SpinBet24
Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

+48
supermario
LAL-1
kaminskim
vicher
zbyszek.rymarski
RL9
stoprocent8
zibi
robinbuk
Admin
gibsoon
kondziuvardik
krisss6722
GracjaN007
tigertyp
Wsakowsk
Orson
Kwas
Valencia
BELKOT
messi
Mentos
boywer
hynka
blueboys16
Barti80
Lafcursiax
nowicjusz
webmaster
Niedzielos
szefu89
Astekbet
Bogus27
wilu1103
Iglo
tagartgames
polskaswinia
dominikmyszy
minimenik
erusprinceps2
Papplu93
zacharty
MichW
Dares
pawel74
kobra
adrianP
skowron
52 posters

Strona 8 z 24 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next

Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Empty Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by skowron Pią 7 Wrz 2018 - 12:22

First topic message reminder :

Jak w temacie.
Możemy tu rozmawiać o wszystkim aby nie robić bałaganu w temacie z typami.
skowron
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
SpinyBety : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down


Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by MichW Czw 13 Wrz 2018 - 21:08

To zależy od sytuacji. Jeżeli przewidujesz że np PSG pewnie wygra to ich wygrana na czysto jest wysoce prawdopodobna, a handicap -1,5 już mniej prawdopodobne czyż nie?

Co do twojego przykładu to bym czekał jak się zacznie set i wtedy ewentualnie stawiał, co nie zmienia faktu że wyjście z 0:2 na 2:2 jest dużą niespodzianką.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by skowron Czw 13 Wrz 2018 - 21:56

Jak to weszło?
Niesamowite, ze Francuzi "oddali" to spotkanie.
Koszmarne błędy w 5 secie Brazylijczyków sprawiły, że nawet ja traciłem wiarę.
Dlatego polecam Astekbet i jak napisałem na facebooku przy wyniku 2-0 bukmacher oferował kurs 1.09 i dawał 87%  całkowitej wygranej. w takich przypadkach dobrze jest użyć cash out jesteś wówczas biedniejszy o te 13 % ale żyjesz też kilka lat dłużej Smile
skowron
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
SpinyBety : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Bogus27 Czw 13 Wrz 2018 - 22:10

Niesamowite cisnienie bylo a zaczelo sie tak pieknie

Bogus27

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 27
SpinyBety : 26

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Bogus27 Czw 13 Wrz 2018 - 22:11

A chodzi wszystkim normalnie strona astekbet?

Bogus27

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 27
SpinyBety : 26

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by nowicjusz Czw 13 Wrz 2018 - 22:32

Tak chodzi ale tam zmieniają domeny. Jak nie możesz wejść to klikaj w banery albo w napis Astekbet

nowicjusz

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 24
SpinyBety : 6

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by nowicjusz Czw 13 Wrz 2018 - 22:48

Dobra Panowie opowiem wam coś fajnego i wielkie dzięki @skowron
Gram od kilku miesięcy ale delikatnie zazwyczaj. Ostatnio miałem serie pecha która sprawiła, że przez głupie 3871.62 zł chcieli mi zlicytować mieszkanko. Nie zarabiam kokosów i nie miałem co zrobić i w sumie nie jest to jeszcze moje mieszkanie ale dziadka do śmierci. Dziadek już nie kontaktuje i rok temu dał sobie wcisnąć trzy umowy na internet i telefon i tego nie płacił a i z emerytury nie jest w stanie tego spłacić. Mieszkanko jest przepisane na mnie za dożywotnią opiekę ale dopiero otrzymam jak dziadek odejdzie oby to było jak najpóźniej. W desperacji opowiedziałem tą historie wczoraj wieczorem @skowron, który przelał mi na ecopayz  150 euro i powiedział, żebym zagrał jego typy za max i tak zrobiłem rano miałem na koncie ponad 1500 grając w bet-at-home  i znowu przyszedłem w łaskę do mojego wybawcy zapytać sie co mam teraz zrobić bo to nie połowa kwoty. Powiedział żebym postawił na Iran i Brazylię za wszystko. Na odpowiedź, ze nie potrzebuje takiej wygranej usłyszałem  cytat " jeżeli chłopaku nie wejdzie CI ten kupon to zapłacę w całości przesłany rachunek lub nakaz zapłaty" no to zaryzykowałem. Przelewam z powrotem oczywiście te 150 euro i jesteś człowieku wielki. Nikt mi tak w życiu nie pomógł i pewnie już nigdy się to nie powtórzy z drugiej strony mam nadzieję, że nie będę już w takiej sytuacji.
Jesteś wielki

a oto mój kuponik

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Wygran10

nowicjusz

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 24
SpinyBety : 6

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Bogus27 Czw 13 Wrz 2018 - 23:00

Szacun,Szacun,Szacun i i nawet to za male okreslenie

Bogus27

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 27
SpinyBety : 26

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Lafcursiax Czw 13 Wrz 2018 - 23:04

Szacun, jestem na służbie, niestety meczu nie widziałem. Spojrzałem na wynik, patrze jest 2:0, potem patrzę 2:2 i bodajże 10:7 dla Francji... Piszę kumplowi... "Co Ci Brazylijczycy robią..." Po kilku chwilą patrzę, kumpel pisze, ale byly emocje i kupon wszedł

Lafcursiax

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 17
SpinyBety : 17

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by minimenik Czw 13 Wrz 2018 - 23:18

Brawo Maciek.

minimenik

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 55
SpinyBety : 51

https://pomagam.pl/6dqsuchq

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by minimenik Czw 13 Wrz 2018 - 23:21

nowicjusz. na pocztę zap..... i skrzynke browara wysylaj Skowronowi

minimenik

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 55
SpinyBety : 51

https://pomagam.pl/6dqsuchq

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Barti80 Czw 13 Wrz 2018 - 23:23

Dopiero teraz zobaczyłem, że mam zaproszenie do grupy Smile Dzięki @skowron. A historia opisana przez @nowicjusz jest przykładem tego jakim człowiekiem jest @skowron, szacun, szacun, szacun... A co do Brazylii to pięknie to wyciągnęła, były wielkie emocje, ale najważniejsze, że wygrana.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by blueboys16 Pią 14 Wrz 2018 - 9:05

Są jeszcze dobrzy ludzie czyli. Takie historie dają mi siłe i cierpliwosć do ćwiczeń i rehabilitacji. Bo jak patrze na ludzi i młodzież to czasem chciałem przestac walczyc z choroba. Ja tylko sledze i czasem coś zagram za niewielkie kwoty bo siedzac w domu wiekszosc czasu zawsze to jakis kontakt i mniej złych myśli. Wczoraj na plus oczywiscie. Wielkie dzięki !!! Grajmy dalej Smile

blueboys16

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 5
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by minimenik Pią 14 Wrz 2018 - 9:20

blueboy wiem cos o siedzeniu w domu, choruje na łuszczyce i akurat mialem nawrot i 4 miesiace juz z domu nie wychodze. latem zawsze w dlugich spodniach,rekawach, na basenie , plazy od 10 lat nie bylem, pozostaje wtedy necik, fajna grupa tutaj,spoko człeki.pozdro

minimenik

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 55
SpinyBety : 51

https://pomagam.pl/6dqsuchq

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by skowron Pią 14 Wrz 2018 - 10:15

nowicjusz napisał:Dobra Panowie opowiem wam coś fajnego i wielkie dzięki @skowron
Gram od kilku miesięcy ale delikatnie zazwyczaj. Ostatnio miałem serie pecha która sprawiła, że przez głupie 3871.62 zł chcieli mi zlicytować mieszkanko. Nie zarabiam kokosów i nie miałem co zrobić i w sumie nie jest to jeszcze moje mieszkanie ale dziadka do śmierci. Dziadek już nie kontaktuje i rok temu dał sobie wcisnąć trzy umowy na internet i telefon i tego nie płacił a i z emerytury nie jest w stanie tego spłacić. Mieszkanko jest przepisane na mnie za dożywotnią opiekę ale dopiero otrzymam jak dziadek odejdzie oby to było jak najpóźniej. W desperacji opowiedziałem tą historie wczoraj wieczorem @skowron, który przelał mi na ecopayz  150 euro i powiedział, żebym zagrał jego typy za max i tak zrobiłem rano miałem na koncie ponad 1500 grając w bet-at-home  i znowu przyszedłem w łaskę do mojego wybawcy zapytać sie co mam teraz zrobić bo to nie połowa kwoty. Powiedział żebym postawił na Iran i Brazylię za wszystko. Na odpowiedź, ze nie potrzebuje takiej wygranej usłyszałem  cytat " jeżeli chłopaku nie wejdzie CI ten kupon to zapłacę w całości przesłany rachunek lub nakaz zapłaty" no to zaryzykowałem. Przelewam z powrotem oczywiście te 150 euro i jesteś człowieku wielki. Nikt mi tak w życiu nie pomógł i pewnie już nigdy się to nie powtórzy z drugiej strony mam nadzieję, że nie będę już w takiej sytuacji.
Jesteś wielki

a oto mój kuponik

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Wygran10

Gratuluję to Twoja wygrana i potwierdzam zwrot 150 euro jednak tym wpisem wyrządziłeś mi więcej "krzywdy" niż pomogłeś.
Rozumiem, że miałeś dobre intencje ale teraz około 20 osób od wczoraj na grupie FB czyli są to osoby będące na forum potraktowało mnie jak instytucje finansową.
Nie pożyczam pieniędzy jak popadnie a to była wyjątkowa sytuacja i udokumentowana przez kolegę @nowicjusz. Następna osoba która napiszę o pożyczkę na odkucie się wylatuje z grupy i forum.  Nie moja wina, że po wygranej lub przegranej na moim typie chcecie pomnożyć zysk lub odrobić straty na własną rękę i tracicie wszystko.
Jak ktoś piszę o odkuwaniu się i chce na ten cel pożyć kasę oznacza, ze powinien zgłosić się do odpowiedniej poradni. Jak dzisiaj w połowie miesiąca chcesz pożyć, to z czego oddasz mi za tydzień ? Nie masz gwarancji wygranej i ja też takiej nie daje !!!!
Jak nawet oddasz po wypłacie to znowu w połowie miesiąca będziesz musiał pożyczyć x 2 na życie. Panowie nie tędy droga.
skowron
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
SpinyBety : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by minimenik Pią 14 Wrz 2018 - 11:12

cos przeczuwalem Maciek ze tak moze sie zdarzyc

minimenik

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 55
SpinyBety : 51

https://pomagam.pl/6dqsuchq

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 8 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 8 z 24 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach