SpinBet24
Japonia Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Japonia

4 posters

Go down

Japonia Empty Japonia

Pisanie by wilu1103 Sro 6 Cze 2018 - 8:27





Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Nie 26 Maj 2019 - 15:23, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : wstawianie tabeli live w pierwszym poście)
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 515
SpinyBety : 170

Powrót do góry Go down

Japonia Empty Re: Japonia

Pisanie by ATR Czw 13 Wrz 2018 - 11:10

Cerezo - Jubilo (p) 1-1 standardowo wyrównanie w ostatnich minutach
Typ: 2 
Kurs - 5
Bet365 (jeśli ktoś tam może to tam zdecydowanie najwyższy więc warto)

Gospodarze są tuż za podium ale dopiero w środku sierpnia przerwali serię 7 meczów bez wygranej.
W trudniejszej sytuacji są goście których przewaga nad strefą spadkową wynosi 6 punktów a więc nie mogą czuć się bezpiecznie.
Ich forma nie zachwyca ale ta liga jest bardzo wyrównana i sądzę że po kursie 5 warto co pokazują inne buki gdzieten kurs jest wyraźnie niższy.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Japonia Empty Re: Japonia

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 15 Mar 2019 - 16:58

Verdy-Tochigi
typ:1
kurs:2,15
1xbet
Analiza:
W Japoni nowy sezon pilkarski dopiero sie rozkreca,druzyny maja za soba trzy kolejki a dzisiaj do oceny wybralem drugoligowy pojedynek pomiedzy druzyna Verdy Tokio,gra u siebie z zespolem Tochigi.Verdy jest moim ulubionym zespolem w 2 lidze i jak widze jegozwyciestwo zawsze staram sie taki mecz opisac.Dzisiaj jest wlasnie moim zdecydowanym faworytem.Ta druzyna jest bardzo stabilna,moze nie gra rewelacyjnie ale zawsze na swoim poziomie i wydaje mi sie,ze nie zalezy jej na awansie do 1 ligi,jest po prostu zapleczem pierwszej druzyny.Co mi sie podoba w tej druzynie to,ze jak potrzeba potrafi wygrac z najlepszym.Wprawdzie ten sezon zaczela od dwoch wyjazdowych porazek ale trzeci mecz u siebie juz zdecydowanie wygrala.Dzisiaj bedzie podobnie,przeciwnik slaby,jeszcze bez zwyciestwa.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Japonia Empty Re: Japonia

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 2 Kwi 2019 - 19:41

Verdy Tokyo-Mito
typ:1x
kurs:1,80
unibet
Analiza:
W japoni nowy sezon ligowy niedawno sie zaczol,w drugiej lidze mamy dopiero siodma kolejke.Wybram spotkanie pomiedzy druzynami Verdy Tokyo i Mito,chce sie do niego odniesc bo darze wielka sympatia Verdy i przy kazdej okazji jej kibicuje.W ten sezon zespol nie wszedl najlepiej,dopiero odniosl dwa zwyciestwa,przeciwnik znacznie lepiej,wygral juz cztery swoje mecze a dwa zremisowal.Wydawac by sie moglo,ze dzisiaj pokona Verdy ale ja jestem innego zdania.Verdy gra u siebie a tutaj czuje sie znacznie pewniej jak na wyjazdach,mysle,ze powinna wygrac.Przejrzalem tez statystyki bezposrednich,kilku wczesniejszych pojedynkow i tu widac wyraznie,ze Verdy ma zdecydowanie korzystny bilans,w meczzach u siebie.Sympatia plus ta statystyka daja wygrana Verdy a mam nadzieje,ze przynajmniej nie przegra.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Japonia Empty Re: Japonia

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 19 Kwi 2019 - 22:14

Verdy-Albirex Niigata
typ:1 DNB
kurs:2,42
1xbet
W 10 kolejce 2 ligi Japoni,druzyna Verdy Tokio podejmuje u siebie Albirex Niigata i sadze,ze nie przegra tego spotkania.W tabeli na dzien dzisiejszy wyzej jest zespol gosci,10 pozycja i 12 zdobytych ptk.Ta druzyna dotad wygrywala,remisowala i przegrywala po trzy swoje mecze.Verdy ma trzy punkty mniej bo ma jeden mecz wiecej przegrany.W takiej sytuacji,bukmacherzy sugeruja zwyciestwo Niigata a ja tym jestem troche zdziwiony.Popatrzmy na bezposrednie kontakty tych druzyn,wyraznie widac przewage Verdy,przynajmniej w tych kilku ostatnich.Czyzby od ubieglego roku az tak sie sklady zespolow zmienily? Nie wiec Verdy nie powinna przegrac a byc moze wygra.Ja jestem fanem tego zespolu a wiec nie pozostaje mi nic innego jak postawic na jego zwyciestwo.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Japonia Empty Re: Japonia

Pisanie by aciu100 Sro 26 Cze 2019 - 10:05

dzisiaj o godzinie 12:00 w rewanzowym starciu 2 rundy pucharu japonii,gamba osaka u siebie na stadionie suita city football stadium w suicie podejmie nizej notowany zespol v-varen nagasaki.Gamba osaka to klub ktory wystepuje w najwyszych rogrywkach w japonii japan league zas ich dzisiejsi rywale graja lige nizej w japan league 2.W pierwszym meczu tego pucharu tydzien temu obu tych klubow obylo sie bez niespodzianki i faworyt spotkania gamba osaka pokonal na wyjezdzie nagasaki az 1:4.Gamba osaka dzisiaj z taka zaliczka na pewno zagra spokojniej a nagasaki nie ma nic do stracenia i na pewno beda chcieli strzelic chociaz jednego gola.Patrzac na ostatnie mecze nagasaki we wszystkich rozgrywkach to na 9 meczy w kazdym zdobyli chociaz 1 bramke a lacznie strzelili 18 wiec srednio 2 gole na mecz.Osaka to druzyna ktora gole traci nie gra autobusem wiec mysle ze dodac do tego ze maja spora zaliczke z 1 spotkania stawial bym dzis w tym spotkaniu BTS czyli ze oba zespoly zdobeda gola kurs 1.80

aciu100

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 757
SpinyBety : 17

Powrót do góry Go down

Japonia Empty Re: Japonia

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 13 Wrz 2019 - 6:43

W 26 kolejce Premier ligi Japoni druzyna Shimizu zagra u siebie z Nagoya.W tym przypadku wytypowac zwyciezce jest trudno,nie ma zdecydowanego faworyta,kazdy rezultat jest praktycznie realny.Obydwa zespoly od kilku spotkan pozostaja bez wygranej,w tabeli jednak wyzej bo na 9-tym miejscu z suma 31 ptk.znajduje sie Nagoya,Shimizu jest na miejscu 13-tym i ma dwa punkty mniej.Mozna wiec tez stwierdzic,ze obydwie druzyny nie moga czuc sie pewne jesli chodzi o pozostanie wsrod najlepszych.Jak juz wspomnialem,wyrokowac tutaj jest trudno,bede sie wiec kierowal bezposrednimi,wczesniejszymi konfrontacjami tych zespolow.W trzech ostatnich widac wyrazna przewage Shimizu,wygrywala dwukrotnie u siebie i raz na wyjezdzie,postawie na jej zwyciestwo ale nie wykluczam remisu.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Japonia Empty Re: Japonia

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 13 Wrz 2019 - 7:21

W 26 kolejce Japonskiej Premier liga,druzyna Urawa podejmuje u siebie C-Osaka.Porownujac zespoly,Urawa zajmuje 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktow.Kilka ostatnich pojedynkow bez zwyciestwa,dominuja remisy.Druzyna z Osaki,6-te miejsce w klasyfikacji i 40 zdobytych punktow,trzy zwycieskie,ostatnie pojedynki a wiec wzwyzka formy.Biorac pod uwage te statystyki,teoretycznie faworytem jest C-Osaka,moim jednak zdaniem jest to typowo remisowe spotkanie.Urawa jest taka wlasnie druzyna,bez wzgledu na to czy gra u siebie czy tez wyjazd przewazaja remisy.Podobnie to wyglada w bezposrednich kontaktach tych zespolow.Oczywiscie C-Osaka bedzie chciala wygrac czwarty z rzedu mecz,co pozwolilo by tej druzynie zblizyc sie do grupy premiowanych druzyn,WYDAJE MI SIE JEDNAK;ZE ZNACZNIE LEPIEJ GRA NA SWOIM TERENIE:

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Japonia Empty Re: Japonia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach