SpinBet24
Boks  - Page 4 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Boks

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

27052018

Pisanie 

Boks  - Page 4 Empty Boks




Bez wątpienia Narodowa Gala Boksu rozczarowała kibiców zebranych na PGE Narodowym w Warszawie, jak i widzów przed telewizorami. Nawet pomimo tego, że swoje walki wygrali Artur Szpilka, Ewa Piątkowska i Izuagbe Ugonoh.





"Szpila" w walce wieczoru na punkty pokonał Alexandra Guinna. Polak na pewno nie był w najlepszej formie, ale pokazał, że do niej wraca i w kolejnym pojedynku powinien otrzymać znacznie lepszego rywala.
Wyrównaną konfrontację stoczyły Ewa Piątkowska i Maria Lindberg. Ostatecznie to Polka pozostała mistrzynią świata WBC. Również i tutaj potrzebny był werdykt punktowy. Dwóch sędziów wskazało na Polskę, a jeden widział remis.
O pojedynkach Izuagbe Ugonoh kontra Fred Kassi i Riharda Bigisa z Marcinem Najmanem lepiej zapomnieć. W walce boksera ze Szczecina mogliśmy oglądać tylko dwie rundy, gdyż po sześciu minutach walki kontuzję zgłosił Kassi. Jest to o tyle dziwne, że nie dostał żadnego mocnego ciosu, a skarżył się na to, że boli go głowa. "El Testosteron", który był współorganizatorem gali, zawiódł na całej linii. W jego walce nie działo się w zasadzie nic, a kontuzję zgłosił Polak
Ponadto Norbert Dąbrowski wypunktował Roberta Talarka, a Robert Świerzbiński po wyrównanym i niezłym pojedynku pokonał doświadczonego Rafała Jackiewicza.
Wyniki gali:
Karta główna (boks):
Artur Szpilka pok. Dominicka Guinna przez jednogłośną decyzję.
Ewa Piątkowska pok. Marię Lindberg przez większościową decyzję.
Izuagbe Ugonoh pok. Freda Kassiego przez TKO (przerwanie przez lekarza), runda 2., 3:00.
Rihards Bigis pok. Marcina Najmana przez TKO (przerwanie przez lekarza), runda 4.
Norbert Dąbrowski pok. Roberta Talarka przez jednogłośną decyzję.
Robert Świerzbiński pok. Rafała Jackiewicza przez większościową decyzję.
Karta wstępna:
MMA: Piotr Hallmann pok. Damiena Lapilusa przez TKO (zawodnik wypadł z ringu), runda 1.
K-1: Wendell Roche pok. Igora Kołacina przez TKO (niezdolność rywala), runda 3.
K-1: Łukasz Jarosz pok. Michała Wlazłę przez TKO (uderzenia), runda 2.
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 515
SpinyBety : 170

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Boks :: Comments

avatar

Pisanie Pią 8 Lut 2019 - 15:30 by Janowski


Czy Adam Kownacki ma szanse na mistrzostwo świata?

Niewiele osób daje mu szanse i przed walką ze Szpilką był dla mnie anonimowym bokserem. Chłop wygląda jak zapuszczony kibic futbolu a jego sylwetka bardziej przypomina stałego bywalca Mac Donalda niż sportowca. Jednak to co zrobił ostatnio to sztuka.
Może zbyt dużo uwagi poświęcaliśmy Gołocie, Adamkowi i Szpilce a tu nagle Kownacki osiągnie sportowy sukces choć nie będzie łatwo bo konkurencja jest duża.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 31 Sty 2020 - 17:19 by Typer_69

https://www.youtube.com/watch?v=yJaMKHHk_zs

Dla mnie to są jaja i kabaret Wink

Jak myślicie walka się odbędzie? Stawiacie coś? Ja się zastanawiam nad Cieślakiem przed czasem KO Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 19 Kwi 2020 - 16:52 by stawiamyrazem

Jaja to był werdykt na wygraną Szpili w jego ostatniej walce. Szkoda, że nie ostatniej w życiu Smile bo to wstyd. Mamy wielu świetnych bokserów ale mamy też dwóch gagatków
1) Najman, którego ciężko nazywać bokserem czy sportowcem a raczej powinno określać się mianem szołmena czy celebryty.  Myślałem, ze to co najgłupsze to w życiu zrobił ale ostatnie jego prowokacje w kierunku Adamka to jest przesada. Przecież Adamek nic nie robiąc do tej walki byłby i tak w lepszej formie i wyższych umiejętnościach niż Najmanek, który harowałby przez 3 miesiące. 

2) Szpilka którego najlepiej podsumowuje kilka jego filmików i zapowiedzi na YT. Fakt Szpila przynajmniej jest sportowcem i walczył z liczącymi się nazwiskami obok, których Najman nawet nie  stał.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 19 Kwi 2020 - 16:54 by stawiamyrazem

A i ciekawe info z ostatnich godzin

Anthony Joshua wskazał sześciu zawodników, z którymi zamierza zmierzyć się przed zakończeniem kariery. Na liście mistrza świata znalazło się nazwisko Adama Kownackiego, najlepszego polskiego boksera w wadze ciężkiej.

Chcę zostać niekwestionowanym mistrzem świata, posiadaczem wszystkich pasów. Zamierzam zawalczyć z sześcioma rywalami, zanim pójdę na bokserską emeryturę. Na mojej liście są Aleksander Usyk, Deontay Wilder, Tyson Fury, Luis Ortiz, Adam Kownacki i Jarrell Miller - mówi angielski bokser, posiadacz tytułów: WBO, WBA i IBF.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 27 Kwi 2020 - 18:26 by stawiamyrazem

Whyte chce zastąpić Wildera
27 kwietnia 2020 15:08:30 CET

Dillian Whyte chce zastąpić Deontaya Wildera, który odzyskuje siły po operacji bicepsa, i skrzyżować rękawice z Tysonem Furym. "Po prostu walczmy” zaapelował do mistrza WBC.


Postaw
Trzecia walka Fury'ego z Wilderem została zaplanowana na październik, ale Amerykanin nie będzie w stanie zacząć przygotowań na czas.

Były champion WBC przyznał, że nie może jeszcze "ćwiczyć” po operacji na lewym bicepsie i niewykluczone są kolejne opóźnienia.

Whyte tymczasem już od długiego czasu wyczekuje swojej szansy. Ma już zagwarantowaną walkę z triumfatorem Fury-Wilder 3, do której ma dojść najpóźniej w lutym 2021 roku.

Nigdy nie możesz ufać temu, co mówi Tyson Fury.Dillian Whyte
Obowiązkowy pretendent federacji WBC uważa, że ​​jego rywal z Wielkiej Brytanii ma teraz perfekcyjną okazję, aby zanim walka zostanie wyegzekwowana w przyszłego roku już teraz stanąć z nim w ringu.

"Dlaczego tego nie załatwimy” powiedział Whyte dla Sky Sports. "On po prostu gada śmieci. Nie chcę rozmawiać o tym, o tym czy czymkolwiek innym. Chcę tylko walczyć z tymi samymi facetami.

"Po prostu walczmy. Jak powiedział do Deontaya Wildera: 'To tylko walka, niektóre z nich wygrywasz, a niektóre przegrasz'.

"To tylko walka. Dlaczego miałby nie chcieć ze mną walczyć, zamiast czekać na wyleczenie kontuzjowanego Wildera, ponieważ może nie być gotowy do października ze względu na powagę jego obrażeń” dodał.

Fury wcześniej zasugerował, że w przeszłości będzie walczył z Whyte'm o tzw. 'diamentowy” pas WBC, ale zamiast tego - pod koniec ubiegłego roku - walczył z niżej notowanym Otto Wallinem.

Popularny Brixton wątpi, czy mistrz WBC kiedykolwiek wejdzie z nim na ring. "Nie, nigdy nie możesz ufać temu, co mówi Tyson Fury, nigdy” dodał Whyte.

Whyte tymczasem w lipca ma walczyć z Alexandrem Powetkinem. Stawka na zwycięstwo Whyte'a w 1win, uranbet, 22bet czy Mostbet wynosi 1.25, a wygrana Powetkina obstawiana jest po 3.75.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 27 Kwi 2020 - 18:33 by stawiamyrazem

Jarrell Miller odniósł się do niedoszłej walki z Anthonym Joshuą, twierdząc, że z nim w ringu zostałby jeszcze bardziej skarcony, niż było to w przypadku Andy'ego Ruiza Jr. "Wsadziłbym go do trumny" mówi.


Postaw
Miller miał skrzyżować rękawice z AJ-em w czerwcu 2019 r. w Nowym Jorku, ale pozytywne wyniki testów antydopingowych poprawiających wydajność sprawiły, że Amerykanina nie dopuszczono do starcia.

Na miesiąc przed walką zastąpił go Andy Ruiz Jr, który sprawił dużą sencację i po 4-krotnym powaleniu brytyjskiego rywala odebrał mu pasy mistrzowskie.

Zraniłbym Joshuę tak bardzo, że nigdy więcej nie spojrzałby w moją stronę.Jarell Miller
Na początku tego roku urodzony w Brooklynie Miller podpisał umowę z agencją Top Rank, która promuje również AJ-a.

Następnie 'Big Baby' stwierdził, że ​zaserwowałby lepszy pokaz niż Ruiz Jr., gdyby doszło do pojedynku z Joshuą

."Wsadziłbym Anthony'ego Joshuę do trumny. Zraniłbym Joshuę tak bardzo, że nigdy więcej nie spojrzałby w moją stronę. Wiele osób nie wie, że Andy Ruiz poprosił mnie, abym wyszedł z nim na sparing” powiedział Miller.

Joshua przeciwko Ruizowi dysponował większą masą mięśniową, co okazało się niekorzystne w kontekście jego wydajności, a także szybkości - ​​nie był w stanie skutecznie unikać uderzeń Meksykanina.

"Myślę, że jeszcze bardziej bym go skrzywdził. Byłby siedzącą kaczką. I nie ma lepszych nóg ode mnie, i nie ma lepszej koordynacji ręka-oko ode mnie. Nie podchodzi tak jak ja. Jestem bykiem” dodał.

Joshua tymczasem ma bronić swoich tytułów przeciwko Kubratowi Pulewowi na Tottenham Hotspur Stadium w dniu 25 lipca, choć walka może jeszcze zostać przełożona ze względu na pandemię.

Fani oczekują jednak starcia AJ-a z mistrzem WBC Tysonem Furym, do którego powinno dojść najpóźniej w lutym przyszłego roku. Kurs na wygraną Joshuy w 22bet wynosi 2.50, a na triumf Fury'ego 1.50.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 28 Kwi 2020 - 16:57 by stawiamyrazem

Saul Canelo Alvarez pracuje nad wzmocnieniem lewego haka, przygotowując się do kolejnej walki, która ma się odbyć we wrześniu lub październiku.


Postaw
Popularny Canelo - mistrz świata w czterech kategoriach wagowych - chce pozostać w jak najlepszej formie, tak aby być gotowym na wrzesień lub październik.

Meksykański zawodnik po raz ostatni walczył w listopadzie ubiegłego roku, kiedy zniszczył Siergieja Kowalowa w dziesiątej rundzie.

Wcześniej 29-letni Alvarez nie mógł znokautować czołowych pięściarzy w dywizji średniej, czyli Gennadija Golovkina i Daniela Jacobsa. Jego siła wydaje się nie być wystarczająca, aby posłać na matę najlepszych wojowników w dywizji.

Choć priorytetem Canelo powinna być poprawa swojej postawy w defensywie, to dla niego jest to strata czasu.

Alvarez właśnie umieścił filmik, podczas którego trenuje ciosy lewym hakiem. Koncentruje się na uderzeniach w ciało, ponieważ rzadko ma szansę rzucić tego rodzaju strzały przeciwko nieco większym rywalom.

Jeśli Canelo cofnie się do wagi 175 funtów, to jego uderzenia w ciało mogą pomóc mu m.in. w walce z Arturem Beterbievem. Ale Canelo nie stanie z nim w ringu po tym, jak zrezygnował ze swojego pasa WBO bez walki.

Meksykanin na filmie umieszczonym w mediach społecznościowych jak zwykle prezentuje się potężnie, ale na pierwszy rzut oka - jest nico wolniejszy niż kiedyś.

Dla Canelo to jednak nie problem, zwłaszcza jeśli zmierzy się z bokserem nie-puncherem, jak np. Billy Joe Saunders (29-0, 14 KO). Może go pokonać bez problemów.

Ale Canelo ma wiele opcji. Może walczyć z GGG we wrześniu, choć trener kazachstańskiego wojownika Johnathon Banks poinformował już, że jego podopieczny będzie bronił pasa IBF przeciwko Kamilowi ​​Sceremetowi.

Gdyby chciał walczyć z lepszym przeciwnikiem, to mógłby się zmierzyć z mistrzem WBC wagi średniej Jermallem Charlo, posiadaczem pasa WBO Demetriuszem Andrade czy z Sergiyem Derevyanchenko bądź Callumem Smithem.

Każdy z nich byłby dla niego o wiele bardziej wymagający niż Saunders. Ale właśnie daltego Brytyjczyk ma być następny.

Ale jeśli Alvarez nie będzie w stanie rywalizaować z Saundersem ze względu na problemy z dotarciem do Anglii, to musi wybrać jednego z zawodników z USA.

Tymczasem rywalizujący w wadze piórkowej Carl Frampton w czerwcu zawalczy z Jamelem Herringiem. Kurs na wygraną Framptona w 22bet, Rabona oraz Betsson wynosi 2.00, a na zwycięstwo Herringa 1.72.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 29 Kwi 2020 - 13:22 by stawiamyrazem

Według Chrisa Mannixa z DAZN, Eddie Hearn chce, aby Gennadij Gołowkin i Canelo Alvarez walczyli z innymi rywalami - odpowiednio w sierpniu i wrześniu, zanim przystąpią do trylogii w grudniu.


Postaw
Eddie Hearn - promotor Matchroom Boxing - ma plan, który zakłada trzecią walkę Alvareza z Gołowkinem w grudniu tego roku.

Canelo, który jest obecnie królem wagi średniej (53-1-2, 36 kg), ma zmierzyć się posiadaczem pasa WBO Billy'm Joe'em Saundersem, podczas gdy GGG - champion IBF - ma stawić czoła polskiemu zawodnikowi i obowiązkowemu pretendentowi Kamilowi Szeremecie (21-0, 5 KO).

Eddie Hearn wspomniał mi o potencjalnym planie przywrócenia Canelo i GGG z powrotem na ring przed końcem roku.Chris Mannix
Póki co, nie jest jasne, czy walka Gołowkina z Szeremetą odbędzie się w sierpniu czy może we wrześniu, lecz ze względu na wiek - GGG ma już 38 lat - byłby sens, gdyby Kazach stoczył walkę jako pierwszy - w sierpniu.

Gołowkin miałby trochę więcej czasu na regenerację i odpoczynek przed wielką batalią z Canelo w grudniu.

Dla Hearna bylaby to idealna sytuacja, jeśli Gołowkin i Canelo najpierw spotkają się z innymi rywalami, aby pod koniec roku przystąpić do trzeciej walki.

"Trzymając się Canelo, promotor GGG Eddie Hearn wspomniał mi o potencjalnym planie przywrócenia Canelo i GGG z powrotem na ring przed końcem roku” mówił Chris Mannix z DAZN.

"Hearn powiedział ESPN: 'Czuje się w idealnym świecie; Gołowkin będzie walczył z [Kamilem] Szeremetą, a Canelo z Billy'm Joe'em Saundersem'.

"Te walki mają się odbyć w sierpniu i wrześniu, a zwycięzcy spotkają się w grudniu" dodał Mannix.

Tymczasem na początku lipca ma dojść do pojedynku w wadze ciężkiej pomiędzy Dillianem Whyte'em a Alexandrem Powetkinem. Wygrana Whyte'a obstawiana jest w 22bet po kursie 1.25, a triumf Powetkina po 3.75.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 30 Kwi 2020 - 11:03 by stawiamyrazem

Według Chrisa Mannixa z SI, promotor Bob Arum przeniesie walkę Fury-Wilder 3 z uprzednio zaplanowanego października na listopad lub grudzień.


Postaw
Zazwyczaj świetnie poiunformawany Chris Mannix zdradził, że Arum - założyciel Top Rank, który jest promotorem Fury'ego poza granicami Wielkiej Brytanii, powiedział już swojemu klientowi, że jego trzecia walka z Wilderem została przeniesiona na listopad lub grudzień.

Mało tego, trylogia może otrzymać kolejny nowy termin, w zależności od okoliczności globalnego kryzysu.

Możliwe nawet, że pojedynek Króla Cyganów z byłym mistrzem WBC zostanie ostatecznie przeniesiony na jesień 2021 roku biorąc pod uwagę ryzyko związane z organizowaniem tej walki przed dużą publicznością.

Hala wypoełniona po brzegi jest koniecznością - trzecia batalia przyniesie ogromne zyski, tak samo jak dwie poprzednie walki.

Ponadto, od tej konfrontacji zależy najbliższa przyszłość wielu innych pięściarzy. Na przykład obwiązkowy pretendent federacji WBC Dillian Whyte ma rzucić wyzwanie zwycięzcy w lutym przyszłego roku.

Co więcej, Anthony Joshua również liczy na pojedynek jednoczący dywizję wagi ciężkiej, ale wygląda na to, że te walki nie dojdą do skutku, jeśli rewanż Fury'ego z Wilderem będzie nadal przesuwany.

Początkowo mieli walczyć w lipcu, następnie starcie przeniesiono na październik, a teraz na listopad lub grudzień.

Jedno co jest pewne to to, że Fury vs. Wilder 3 nie może się odbyć za zamkniętymi dzwiami, gdyż druga walka przyniosła zyski w postaci 17 mln dolarów.

31-letni Fury ma kontrakt na rewanż z Wilderem, który wiąże ręce, zmuszając go do podjęcia tej walki. Tymczasem cały świat boksu chciałby zobaczyć, jak Fury zmierzy się z championem pozostałych federacji - Joshuą. Tak się jednak nie stanie.

Wilder już zapowiedział, że nie odsunie się na bok, aby umożliwić starcie Joshua-Fury. A nawet jeśli Wilder zgodziłby się na to, walka nie odbędzie się bez fanów, bowiem najlepsi zawodnicy nie będą rywalizować za zamkniętymi drzwiami.

Kurs na wygranie trzeciej walki przez Fury'ego w 22bet, Rabona i Campobet wynosi 1.28, a zwycięstwo Wildera obstawiane jest po kursie 3.50.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 1 Maj 2020 - 12:40 by stawiamyrazem

Promotor Eddie Hearn zdradził, iż jest wysoce prawdopodobne, że Anthony Joshua będzie walczył tylko raz w 2020 roku. Możliwe nawet, że bez udziału widzów.


Postaw
Promotor AJ-a nie ukrywa, że jego preferencją jest, aby Joshua (23-1, 21 KO) bronił swoich tytułów wagi ciężkiej IBF, WBA i WBO przed publicznością w Wielkiej Brytanii, jeśli miałby stoczyć tylko jedną walkę w 2020 roku. A jest to niemal pewne.

Hearn nie chce jednak wstrzymywać kariery 29-letniego zawodnika i czekać, aż kibice znów będą mogli uczestniczyć w wydarzeniach na żywo.

Możliwe nawet, że kolejna walka AJ-a odbędzie się za zamkniętymi dzwiami, chociaż Hearn wolałby tego uniknąć.

Musimy sobie powiedzieć, że [AJ] będzie boksował tylko raz w tym roku.Eddie Hearn
Niewykluczone, że Joshua skrzyżuje rękawice z obowiązkowym pretendentem IBF Kubratem Pulewem w obcym kraju. Prowdopodobnie znów w Arabii Saudyjskiej, gdzie stoczył rewanż z Andym Ruizem Jr.

Ale walka Joshuy za zamkniętymi drzwiami to ostateczność. "Gdybym musiał to zrobić, zrobię to” powiedział Hearn dla IFL TV, zapytany, czy zorganizowałby walkę bez udziału fanów.

"Nie chcę tego robić za zamkniętymi drzwiami. Chcę dać sobie każdą okazję, aby wystawić AJ-a przed tłumem.

"Więc musimy sobie powiedzieć, że [AJ] będzie boksował tylko raz w tym roku. Jeśli tak właśnie będzie, to możemy jechać we wrześniu lub październiku.

"Nie chcę iść znacznie dalej. Preferuję AJ-a z tłumem w Wielkiej Brytanii. Moim następnym wyborem jest AJ w innym kraju z także z kibicami, a moim ostatecznym rozwiązaniem jest AJ za zamkniętymi drzwiami" dodał.

Hearn i Joshua dążą do jednoczącej podział wagi ciężkliej walki z Tysonem Furym, która nie odbędzie się szybciej niż w pierwszym kwartale 2021 roku.

Kurs w 22BET, RABONA i CampoBet na wygraną Joshuy w potencjalnej walce z Furym wynosi 2.50, a wygrana 'Króla Cyganów' obstawiana jest po 1.50.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 5 Maj 2020 - 12:10 by stawiamyrazem

Kubrat Pulew odniósł się do pojedynku z Anthonym Joshuą, zapewniając, że nie odda swojej szansy i obiecał, że zniszczy nadzieje AJ-a na niekwestionowaną walkę z Tysonem Furym.


Postaw
Bułgarski wojownik jest obowiązkowy pretendentem z ramienia federacji IBF i pozostaje zakontraktowany jako kolejny przeciwnik Joshuy, który ma w posiadaniu także dwa inne pasy - WBA i WBO.

Fury tymczasem jest zobligowany do trzeciej walki z Deontayem Wilderem, która odbędzie się w listopadzie lub grudniu. Kurs na wygraną Fury'ego wynosi 1.28, a na zwycięstwo Wildera 3.50.

Wiadomio, że promotor Joshuy Eddie Hearn chciałby, aby Pulew odstąpił od walki i jego podopieczny od razu starł się z Królem Cyganów, ale pretendent nie odpuści.

Zmierzę się z Joshua i go pokonam! Jest to napisane w gwiazdach.Kubrat Pulew
Pulew w najnowszym wywiadzie dla Sky Sports zapowiada, że doprowadzi do upadku tych planów.

"Jestem o wiele bardziej precyzyjny od niego [Joshuy], a także jestem o wiele mądrzejszym bokserem. I go pokonam. Brutalnie" powiedział.

Pulew, który w swojej całej zawodowej karierze wygrał 28 walk, w tym 14 przez KO i poniósł tylko jedną porażkę - z Władimirem Kliczko w 2014 roku, twierdzi, że pokona Joshuę nawet na jego terytorium.

Zapytany, dlaczego Joshua chce przewagi i walczyć przed własną publiką, odpowiedział: "To oczywiste - bo się boi. Nie widzę żadnego innego powodu.

Co do niekwestionowanej walki o tytuł mistrza świata pomiędzy Joshuą a Furym, dodał, że zrujnuje jego zamiary.

"Nie może zmierzyć się z Furym, ponieważ podpisał kontrakt na walkę ze mną. Poza tym w tym samym kontrakcie znajdują się klauzule z pewnymi poważnymi odszkodowaniami [jeśli walka się nie wydarzy].

"W międzyczasie Fury ma kontrakt na trzecią walkę z Deontayem Wilderem. Ani ja, ani on [Wilder] nie zrezygnujemy z tych walk" zaznaczył.

Pulew zamierza skończyć dominację Brytyjczykow w królweskiej dywizji. "Jestem bardziej niż przekonany, że jestem w stanie to zrobić. Bez względu na to, jak bardzo Eddie Hearn próbuje manewrować i grać w swoje małe gry, zmierzę się z Joshua i go pokonam! Jest to napisane w gwiazdach" dodał.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 5 Maj 2020 - 12:18 by stawiamyrazem

Adam Kownacki z niecierpliwością czeka na powrót na ring i chociaż nie ukrywa pragnienia zrewanżowania się Robertowi Heleniusowi, to jest zainteresowany walką z byłym mistrzem świata Andym Ruizem Jr.


Postaw
Popularny "Babyface" nie może doczekać się powrotu do normalności po wybuchu pandemii i chciałby jak najszybciej zmazać plamę po ostatniej porażce.

Kownacki pragnie zrewanżować się Robertowi Heleniusowi za porażkę z marca tego roku, ale to nie jedyna opcja polskiego zaewodnika królewskiej dywizji.

Na łamach Time Out With Ray Flores PBC Kownacki, który uległ dpoświadczonemu Szwedowi przed czasem, powiedział: "Teraz boks jest trudny, ponieważ cała twoja kariera zawisła po jednej porażce.

"Chciałbym rewanżu [z Heleniusem]. Pragnę udowodnić całemu światu, że to był wypadek przy pracy i to się więcej nie powtórzy" podkreślił.

Dla "Babyface" porażka z Finem była pierwszą w zawodowej karierze. W konsekwencji Polak wypadł z czołowych miejsc w rankingach wagi ciężkiej.

Jeśli nie dojdzie do rewanżu, w następnej kolejności Kownacji może skrzyżować rękawice z pogromcą Anthony'ego Joshuy - byłym mistrzem świata Andym Ruizem Jr.

"Taka konfiguracja jest bardzo możliwa, zwłaszcza, że dla mnie to jedna z najlepszych walk, w jakiej mógłbym wziąść udział" twierdzi Kownacki.

Pochodzący z Meksyku Ruiz Jr swoją ostatnią walkę stoczył w dniu 7 grudnia na gali w Arabii Saudyjskiej, gdzie przegrał rewanż z Joshuą i straciły pasy WBO, IBF i WBA.

AJ natomiast ma walczyć z Kubratem Pulewem, ale bardzo możliwe, że od razu przejdzie do starcia jednioczącego podział dywizji z Tysonem Furym.

Stawka na wygraną Joshuy w potencjalnej walce z 'Królem Cyganów' w 22bet oraz Rabona wynosi 2.50, a zwyciestwo Furyego obstawiane jest po kursie 1.50.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 7 Maj 2020 - 13:18 by stawiamyrazem

Promotor Bob Arum ujawnił, że ma dobrą lokalizację poza Stanami Zjednoczonymi, aby przeprowadzić trylogię między mistrzem WBC Tysonem Furym a Deontayem Wilderem.


Postaw
Gdyby nowy pomysł Aruma przypadł do gustu obu stronom, trzecia walka odbędzie się już w październiku, a najpóźniej w listopadzie.

Niedawno przedstawiciel agencji Top Rank poinformował, że trylogia zostanie rozegrana w listopadzie lub grudniu, lecz wtedy nie brał pod uwagę innej lokalizacji.

Jeśli możemy to zrobić w Stanach z fanami, to właśnie tam zrobimy. Jeśli nie, porozmawiamy ze wszystkim, co wygląda obiecująco poza Stanami Zjednoczonymi.Bob Arum
Do pojedynku znów miało dojść na terenie USA, a konkretnie w Nowym Jorku, Los Angeles lub w Kaliforni.

Ostateczna decyzja będzie podyktowana sytuacją w Stanach, gdzie pandemia jak na razie nie odpuszcza. Ale jeśli sytuacja się unormuje w miarę szybko, to zmiany lokalizacji nie będzie.

Arum wieszczy ponadto czarny scenariusz jeśli chodzi o dochody z walki, które na pewno nie będą tak okazałe jak podczas starcia numer dwa. Rzecz jasna, walka przy pustych trybunach nie wchodzi w grę.

"Wilder-Fury 3, właśnie teraz szukamy [lokalizacji] na październik" powiedział Arum, który prowadzi Fury'ego poza Wielką Brytanią.

"To może być trochę optymistyczne, więc może będziemy musieli przenieść to na listopad. Ale badamy miejsca poza Stanami Zjednoczonymi, aby wziąć udział w tej walce i myślę, że odniesiemy sukces.

"To nie jest Bliski Wschód i jestem gotowy na to. Jeśli możemy to zrobić w Stanach z fanami, to właśnie tam zrobimy. Jeśli nie, porozmawiamy ze wszystkim, co wygląda obiecująco poza Stanami Zjednoczonymi.

"Nie przewiduję żadnych problemów, jeśli będziemy musieli przenieść lokalizację poza te trzy miasta w USA” oświadczył.

Arum twierdzi jednak, że nawet jeśli zmniejszą płatność za wyświetlenie z 80 do 40 dolarów, to nie zrekompensuje to utraconych przychodów z wejściówek.

"Tak, fani to obejrzą, ale nie zamierzają płacić wysokiej ceny 80 dolarów za pay-per-view, szczególnie jeśli nadal będą bez pracy do października lub listopada" zaznaczył Arum.

Fury będzie mocnym faworytem trzeciego starcia. Kurs na obronę pasa WBC przez 'Króla Cyganow' w 22BET oraz RABONA wynosi 1.28, a zwycięstwo wildera obstawiane jest po 3.50.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 13 Maj 2020 - 12:43 by stawiamyrazem

Były brytyjski pięściarz Tony Bellew ocenia Tysona Fury'ego jako lidera wagi ciężkiej, ale nadal uważa, że przegrałby w potencjalnej walce z ​​Anthonym Joshuą.


Postaw
Ostatnia opinia Bellewa może zadziwić nie jednego fana boksu. Brytyjczyk widzi mistrza WBC Fury'ego (30-0-1, 21 KO) jako najlepszego wojownika w dywizji, lecz mimo tego faktu nadal uważa, że ten poległby w starciu z Joshuą - posiadaczem pasów IBF, WBA i WBO.

Bellew powołuje się na różne ​​style walki, a jego zdaniem Joshua ma nieodpowiadający dla Fury'ego styl.

Choć nie wspomina, gdzie według niego plasuje się Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO), który zdaniem wielu fachowców nie miałby problemów ze znokautowaniem AJ-a.

Jeśli Wilder był w stanie posać na deski najlepszą wersję Tysona Fury'ego, to wierzcie mi, Anthony Joshua nie pozwoli mu oderwać się od haka.Tony Bellew
W takich okolicznościach trudno mówić o numerze 1. w dywizji, zwłaszcza, że w pierwszej walce Wilder dwukrotnie zrównał z matą Fury'ego. Król Cyganów pozbierał się po czasie i cudem uniknął porażki.

"Dzisiejsze trzy najlepsze wagi ciężkie” powiedział Bellew, zapytany przez IFL TV o trzech najlepszych wojownikach w królewskij dywizji.

"Muszę postawić Fury'ego na pierwszym miejscu, ale nadal uważam, że AJ go pokona. Style walczą i myślę, że styl AJ-a jest zły dla Fury'ego.

"Myślę, że złapie Furię. Jest taki nieustępliwy, taki potężny, tak atletycznie zbuchowy oraz dynamiczny; Nie sądzę, by Fury mógł go powstrzymać” przekonuje Bellew.

Co do Wildera, dodał: "Wilder nie jest wystarczająco dobry technicznie, aby postawić się w pozycji, by ukarać Tysona Fury'ego.

"Należy wziąć pod uwagę, że Joshua jest złotym medalistą olimpijskim i jest technicznie zdrowy. Nie jest skończonym artykułem i wciąż się poprawia. Jest bardziej zaokrąglonym bokserem niż Deontay Wilder.

"Jeśli Wilder był w stanie posać na deski najlepszą wersję Tysona Fury'ego, to wierzcie mi, Anthony Joshua nie pozwoli mu oderwać się od haka” dodał.

Bellew poniekąd może mieć rację, gdyż Fury jest świetnym wojownikiem, ale to, co zrobił Wilderowi niekoniecznie zadziała na Joshuę.

Jeśli Fury spróbuje użyć tego samego planu na Joshuę, to może zostać szybko powalony. AJ z pewnością będzie gotowy na taktykę Fury'ego z pojedynku z Wilderem.

Kurs na wygranie potencjalnej walki przez Tysona Fury'ego wynosi 1.50, podczas gdy zwycięstwo Joshuy obstawiane jest po 2.50.

Zanim dojdzie do jednoczącej podział dywizji walki Król Cyganów zawalczy z Wilderem po raz trzeci. Kurs w 22BET oraz RABONA i Campobet na triumf Fury'ego wynosi 1.28, a na wygraną Wildera 3.50.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 13 Maj 2020 - 12:45 by stawiamyrazem

Jak mówi były trener Andy'ego Ruiza Jr, Abel Sanchez, nowy szkoleniowiec Eddy Reynoso "musi trzymać go na siłowni” i wybić mu z głowy "lenistwo”, gdyż umiejętności bokserskie posiada jak mało kto.


Postaw
Ruiz Jr podczas Cinco de Mayo - meksykańskiego święta narodowego - zawarł nowy sojusz - z trenerem samego Saula Canelo Alvareza, znanym w światku bokserskim Eddy'ego Reynoso.

Oznacza to, że ​​dwaj najbardziej znani bokserzy z Meksyku korzystają aktualnie z tej samej siłowni.

Brakuje mu pożądania. Nie chce robić rzeczy. Znajduje usprawiedliwienie, aby czegoś nie robić. Szkoda, bo potrafił robić wspaniałe rzeczy.Abel Sanchez
Według byłego trenera Abla Sancheza, Ruiz Jr zawsze znajduje wymówkę, by nic nie robić, chociaż liczy, że były champion wagi ciężkiej w końcu zacznie wykorzystywać swój olbrzymi potencjał.

Jedo zdaniem, Reynoso musi przez cały czas trzymać Ruiza Jr na siłowni oraz wyeliminować jego lenistwo.

"Eddy Reynoso musi trzymać go na siłowni, zmusić do pracy i pozbyć się otaczającego go towarzystwa. Musi go słuchać. Eddy jest cholernie dobrym trenerem, jednym z najlepszych w boksie” powiedział były trener Ruiza dla Sky Sports.

Sanchez prowadził Ruiza Jr, kiedy ten przegrał walkę o mistrzostwo świata federacji WBO z Josephem Parkerem po kontrowersyjnej decyzji sędziów w 2016 roku.

Później zatrudnił Manny'ego Roblesa, u boku którego odniósł największy sukces w swojej karierze, pokonując Anthony'ego Joshuę i odbierając mu trzy pasy mistrzowskie. W rewanżu poległ jednak na punkty i starcił tytułu.

Sam Meksykanin przyznał, że zbyt dużo imprezował i miał za dużą nadwagę. "Nie możesz wykształcić kogoś, kto nie chce niczego próbować" kontynuuował Sanchez.

"Było to dla mnie trudne, ponieważ nie lubię lenistwa. Pracujemy zbyt ciężko" podkreślił były trener.

"Nie wygląda jak typowa waga ciężka, ale ma naprawdę wiele umiejętności bokserskich i to niewiarygodnych.

"Brakuje mu pożądania. Nie chce robić rzeczy. Znajduje usprawiedliwienie, aby czegoś nie robić. Szkoda, bo potrafił robić wspaniałe rzeczy” dodał.

Tymczasem pod koniec roku dojdzie do trzeciej batalii Fury'ego z Wilderem. Kurs na obronę pasa WBC przez Fury'ego w 22BET oraz RABONA wynosi 1.28, a na zwycięstwo Wildera 3.50.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach