SpinBet24
Dyskusja, typy i analizy - Page 19 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dyskusja, typy i analizy

+6
ATR
andrzejszwedzki
nico.bursztyn
Barsunia
Barti80
MichW
10 posters

Strona 19 z 25 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next

Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 19 Empty Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Pon 3 Wrz 2018 - 15:27

First topic message reminder :

MECZ: Kazachstan - Gruzja
TYP: Obie drużyny strzelą gola - NIE  (w)
KURS: 1,69
BUKMACHER: fortuna

Czas na pierwsze spotkania w ramach Ligi Narodów. Obie drużyny ostatnie mecze kadrowe zaliczyły w czerwcu. Liczę tutaj na underowe spotkanie. Kazachstan to trudny teren dla słabszych ekip a nawet czasami tych lepszych (Polska). Gruzini potrafią być groźnie jednak głównie u siebie, na wyjazdach już często idzie im słabo stąd myślę że to spotkanie może być nawet bezbramkowe.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 6 Wrz 2018 - 22:54, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down


Dyskusja, typy i analizy - Page 19 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Nie 14 Paź 2018 - 23:11

Sypnęło niespodziankami w grupę D. Zawiodło mnie mocno Kosowo które mocno zaczęło od szybko strzelonej bramki a w drugiej połowie dali się dogonić wynikiem. Azerbejdżan pewnie odetchnął. Smile W pozostałych dywizjach wyniki były już spokojnie do przewidzenia.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 19 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by Barti80 Nie 14 Paź 2018 - 23:21

Azerbejdżan odetchnął, ale co by nie mówić, remis z Maltą jest dużym rozczarowaniem dla tej reprezentacji, na szczęście ja do takich spotkań się nie dotykam i nie obstawiam Smile Udało mi się dziś przewidzieć typ w spotkaniu Izrael - Albania, dodałem informację na forum, wspomniałem również o zakładzie handi -1.5 na Izrael, mam nadzieję, że ktoś skorzystał.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 19 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Nie 14 Paź 2018 - 23:30

No zagrali bardzo słabo, ale mecz z Kosowem powinien zadecydować kto skończy grupę na 1 miejscu. Choć po dzisiejszych wynikach nigdy nic nie wiadomo.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 19 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by Barti80 Pon 15 Paź 2018 - 0:05

Po dzisiejszych spotkaniach nic się nie zmieniło w Lidze D w grupie 3. Największe szansę na awans ma Kosowo, grają chyba póki co najlepszą piłkę z tej grupy, ale różnie może być, co innego gdyby któraś reprezentacja wygrała, byłby to duży krok w stronę awansu. Teraz Kosowo zagra z Maltą na wyjeździe, a następnie u siebie podejmie Azerbejdżan, więc tak jak napisałeś raczej będziemy musieli poczekać do spotkania w Kosowie.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 19 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 15 Paź 2018 - 13:30

Estonia-Wegry:2
kurs:1,99
1xbet
Analiza:
W grupie 2 ligi C turnieju narodow UEFA,druzyna Wegier o kolejne punkty powalczy w Estoni.Moim zdaniem jest tutaj zdecydowanym faworytem,musi wygrac jak chce sie liczyc w walce o najwyzsza lokate.Aktualnie jest na trzecim miejscu w grupie z trzema punktami,wygrala jeden mecz u siebie z Grecja,przegrala na wyjazdach z Grekami i Finlandia.Teoretycznie moze wiec zdobyc jeszcze 9 punktowi przy kozystnych dla niej wynikach innych spotkan,awans jest mozliwy.Dzisiaj jednak musi koniecznie wygrac z Estonia.Gospodarze to slabiutka druzyna,wydaje mi sie,ze takze jest bez formy.W dotychczasowych trzech spotkaniach doznala trzech porazek,w tym dwukrotnie u siebie z Finlandia i Grecja.Czy wiec ma szanse na osiagniecie dobrego wyniku w dzisiejszym pojedynku z Wegrami? Teoretycznie tak,zawsze istnieje jakas szansa,chocby slabszy dzien przeciwnika.Realnie jednak nie sadze...Wegrzy w ostatnich latach,zrobili ogromny krok do przodu jesli chodzi o pilke nozna.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 19 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 15 Paź 2018 - 13:33

Islandia-Szwajcaria
typ:2
kurs:1,88
bwin
Analiza:
W grupie 2 ligi A turnieju narodow URFA,druzyna Szwajcari gra dzisiaj wyjazdowy mecz w Islandi.Powiem tak,jesli mysli o zajeciu pierwszego miejsca w grupie,rywalizujac w tym temacie z Belgia,musi wygrac to spotkanie.Wedlug mnie wygra i to zdecydowanie.Ma ogromna przewage mentalna,poprzedni mecz u siebie Szwajcarzy wygrali az 6:0,istny pogrom...a i forma dopisuje bo w wyjazdowym spotkaniu ulegli Belgom nieznacznie,przegrywajac tylko 2:1.W ostatnim meczu beda ich mieli u siebie i w przypadku wygranej beda sie liczyc bramki.Przedewszystkim musza dzisiaj zdobyc trzy punkty.Islandia po Mistrzostwach Swiata spuscila z tonu,juz nie jest ta rewelacyjna druzyna.Wielu ja dzisiaj faworyzuje po ostatnim zremisowanym meczu we Francji z mistrzami Swiata...ale to bylo spotkanie towarzyskie a takie sa zupelnie inne.W tym turnieju oproch porazki z Helwetami,Islandia tez wysoko przegrala u siebie z Belgia.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 19 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 15 Paź 2018 - 13:48

Finlandia-Grecja
typ:1x
kurs:1,45
bwin
Analiza: Bardzo ciekawy mecz,teoretycznie powinna wygrac Finlandia,prowadzi w grupie z trzema zwyciestwami.Moim zdaniem nie musi sie az tak wysilac by wygrac,praktycznie wystarczy remis by zachowala pierwsze miejsce do konca,raczej Grekom zalezy bardziej na zwyciestwie...sadze ze mecz zakonczy sie remisem.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 19 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 15 Paź 2018 - 13:56

Bialorus-Moldawia
typ: ponizej 2,5 gola w meczu
kurs:1,63
1xbet
Analiza: Tez bardzo ciekawy mecz,teoretycznie faworytem sa Bialorusini,prowadza w grupie z dwoma zwyciestwami i remisem,w dotychczasowych spotkaniach.Jednak ja Moldawi nie zostawiam bez szans na dobry wynik,zle zaczeli,od porazki pozniej juz remis i ostatnie zwyciestwo.Moim zdaniem moga sprawic niespodzianke zagram wiec na mniejsza ilosc goli...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 19 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 15 Paź 2018 - 14:02

Luxemburg-San Marino
typ: powyzej 2,5 gola w meczu
kurs:1,41
bwin
Analiza: W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem sa gospodarze i nie powinno byc niespodzianki ale kurs na ich zwyciestwo jest zbyt niski by tak typowac.Sadze,ze gospodarze beda chcieli strzelic jak najwiecej goli,ktore moga miec znaczace slowo w koncowej klasyfikaci...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 19 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by Kwas Pon 15 Paź 2018 - 21:05

Jak myślicie, Gibraltar jutro znowu zaskoczy? Smile
Kwas
Kwas

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 355
SpinyBety : 160

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 19 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Pon 15 Paź 2018 - 21:12

Zapowiada się na równy mecz. Swoją drogą kursy na Gibraltar w okolicach @3, aż tak niskiego kursu chyba jeszcze na nich nie było. Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 19 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by Barti80 Pon 15 Paź 2018 - 21:15

Jak dla mnie to remis w spotkaniu Gibraltar - Lichtenstein, po za tym obie reprezentację w swoich ostatnich spotkaniach dawno nie zremisowały spotkania. Kurs na remis w okolicach 3, jakbym miał stawiać na czujkę to bym postawił dokładny wynik: 1:1 Smile

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 19 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by Michalski1988 Pon 15 Paź 2018 - 21:31

Wchodzę na stronę z wynikami i nie wierzę... Anglia leje Hiszpanów do przerwy 3-0.... I weź tu z tymi Anglikami prognozuj...

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 19 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Pon 15 Paź 2018 - 21:35

Otóż to. Ostatnio dawałem duże szanse na wygraną Anglikom w starciu z Chorwacją a dzisiaj bardziej czułem że to jednak Hiszpania powinna wygrać, na szczęście tego już nie postawiłem. Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 19 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by Michalski1988 Pon 15 Paź 2018 - 21:38

Hiszpania ostatnio pewnie ogrywała wszystkich, a dziś dostaje 3 do przerwy... Ta Liga Narodów staje się coraz bardziej nieprzewidywalna...

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 19 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 19 z 25 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach