SpinBet24
Polityka - Page 5 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Polityka

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

19092018

Pisanie 

Polityka - Page 5 Empty Polityka




Myślę że przyda się taki temat. Odnośnie ogólnego tematu jak i licznych nadchodzących wyborów a co za tym idzie zakładów na nie też nie powinno zabraknąć. Zapraszam do dyskusji
avatar
ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Polityka :: Comments

avatar

Pisanie Sob 27 Paź 2018 - 19:39 by MichW

Zgodzę się z wami że z wyborami problem jest duży. Udało się przekroczyć 50% frekwencji w ostatnich wyborach co i tak jest uważane za duży sukces. Duża część głównie narzeka a i tak co druga osoba nie była na wyborach. Do tego drugi problem czyli twardy elektorat. Jeszcze można zrozumieć że część ludzi mają ugruntowane poglądy co zresztą ma swoje zalety jednak duża część głosuje bo są fanami danych osób a co gorsza fanem szyldu czyli głównie pis czy po.

Oczywiście ciężko wybrać jakiś ogarniętych ludzi ale w mojej ocenie jak nie ma dobrego wyboru to trzeba wybrać mniejsze zło niż siedzieć na tyłku i olewać wybory.

Powrót do góry Go down

kaminskim

Pisanie Sob 27 Paź 2018 - 21:33 by kaminskim

Ogólnie nie wiem czy słyszeliście o problemie z zapisaniem się na listy wyborców przez profil zaufany  Nawalily gminy mimo tego że wniosek składałem 2 tyg przed wyborami pani zadzwoniła z gminy 3 dni przed wyborami że im coś nie pasuje w moim wniosku. Dużo osób tak miało z tego co słyszałem..

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 27 Paź 2018 - 21:58 by Michalski1988

Co wybory to nowy problem. Ja byłem świadkiem gdzie facet na wyborach zagłosował bez okazania dokumentu, bo Pani z komisji go znała. Śmiejemy się w telewizji na temat fałszowania wyborów w Rosji czy Białorusi, a powinniśmy zacząć od porządku u siebie. Jak na razie to nie widziałem wyborów w Polsce by przebiegły terminowo i bez problemów.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 27 Paź 2018 - 22:12 by MichW

Zawsze są cyrki jak trzeba zrobić coś przez internet związane z rządem. Albo system nawala i nie potrafi podliczyć głosów, albo jak w tym roku są jaja z profilem zaufanym. Trochę śmieszne że firmy prywatne potrafią dla siebie zrobić dobrą infrastrukturę internetową a rząd ma problem z wprowadzeniem głupiego cepiku.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 27 Paź 2018 - 22:46 by ATR

MichW napisał:Oczywiście ciężko wybrać jakiś ogarniętych ludzi ale w mojej ocenie jak nie ma dobrego wyboru to trzeba wybrać mniejsze zło niż siedzieć na tyłku i olewać wybory.
Nie mogę się z tym zgodzić. Lepiej nie iść niż wybrać zło - mniejsze czy większe ale ciągle zło!!! To tak jakby dać komuś truciznę do jedzenia lub nic - oczywiście że w takim wypadku lepiej dać nic!!

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 28 Paź 2018 - 0:02 by MichW

To zatrute jedzenie i tak zostanie podane tylko nie będziesz brał w tym udziału. Jednak możesz się przyczynić do tego że ofiara pożyje dłużej.

Powrót do góry Go down

kaminskim

Pisanie Nie 28 Paź 2018 - 0:08 by kaminskim

Ja nie wiem czy wybierać mniejsze zło - ja wolę głosować zgodnie ze swoimi przekonaniami, przynajmniej dla czystego sumienia.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 28 Paź 2018 - 0:15 by MichW

Miałem na myśli to że należy iść na wybory nawet jak się nie można się zdecydować na kogo głosować. Jak ma się swojego kandydata to dobrze. Wink

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 28 Paź 2018 - 0:34 by Michalski1988

Każda partia ma jakiś program, w którym na pewno coś Ci się spodoba lub nie spodoba. Warto poświęcić kilkanaście minut by się z nim zapoznać i ocenić. Oczywiście nie zawsze te postulaty są spełniane, jednak nie można z góry oceniać, że ktoś na pewno czegoś nie zrobi.
Stwierdzenie "To tak jakby dać komuś truciznę do jedzenia lub nic - oczywiście że w takim wypadku lepiej dać nic!!" uważam za błędne. Nie masz pewności, że wszyscy chcą Cię otruć. Ja bym to porównał w inny sposób - "złamałeś rękę i nie idziesz do szpitala, bo może zarażą Cię jakimś wirusem i umrzesz". Czyli nie idziesz na wybory, bo akceptujesz to co będzie, a nie wierzysz, że możesz coś zmienić i w każdym widzisz zło.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 28 Paź 2018 - 0:39 by MichW

Otóż to. Same programy są często zakłamane i pisane tak aby wygrać wybory. Wiadomo że każda partia mówi o wygraniu wyborów a nie o pomaganiu ludziom (PiS chyba jedyny mówił o pomaganiu ludziom rzucając 500+). Jednak medal ma dwie strony i wygrana partia musi się utrzymać przy władzy realizując część postulatów. Jak to mawiają szklanka jest do połowy pusta lub pełna, zależy jak na to spojrzeć.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach