SpinBet24
NORWEGIA - Piłka Ręczna Mężczyźni Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NORWEGIA - Piłka Ręczna Mężczyźni

Go down

31102018

Pisanie 

NORWEGIA - Piłka Ręczna Mężczyźni Empty NORWEGIA - Piłka Ręczna Mężczyźni




Temat stworzony do typowania, analizy i komentowania wyników rozgrywek dotyczących piłki ręcznej mężczyzn w Norwegii.
avatar
Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

NORWEGIA - Piłka Ręczna Mężczyźni :: Comments

avatar

Pisanie Sro 31 Paź 2018 - 18:25 by Michalski1988

MECZ: Elverum - Drammen
TYP: Drammen (+5,5) handicap
KURS: 2,10
UNIBET
(lost)

Pomimo iż gospodarze są faworytem, linia handicapu jest według mnie dość wysoko postawiona w stronę gości. Drammen nie jest drużyną do bicia i potrafiła w Sierpniu 2018 pokonać gospodarzy. Jest to zespół grający w Europejskich Pucharach i potrafi podjąć walkę z dobrymi zespołami. Dodatkowo Elverum ostatnie 4 mecze nie wygrało różnicą większą niż 4 gole. Handicap +5,5 na Drammen jest według mnie okazją, zwłaszcza przy kursie 2,10

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 31 Paź 2018 - 21:55 by Michalski1988

Elverum 31 - 25 Drammen
TYP: Drammen (+5,5) handicap (+6,0)

Dwa różne oblicza stylu gry, gdyby porównać pierwszą i drugą połowę. Początek meczu zachowawczy z małą ilością bramek. Druga odsłono to częste wyciąganie piłki z siatki przez bramkarzy. Jeszcze na kilka minut przed końcem wynik pozwalał wierzyć w sukces mojego typu. Jednak ostatecznie goście przegrywają sześcioma bramkami, a moja propozycja nie wchodzi jednym skutecznym rzutem ekipy gospodarzy.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach