SpinBet24
Copa Libertadores Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Copa Libertadores

5 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Copa Libertadores Empty Copa Libertadores

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 28 Sie 2018 - 13:19



Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto 4 Lut 2020 - 13:44, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : wstawienie tabel w pierwszym poście)

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Copa Libertadores Empty Re: Copa Libertadores

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 29 Sie 2018 - 16:38

River Plate-Rancing Klub
typ:X
kurs:3,61
pinnacle
Analiza:
Jest to juz rewanzowe spotkanie w Copa Libertadores pomiedzy druzynami Argentyny,River Plate i Rancing Club.Pierwszy mecz zakonczyl sie bezbramkowym remisem,Rancing nie zdolal wykorzystac atutu wlasnego boiska,chociaz ogolnie gra tam lepiej.Teraz sytuacja zrobila sie niezwykle ciekawa jesli chodzi o awans.River Plate gra u siebie,ale ta druzyna z kolei,w moim przekonaniu gra lepiej na wyjazdach,typowac wiec jej zwyciestwo w tym spotkaniu,to duze ryzyko.Ja sklaniam sie ku remisowi,prawdopodobnie bedzie bezbramkowy i dogrywka wyloni zwyciezce,badz 1:1,co jest tez bardzo prawdopodobne i wowczas awansuje Rancing.Sa to czolowe zespoly Primera Divisin,mecze pucharowe miedzy nimi praktycznie zawsze konczyly sie remisami a i bramek bylo jak na lekarstwo.Tym razem bedzie podobnie.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Copa Libertadores Empty Re: Copa Libertadores

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 29 Sie 2018 - 16:45

Corinthias-Colo Colo
typ:1
kurs:1,74
fortuna
Analiza: Zdecydowanym moim faworytem jest tutaj druzyna Brazylijska.Pierwszy mecz zakonczyl sie zwyciestwem Colo Colo 1:0,wiec dzisiaj Corinthias musi wygrac przynajmniej 2:0 by awansowc,czy jest w stanie temu podolac? Trudno jest mi powiedziec,sadze,ze mecz bedzie bardzo ostrozny i moze skonczyc sie to dogrywka...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Copa Libertadores Empty Re: Copa Libertadores

Pisanie by ATR Pią 14 Wrz 2018 - 21:36

Boca Juniors - Cruzeiro  (w) 2-0
Typ:1
Kurs - 1,91
Betsson

Copa wkracza w decydującą fazę. Już tylko 8 drużyn pozostało w stace a więc faza ćwierćfinałów przed nami. W niej mecze między bardzo silnymi ekipami z Argentyny i Brazylii. W poprzedniej rundzie Boca nie pozostawiło wątpliwości kto lepszy - 2-0 i 4-2 na wyjeździe z Libertad. Cruzeiro okazało się lepsze od innego zespołu z Brazylii - Flamengo. Sądzę że Boca jest tu nieco większym faworytem niż kurs wskazuje.


Ostatnio zmieniony przez ATR dnia Pon 24 Wrz 2018 - 15:42, w całości zmieniany 1 raz

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Copa Libertadores Empty Re: Copa Libertadores

Pisanie by ATR Sob 15 Wrz 2018 - 11:14

Tucuman- Gremio  (p) 0-2
Typ:1
Kurs - 3,6
Coolbet

Kolejna z par ćwierćfinałowych. W poprzedniej rundzie niespodziewanie Atletico ograło Atletico Nacional. Są w dużym gazie co udowodnili kilka godzin temu kiedy to w lidze rożnieśli Tigre 3-0. Gremio będzie miało ciężką przeprawę ym bardziej że mecz ligowy z Paraną dopiero przed nimi i będzie mniej czasu na odpoczynek od rywali.


Ostatnio zmieniony przez ATR dnia Pon 24 Wrz 2018 - 15:43, w całości zmieniany 1 raz

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Copa Libertadores Empty Re: Copa Libertadores

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 19 Wrz 2018 - 19:07

Inpediente-River Plate
typ:2
kurs:2,87
bwin
Analiza:
W pierwszym z dwumeczu fazy Play Off Copa Liberdadores,druzyna Intepediente podejmuje u siebie River Plate,juz na tym etapie los zetknol dwie Argentynskie druzyny,no cuz taka jest pilka...Jak ocenic to spotkanie? Moim zdaniem dzisiaj i w calym dwumeczu faworytem jest zespo Rivr Plate.Aktualnie ta druzyna napewno jest w duzo lepszej formie,widac to w spotkaniach ligowych i nie tylko.Gdy popatrzymyna zmagania Indepediente widac wyraznie,ze przechodzi jakis kryzys.Zupelnie inaczej to wyglada w poczynaniach River Plate,owszem byla jedna porazka ale w spotkaniu towarzyskim inne liczace sie w lidze badz turniejach bez porazki.Moim zdaniem River Plate bedzie chcial juz dzisiaj zapewnic sobie dalszy awans,wygrywajac to spotkanie.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Copa Libertadores Empty Re: Copa Libertadores

Pisanie by ATR Wto 25 Wrz 2018 - 14:22

Copa Sudamericana 
Junior - Colon
Typ:2
Kurs - 7,5
Marathonbet

Oczywiście gospodarze to faworyci tego meczu. W poprzedniej rundzie mieli problemy z innym argentyńskim zespołem - Lanus - który przeszli dopiero po rzutach karnych.
Goście niespodziewanie wygrali w Sao Paulo 1-0 a w rewanżu również udało im się awansować po dodatkowych jedenastkach.
Goście to nie są chłopcy do bicia i taki kurs trzeba próbować.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Copa Libertadores Empty Re: Copa Libertadores

Pisanie by Michalski1988 Wto 25 Wrz 2018 - 14:27

Ja pójdę chyba grubiej i zaryzykuję dokładny wynik o-1:)

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Copa Libertadores Empty Re: Copa Libertadores

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 3 Paź 2018 - 14:14

Palmeiras-Colo Colo
typ:X2
kurs:2,75
bet365
Analiza:
W rewanzowym meczu Copa Libertadores,Brazylijska druzyna Palmeiras,tym razem u siebie podejmuje Colo Colo.Pierwsze wyjazdowe spotkanie wygrali Brazylijczycy,zdecydowanie i penie 0:2.W tej sytuacji nik chyba nie watpi,ze Palmeiras awansuje,ja tez ale mimo tgo Colo Colo stac dzisiaj na dobry wnik.O druzynie Palmeiras mozna by pisac duzo i to w superlatywach ake wazne jest to,ze w tym sezonie walczy z duzym powodzeniem takze o tytul mistrzowski w Kraju.Moim zdaniem wiec,majac dwubramkowa przewage z poprzedniego meczu,dzisiaj troche sobie odpusci,oszczedzajac sily na przyszlosc i pozwoli pograc pikarzom Colo Colo.Oczywiscie na tyle by nie zaprzepascic awansu.Ponadto ,warto tez dodac,ze t druzyny zagraly ze soba tzy wczesniejsze mecze i w jednym z nich,Colo Colo pokonalo Palmeiras na wyjezdzie.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Copa Libertadores Empty Re: Copa Libertadores

Pisanie by ATR Czw 4 Paź 2018 - 12:01

Cruzeiro - Boca
Typ:1
Kurs - 2,01
1xbet

Oczywiście Boca jest bardzo silnym zespołem ale przede wszystkim u siebie. W tej edycji Copy z 4 meczów wygrali tylko ten ostatni w Paragwaju z Libertad. Wcześniej choćby remisowali w stolicy Peru.
Cruzeiro może nie ma ostatnio wybitnych wyników na obu frontach ale jest to solidna drużyna. Myślę że mają spore szanse na wygraną szczególnie że kurs przekracza 2.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Copa Libertadores Empty Re: Copa Libertadores

Pisanie by ATR Wto 9 Paź 2018 - 20:38

River Plate - Gremio
Typ:1 z AH-0.25
Kurs - 1,91
Dafabet

Do meczu jeszcze daleko ale już kursy zaczynają spadać w stronę gospodarzy. OCzywiście River miało już wpadki w tych rozgrywkach - jak choćby remis u siebie z Santa Fe ale prawdziwe granie zaczyna się teraz. Gremio wyniki znakomite ale co by nie mówić mieli dużo łatwiejszych rywali jak do tej pory na swojej drodze.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Copa Libertadores Empty Re: Copa Libertadores

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 30 Paź 2018 - 14:59

Gremio-River Plate
typ:X
kurs:3,08
bwin
Analiza:
W Copa Libertadores mamy juz rewanzowe mecze w polfinalach.Dzisiaj swe spotkanie rozegraja zespoly Gremio z Brazyli i River Plate z Argentyny.Blizej awansu do finalu jest druzyna Gremio,ktora pokonala niespodziewanie na wyjezdzie swego rywala 0:1.Dzisiaj wiec wystarczy remis i moim zdaniem,Gremio grajac u siebie powinno go wywalczyc.Napisalem powinno bo wszyscy wiemy doskonale.ze River Plate gra bardzo dobrze na wyjazdach moze nawet lepiej jak u siebie,wiec bedzie ciekawie.Czy jednak Gremio moze zaprzepascic taka szanse? Taka wywalczona przewage? Wedlug mnie absolutnie nie,jest to zbyt doswiadczony zespol z silna defensywa.Jestem niemalze przekonany,ze dzisiaj bedzie remis,Gremio wyjdzie na boisko z takim nastawieniem i jest bardzo prawdopodobne,ze bedzie bez bramek.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Copa Libertadores Empty Re: Copa Libertadores

Pisanie by Michalski1988 Sro 31 Paź 2018 - 15:47

Gremio 1- 2 River Plate (1:0)


Do kolejnej dziwnej niespodzianki dochodzi w meczach rozgrywanych w Ameryce Południowej. Gospodarze czyli nieznaczny faworyt do 82 minuty prowadzili 1-0, by w ostatnich minutach stracić dwie bramki i przegrać mecz. Kurs na gości wynosił już ponad 50,0 a mimo wszystko zdołali wygrać. Warto obserwować i czasem zaryzykować na taki "nieprawdopodobny" scenariusz meczy w AP.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Copa Libertadores Empty Re: Copa Libertadores

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 5 Lut 2019 - 16:44

Danubio-Atletico MG
typ:2
kurs:2,12
matchbook
Analiza:
Dzisiaj poznym wieczorem,w turnieju Copa Libertadores zagraja duzyny,Danubio z Urugwaju z Brazylijskim zespolem Atletico MG.Cuz moge powiedziec,malo znam,malo slyszalem o druzynie z Urugwaju,widocznie niewiele osiagala w swej karierze.Atletico MG jest z kolei bardzo dobrze mi nana a sam fakt,ze nalezy do czolowych w Brazyli,stawia ja w tym meczu jako faworyta.Ja zez jestem tego zdania,uwazam,ze wygra chcac juz dzisiaj zapewnic sobie awans nie czekajac rewanzu.Lige Brazylijska obserwuje od zawsze,zreszta ktory kibic pilkarski sie nie interesuje i musze powiedziec,ze toczyla fajne pojedynki o tytul mistrzowski,niestety troche zabraklo.Ale jeszcze dodam,ze w pewnym momencie w gornej czesci tabeli bylo bardzo ciasno.W dzisiejszym meczu moim zdaniem bedzie zdecydowanie lepszym zespolem.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Copa Libertadores Empty Re: Copa Libertadores

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 5 Mar 2019 - 12:47

San Jose-Flamengo
typ:2
kurs: 2,90
bet365
Analiza:
Copa Libertadores,odpowiednik naszej Europejskiej Ligi Mistrzow a wiec bardzo interesujacy turniej.Wlasnie zaczyna sie jego faza grupowa i do oceny wybralem pojedynek Boliwijskiej druzyn,San Jose z Brazylijska Flamengo.Cuz moge powiedziec o druzynach i samym spotkaniu...Npewno bardziej znanym,nie tylko mi,jest zespol Flamengo,bardzo duze doswiadczenie na arenie Swiatowej,z sukcesami na swym koncie.San Jose,mniej znana druzyna ale zaskoczniem jest jej udzial w tym turnieju,prawda? Bardzo jestem ciekawy jak sie zaprezebtuje na tle wielkiego rywala.Oczywiscie tutaj moim faworytem do zwyciestwa jest Flamengo,sledzilem lige Brazylijska i musze powiedziec,ze Flamengo gralo swietnie,bardzo dlugo druzyna byla liderem,w koncowce jednak zabraklo szczescia.Co jest jeszcze charakterystyczne,Flamengo swietnie gra na wyjazdach.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Copa Libertadores Empty Re: Copa Libertadores

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach