SpinBet24
Dyskusja, typy i analizy - Page 27 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dyskusja, typy i analizy

+20
kaminskim
ANZELMO
adrianP
tigertyp
zacharty
polocard3
gibsoon
mazik
zibi
kurkawodna871
pestek86
wilu1103
Oneciak
skowron
Iglo
bmx34
Brunobet
bestia
ney11
MichW
24 posters

Strona 27 z 27 Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 27 Empty Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 13 Cze 2018 - 20:48

First topic message reminder :

MECZ: Rosja - Arabia Saudyjska
TYP: Obie drużyny strzelą gola - NIE  (w)
KURS: 1,5
BUKMACHER: fortuna

Stawiam na nerwowy mecz z obu stron. Rosjanie nie błyszczą formą, ostatnimi czasy ani razu nie pokazali się z dobrej strony. Myślę że Rosjanie przede wszystkim będą zabezpieczać tyły i spokojnie rozgrywać piłkę. Stawiam że powinni wygrać 2:0 może 3:0. Arabia co tu dużo mówić ofensywną ekipą nie jest i jak mają strzelić to raczej jedną bramkę choć myślę że w takim meczu powinni skończyć na 0 z przodu.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 14 Cze 2018 - 23:37, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down


Dyskusja, typy i analizy - Page 27 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by marcinfks69 Sob 22 Cze 2019 - 15:05

Witam wszystkich . Dnia 23 czerwca o godzinie 21 dojdzie do ostatnich i decydujących meczów w grupie B na Mistrzostwach Europy do lat 21 . Austriacy podejmą reprezentację Niemiec , a Dania będzie rywalizowała z zawodnikami Serbii . Sytuacja w tabeli prezentuje się następująco . Liderem tabeli są Niemcy , którzy bronią tytułu zdobytego sprzed 2 lat . Niemcy dotychczas wygrali z Danią 3:1 , oraz pokonali , a wręcz rozgromili Serbów w stosunku 6:1 . To pokazuje jak silna i grożna jest reprezentacja naszych zachodnich sąsiadów . Austriacy wygrali również z Serbami , ale skromniej , bo w stosunku 2:0 , natomiast w drugiej kolejce fazy grupowej ulegli Duńczykom w stosunku 3:1 . Jak wiadomo Serbowie nie mają już szans na wyjście z grupy , ponieważ po dwóch spotkaniach mają 0 punktów . W najlepszej sytuacji są Niemcy , ale według mnie nie będzie tu żadnego kalkulowania . Niemcy jak to Niemcy , zawsze na turniejach są bardzo groźni i walczą o pełną pulę , dlatego w jutrzejszym meczu typuję ich wygraną . Powodzenia !

marcinfks69

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 506
SpinyBety : 418

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 27 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by aciu100 Nie 23 Cze 2019 - 12:16

dzis jesli chodzi o puchar narodow afryki skupil bym sie dzisiaj na meczu algieria v kenia.

Dzisiaj o godz. 22:00 na stadionie 30 june stadium w kairze algieria zagra z kenia.Pomijajac fakt ze lubie obie druzyny jak i lige kenijska to dodam ze obie druzyny sa bramkostrzelne ,kenia na ostatnich 4 meczow w kazdym zdobyla gola a algieria w 6 ostatnich meczow.Algieria jest faworytem tego spotkania wedlug bukamcherow z kursem na zwyciestwo 1.60.Jednak ja ide w inna strone i czuje ze obie druzyny strzela gola i jest to dla mnie lepsza opcja bo kurs jest ze obie strzela jest okolo 2zl i moja intuicja podpowiada mi ze ten typ poprostu bedzie trafiony

aciu100

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 757
SpinyBety : 17

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 27 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by aciu100 Nie 23 Cze 2019 - 17:43

dzisiaj z dwoch meczow copa america skupiam sie na meczu katar v argentyna.Argentyna po 2 meczachma remis i porazke wiec kiedy wygrac jak nie w dzisiejszym meczu?Argentyna jest zdecydowanym faworytem spotkania,jednak kurs na ich zwyciestwo jest nie oplacalne do gry wiec trzeba tutaj poszukac opcji oplacalnej do zagrania.Katar ma porazke 1:0 z kolumbia i remis 2:2 z paragwajem ale wiele nie pokazuja z kolei argentyna tez slabiutko poki co.Jednak dzisiaj argentyna powinna wygrac i to znacznie nie dosc ze gra z najslabszym rywalem w grupie to nie ma wygranej.Argentyna do tej pory grala raz z katarem towarzysko i wygrala 3:0,dzisiaj tez obstawiam ze argentyna wygra i przy czym zdobedzie chociaz 3 bramki a kurs na ten typ wynosi w granicach 2zl

aciu100

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 757
SpinyBety : 17

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 27 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by aciu100 Pon 24 Cze 2019 - 11:49

dzisiaj z pucharu narodow afryki rozegrane zostana 3 spotkania jednak ja skupiam sie na jednym a jest nim tunezja v angola.Tunezje osobiscie lubie bo nie raz ich stawiam na gole dlatego ze jest to druzyna bramkostrzelna.Jednak to wazny mecz bo pucharowy ktory na pewno bedzie sie roznil od naprzyklad towarzyskiego.Mozna ten emcz porownac do naprzyklad spotkania egipt v zimbabwe,podobnie jak tunezje lubie egipt jednak gospodarze egipt pokonal zimbabwe tylko 1:0

Patrzac na ostatnie mecze oby druzyn mozna powiedziec ze oba zespoly graja niezle i strzelaja gole i traca.Osiem ostatnich meczy angoli to 6 wygranych remis i porazka,jesli chodzi o tunezje na osiem ostatnich spotkan maja 3 porazki i 5 wygranych.Niewiem czy dzis nie padnie remis w tym spotkaniu,ale mysle ze spokojnie mozna tu zagrac BTS czyli ze oba zespoly strzela gola.Kurs na ten typ wynosi w granicach 2zl

aciu100

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 757
SpinyBety : 17

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 27 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by aciu100 Wto 25 Cze 2019 - 10:38

@up 

mialem przeczucie co do meczu tunezji nie dosc ze byl remis to obie strzelily.

Dzisiaj mamy dwa spotkania z pna a ja skupiam sie na meczu ghana v benin start o godzinie 22:00.Lubie ghane stawiac na gole w zaleznosci z kim graja i w jakich rozgrywkach w mojej pamieci mam mecz towarzyski islandia v ghana gdzie gralem na live over i trafilem.Dzisiejszy mecz to nie spotkanie towarzyskie i nie wiadomo czego sie spodziewac czy bedzie malo goli czy duzo,czy ktos wygra czy bedzie remis tego neiwiem ale intuicja troszeczke podpowiada mi ze bedzie over 2.5 w meczu kurs 2.50 ale jednak stawiam na zwyciestwo ghany kurs 1.85

Troche statystyk:
Ghana gra w kratke z lekka przewaga wygranych meczy patrzac na mecze grane od 5.9.2017.Ciezki okres wynikow swojej gry mieli od 2 lutego 2017 do 1 wrzesnia 2017 to az 7 miesiecy beznadziejnych wynikow bowiem na 9 spotkan wygrali tylko raz 5:0 z etiopia w rozgrywkach pucharu narodow afryki,5 razy przegrali a 3 razy padl remis.Przelom i lepsza passa przyszly w dniu 5 wrzesnia 2017 kiedy to ghana pokonala wysoko kongo 5:1 w meczu mistrzostw swiata.Od tej wygranej sie zaczelo,na ostatnie 18 meczy liczac ten z kongo druzyna ghany wygrala 11 spotkan,przegrala tylko 3 razy a 4 razy padl remis.

Benin to afrykanski sredniak bym powiedzial ich ostatnie 10 meczow to tylko 4 wygrane,3 remisy i 3 porazki.Na ostatnich 12 spotkan tylko w 2 meczach benin nie zdobyl gola.Ostatnie 3 mecze to wygrane beninu jednak ze slabszymi druzynami.

Podsumowujac napisze tak ze ghana ostatnie 2 mecze miala remis i porazke a benin 3 wygrane w ostatnich 3 meczach ale wszystko wskazuje na to i czuje ze ghana dzisiaj poprostu wygra.Kurs 1.85

aciu100

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 757
SpinyBety : 17

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 27 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by aciu100 Sro 26 Cze 2019 - 14:52

@up
jednak pierwsza mysl sie liczy i trzeba sie jej trzymac byl over 2.5 w meczu ghany kurs 2.50

dzisiaj mamy 3 mecze z pucharu narodow afryki ja skupiam sie na meczu egipt v dr kongo i przeczuwam ze egipt straci dzisiaj bramke
A wiec w 1 kolejce egipt grajac ten puchar u siebie gral z zimbabwe kurs na ich zwyciestwo byl okolo 1.30 i skonczyl osie tylko 1:0 dla egiptu z kolei dr kongo przegralo 0:2 z uganda.Tak wiec dzisiaj o godzinie 22:00 na stadionie w kairze egipt zagra z dr kongo.Bezposredni mecz obydwu druzyn mial miejsce daleko wstecz bo az 7 lat temu,bylo to wowczas spotkanie towarzyskie i zakonczyl osie wynikiem 0:0 jednak z uwagi ze bylo to bardzo dawno temu nie ma co przywiazywac wagi to tego bezbramkowego remisu.Co mnie przekonuje do tego ze dzis goscie strzela gola to glownie to ze kongo na ostatnie swoje 10 spotkan tylko w dwoch nie trafilo do siatki rywala.Moze duzo kongo goli nie strzela ale gdzies tam tego jednego potrafia strzelic w dodatku egipt nie stracil bramki w pierwszym meczu to dodatkowy atut.Egipt na 10 swoich ostatnich spotkan nie stracil gola w 4 jednak w 3 przypadkach grali ze slabyli rywalami a byly nimi niger,eswatini oraz tanzania.Dzisiaj wiec typuje ze obie druzyny strzela gola kurs 2.60

aciu100

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 757
SpinyBety : 17

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 27 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by marcinfks69 Sro 26 Cze 2019 - 18:58

Witam wszystkich . Już w najbliższy czwartek , 27 czerwca odbędzie się pierwszy półfinał młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 21 . Polacy niestety odpadli po fazie grupowej , więc pora spojrzeć na inne reprezentacje , które są dalej w grze . Zostały nam Niemcy , niespodziewanie Rumunia , Hiszpania , oraz Francja . Te pierwsze dwie drużyny już w czwartek o godzinie 18 zmierzą i powalczą o finał w tym turnieju . Moim typem na to spotkanie jest pewna wygrana Niemców . Reprezentacja Niemiec broni tytułu , i uważam , że z pozostałej czwórki oni oraz Hiszpania mają największe szanse do triumfu . Rumunia jest dla mnie dużą niespodzianką , ale uważam że oni osiągnęli już bardzo dużo na tym turnieju , i nawet w przypadku potencjalnej porażki z naszymi zachodnimi sąsiadami będą bardzo zadowoleni z tego turnieju , ponieważ zdobędą w najgorszym wypadku brązowe medale oraz jadą na Igrzyska Olimpijskie do Tokio . Niemcy jak to Niemcy , zawsze solidni na piłkarskich turniejach i uważam , że ich zespołowość i solidna gra zadecydują o ich wygranej . Typuję wygraną Niemców . Powodzenia !

marcinfks69

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 506
SpinyBety : 418

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 27 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by marcinfks69 Sro 26 Cze 2019 - 19:00

Witam . Już w najbliższy czwartek zostaną rozegrane mecze półfinałowe Mistrzostw Europy do lat 21 , które są rozgrywane na włoskich stadionach . Włoch już nie ma w turnieju , ale mimo wszystko półfinały zapowiadają się niezwykle ciekawie . Choć w pierwszym półfinale Niemcy - Rumunia dość łatwo wskazać faworyta , to w drugim jest już zdecydowanie trudniej . O godzinie 21 27 czerwca zmierzą się Hiszpania oraz Francja , a stawka nie byle jaka , bo finał ME U21 . Moim typem na to spotkanie jest wygrana Hiszpanii . Po pierwsze , rozegrali świetny mecz przeciwko Polsce i naprawdę zaprezentowali się na poziomie klasy światowej , Polska dała sobie radę z Włochami , które były uznawane za największego faworyta do wygrania tytułu , a Hiszpanie wręcz przeszli się po Polakach . Po drugie , Hiszpania ma dużo więcej czasu na odpoczynek po fazie grupowej , niż Francuzi . Po trzecie , sądzę że karma wraca , a każdy z nas wie jak wyglądał ostatni mecz grupowy pomiędzy Francją i Rumunią . Dlatego typuję pewną wygraną Hiszpanii . Powodzenia !

marcinfks69

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 506
SpinyBety : 418

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 27 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by aciu100 Czw 27 Cze 2019 - 9:15

dzisiaj w pucharze narodow afryki odbeda sie 3 spotkania ja do obstawienia i do analizy wybralem mecz senegal v algieria.Dzisiaj o godzinie 19:00 senegal zagra w 2 kolejce pna z druzyna algierii na stadionie w kairze.Senegal w 1 kolejce pokonal tanzanie 2:0,a zespol algierii wygral z kenia takze 2:0.Na ostatnie 7 meczow senegalu druzyna ta wygrala wszystkie takze mozna powiedziec imponujaca forma ale z drugiej strony byly to mecze z druzynami duzo slabszymi.Algieria na 7 ostatnich spotkan ma 5 wygranych i 2 remisy warto dodac ze grali z lepszymi rywalami niz senegal.Z uwagi na to ze sa to dobre druzyny a graja na stadionie neutralnym dla siebie to obstawiam tutaj ze obie druzyny strzela gola jest to bardzo realne ze typ bedzie trafjny a i kurs jest fajny 2.35

aciu100

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 757
SpinyBety : 17

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 27 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 27 z 27 Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach