SpinBet24
Rosja 2018/2019  KHL i nizsze ligi - Page 5 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rosja 2018/2019 KHL i nizsze ligi

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

04092018

Pisanie 

Rosja 2018/2019  KHL i nizsze ligi - Page 5 Empty Rosja 2018/2019 KHL i nizsze ligi




Yekatrinburg-CSKA Moskwa
typ: powyzej 4,5 gola w meczu
kurs:1,96
1xbet
Analiza: Dozymi krokami zbliza sie nowy sezon hokejowy,rozgrywane sa juz mecze przedsezonowe,towarzyskie a Rosyjska KHL juz go rozpoczela.Wlanie trwa druga jego kolejka.Bardzo ciekawy jest mecz pomiedzy Yekaterinburg a CSKA Moskwa.Obydwie druzyny swe pierwsze spotkania wygraly,Yekaterinburg u siebie z Dinamo Riga 4:2 a CSKA na wyjezdzie z druzyna Traktor Czelabinsk 0:3.Forma wiec wydaje sie byc dobra w obu zespolach.W dzisiejszym meczu wieksze szanse na zwyciestwo daje sie hokeistom z Moskwy,te sugestie oparte sa napewno meczami bezposrednimi tych druzyn,CSKA ma wyraznie dodatni bilans,wygrala kilka ostatnich.Moim zdaniem jednak to spotkanie moze miec rozny efekt,Yekaterinburg jest dobrze przygotowany do sezonu,mam jednak przeczucie,ze zobaczymy wiecej bramek.
avatar
andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Rosja 2018/2019 KHL i nizsze ligi :: Comments

avatar

Pisanie Pon 29 Paź 2018 - 14:27 by Barti80

Salavat Ufa - Dyn. Moscow
Typ: Salavat Ufa
kurs: 1.90
astekbet / fansport / betwinner

To spotkanie rozpocznie się dziś o godzinie 15:00. Salavat Ufa zajmuje obecnie 4 miejsce w Konferencji Wschodniej, na swoim koncie ma 30 punktów i ostatnio jest w całkiem dobrej formie. Goście, ekipa Dyn. Moskwa wciąż szuka odpowiednich torów do wygrywania. Dynamo Moskwa zajmuje obecnie 10 miejsce w Konferencji Zachodniej z 17 punktami na swoim koncie, na ostatnich pięć spotkań, zanotowali aż trzy porażki. Drużyna Salavat Ufa świetnie czuję się na własnym terenie, dlatego stawiam w tym spotkaniu na wygraną w regulaminowym czasie gry na gospodarzy.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 12 Lis 2018 - 11:55 by andrzejszwedzki

Spartak Moskwa-Magnitogorsk
typ:2
kurs:2,45
bwin
Analiza:
Po krotkej przerwie hokeisci Rosyjskiej ligi KHL wracaja na lodowiska i dzisiaj interesujacym spotkaniem jest wedlug mnie,pojedynek Spartaka Moskwa z druzyna Magnitogorska.Spartak wystepuje tutaj w roli gospodarza,jednak to nie ta druzyna jest moim faworytem.Gra ona w Konferencji Zachodniej,gdzie zajmuje piate miejsce.Dotychczas wygrala 12 potyczek w tym raz po dogrywce i przegrala 14 w tym cztery razy po remisach w regulaminowym czasie gry.Dla porownania Magnitogorsk,ktory gra w Konferencji Wschodniej,wygral dotychczas 17 spotkan w tym trzy po remisach i przegral 10 w tym jedno po dogrywce,jest tez na piatym miejscu.Na pierwszy rzut oka wyglada to remisowo ale co wazne,Magnitogorsk gra swietnie na wyjazdach i w pojedynkach bezposrednich ze Spartakiem ma wyraznie korzystniejszy bilans.Sadze,zedzisiaj wygra.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 12 Lis 2018 - 11:57 by andrzejszwedzki

Petersburg-Jekaterinburg
typ:1
kurs:2,05
bwin
Analiza:
Wsrod dzisiejszych meczy w Rosyjskiej KHL,najciekawszym jest pojedynek wicelidera Konferencji Zachodniej,druzyny Petersburga z liderem Konferencji Wchodniej,zespolem Jekaterinburg.Cuz tu duzo mowic,wisienka na torcie.Wydarzenie inspirujace ale Petersburg jest tutaj gospodarzem i moim zdaniem wygra,nie zapominajmy tez,ze jest to aktualny mistrz Rosji.Petersburg wygral dotychczas 18 swoich pojedynkow w tym dwa po remisach i przegral siedem w tym trzy po remisach.Jekaterinburg dla porownani wygral 25 meczy w tym cztery po remisach i przegral,uwaga tylko raz...imponujacy wynik.Ja powiem tak,Petersburg mial slabszy poczatek sezonu,pozniej wszystko wrocilo do normy i jest w dobrej kondycji a skoro tak to jest w stanie kazdego u siebie pokonac.Dlatego stawiam na zwyciestwo tego zespolu.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 6 Gru 2018 - 10:56 by andrzejszwedzki

Ladya-Sybirskie Snajpery
typ:2
kurs:2,45
1xbet
Analiza:
Jest to drugie spotkanie w Rosyjskiej lidze MHL,pomiedzy Ladya a Sybirskimi Snajperami.Wczoraj gora byli gospodarze,nieznacznie pokonujac Snajperow 4:3,czy dzisiaj historia sie powtorzy? Nie moim zdaniem Snajpery wezma rewanz.Ta druzyna bardzo czesto w tym sezonie w dwumeczach jeden wygrywa i jeden przegrywa.Zreszta bylem troche zdziwiony wczorajsza prazka Snajperow bo wedlug mnie jest to lepsza druzyna,potwierdzaja to wyniki kilku ostatnich bezposrednich poryczek.Sybirskie Snajpery na szesc ostatnich,przegrali tylko jeden ten wczorajszy.Aktualnie w tabeli ligowej,Snajpery tez sa wyzej od rywala,zajmuja szoste miejsce z suma 40 ptk. gdy Ladya jest na dziewiatej pozycji i tych punktow ma 32.To tez jest jakby potwierdzeniem,mojej dzisiejszej,mam nadzieje slusznej decyzji.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 18 Gru 2018 - 10:01 by andrzejszwedzki

Sochi-Ufa
typ: ostatecznie wygra druzyna gosci
kurs:1,81
bet365
Analiza:
W Rosyjskiej lidze KHL,druzyna Sochi zagra u siebie z zespolem Ufa.Wydaje mi sie,ze to spotkanie powinno byc bardzo interesujace,wyrownane.Ja tutaj typuje ostateczne zwyciestwo Ufa.Aktualnie ta druzyna druzyna zajmuje szoste miejce w Konferencji Wschodniej i dotychczas zdobyla 46 ptk.Ale w moim przekonaniu co warto dodac,bardzo dobrze gra na wyjazdach,widac to w statystykach.Sochi gra w Konferencji Zachodniej i zajmuje tam siodme miejsce z suma 39 zdobytych punktow.Mozna wiec przyjac,ze te statystyki sa porownywalne a to swkazuje,jak juz wspomnialem na wyrownany poziom.Ale kontakty bezposrednie sa korzystniejsze dla zespolu Ufa i ta statystyka sie kieruje.Nie jestem jednak do konca przekonany o jej zwyciestwie w reglaminowym czasie gy,stad moja decyzja.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 20 Gru 2018 - 13:18 by andrzejszwedzki

Podolsk-Sochi
typ: ostatecznie wygra gospodarz
kurs:1,85
unibet
Analiza:
W Rosyjskiej lidze KHL,bardzo interesujaco zapowiada sie pojedynek druzyn,Podolska,ktora jest gospodarzem a Sochi.Aktualnie obydwa zespoly zajmuja bezpieczne miejsca w klasyfikacji Konferencji Zachodniej,podobnie jest w Divizji w ktorej graja.Co jest wazne i warte uwagi to,ze kilkupunktowa przewage nad kolejnymi druzynami z ambicjami na awans wiec beda graly bez presji.Podolsk jest osma druzyna i ma na swym koncie 39 ptk. Sochi z 41 punktami jest pozycje wyzej.Obydwie druzyny ostatni okres gry moga zaliczyc do udanych,Podolsk wygral cztery swe ostatnie mecze,Sochi trzy w ostatnich pieciu.Porownuac te statystyki powinnismy byc swiadkami ciekawego,wyrownanego pojedynku.Ja postawie na ostateczne zwyciestwo druzyny Podolska,przedewszystkim dlatego,ze gra u siebie a i statystyka bezposrednich pojedynkow,tez przemawia na jego korzysc.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 24 Gru 2018 - 12:41 by andrzejszwedzki

Sochi-Torpedo NN
typ: ostatecznie wygra druzyna gospodarzy
kurs:2,83
matchbook
Analiza:
W hokejowej lidze KHL,interesujacym wydaje mi sie byc,dzisiejszy pojedynek pomiedzy druzynami Sochi a Torpedo NN.Oceniajac dotychczasowe wyniki tych zespolow,wedlug mnie powinien bycto mecz bardzo wyrownany.Popatrzmy wiec.Sochi gra w Konferencji Zachodniej,gdzie zajmuje osme miejsce z 42 ptk.Jest ostatnia druzyna wsrod tych tz.bezpiecznych z przewaga pieciu punktow nad kolejnym zespolem.Sytuacja moze nie komfortowa ale dobra.Wygrywajac dzisiaj z Torpedo,ma okazje nacznie wzmocnic bezpieczna pozycje.Przeciwnik,zespol Torpedo NN gra w Konferencji Wschodniej,zajmuje w niej tez bezpieczne siodme miejsce z 47 ptk.A wiec wyniki sa porownywalne,co wskazuje jak juz pisalem na ciekawe widowisko.Wedlug mnie jednak,duze znaczenie w ocenie spotkania,maja rezultaty bezposrednich pojedynkow.Biorac pod uwage piec ostatnich,Sochi dwukrotnie wygrywala u siebie w regulaminowym czasie i trzykrotnie na wyjazdach po dogrywkach.Typuje wiec kolejne zwyciestwo Sochi,druzyna powinna wygrac w trzech tercjach,jednak nie wykluczam remisu.Jest to tylko sport,w kazdym razie ostatecznie powinna wygrac Sochi.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 24 Gru 2018 - 18:12 by andrzejszwedzki

Torpedo NN zaskoczylo,zdobywajac juz na poczatku meczu gola,jedna Sochi zaraz wyrownalo i strzelilo kolejna bramke wychodzac na prowadzenie,w tej chwiki juz kontroluje spotkanie,w innych juz zakonczonych meczach mala niespodzianka,Kazan mimo ze byl faworytem,przegrywa w Minsku...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 7 Sty 2019 - 12:26 by andrzejszwedzki

Niznekamsk-Torpedo NN
typ:1
kurs:2,30
bet365
Analiza:
W Konferencji Wschdniej lgi KHL,druzyna Niznekamsk zagra u siebie z zespolem Torpedo NN.Mecz wydaje sie byc interesujacy i bardzo wyrownany.Patrzac na tabele,faworytem jest druzyna gosci,zajmuje aktualnie siodme miejsce z 50 ptk. gdy Niznekamsk jest na 11 miejscu i ma tylko 35 ptk.Ale jak to w sporcie,statystyki nie graja lecz druzyny na lodowisku.Gospodarze notuja cala serie porazek i sytuacja zrobila sie niewygodna,delikatnie mowiac.Potrzenuja punktow,potrzebuja zwyciestwa,nie moga bez przerwy ponosic porazki.Dzisiaj nadarzy sie okazja na zdobycie kompletu punktow bo Torpedo jest po dwoch porazkach,jakby druzyna stracila wigor.Wydaje mi sie,ze gospodarze sa w stanie wygrac to spotkanie za 3 ptk.Podstawa jest wlasnie atut swojego terenu.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 9 Sty 2019 - 13:15 by andrzejszwedzki

Spartak-Niznekamsk
typ:1
kurs:1,95
1xbet
Analiza:
Spotkanie w hokejowej lidze KHL,pomiedzy Spartakiem Moskwa a zespolem Niznekamsk wydaje sie byc ciekawym,chociaz moim zdaniem zdecydowanym faworytem jest Spartak,powinien wygrac.W klasyfikacji Konferencji Zachodniej,zajmuje wysokie szoste miejsce,zdobywajac dotychczas 63 ptk.Tak prawde mowiac gra ostatnio troche nierowno ale wynika to z sily przeciwnika.Nizniekamsk nalez do slabszych druzyn,w Konferencji Wschodniej zajmuje 10 pozycje z 37 punktami.Ponadto jest po dluzszej seri przegranych spotkan,wygral ostatnie,u siebie ale po dogrywce z Torpedo NN.Te wyniki wyraznie wskazuja na slaba forme tej druzyny.W kontaktach bezposrednich ze Spartakiem,tez ma zdecydowanie gorszy bilans.Dwa zwyciestwa i jedna porazka na swoim terenie i dwie zdecydowane porazki w Moskwie,biorac pod uwage piec ostatnich.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 9 Sty 2019 - 13:25 by andrzejszwedzki

Traktor-Kazan
typ:2
kurs:1,76
bet365
Analiza: Wtym spotkaniu zdecydowanym faworytem wydaje sie byc zespol z Kazania,mysle,ze wygra w trzech tercjach.Za jego zwyciestwem przemawia wysoka lokata w klasyfikacji a wiec jest w formie.Ponadto co jest dosyc istotne,Kazan bardzo dobrze gra na wyjazdach,wystarczy przesledzic statystyki by sie o tym przekonac.Traktor w tym sezonie gra znacznie ponizej oczekiwan.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 28 Sty 2019 - 15:08 by andrzejszwedzki

Czerpowiec-Podolsk
typ:1
KURS.2;85
1XBET
Analiza:
Dzisiaj w lidze hokejowej KHL,dojdzie do interesujacego,rewanzowego pojedynku pomiedzy druzynami Czerpowiec i Podolsk.Tym razem gospodarzem jest zespol Czerpowiec i mam nadzieje,ze to wykorzysta wygrywajac mecz.Wczotaj ta druzyna,grajac na wyjezdzie,prowadzila z Podolskiem po dwoch tercjach 1:3,niestety w trzeciej tercji dala sobie strzelic az cztery bramki i mecz przegrala.Dzisiaj,mam nadzieje,hokeisci Czerpowca,juz nie popelnia takich bledow,chyba wyciagneli odpowiednie wnioski z wczorajszego spotkania.Aktualnie w tabeli Konferencji Zachodniej,ktorej druzyny graja,Podolsk jest na siodmym miejscu i ma 53 ptk. Czerpowiec na dziesiatym i ma 40 ptk.Ta klasyfikacja wskazuje na Podolsk jako faworyta,jednak na lodowisku nie graja statystyki a zawodnicy a w tym przypadku,jak juz wspomnialem,ci wyciagneli wnioski z wczorajszej porazki i dzisiaj wygraja.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 29 Sty 2019 - 15:35 by andrzejszwedzki

Niznekamsk-Sochi
typ: ostatecznie wygra Sochi
kurs:2,06
bet365
Analiza:
Wsrod dzisiejszych spotkan hokejowej ligi KHL,ciekawie zapowiada sie pojedynek druzyny Niznekamsk z Sochi.Goscie sa po dwoch porazkach z rzedu i to automatycznie odbilo sie w tabeli Konferencji Zachodniej,gdzie druzyna ta spadla na osme miejsce i ma 53 ptk.Jest to ostatnia z bezpiecznych lokat,ktora Sochi musi bronic bo ma tylko jeden punkt przewagi nad kolejnym zespolem.Niznekamsk jest jednym z ostatnich zespolow Konferencji Wschodniej,jest napewno tym razem do ogrania.Sochi powinna mimo wszystko wygrac,w kontaktach bezposrdnich te druzyny wygrywaly,ale uwaga,w meczach wyjazdowych.Tak bylo w ostatnich pieciu,Sochi u siebie trzykrotnie przegrywala i dwukrotnie wygrywala na wyjazdach.Historia lubi sie powtarzac,mysle wiec,ze dzisiaj bedzie podobnie,moze nie w trzech tercjach ale calym spotkaniu.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 20 Lut 2019 - 11:36 by andrzejszwedzki

Nowosybirsk-Jekaterinburg
typ:1
kurs:3,30
1xbet
Analiza:
W lidze KHL,dojdzie dzisiaj do niezwykle interesujaceho pojedynku druzyny Nowosybirska z niekwesjonowanym liderem Konferencji Wschodniej,Jekaterinburgiem.Nowosybirsk gra w tej samej Konferencji zajmujacw niej dziewiate miejsce z 54 punktami,do zwycieskiej osemki ma tylko cztery punkty straty.Zespol ma wiec o co walczyc,ma motywacje ale czy jest w stanie poknac lidera? Owszem moim zdaniem tak.Nie ulega watpliwosci,ze Jekaterinburg jest w swietnej formie ale ma duza przewage punktowa,nie ma wiec tak wielkiej motywacji,moze do spotkania podejsc z przymruzeniem oka,ze tak powiem.Nowosybirsk gra u siebie,tutaj czuje sie zdecydowanie pewniej,juz wygrywal z Jekaterinburgiem,ma wiec duza szanse na to zwyciestwo.Jestem nawet sklonny stwierdzic,ze Nowosybirsk,wygra ten mecz w trzech tercjach.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 22 Lut 2019 - 11:39 by andrzejszwedzki

Kulm-Barys Astana
typ: ostatecznie wygra Barys Astana
kurs:2
1xbet
Analiza:
W 62 kolejce hokejowej ligi KHL,druzyna Barys Astana,po trzez kolejnych porazkach,poszuka punktow w pojedynku z zespolem,Kulm.Obydwie ekipy graja w Konferencji Wschodniej,gdzie Astana jest wiceliderem a Kulm dalek z tylu,na 11 miejscu.Moglo by sie wydawac,ze zdecydowanym faworytem jest wiec Astana,w ocenie jestem jednak nieco ostrozniejszy.Z zespolami broniacymi sie teoretycznie przed spadkiem,zawsze gra sie ciezko,Astana jest po porazkach o ktorych juz wspomnialem,moze miec wiec lekki kryzys.Ja wierze w wygrana tego zespolu ale w calym spotkaniu,po trzech tercjach nie wykluczam remisu.Wskazuja na takie,ostateczne rozstrzygniecie,takze bezposrednie pojedynki tyc zespolow,Astama konczyla zwyciesko ,lecz w kilku przypadkach potrzebna byla dogrywka badz rzuty karne.Na zakonczenie dodam,ze Astana,moim zdaniem jest zespolem typowo wyjazdowym.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach