SpinBet24
Dyskusja, typy i analizy - Page 7 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dyskusja, typy i analizy

+6
ATR
andrzejszwedzki
nico.bursztyn
Barsunia
Barti80
MichW
10 posters

Strona 7 z 25 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Next

Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 7 Empty Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Pon 3 Wrz 2018 - 15:27

First topic message reminder :

MECZ: Kazachstan - Gruzja
TYP: Obie drużyny strzelą gola - NIE  (w)
KURS: 1,69
BUKMACHER: fortuna

Czas na pierwsze spotkania w ramach Ligi Narodów. Obie drużyny ostatnie mecze kadrowe zaliczyły w czerwcu. Liczę tutaj na underowe spotkanie. Kazachstan to trudny teren dla słabszych ekip a nawet czasami tych lepszych (Polska). Gruzini potrafią być groźnie jednak głównie u siebie, na wyjazdach już często idzie im słabo stąd myślę że to spotkanie może być nawet bezbramkowe.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 6 Wrz 2018 - 22:54, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down


Dyskusja, typy i analizy - Page 7 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 11 Wrz 2018 - 12:43

Moldawia-Bialorus
typ:1x
kurs:1,69
fortuna
Analiza: Moldawia poprzedni mecz przegrala z Luxemburgiem 4:0,niespodziewanie wysoka porazka mimo tego,ze byl to mecz wyjazdowy.Bialorusini z kolei wygrali swoj pierwszy mecz w tym turnieju pokonujac u siebie wysoko druzyne San Marino.Czy sa w stanie ponownie wygrac? Moim zdanie nie,graja na wyjezdzie,Moldawia choc slaba na swoim terenie nie powinna sie dac ograc.Ja typuje jej zwyciestwo lub remis.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 7 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 11 Wrz 2018 - 12:53

Bosnia Hercegowina-Austria
typ:X
kurs:3,25
bet365
Analiza: Dla druzyny Austriakiej jest to pierwsze spotkanie w tym turnieju.Bosniacy mieli juz swa inaguracje pokonujac na wyjezdzie Irlandie Pln. sa wiec podobnie jak Austriacy w dobrej formie.Takie bynajmniej odnosze wrazenie.Austria notuje zaskakujaco dobry okres gry,przegrala jedynie z Brazylia,jak wiec moze dzisiaj wypasc,moze wygrac? Tak jest to mozliwe,jednak w moim przekonaniu mecz zakonczy sie remisem.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 7 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 11 Wrz 2018 - 13:16

Hiszpani-Chorwacja
typ: obie druzyny zdobeda bramki
kurs:2;20
Betfair
Analiza:
W nowym turnieju Europejskim,Liga Narodow doszlo juz do kilku niespodziewanych wynikow,miedzy innymi niespodzianka bylo zwyciestwo Hiszpani nad druzyna Angielska,ktorabyla gospodarzemi faworytem.Dzusiaj Hiszpania ponownie zagra ale tym razem z Chorwacja i u siebie.Dla wiekszosci sympatykow pilki jest zdecydowanym faworytem.Ja jednak przestrzegam przed niedocenieniem Chorwatow.Jak by nie bylo sa to aktualni wicemistrzowie Swiata,druzyna nieprzewidywalna,grajaca typowo silowa pilke,co wazne skuteczna.Hiszpanie z kolei,podobnie jak Portugalczycy preferuja gre techniczna,sa w tam bardzo dobrzy.Chorwacja kilka dni temu zagrala towarzyko z Portugalia i zremisowala mecz...na terenie przeciwnika,podobnie jak dzisiaj.W tej sytuacji mam pewne obawy co do zwyciestwa Hiszpanow ale jestem niemalze przekonany,ze obie druzyny strzela gole.Tak typuje.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 7 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by Barti80 Wto 11 Wrz 2018 - 16:52

Islandia - Belgia
Typ: (AH -1.5 gola) Belgia
kurs: 1.85
1XBET
Analiza: Dziś o godzinie 20:45, reprezentacja Islandii podejmie na własnym stadionie reprezentację Belgii, spotkanie zostanie rozegrane w Islandii. Faworytem tego spotkania według bukmacherów i według mojej osoby jest reprezentacja Belgii - brązowi medaliści ostatni Mistrzostw Świata. Reprezentacja Belgii to spotkanie ma rozegrac w swoim najmocniejszym składzie, ze swoimi wszystkimi największymi gwiazdami. 07 - 09 - 2018 Belgia zagrała towarzyski mecz w Szkocji, zaprezentowała się w tym spotkaniu fenomenalnie i pokonała Szkocję na ich terenie aż 4:0. Islandia 08 - 09 - 2018 zmierzyła się w z Szwajcarią na ich terenie i przegrała aż 8:0. Uważam, że Belgowie pewnie wygrają to spotkanie, obstawiam wygraną Belgów minimum dwoma golami.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 7 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by Barti80 Wto 11 Wrz 2018 - 17:11

Hiszpania - Chorwacja
Typ: Hiszpania
Kurs: 1.61
1xbet / astekbet/ betwinner
Analiza: Dziś o godzinie 20:45 w Lidze Narodów A, Hiszpania na własnym terenie zmierzy się z reprezentacją Chorwacji. Moim zdaniem Hiszpania jest murowanym faworytem w tym spotkaniu, zresztą podobnie uważają bukmacherzy, kurs jest jednak bardzo dobry i warty postawienia. Hiszpania ma już jeden mecz za sobą w Lidze Narodów, w 1 kolejce pokonała 2:1 Anglię po bardzo ciekawym spotkaniu. Hiszpanie wyglądali lepiej, ładnie operowali piłką i przede wszystkim mieli pomysł na grę. Chorwacja 06 - 09 - 2018 mierzyła się z Portugalią, Chorwacji zremisowali to spotkanie w Portugalii 1:1. Moim typem na to spotkanie jest wygrana Hiszpanii, dodatkowo grają na własnym terenie co będzie ich dużym atutem w tym meczu.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 7 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by bestia Wto 11 Wrz 2018 - 19:14

Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA, Dywizja A, Gr. 4
Wtorek 11 Wrzesień 2018 20:4
Hiszpania - Chorwacja
Remis
kurs3.45 w ASTEKBET, 1XBET, BETWINNER


Liga Narodów może nie jest Mundialem, ale mecze tych rozgrywek ogląda się nieco lepiej niż sparingi. Nie ma testów połowy składu i wielu debiutantów. Nie ma też walki na śmierć i życie, ale emocji nie brakuje. Zwłaszcza w takich spotkaniach jak Hiszpania - Chorwacja. Ekipa Luisa Enrique jest mocno rozdrażniona po bardzo nieudanych mistrzostwach świata. O sile zespołu dalej stanowią tacy gracze jak Sergio Ramos, czy David de Gea, ale nie ma już w nim np. Iniesty. To będzie pierwszy mecz Hiszpanii przed własnymi kibicami od czasu wielkiego turnieju i naszym zdaniem ich motywacja będzie bardzo wysoka. Zwłaszcza, że gracze będą chcieli się pokazać przed trenerem Enrique. Z drugiej strony mamy finalistów Mundialu. Chorwaci w Rosji byli jedną ze starszych ekip, więc teraz czeka ich lekkie odmładzanie kadry. Zobaczymy w niej kilka nowych twarzy, ale filary też nie zrezygnowały z gry. Modric i Rakitic dalej będą napędzać Hrvatską. Z występów w reprezentacji póki co zrezygnował Mandzukic. Jesteśmy bardzo ciekawi w tego meczu. naszym zdaniem nikt go nie zdominuje, ale kilka goli zobaczymy. Stawiamy na bramkowy remis.
bestia
bestia

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 326
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 7 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Wto 11 Wrz 2018 - 22:58

Dzisiaj obyło się bez większych niespodzianek poza pogromem Hiszpanii nad Chorwacją aż 6:0. Wynik tym bardziej zaskakujący gdyż Chorwaci zagrali optymalnym składem.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 7 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 12 Wrz 2018 - 13:42

Jestem tez tego zdania,wicemistrzowie Swiata dostali tegie lanie...ale porazka Austriakow z Bosniakami tez mnie troche zaskoczyla...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 7 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 12 Wrz 2018 - 18:06

Mnie akurat porażka Austriaków nie zaskoczyła. Bośnia ma dobry potencjał i cieszę się że w końcu zaczęli grać przyzwoicie. Tacy piłkarze jak Dzeko i Pjanic zasługują żeby raz na jakiś czas być obecnym na wielkim turnieju.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 7 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 12 Wrz 2018 - 20:06

Jasne masz sluszna racje Smile Ja odnioslem sie do Austri bo gra naprawde swietnie,popatrz na ich serie zwyciestw i to nie z podrzednymi druzynami...pozdrawiam

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 7 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Sro 12 Wrz 2018 - 21:05

Masz rację, mieli świetną serię, ale no nie wiem, jakoś mnie oni nigdy nie przekonywali swoją grą. Takie mam odczucie że odnosili sukcesy trochę ponad stan, ale to tylko moje odczucie. Very Happy

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 7 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by Barti80 Pon 8 Paź 2018 - 13:50

Przed nami kolejne emocje związane z Liga Narodów. Już w Piątek zagra reprezentacja Polski z Portugalią. Portugalia zagra bez Cristiano Ronaldo, moim zdaniem Polacy mają na prawdę szansę, jeżeli Brzęczek nie będzie kombinował, fajnie byłoby zobaczyć z przodu duet: Piątek - Lewandowski? Ale czy to możliwe? Nie wiem... Brzęczek mówił głośno, że chcę zagrać tylko jednym napastnikiem...

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 7 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW Pon 8 Paź 2018 - 14:35

Też jestem zdania że możemy ograć Portugalię. Eksperymentowania być nie powinno bo zbliżające się mecze będą istotne w kontekście losowania grup kwalifikacyjnych do ME.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 7 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by boywer Pon 8 Paź 2018 - 14:41

Zapewne Brzęczek jest zdania ze w środku musimy mieć wiecej graczy,dwoch defensywnych + Zieliński i mimo ze Piatek jest w formie to raczej usiadzie na ławce.
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 7 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by Barti80 Pon 8 Paź 2018 - 14:44

No i właśnie nie rozumiem tej polityki Brzęczka, mam trzech świetnych napastników, trzeba korzystać minimum z dwóch w każdym meczu. Rozumiem, że Brzęczek chce mieć zabezpieczenie i przewagę w środku pola, ale pamiętajmy, że wszyscy obrońcy przeciwnych reprezentacji kryją Roberta, dlatego Zielu powinien mieć sporo szans do zdobywania goli przy takim ustawieniu. Ostatnio widziałem wypowiedź Wichniarka, który wspominał o tym, że Lewandowski mógłbym w tym ustawieniu z jednym napastnikiem grać podwieszonego, a Piątek typową "9" - Dla mnie byłoby to ciekawe rozwiązanie, ale trzeba byłoby wtedy znaleźć miejsca dla Zielińskgo? Może skrzydło?

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Dyskusja, typy i analizy - Page 7 Empty Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 25 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach