SpinBet24
Rumunia   - Page 2 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rumunia

+4
adrianP
wilu1103
supertyper
Special
8 posters

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Rumunia   - Page 2 Empty Rumunia

Pisanie by Special Czw 30 Lis 2017 - 17:56

First topic message reminder :





Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto 4 Lut 2020 - 13:16, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : wstawienie taebel)

Special

Zaufanie : 25%
Liczba postów : 310
SpinyBety : -5

Powrót do góry Go down


Rumunia   - Page 2 Empty Re: Rumunia

Pisanie by ATR Czw 13 Wrz 2018 - 11:21

Concordia - Sepsi (p) 0-3
Typ:1
Kurs - 2,89
1xbet

Dla gospodarzy poprzedni sezon był lepszy niż dla Sepsi - 9 punktów więcej w tabeli sezonu zasadniczego. W obecnym wystartowali słabiej ale częściej jak na razie grali na wyjazdach.
Sepsi ma 3 wygrane ale wszystkie w meczach u siebie. Myślę że minimalne faworyzowanie gości w tym meczu przez bukmacherów to błąd.


Ostatnio zmieniony przez ATR dnia Pią 14 Wrz 2018 - 23:20, w całości zmieniany 1 raz

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Rumunia   - Page 2 Empty Re: Rumunia

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 14 Wrz 2018 - 13:27

Concordia-Sepsi
typ:1
kurs:2,90
Exspekt
Analiza:
W 1 lidze Rumuni,mamy dzisiaj dwa spotkania,jednym z nich,mysle zr ciekawszym jest te pomiedzy Concordia a Sepsi.Jest to osma kolejka a w poprzednich spotkaniach znacznie lepiej spisywala sie druzyna Sepsi,ktora wygrala trzy mecze,dwa zremisowala i dwa przegrala.Dla porownania Concordia wygrala dwa mecze,jeden zremisowala i az cztery przegrala.Patrzac na te oklicznosci mozna by w roli faworyta postawic zespol gosci,ja jednak jestem odmiennego zdania.Uwazam,ze gospodarze po dwoch kolejnych porazkach tym razewm zdecydowanie wygraja.W kontaktach bezposrednich,grajac z Sepsi u siebie,Concorfia ma korzystny bilans a dotychczasowe wygrane Sepsi sa wynikiem slabszych druzyn.Concordia chyba jednak dotychczas,miala silniejszych tywali.Swoja droga,spotkanie bedzie napewno bardzo interesujace. W Rumuni tak zespoly graja,po kilku porazkach potrafia sie zmobilizowac i niespodziewanie odnosic sukcesy.Concordia juz wielokrotnie udawadniala,ze potrafi sie zmobilizowac w trudnych chwilach.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Rumunia   - Page 2 Empty Re: Rumunia

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 15 Wrz 2018 - 12:28

Gaz Metan-Univeriteta
typ:Xkurs:3,10
1xbet
Analiza:
W osmej kolejce 1 ligi Rumunskiej,mamy dzisiaj ciekawy mecz pomiedzy zespolami Gaz Metan,ktory jest gospodarzem i druzyna Univwerstatea.Jak dotad obie druzyny maja taki sam bilans spotkan wygranych,zremisowanych i przegranych.Milym zaskoczeniem jest dobra postawa zespolu Gaz Metan,ktory w poprzednim sezonie rozpaczliwe bronil sie przed spadkiem.Dzisiaj w tabeli zajmuje szoste miejsce z 11 punktami.Czy dzisiaj jest w stanie pokonac Universitatea? Calkiem mozliwe ale statystyki bezposrednich meczy a przynajmniej ostatnich pieciu na to nie wskazuja.Ale tez w tych spotkaniach Universtatea nie zdolala pokonac na wyjezdzie Gaz Metan.Te spotkania dwukrotnie konczyly sie remisami.Moim zdaniem dzisiaj ponnie mecz zakonczy sie remisem,ktory bedzie napewno sprawiedliwym wynikiem.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Rumunia   - Page 2 Empty Re: Rumunia

Pisanie by ATR Sob 15 Wrz 2018 - 15:26

Liga II
Poli Timisoara - Sportul Snagov  (w) 1-2
Typ:2
Kurs - 1,79
1xbet

Poli bardzo mocno zawodzi. Już w 1 rundzie przegrali z niżej notowanym F Constanta aż 1-4. Następnie remis z dużo słabszą przynajmniej w teorii Brailą 2-2. Jedyny pozytyw wyjazdowa wygrana z Ripensią a nstępnie 3 kolejne porażki.
Sportul oprócz ostatniego remisu z Ripensią spisuje się znakomicie i ma 14 punktów po 6 meczach.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Rumunia   - Page 2 Empty Re: Rumunia

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 21 Wrz 2018 - 16:41

Iasi-Dynamo Bukareszt
typ: wygra Dynamo a w razie remisu nie ma zakladu
kurs:1,96
unibet
Analiza:
W dziewiatej kolejce 1 ligi Rumunskiej mamy dzisiaj dwa mecze,wybralem do oceny moim zdaniem ciekawszy,pojedynek pomiedzy Iasi a Dynamem Bukareszt.Zespoly te aktualnie sasiaduja ze soba w tabeli ale ostatni na fali jest Iasi.Ta druzyna wygrala dwa ostatnie mecze a w pieciu ostatnich,trzykrotnie dwa razy przegrala.Dnymo dwa ostatnie spotkania przegralo a w pieciu ostatnich trzy razy.Wyglada na to,ze dzisiaj lekim faworytem sa gospodarze ale ja nie sadze by Dynamo przegralo po raz trzeci z kolei.Fakty wskazuja na dobry wynik Iasi bo w meczach bezposrednich tez dwa razy wygrywala na swoim terenie.No cuz,jednak to jest tylko sport wszystko moze sie wydarzyc a mi intuicja podpowiada,ze jednak Dynamo nie przegra.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Rumunia   - Page 2 Empty Re: Rumunia

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 24 Wrz 2018 - 13:19

Astra Giurgiu-Gaz Metan
typ:X
kurs:3,20
1xbet
Analiza: Na zakonczenie aktualnej kolejki 1 ligi Rumunskiej,druzyna Astra Giurgiu zagra u siebie z rewelacyjnie grajacym w tym sezonie,zespolem Gaz Metan.Ta druzyna w poprzednim sezonie rozpaczliwie bronila sie przed spadkiem a w tym nie pozwala ograc sie najlepszym,czego przykladem moze byc mecz z Cluj,a takze wygrywa z wyzej od siebie noowanymi druzynami.Jak dotad ma na swym koncie juz cztery zwyciestwa,dwa renisy i dwie porazki.Trzeba tutaj takze dodac,ze od trzech spotkan pozostaje niepokonana.Astra Giurgiu jednak nie bedzie latwym przeciwnikiem,gra u siebie to podstawa by tak przypuszczac,pozatym jak dotad pozostaje bez porazki.Wygrala trzy mecze i piec zremisowala.Jesli chodui o spotkania bezposrednie,to ruraj wyraznie gora jest Astra ale jak juz wczesniej wspomnialem,Gaz Metan wowczas gral znacznie slabiej,wiec ta statystyke odrzucam.Podsumowujac,mysle,ze druzyna gosci nie da sie dzisiaj ograc i zremisuje spotkanie.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Rumunia   - Page 2 Empty Re: Rumunia

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 1 Paź 2018 - 13:51

Cluj-U Craiova
typ:1
kurs:1,86
matchbok
Analiza:
Na zakonczenie 10 kolejki 1 ligi w Rumuni mamy dzisiaj dwa mecze.Do oceny wybralem,w moim przekonaniu ten ciekawszy,w ktorym druzyna CFR Ckuj podejmuje u siebie U Craiova.Sa to czolowe zespoly tego kraju a zwlaszcza druzyna Cluj,ktora co sezon walczy o tytul mistrzowski z Steva Bukareszt.Co mozna powiedziec o tym spotkaniu,napewno zapowiada sie interesujaco ale Cluj gra u siebie i jest moim zdecydowanym faworytem.Aktualnie jest na piatym miejscu z 16 punktami ale w przypadku zwyciestwa,wroci na pozycje wicelidera.Ten zespol wygral dotad cztery mecze tyle samo zremisowal i jeden przegral.W porownaniu U Craiova wygrala tez cztery swoje spotkania,dwa zremisowala ale juz trzy przegrala.Ten bilans juz daje podstawy sadzic,ze dzisiaj wygra gospodarz.Takze potwierdzeniem moga byc bezposrednie pojedynki tych zepolow,tutaj tez druzyna Cjuj,zdecydowanie wygrywala na swoim boisku.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Rumunia   - Page 2 Empty Re: Rumunia

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 5 Paź 2018 - 16:59

Iasi-Vittorul
typ:X
kurs:3,12
1xbet
Analiza:
W pierwszej lidze Rumunskiej mamy dzisiaj tylko jedno spotkanie,druzyna Iasi,ktora w tym sezonie gra nadspodziewanie dobrze,podejmuje u siebie zespol Vitorul.W poprzednich meczach tych druyn zdecydowanie korzystniejszy bilans jest po sronie zespolu gosci.Wygrali oni piec ostatnich meczy i gdyby brac pod uwage ta statystyke,faworytem powinien byc zespol gosci.Ale jak juz wczesniej wspomnialem Iasi w tm sezonie gra bardzo dobrze,wystarczy przesledzic dotychczasowe mecze by sie o tym przekonac.Zespol do tej pory wygral cztery z dotychczasowych 10 spotkan,dwa zremisowal i cztery przegral.Wydaje mi sie,ze to dobry wynik i dzisiaj nie bedzie latwym rywalem.Vitorul jest w tabeli wyzej ale dotad wygral tylko jeden mecz wiecej,jeden zremisowal i tez cztery przegral.Sadze,ze to spotkanie zakonczy sie remisem.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Rumunia   - Page 2 Empty Re: Rumunia

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 8 Paź 2018 - 14:05

Botosani-Dynamo Bukareszt
typ:X2
kurs:1,85
bet365
Analiza:
Na zakonczenie jedenastej kolrjki 1 ligi Rumunskiej zagraja dzisiaj ekipy Botosani i Dynama Bukareszt,przy czym Botosani wystepuje w roli gospodarza.Co mozna powiedziec o zespolach i samym meczu? Jak go ocenic? Poglady sa rozne ja jednak uwzam,ze wygra Dynamo Bukareszt,chociaz kursy bukmacherskie na jego zwyciestwo sa duzo wyzsze,co znaczy,ze nie jest stawiany w roli faworyta.Druzyna Dynama rzeczywiscie w tym sezonie nie gra najlepiej,stad daleka pozycja w klasyfikacji.Zespol dotychczas wygral trzy mecze,dwa zremisowal i az piec przegral.W porownaniu gospodarze wygrali tylko jeden z dotychczasowych meczy,trzy przegrali ale az szesc zremisowali.Ha wypadalo by wiec postawic tutaj remis i tak wiekszosc pewnie bedzie typowala.Ja jednak zwrocilem uwage na dwa ostatnie pojedynki tych druzyn,w obu przypadkach u siebie i na wyjezdzie wygrywalo Dynamo Bukareszt.Sadze wiec ma jakas przewage i dzisiaj tez powinno wygrac.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Rumunia   - Page 2 Empty Re: Rumunia

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 21 Paź 2018 - 14:31

Gaz Metan-Botosani
typ:1
kurs:2,40
bwin
Analiza:
W 12 kolejce Rumunskiej 1 ligi rewelacyjnie grajacy w tym sezonie zespol Gaz Metan podejmuje u siebie druzyne Botosani.Wybralem do oceny tenmecz bo jestem przekonany,ze Gaz Metan wygra kompltujac dalsze punkty.Ta druzyna dotychczas wygrala szesc meczy,dwa zremisowala i trzy przegrala.W klasyfikacji zajmuje aktualnie wysokie czwarte miejsce.Wynik doskonaly majac na uwadze poprzedni sezon,gdzie ten zespol rozpaczliwie bronil sie przed spadkiem.Kto by przed sezonem pomyslal,ze nastapi taka przemiana...Botosani w swych dotychczasowych meczach,wygrala dwa razy,szesc razy remisowala i poniosla trzy porazki.Napewno nie nalezy do tych dobrych zespolow,w tabeli zajmuje teraz 11 miejsce.W spotkaniach wczesniejszych przegrywalaz druzyna Gaz Metan,zwlaszcza tych wyjazdowych.Biorac pod uwage te wszystkie okolicznosci,statystyki nie chce m sie wierzyc by dzisiaj Gaz Metan nie wygral.Bedac w takiej dyspozycji powinien obiac prowadzenie juz w pierwszej polowie i wygrac caly mecz.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Rumunia   - Page 2 Empty Re: Rumunia

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 21 Paź 2018 - 14:34

U. Craiova-Steua Bukareszt
typ:2
kurs:2,61
10bet
Analiza:
W 12 kolejce Rumnskiej 1 ligi,druzyna Stuea Bukareszt na wyjezdzie zaga z UUniversiteta Craiova.Tak to spotkanie zapowiada sie ciekawie i zauwazylem,ze wielu gra na zwyciestwo gospodarzy lub remis.Troche jestm zdziwiony ale cuz,kazdy ma swoje powody,poglady.Ja w tym meczu stawiam na zwyciestwo Steua Bukaresz,mam wiecej przekonania do tego zespolu,znam go dokladniej,wiem na co go stac.Przedewszystkim ta druzyna gra zawsze rowno a w lidze rzadko ktory sezon przegrywa,mam na mysli oczywiscie tytul mistrzowski.Aktualnie stracila pozycje lidera na rzecz Cluj,ktory wygral swe spotkanie i wyprzedzil mojego faworyta dwoma punktami.Mam nadzeje,e tylko chwilowo i Steua po dzisiej szym zwyciestwie odzyska fotel lidera.Co mozna powiedziec o przeciwniku,napewno jest dobra druzyna zawsze w gornej czesci tabeli,gra w miare rowno,duzo spotkan remisuje ale w starciach bezposrednich ze Steua ma niestety ujemny bilans,i to zarowno w meczach u siebie jak i na wyjazdach.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Rumunia   - Page 2 Empty Re: Rumunia

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 29 Paź 2018 - 12:55

Concordia-Dynamo B.
typ:1
kurs:4,55
bwin
Analiza:
Zakonczeniem 13 kolejki 1 ligi w Rumuni jest dzisiejszy mecz pomiedzy druzynami,Concordia i Dynamem Bukareszt.Przejzalem doniesienia odnosnie tego meczu i jestem zaskoczony tak wysokimi kursami na zwyciestwo Concordi,wyglada na to,ze daje sie jej male szabse w tym pojedynku,faworytzjac druzyne z Bukaresztu.Byc moze rzeczywiscie osiagnie dobry wynik,ja w poprzednim sezonie tez bym tak typowal ale nie teraz.Dynamo Bukareszt jest zupelnie bez formy,popatrzmy na statystyki,cala seria przegranych spotkan,zdarzja sie remisy ale w meczach u siebie,dzisiaj jednak gospodarzem jest Concordia.Owszem ta druzyna,tez nie gra najlepiej ale warto zauwazyc,ze forma jest bardziej stabilna,w mojej ocenie duzo wyzsza od rywala.W tym sezonie ten zespol odniosl juz wartosciowe zwyciestwa z takimi druzynami jak,Steua Bukareszt czy U. Craiova.Dlaczego stawia sie ja na przegranej pozycji z druzyna,ktora przegrala iec kolejnych spotkan ligowych i tylko jeden zremisowala? Moim zdaniem wygra Concordia.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Rumunia   - Page 2 Empty Re: Rumunia

Pisanie by Barti80 Pon 29 Paź 2018 - 16:33

Concordia - Din. Bucuresti
typ: Din. Bucuresti
kurs: 1.83
astekbet / fansport / betwinner

Jest to spotkanie 13 kolejki Rumuńskiej - Liga 1. Według mnie nie Dynamo Bukareszt musi się w końcu przełamać i zacząć grać lepiej, po 13 spotkaniach w lidze ich sytuacja w lidze nie wygląda najlepiej, zajmują obecnie 12 miejsce w lidze z dorobkiem 12 punktów, ich rywal czyli Concordia gospodarze dzisiejszego spotkania, zajmują obecnie 11 miejsce z 14 punktami na swoim koncie. Jeżeli Dynamo wygra to spotkanie przeskoczy dzisiejszych gospodarzy spotkania. W tym spotkaniu stawiam na Dynamo Bukareszt.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Rumunia   - Page 2 Empty Re: Rumunia

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 2 Lis 2018 - 14:07

Iasi-U Craiova
typ:2
kurs:2,20
bet365
Analiza:
Jedynym dzisiejszym meczem w 1 lidze Rumunskiej jest pojedynek CSM Politechnika Iasi z Universitata Craiova.Na wstepie juz chce powiedziec,ze te druzyny dzieli ogromna przepasc pod wzgledem aktualnej forma a takze lepsza dyspozycja Craiova na przestrzeni calego sezonu.Dlatego w moim przekonaniu to Craioca jest moim zdecydowanym faworytem.Iasi jest po czterech z rzedu przegranych meczach,ogolnie w sezonie wygrala dotad cztery spotkania dwa zremisowala i siedem przegrala.Craiova dla porownania od kilku spotkan z rzedu pozostaje bez porazki a w sezonie wygrala szesc meczy,cztery zremisowala i trzy przegrala,zajmuje wysokie trzecie miejsce w klasyfikacji i ma tylko trzy punkty straty do lidera.To wszystko wskazuje na zwyciestwo druzyny gosci.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Rumunia   - Page 2 Empty Re: Rumunia

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 26 Lis 2018 - 16:55

Botosani-U Craiova
typ:1
kurs:3,10
bet365
Analiza:
Dzisiaj mamy bardzo ubogi dzien w wydarzenia sportowe zwlaszcza w pilce noznej ale jest kilka ciekawych meczy,chociazby w lidze Turecjiej...pojdynek Goztepe z liderem klasyfikacji,druzyna Basaksehir.Gdyby brac pod uwage,wszystkie dotychczasowe osiagniecia tych zespolow,z cala pewnoscia mozna by stwierdzic,ze to goscie sa tutaj faworytem.Druzna Besakehir w tym sezonie przegrala zaledwie jedno spotkani,ma za soba ciag meczy bez porazki a ostatnie cztery wygrane.Napewno jest swietnie przygotowana i w wysokiej formie.Ale przyjzyjmy sie zespolowi gospodarzy,statystyki wyraznie pokazuja,ze ta druzyna gra rewelacyjnie u siemie.Tutaj przegrala tylko jedno spotkanie,udalo sie to zespolowi Malatyaspor w sierpniu tego roku.Pozaty wszystko u siebie wygrywa,ostatnie zaskakujace zwyciestwo z Besiktasem,z ktorym wczesniej nie wygrala.Cuz mi to daje wiele do myslenia i obawiam sie,ze lider tym razem przegra podobnie jak Besiktas.Przeslanki na to nie wskazuja jednak ja tak sadze.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Rumunia   - Page 2 Empty Re: Rumunia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach