SpinBet24
Dyskusja, typy i analizy - Page 2 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dyskusja, typy i analizy

+20
kaminskim
ANZELMO
adrianP
tigertyp
zacharty
polocard3
gibsoon
mazik
zibi
kurkawodna871
pestek86
wilu1103
Oneciak
skowron
Iglo
bmx34
Brunobet
bestia
ney11
MichW
24 posters

Strona 2 z 27 Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 2 Empty Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 20:48

First topic message reminder :

MECZ: Rosja - Arabia Saudyjska
TYP: Obie drużyny strzelą gola - NIE  (w)
KURS: 1,5
BUKMACHER: fortuna

Stawiam na nerwowy mecz z obu stron. Rosjanie nie błyszczą formą, ostatnimi czasy ani razu nie pokazali się z dobrej strony. Myślę że Rosjanie przede wszystkim będą zabezpieczać tyły i spokojnie rozgrywać piłkę. Stawiam że powinni wygrać 2:0 może 3:0. Arabia co tu dużo mówić ofensywną ekipą nie jest i jak mają strzelić to raczej jedną bramkę choć myślę że w takim meczu powinni skończyć na 0 z przodu.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 14 Cze 2018 - 23:37, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down


Dyskusja, typy i analizy - Page 2 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 21:48

MECZ: Kolumbia - Japonia
TYP: Kolumbia  (p)
KURS: 1,69
BUKMACHER: fortuna

Pewniak do zwycięstwa w grupie vs pewniak do 4tego miejsca. Kolumbijczycy zaliczyli udane kwalifikacje, a w sparingach zagrali odważnie ogrywając Francję 2:3. Japończycy są na tyle solidni aby uzyskiwać awanse do mundiali jednak nie powinni zbyt mocno zagrozić Kolumbijczykom.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:29, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 2 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 21:53

MECZ: Polska - Senegal
TYP: Polska DNB  (p)
KURS: 1,6
BUKMACHER: fortuna

Patriotycznie jednak ostatnie mecze przekonały mnie do tego że po raz kolejny Nawałka wykonał genialną taktyczną pracę. W meczu z Litwą pokazali dwie bardzo ładne akcje na jeden kontakt a szczególnie ładna była ta z golem Kownasia. Mamy to czego nie mieliśmy 2 lata temu czyli mocną ławkę o którą nie trzeba się obawiać. Senegalczycy z pewnością będą wybiegani jednak wierzę że tym meczem pokażemy że należymy może nie do światowej czołówki ale do drugiego szeregu mocno pukającego do tych wyżej.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:29, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 2 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 21:58

MECZ: Rosja - Egipt
TYP: Podwójna szansa 0-0  (w)
KURS: 1,59
BUKMACHER: fortuna

Ten mecz powinien być decydujący w kwestii awansu Rosjan lub Egipcjan do kolejnej rundy. Myślę że cokolwiek nie pokażą obie ekipy w pierwszej kolejce to tutaj będzie ostrożna gra bo i remis może być dobrym wynikiem, a wtedy prawdopodobnie będą ważyć bramki.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:30, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 2 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 22:02

MECZ: Portugalia - Maroko
TYP: Portugalia  (w)
KURS: 1,6
BUKMACHER: fortuna

Myślę że różnica klas zdecydowanie jest po stronie Portugalii których doświadczenie turniejowe powinno zaważyć na wyniku. Maroko nie powinno wykreować sobie zbyt wielu sytuacji, a Portugalia te 2-3 bramki powinna strzelić.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:30, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 2 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 22:04

MECZ: Urugwaj - Arabia Saudyjska
TYP: Urugwaj (-1,5)  (p)
KURS: 1,59
BUKMACHER: fortuna

Myślę że jest to ważny mecz w kontekście włączenia się napastników Urugwaju do klasyfikacji król strzelców. Spodziewam się pewnego zwycięstwa, wręcz pogromu nad Arabią. Sama siła ofensywna powinna wystarczyć do zapewnienia sobie gładkiego zwycięstwa.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:31, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 2 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 22:08

MECZ: Iran - Hiszpania
TYP: Hiszpania (-1,5)  (p)
KURS: 1,62
BUKMACHER: fortuna

Przy ogromnym potencjale Hiszpanów myślę że i tutaj powinno to być zdecydowane zwycięstwo faworyta. Iran powalczy w obronie ale nawiązanie skutecznej walki o punkty to powinno być dla nich zbyt wiele.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:31, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 2 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 22:15

MECZ: Dania - Australia
TYP: Dania  (p)
KURS: 1,68
BUKMACHER: fortuna

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Silna ofensywa Duńczyków kontra Australijczycy którzy potrafią napsuć krwi dobrym ekipom i w tym meczu z pewnością będzie ich stać na strzelenie jakiejś bramki jednak i tutaj stawiam że Dania pokaże swój niesamowity pressing i nie dadzą swoim rywalom zbyt wielu okazji do strzelenia bramek a swoje do sieci włożą.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pią 22 Cze 2018 - 22:32, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 2 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by bestia Czw 14 Cze 2018 - 8:35

Czwartek 14 Czerwca 2018 17:00
Rosja - Arabia Saudyjska
Remis - kurs 4,50 w Betsson

Szanowni Państwo! Cytując klasyka "Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i statujemy"! Rozpoczyna się właśnie wielka, miesięczna przygoda z futbolem. Glob ziemski nie przez przypadek jest kształcie kuli. Ludzie są po prostu stworzeni do tego by kochać futbol, a tę miłość najbardziej okazują raz na cztery lata - podczas Mundialu! Przed nami miesiąc niezwykłych emocji, szaleństw z radości jednych i gorzkich łez porażek innych. Rozpoczynają się piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji! I jak to zazwyczaj bywa w pierwszym spotkaniu zobaczymy gospodarzy. Sborna prowadzona przez Stanisława Czerczesowa absolutnie nie zachwyca formą. Smolov, Dzagoev, Dzyuba i spółka niemal wyłącznie przegrywali w sparingach przed mistrzostwami (z Austrią, Francją, Brazylią), zremisowali tylko z Turcją! Co gorsza - gra podopiecznych byłego szkoleniowca Legii raczej nie mogła się podobać. Podobała mi się za to determinacja i dyscyplina taktyczna kopciuszka piłki nożnej, czyli Arabii Saudyjskiej. Kadra prowadzona przez Juana Antonio Pizziego rywalizowała przed mistrzostwami z trudnymi rywalami i choć przegrywała to bardzo nieznanczanie. Choćby ostatnio Saudyjczycy ulegli Niemcom tylko 2:1! Wcześniej takim samym wynikiem przegrali z Włochami, ale i udało im się pokonać Greków. Według mnie ze słabiutką Rosją Arabia Saudyjska nie jest bez szans. Przed tym typem weźcie też pod uwagę fakt, że drużyny z tej części świata lubią naturalizować sportowców. Stawiam tutaj na remis.
bestia
bestia

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 326
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 2 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by bestia Czw 14 Cze 2018 - 8:38

@MichW jaki sens ma wystawianie 20 analiz w tym dziale?
Fajnie jak w takim temacie jest zachowana jakaś chronologia !!!
Ty nabiłeś chyba już 23 analizy czyli na mecze które będą nawet za tydzień a to się mija z celem.
Podajesz typ na przykładowo 20 czerwca a po nim ktoś ma dodać analizę na mecz otwarcia.
bestia
bestia

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 326
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 2 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Czw 14 Cze 2018 - 14:13

Mógłbym zapytać w takim razie dlaczego bukmacherzy wystawiają kursy na te mecze? Wszystkie spotkania analizowałem przez ostatnie dni dla siebie więc nie widzę problemu w tym że wstawiam je teraz. I co to zmieni że wstawiłbym je później jak i tak nic się do tego czasu ważnego nie wydarzy? Rozumiem jakby to była liga i wtedy takie coś nie miałoby sensu.

Takie jest moje zdanie. Nie chcę robić offtopu.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 2 Empty Dyskusja

Pisanie by MichW Czw 14 Cze 2018 - 19:01

Jak Panowie i Panie nastroje po pierwszym meczu?

Moim zdaniem Rosja pozytywne zaskoczenie, Arabia negatywne. Widać że bez presji kiedy zwycięstwo jest pewne gospodarze potrafią zagrać na dobrym poziomie. Podsumowując jednym zdaniem: Cheryshev show.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 2 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by Brunobet Czw 14 Cze 2018 - 19:13

A moim zdaniem nie ma sensu wywalanie w jeden dzień analiz na tydzień bo robi się bałagan ciężko na jakiś temat dyskutować i trzeba cytować a to nie ma sensu i robi bałagan.
Ma znaczenie i to duże czy sie wystawia analizę  a kilka godzin przed meczem czy na kilka dni. A jakby np. wyskoczył uraz i Lewy + jeszcze jakiś czołowy grajek nie zagrał to chyba nie powiesz, ze nie ma to znaczenia.

Jednak najważniejszy argument jest taki jak kolega napisał chronologia a nie bałagan. Robisz analizę na mecz Polska - Chile a za nią ktoś dodaje na mecz otwarcia to tylko przykład.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 2 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by Brunobet Czw 14 Cze 2018 - 19:17

Przez to wszystko zapomniałem po co zajrzałem do tego tematu.

Mamy pierwszy mecz za sobą i chyba nikt nie spodziewał się takiego pogromu.  O ile można było się spodziewać zwycięstwa  Sbornej to 5-0 można potraktować jako sensacyjny wynik.  Piękne bramki dość ciekawe spotkanie i wcale nie było takie jednostronne jakby wynik wskazywał.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 2 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by bmx34 Czw 14 Cze 2018 - 20:20

Co ciekawe gdyby nie kontuzja Dzagoeva to Cheryhsev pojawił by się na boisku pewnie pod koniec meczu albo i wcale.
Jak dla mnie zbyt wysoki wynik,stawiałem na max 2:0 dla Rosjan.W kolejnych meczach będzie im zdecydowanie trudniej.
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
SpinyBety : 31

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 2 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by ney11 Czw 14 Cze 2018 - 22:23

Arabia słaba , potrafili grac tylko do 30 m , czym bliżej bramki tym gorzej , brakowało im jakości i umiejętności , a odkrywali się tak , że Rosji łatwo było atakować no i sie skończyło 5. Bede zdziwiony jak Arabia ugra chociaz 1 pkt

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 626
SpinyBety : 63

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 2 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 27 Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach