SpinBet24
USA - MLS - Page 2 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

USA - MLS

5 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

USA - MLS - Page 2 Empty USA - MLS

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 11 Sie 2018 - 18:32

First topic message reminder :



Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto 4 Lut 2020 - 12:12, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : dodanie tabel)

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down


USA - MLS - Page 2 Empty Re: USA - MLS

Pisanie by ATR Pią 14 Wrz 2018 - 11:14

Real Salt Lake - Minnesota United (p)  1-1
Typ:Real z AH-1.25
Kurs - 1,91
1xbet

Gospodarze w znakomitej dyspozycji ostatnio - 3 wygrane z rzędua 2 ostatnie to rzadko spotykane pogromy - 6-0 na wyjeździe z Colorado Rapids i 6-2 u siebie z Los Angeles Galaxy.
Goście bez szans na play off - trudno się dziwić patrząc na ich formę - 1 punkt w ostatnich 6 meczach.


Ostatnio zmieniony przez ATR dnia Pon 17 Wrz 2018 - 22:22, w całości zmieniany 1 raz

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

USA - MLS - Page 2 Empty Re: USA - MLS

Pisanie by ATR Sob 15 Wrz 2018 - 18:18

USL
Pittsburgh - Louisville  (w)  2-2
Typ:powyżej 2,5 bramki
Kurs - 2,04 
Expekt

Oba kluby są w czołówce Konferencji Wschodniej ale oba kluby daleko od wysokiej formy - gospodarze tylko 6 punktów w ostatnich 5 meczach ale za to w ostatnich 3 starciach zdobywano z obu stron co najmniej 3 bramki.
Goście jeszcze gorzej - 3 mecze u siebie i tylko punkt ale jak widać wiele meczów z ich udziałem bardziej przypomina hokej jak choćby 6-0 z Richmond czy 6-4 z NY Red Bulls II.


Ostatnio zmieniony przez ATR dnia Pon 17 Wrz 2018 - 22:51, w całości zmieniany 1 raz

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

USA - MLS - Page 2 Empty Re: USA - MLS

Pisanie by adrianP Nie 16 Wrz 2018 - 22:42

Kacper Przybyłko oficjalnie został nowym zawodnikiem Philadelphia Union.
25-letni napastnik z ekipą z PPL Park podpisał kontrakt obowiązujący do końca trwających obecnie rozgrywek. Zawarto w nim opcję przedłużenia o kolejny rok.

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

USA - MLS - Page 2 Empty Re: USA - MLS

Pisanie by ATR Pon 17 Wrz 2018 - 22:25

Los Angeles FC - San Jose Earthquakes
Typ: Los Angeles z AH-1.5
Kurs - 1,92
1xbet

Gospodarze walczą o awans od razu do ćwierćfinałów play-off. Po słabym okresie na przełomie lipca i sierpnia wrócili do niezłej dyspozycji. 3 z 5 ostatnich meczów wygrali różnicą 2 bramek i to z drużynami mocniejszymi od San Jose.
Goście jak na razie najmniej punktów w całej stawce i o kolejne w tym meczu będzie bardzo trudno.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

USA - MLS - Page 2 Empty Re: USA - MLS

Pisanie by adrianP Wto 18 Wrz 2018 - 16:59

Steve Ralston został tymczasowym trenerem San Jose Earthquakes. San Jose Earthquakes zamykają aktualnie tabelę Konferencji Zachodniej MLS i nie mają już szans na udział w fazie play off.

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

USA - MLS - Page 2 Empty Re: USA - MLS

Pisanie by adrianP Wto 18 Wrz 2018 - 17:24

Oguchi Onyewu zakończył piłkarską karierę.

36-letni Amerykanin ostatnio bronił barw Philadelphia Union. Dla zespołu z Filadelfii zaliczył w sumie 22 spotkania, w których strzelił jedną bramkę.

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

USA - MLS - Page 2 Empty Re: USA - MLS

Pisanie by adrianP Wto 18 Wrz 2018 - 20:10

Nedum Onuoha, 31 lat, został nowym zawodnikiem Realu Salt Lake City. Jest to wychowanek Manchester'u City. 

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

USA - MLS - Page 2 Empty Re: USA - MLS

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 23 Wrz 2018 - 20:41

LA Galaxy-Seatlle
typ: powyzej 3,5 gola w meczu
kurs: 2,40
1xbet
Analiza:
W swym 30 meczu druzyna Los Angeles Galaxy podejmuje u siebie zespol Seatlle.Jest gospodarzem a wiec wydawac by sie moglo,ze jest teoretycznie faworytem,ale czy wygra? Ja nie jestem tego tki pewien.Aktualnie w klasyfikacji wyzej w tabeli bo na szostym miejscu sa goscie,maja 44 zdobyte punkty,jeden mecz mniej rozegany i caly czas pna sie w gore.Galaxy jest na osmym miejscu i ma 38 zdobytych punktow.Co ciekawsze niedawno zespoly te graly ze soba,gospodarzem byla druzyna Seatlle i mozna by powiedziec rozgromila Galaxy az 5:0.Czy w takich okolicznosciach mozna uznac za faworyta zespol Galaxy? Napewno bedzie chcial sie zrewanzowac za tak wysoka porazke,ale...ja postawie na wieksza ilosc goli w tym spotkani.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

USA - MLS - Page 2 Empty Re: USA - MLS

Pisanie by ATR Wto 25 Wrz 2018 - 14:30

Houston - San Jose  (w) 3-2
Typ:1
Kurs - 1,77
Betolimp

Obie drużyny należą do najsłabszych w stawce jednak to gospodarze zgromadzili o 12 punktów więcej niż goście co stanowi ponad połowę punktów San Jose.
U siebie spisują się co najmniej nieźle - 24 punkty w 15 meczach. Dużo słabiej idzie gościom w meczach wyjazdowych - 9 punktów w 15 grach


Ostatnio zmieniony przez ATR dnia Nie 30 Wrz 2018 - 23:14, w całości zmieniany 1 raz

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

USA - MLS - Page 2 Empty Re: USA - MLS

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 29 Wrz 2018 - 19:21

Seattle-Colorado
typ: powyzej 2,5 gola w meczu
kurs:1,69
1xbet
Analiza:
W 30 kolejce Amerykanskiej ligi MLS druzyna Seattle zagra na swoim terenie z zespolem Colorado.Obydwie druzyny graja w Konferencji Zachodniej ale z innym skutkiem.Seattle zajmuje wysokie szoste miejsce i ma na swym koncie 44 punkty.Dla porownania Colorado jest na przedostatnim miejscu i ma 24 punkty oraz za soba cala serie porazek.Jak wiec mozna ocenic to spotkanie...napewno teoretycznie faworytem jest druzyna gospodarzy ale tutaj trzeba powiedziec,ze tez przegrala dwa swe ostanie mecze.Druzynie Colorado grozi spadek,bedzie walczyla by osiagnac jak najlepszy wynik.Ja nie jestem tak bardzo pewien zwyciestwa Seattle dlatego zagramna wieksza ilosc goli.Tutaj bedzie duzo walki i co za tym idzie,wiecej bramek.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

USA - MLS - Page 2 Empty Re: USA - MLS

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 29 Wrz 2018 - 20:03

LA Galaxy-Vancuver
typ: powyzej 3,5 gola w meczu
kurs:2,21
bet-at-home
Analiza:
W Konferencji Zachodniej Amerykanskiej ligi MLS,mamy ciekawe spotkanie dwoch druzyn sasiadujacych ze soba w tabeli.LA Galaxy podejmuje u siebie druzyne Vancuver.Co mozna powiedziec o tym spotkaniu to napewno,ze bedzie w nim bardzo duzo walki.LA Galaxy wystepuje tutaj w roli faworyta jednaknie jest powiedziane ze spotkanie wygra.Ja juz tradycyjnie,jak gra zespl Galaxy stawiam n duza ilosc goli.W tych spotkaniach bardzo rzadko bywa inaczej.W tym przypadku zespol Vancuver tez jest bramkostrzelny,ta druzyna preferuje ofensywny styl gry.Chociaz w meczach bezposrednich tych druzyn rzadko widywalismy duzo goli to moim zdaniem dzisiaj bedzie ich przynajmniej cztery.Szkoda,ze ten mecz jest nad ranemnaszego czasu bochetnie bym go obejzal.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

USA - MLS - Page 2 Empty Re: USA - MLS

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 6 Paź 2018 - 20:52

Kansas City-LA Galaxy
typ: powyzej 3,5 gola w meczu
kurs:2,05
1xbet
Analiza:
Wicelider Konferencji Zachodniej ligi MLS,druzyna Kansas City,podejmuje u siebie dobrze nam znana druzyne LA Galaxy,ja osobiscie lubie mecze z jej udzialem bo zawsze sie duzo dzieje a przedewszystkim pada duzo goli.Wiaze nadzieje,ze i dzisiaj zobaczymy ich przynajmniej cztery.Obydwa zespoly graja typowo ofensywna pilke nie trzymaja sie kurczowo defensywy a to zwiastuje gole.Galaxy ma tylko mankament slabej obrony,dlatego tez traci spoto bramek i pozycja w klasyfikacji tez dalsza.Jako faworyta eksperci tu wskazuja druzyne Kansas,byc moe wygra,ja jednak w tej ocenie jestem troche ostrozniejszy,Galaxy mimo wszystko jest nieprzewidywalna druzyna,moze sprawic niespodzianke.Biorac pod uwage te wszystkie spostrzezenia,moim zdaniem pewniejsza jest opcja na gole i tak tez typuje.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

USA - MLS - Page 2 Empty Re: USA - MLS

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 17 Paź 2018 - 15:28

Vancuver-Kansas City
typ:1
kurs:2,60
bet365
Analiza:
Dzisiaj w nocy naszego czasu,dojdzie do interesujacego pojedynku w Amerykanskiej lidze MLS.Druzyna Vankuver zagra u siebie z zespolem Kansas City.Obydie ekipy rywalizuja w Konferencji Zachodniej,w ktorej Kansas zajmuje trzecie miejsce z 53 punktami,ma tylko cztery punkty straty do lidera a wiec liczy sie w walce o ten fotel.Przeciwnik a zarazem gospodarz spotkania,zajmuje aktualnie osme miejsce z 43 punktami ale w przypdku zwyciestwa zrowna sie z szosta druzyna a to miejsce jest juz premiowane.Jak widac obydwie druyny maja cos do ugrania.Ja postawie na zwyciestwo Vancuver,gra u siebie i takiej okazji druzyna nie powinna zaprzepascic,Kansas ponadto chyba nie jest teraz w optymalnej formie,ma za soba kilka gorszych spotkan.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

USA - MLS - Page 2 Empty Re: USA - MLS

Pisanie by MichW Nie 23 Gru 2018 - 18:51

Frank de Boer został nowym trenerem Atlanty United.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

USA - MLS - Page 2 Empty Re: USA - MLS

Pisanie by MichW Nie 23 Gru 2018 - 19:08

Zlatan Ibrahimović przerwał negocjacje transferowe z Milanem potwierdzając jednocześnie że swoją karierę chce zakończyć za oceanem:

"Jeszcze nie skończyłem z Major League Soccer, wciąż mam tu wiele do udowodnienia. Mój pierwszy sezon był tylko rozgrzewką, drugi będzie zupełnie inny. Teraz już znam lepiej ligę oraz moich rywali, czuję się też lepiej pod względem fizycznym. Przyszedłem tu, żeby zakończyć tutaj swoją karierę"

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

USA - MLS - Page 2 Empty Re: USA - MLS

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach