:40

MECZ: Belgia - Panama
TYP: Belgia (-1,5)  (w)
KURS: 1,51
BUKMACHER: fortuna

Debiut Panamy na MŚ i myślę że tej imprezie powinni być dostarczycielem punktów. Dla nich sukcesem będzie strzelenie bramki, a zdobycie punktów raczej graniczy z cudem. Belgowie natomiast ogromna siła z przodu i to jest mój drugi kandydat do tytułu czarnego konia. Ostatnie mecze pokazywały że takie ekipy jak Panama pokonują bez żadnego problemu.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:28, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 21:46

MECZ: Tunezja - Anglia
TYP: Tunezja nie strzeli bramki  (p)
KURS: 1,6
BUKMACHER: fortuna

Tunezyjczycy są ekipą którą cechuje dobra obrona choć szczerze powiedziawszy dopiero teraz czeka ich wielki test, bo w grupie eliminacyjnej nie mieli wymagających rywali. Anglicy dużo młodości więc pewnie trochę nerwów będzie. Jednak powinni wygrać nie tracą bramki.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:28, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach