SpinBet24
England >> Championship  - Page 4 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

England >> Championship

+6
Kwas
wilu1103
MichW
andrzejszwedzki
bmx34
Valencia
10 posters

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

England >> Championship  - Page 4 Empty England >> Championship

Pisanie by Valencia Pią 16 Mar 2018 - 7:18

First topic message reminder :



Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto 4 Lut 2020 - 11:39, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : wstawianie tabeli live w pierwszym poście)
Valencia
Valencia

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 179
SpinyBety : 140

Powrót do góry Go down


England >> Championship  - Page 4 Empty Re: England >> Championship

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 13 Lut 2019 - 13:22

Brendford-Aston Villa
typ:1
kurs:2,15
10bet
Analiza:
W 31 kolejce Angielskiej Championship,druzyna Brendford podejmuje u siebie zespol Aston Villa.Mecz zapowiada sie interesujaco,moim zdaniem bedzie wyrownany ale powinna wygrac druzyna Brendford.Chyba aktualnie jest w lepszej formie jak Aston Villa.Wprawdzie przegrala ostatni mecz z Nottingham ale na wyjezdzie a kilka w kilku wczesniejszych nie poniosla porazki.Dzisiaj gra u siebie i trzeba powiedziec,ze ten atut potrafi jednak wykorzystac.Aktualnie zajmuje 18 miejsce w klasyfikacji i ma 27 ptk.Aston Villa jest wyzej klasyfikowana,10 miejsce i 44 zdobyte punkty alewydaje mi sie,ze nie jest w wysokiej formie.W klku ostatnich pojedynkach zdolala tylko raz wygrac ze slabiutkim zespolem Ipswich.Porownujac tez wczesniejsze,bezposrednie mecze tych druzyn,widac przewage Brendford,ktora w pieciu ostatnich,dwukrotnie wygrywala u siebie i trzy razy remisowala na wyjazdach.Wszystkie te argumenty,chyba pozwalaja wytypowac dzisiejsze zwyciestwo druzyny gospodarzy.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

England >> Championship  - Page 4 Empty Re: England >> Championship

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 13 Lut 2019 - 13:29

Reading-Blackburn
typ:x
kurs:3,40
1xbet
Analiza:
W Angielskiej Championship,zagraja dzisiaj Reading i Blackburn.Spotkanie napewno interesujace w ktorym,faworytem wydaje sie byc druzyna Blacjburn.Aktualnie znajduje sie znacznie wyzej w klasyfikacji od przeciwnika,13 pozycja i 43 zdobyte punkty,gdy Reading jest 22 miejscu z 26 punktami i jest to juz grupa spadkowa.Jednak godne uwagi sa ostatnie pojedynki Reading,tylko jedna porazka,wyglada to jakby zespol powoli odzyskiwal forme.Blackburn z kolei dwa ostatnie mecze przegral.Porownujac jeszcze kilka ostatnich,bezposrednich pojedynkow tych druzyn,wyrazna przewaga rysuje sie po stronie Reading,tylko jedna,wyjazdowa porazka,ale sa to wyniki z poprzednich sezonow,w tym na jesieni Reading zremisowal z Blackburn na wyjezdzie,i to tez jest dobry wynik.Borac pod uwage te wszystkie okolicznosci,statystyki,sadze,ze Reading nie powinien przegrac tego spotkania,ja stawiam raczej na wynik remisowy.Oczywiscie typowanie wynikow remisowych zawsze wiaze sie z wiekszym ryzykiem ale w tym przypadku warto zaryzykowac.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

England >> Championship  - Page 4 Empty Re: England >> Championship

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 16 Lut 2019 - 12:12

Bolton-Norwich
typ:1x
kurs:2,59
10bet
Analiza:
W 33 kolejce Angielskiej Championship,wicelider Norwich zagra wyjazdowy mecz z broniacym sie przed spadkiem Boltonem.W tej statystyce dzieli zespoly ogrmna przepasc i zdecydowanym faworytem wydaje sie byc tutaj Norwich.Czesto jednak takie podejscie bywa mylne,druzyny spadkowe a przynajmniej nim zagrozone,graja ambitnie,sa niewygodnymi przeciwnikami.Taki Bolton co ma do stracenia,nic moze tylko zyskac.Norwich rzeczywiscie w przekroju calego sezonu gra dobrze ale tz miewa wpadki,slabsze mecze.Ostatnie spotkanie z zespolem Preston przegrane.Bolton z kolei pokonal w trudnym wyjazdowym pojedynku Birmingham,mecz godny uwagi.Ponadto w konfrontacjach bezposrednich,Bolton juz wygrywal u siebie z Norwich a w ostatnim wyjazdowym,przegral nieznacznie,tylko 3:2.Aktualne okolicznosci sprawiaja,ze mozna tutaj uwierzyc w sukces Boltonu,jest to bardzo realne.Ja osobiscie uwazam,ze Bolton przedewszystkim nie przegra tego meczu i mam nadzieje,ze sie nie zawiode.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

England >> Championship  - Page 4 Empty Re: England >> Championship

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 19 Lut 2019 - 12:49

Queens Park-West Bromwich
typ:1
kurs:3,10
bet365
Analiza:
W Angielskiej Championship,dojdzie dzisiaj do interesujacego spotkania pomiedzy Queens Park Raners a West Bromwich.Cuz,wedlug kursow bukmacherskich jak i innych przekazow,faworytem jest druzyna gosci,ja jednak jestem innego zdania,sadze,ze Queens Park sprawi niespodzianke,o ile tak mozna nazwac zwyciestwo tej druzyny,dodatkowo prowadzenie obejmie juz w pierwszej polowie.Faktem jest,ze w klasyfikacji dzieli te zespoly duza roznica na korzysc West Bromwich,czwarte miejsce i 57 ptk. gdy Queens Park jest na 18 miejscu z 39 ptk.Prawda tez jest cala seria porazek ligowych zespolu Queens Park,ta druzyna rowniez w rundzie jesiennej,w sierpniu,wysoko przegrala z West Bromwich bo az 8:1 ale prawda tez jest chec rewanzu.Tym razem Rangersi sa gospodarzami a we wczesniejszych pojedynkach wyhrywali z West Bromwich.Motywacja Rangersow jest tez coraz gorsza sytuacja w klasyfikacji,jesli mysla o pozostaniu w Championship,musza zaczac w koncu punktowac.Taka zla sytuacja,tez przeciez nie moze trwac wiecznie.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

England >> Championship  - Page 4 Empty Re: England >> Championship

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 25 Lut 2019 - 18:14

Nottingham-Derby
typ:X
kurs:3,40
matchbook
Analiza:
W zaleglym meczu Angielskiej Championship,zagraja ze soba druzyny Nottinghamu i Derby.No cuz jak kazde inne Angielskie,wydarzenie interesujace a mi sie wydaje,ze zakonczy sie ono remisem.Nottingham gra u siebie jednak czy potrafi wykorzystac ten atut? Ja w to watpie.Ta druzyna aktualnie zajmuje dziewiate miejsce w klasyfikacji,ma 47 punktow na swoim koncie i chyba nie jest w najwyzszej formie.Dla porownania,Derby jest na siodmym miejscu,ma 51 punktow i chce awansowac do pierwszej szostki,roznica wynosi dwa punkty.Czy jednak jest w stanie pokonac rywala na jego terenie,tez nie wydaje mi sie,w pieciu ostatnich pojedynkach pomiedzy tymi zespolami i owszem Derby wygrywala dwukrotnie ale u siebie,na wyjezdzie nie zdolala tego doknac.W takich okolicznosciach ja nie widze tutaj jakiejs przewagi,ktorejs z druzyn,mysle ze mecz,jak juz wspomnialem,zakonczy sie remisem byc moze nawet bezbramkowym.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

England >> Championship  - Page 4 Empty Re: England >> Championship

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 1 Mar 2019 - 20:07

Preston-Bristol City
typ:1
kurs:2,25
1xbet
Analiza:
W Angielskiej Championship,moje zainteresowanie wzbudza pojedynek pomiedzy druzynamo Presto i Bristol City.Na uwage zasluguje przedewszystkim,przebojowosc w ostatnim czasie,druzyny Presto,chyba jest w szczytowej formie,ma za soba cala serie pojedynkow bez porazki i stopniowo pnie sie w gore tabeli.Aktualnie jest juz na 10 miejscu i ma 47 ptk. Wyglada to obiecujaco bo do dzisiejszego rywala,ktory jest na premiowanym szostym miejscu ma szesc punktow straty.Awans jest wiec realny w krotkim czasie.Bristol niestety dwa mecze zawalil,chyba cos niedobrego dzieje sie w tym zespole.W kazdym razie stawiam dzisiaj na wygrana rozpedzonej druzyny Preston.Dodatkowe powody mojej decyzji to,atut wlasnego boiska,ta druzyna potrafi go bardzo dobrze wykorzystac a takze korzystny bilans w bezposrednich pojedynkach.Piec ostatnich to wszystkie wygrane Presto i to zarowbo te u siebie i na wyjazdach.Czy moze dzisiaj przegrac?...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

England >> Championship  - Page 4 Empty Re: England >> Championship

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 4 Mar 2019 - 10:58

Sheffield Wed-Sheffield U
typ:1
kurs:3,84
1xbet
Analiza:
W kontynuacji 35 kolejki Angielskiej Championship,dzisiaj zagraja mecz derbowy suzyny Sheffield,Wednesdey podejmuje na swoim boisku United.Roznica w klasyfikacji,pomiedzy tymi zespolami jest bardzo duza,Wednesday zajmuje dalekie 14 miejsce majac 47 ptk. United jest na miejscu trzecim i ma 64 ptk. Tutaj trzeba tez powiedziec,ze do drugiego,premiowanego bezposrednim awansem miejsca,druzynie brakuje trzech punktow,jest wiec motywacja.Ale wszyscy wiemy,ze derby to oddzielny rozdzial,te mecze rzadza sie swoimi prawami,chodzi o dominacje w ternie,wiec trudo sie je ocenia.Warta uwagi jest tez dobra forma obydwu zespolow,kazdy z nich ma serie spotkan bezporazki.Ja stawiam jednak na zwyciestwo Sheffield Wed. gra u siebie,jesli mozna tak powiedziec i w tym zespole forma rosnie.Takze w bezposrednich,wczesniejszych pojedynkach wygrywala u siebie a dwa ostatnie,wyjazdowe remisowala.Bukmacherzy wskazuja na remis,ktory jest prawdopodobny ale ja sie wylamie i postawie na wygrana gospodarzy.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

England >> Championship  - Page 4 Empty Re: England >> Championship

Pisanie by adrianP Wto 5 Mar 2019 - 12:32

andrzejszwedzki napisał:Sheffield Wed-Sheffield U
typ:1
kurs:3,84
1xbet
Analiza:
W kontynuacji 35 kolejki Angielskiej Championship,dzisiaj zagraja mecz derbowy suzyny Sheffield,Wednesdey podejmuje na swoim boisku United.Roznica w klasyfikacji,pomiedzy tymi zespolami jest bardzo duza,Wednesday zajmuje dalekie 14 miejsce majac 47 ptk. United jest na miejscu trzecim i ma 64 ptk. Tutaj trzeba tez powiedziec,ze do drugiego,premiowanego bezposrednim awansem miejsca,druzynie brakuje trzech punktow,jest wiec motywacja.Ale wszyscy wiemy,ze derby to oddzielny rozdzial,te mecze rzadza sie swoimi prawami,chodzi o dominacje w ternie,wiec trudo sie je ocenia.Warta uwagi jest tez dobra forma obydwu zespolow,kazdy z nich ma serie spotkan bezporazki.Ja stawiam jednak na zwyciestwo Sheffield Wed. gra u siebie,jesli mozna tak powiedziec i w tym zespole forma rosnie.Takze w bezposrednich,wczesniejszych pojedynkach wygrywala u siebie a dwa ostatnie,wyjazdowe remisowala.Bukmacherzy wskazuja na remis,ktory jest prawdopodobny ale ja sie wylamie i postawie na wygrana gospodarzy.
Typ (lost) bezbramkowo

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

England >> Championship  - Page 4 Empty Re: England >> Championship

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 5 Mar 2019 - 13:02

Derby - Wigan
typ:1
kurs:1,95
1xbet
Analiza:
W 35 kolejce Angielskiej Championship,druzyna Derby podejmuje u siebie Wigan,jest po trzecz z rzedu porazkach a pomimo tego,uwazam,ze dzisiaj zdecydowanie wygra.Te fatalne pojedynki sprawily,ze Derby wylecial z pierwszej szostki w klasyfikacji i ma trzy punkty straty so szostego zespolu,Bristol City.Jest wiec o co walczyc,awans jest motywujacy.Wigan zajmuje 19 miejsce,ma 36 punktow w swym dorobku i rzeczywiscie ostatnio forma rosnie,seria spotkan bez porazki.W kontaktach bezposrednich tych zespolow,Wigan na wyjazdach raczej nie przegrywal ale nie jest to regula.Ogolnie statystyka ta daje jednak przewage zespolowi Derby.Przejzalem notowania i kursy bukmacherskie i zauwazylem,ze duzo szans na zwyciestwo daje sie druzynie Wigan,powodem prawdopodobnie jest stuacja jaka przedstawilem,ja jednak uwazam w dalszym ciagu,ze zdecydowanie wygra tym razem druzyna Derby,nie wiem ale cos mi tak wewnetrznie podpowiada.Oczywiscie szanuje inne opinie.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

England >> Championship  - Page 4 Empty Re: England >> Championship

Pisanie by Kwas Czw 7 Mar 2019 - 20:56

08.03.2019
Norwich - Swansea
Typ: 1
Kurs: 1.65
totolotek

Gospodarze są faworytem tego spotkania o czym świadczy chociażby niski i spadający kurs na nich. Są liderem swoich rozgrywek. Strzelają dużo - mają na swoim koncie najwięcej strzelonych bramek spośród całej stawki. W pierwszym spotkaniu ograli wysoko spadkowicza z Premier League - aż 1:4. Teraz na własnym boisku powinni powtórzyć ten wynik i przybliżyć się do rywalizacji w przyszłym sezonie z angielską elitą.

(w) 1:0


Ostatnio zmieniony przez Kwas dnia Nie 17 Mar 2019 - 19:48, w całości zmieniany 1 raz
Kwas
Kwas

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 355
SpinyBety : 160

Powrót do góry Go down

England >> Championship  - Page 4 Empty Re: England >> Championship

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 12 Mar 2019 - 14:05

Reading-Leeds
typ:1X
kurs:2,24
1xbet
Analiza:
W 37 kolejce Angielskiej Championship,dojdzie do ciekawego,ktore mnie interesuje,pijedynku pomiedzy druzynami Reading i Leeds.Pozornie ocena wydaje sie prosta,w tabeli ligowej widac wyrazna roznice na korzysc duzyny Leeds,ktora jest wiceliderem.Ta pozycja daje jej bezposredni awans do Premiership,oczywiscie mowimy o czasie terzniejszym.Leeds ma dwupunktowa przewage nad trzecia druzyna Sheffield UTD a wiec nie moze byc niczego pewna.Trzeba przyznac jednak,ze jest w dobrej formie i w tym spotkaniu jest teoretycznie faworytem.Ale przypatrzmy sie gospodarzowi spotkania.Zespol Reading aktualnie w tabeli jest na 19 miejscu,ma 36 ptk. i to nie daje rzadnej pewnosci pozostania w Championship.Dystans do grupy spadkowej to tylko trzy punkty,wiec i ta druzyna musi walczyc.Pomimo teoretycznej przewagi gosci warto przesledzic statystyke bezposrednich pojedynkow,tutaj w ostatnich pieciu Reading nie przegral u siebie i majac na uwadze takze ostatnie,wygrane mecze ligowe,mozna sadzic,ze Reading dzisiaj przynajmniej nie przegra.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

England >> Championship  - Page 4 Empty Re: England >> Championship

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 13 Mar 2019 - 12:53

Middelsbrough-Preston
typ:1
kurs:2.16
1xbet
Analiza:
W 36 kolejce Angielskiej Championship,druzyna Middlesbrough po dwoch fatalnych pojedynkach,podejmuje u siebie zespol Presto i bedzie miala kolejna ciezka przeprawe.Preston bowiem od dluzszego czasu wykazuje wysoka forme,ma za soba serie spotkan bez porazki,systematycznie awansujac w tabali ligowej.Aktualnie zajmuje 11 miejsce i ma 51 zdobytych punktow.Jest to juz niewielka ,tylko czteropunktowa strata do pierwszej,premiowanej szostki.Gospodarze zajmuja w tej klasyfikacji piate miejsce z suma 58 punktow,wiec musza bronic korzystnej sytuacji.Wedlug mnie bedzie to bardzo wyrownany pojedynek,bramek niewiele jednak ostatecznie,prawdopodobnie roznica jednej bramki wygra Middlesbrough.W swej ocenie wziolem pod uwage kontakty bezposrednie tych druzyn,korzystniej wypada moj faworyt,przewyzszal rywala zwlaszcza na swoim terenie.Sumujac,powinna wygrac druzyna gospodarzy.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

England >> Championship  - Page 4 Empty Re: England >> Championship

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 13 Mar 2019 - 13:00

Qeens Park-Rotherham
typ:1
kurs:1,91
1xbet Analiza:
Dzisiaj w Angielskiej Championship interesujacym dla mnie jest pojedynek druzyny Qeens Park z zespolem Rotherham i chcialbym sie do niego odniesc.Juz na wstepie chce powiedziec,ze moim zdecydowanym faworytem jest druzyna gospodarzy.Co prawda nie notuje ostatnio dobrej formy,seria kiepskich meczy spowodowala spadek w tabeli ligowej na 18 miejsce z suma 43 ptk. jednak dzisiejszy rywal jest znacznie slabszy,z pewnoscia do ogrania.Rotherham w klasyfikacji zajmuje 22 miejsce i ma na swym koncie 33 punkty.Co sie rzuca w oczy to czeste remisy tego zespolu ale ogolnie moim zdaniem,jest to slaba druzyna i najprawdopodobnie spadnie do pierwszej ligi.Warto tu porownac tez bezposrednie kontakty tych zespolow,widac znaczna przewage Qeens Park a dwa ostatnie,ktore moga swiadczyc o klasie druzyn,Qeens Park zremisowala na wyjezdzie i u siebie zdecydowanie wygrala.W przedstawionych okolicznosciach,gospodarze powinni dzisiaj ponownie wygrac.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

England >> Championship  - Page 4 Empty Re: England >> Championship

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 6 Kwi 2019 - 15:47

Sheffield Wed-Aston Villa
typ:2
kurs:2,37
bet365
Bardzo interesujacy mecz,ja tutaj widze kolejne zwyciestwo Aston Villa.Druzyna ta kontynuuje swoj zwycieski marssz,ma za soba serie wygranych spotkan,co pozwolilo ja awansowac na szoste premiowane miejsce w klasyfikacji i tej pozycji broni.Sheffield tez jest doswiadczonym zespolem,gral juz w Premiership ale niestety w tym sezonie rywale sa zbyt silni by pokusic sie o awans.Chociazby Aston Villa z taka forma napewno ma szanse na awans a w dzisiejszym meczu prawdopodobnie zdobedzie kolejne trzy punkty,co ja zblizy do celu.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

England >> Championship  - Page 4 Empty Re: England >> Championship

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 6 Kwi 2019 - 15:54

Blackburn-Stoke
typ:1X
kurs:1,74
bet365
Kolejne ciekawe spotkanie w Championship,Blackburn wystepuje w roli gospodarza i napewno tego meczu nie przegraStoke po spadku z Premiership nie moze sie odnalezc,gra wrecz slabo jak na swoj potencjal.Nie wiem ale tutaj raczej nie potrzeba dluzszej oceny,Blackburn u siebie jest sinym zespolem,ze Stoke we wczesniejszych konfrontacjach,tez sobie radzil,dzisiaj wiec nie przegra.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

England >> Championship  - Page 4 Empty Re: England >> Championship

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach