SpinBet24
Rosja KHL i nizsze ligi 2019/2020 - Page 3 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rosja KHL i nizsze ligi 2019/2020

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

12092019

Pisanie 

Rosja KHL i nizsze ligi 2019/2020 - Page 3 Empty Rosja KHL i nizsze ligi 2019/2020




Dzisiaj mamy kilka spotkan w Rosyjskiej KHL,jednym z ciekawszych jest pojedynek pomiedzy druzynami Jaroslawia a Dynamo Moskwa.Sezon lepiej rozpoczol zespol z Moskwy,wygral dwa mecze w regulaminowym czasie,jeden po dogrywce i jeden przegral,z szescioma punktami zajmuje wysokie czwarte miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej.Nieco gorzej wystartowal zespol dzisiejszych gospodarzy,dwie pierwsze porazki i ostatnie zwyciestwo stawia ta druzyna na ostatnm miejscu w tej samej Konferencji.Teoretycznie wiec,w dzisiejszy pojedynku faworytem jest druzyna Dynama,ale czy wygra ten wyjazd? nie moim zdaniem ponownie za 2 ptk.zagraja gospodarze.W tej ocenie kieruje sie przedewszystkim bezposrednimi,wczesniejszymi pojedykami gdzie w ostatnich pieciu az czterokrotnie wygrywala druzyna Jaroslawia.Ponadto u siebie zawsze jest silna.
avatar
andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Rosja KHL i nizsze ligi 2019/2020 :: Comments

avatar

Pisanie Wto 3 Mar 2020 - 10:27 by andrzejszwedzki

Jokerit-Jaroslaw   03.03.2020/17:30
typ:1
kurs:2,05
betsson
Rosja-KHL...Drugie spotkanie fazy Play Off,pierwsze,zdecydowanie,wysoko i bez straty bramki wygrala druzyna Jokerit,dzisiaj powinno byc podobnie ale sadze,ze Jaroslaw bardziej sie postaea i zdobedzie jakies bramki.W przekroju calego sezonu zespol Finski jest wyraznie lepszy i mysle,ze awansuje dalej,chociaz jeszcze jest za wczesnie o tym mowic.Jaroslaw chyba gra ponizej oczekiwan w tym sezonie,widac to bylo w rundzie zasadniczej.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 6 Mar 2020 - 10:17 by andrzejszwedzki

Niznekamsk-Kazan    06.03.2020/17:30
typ:2
kurs:2
betsson
Rosja-KHL...Jest to juz trzeci mecz pomiedzy tymi druzynami,stan rywalizacji 2:0 na korzysc druzyny z Kazania.Ten zespol wygrywal u siebie wysoko,dzisiaj moim zdaniem tez tak wygra pomimo tego,ze to wyjazd.Kazan nawiazuje do swych najlepszych tradycji i uwazam,ze moze w tym sezonie pokusic sie nawet o glowne trofeum.Niznekamsk niestety slaby sezon z trudem zakwalifikowal sie do Play Off i na tym zakonczy swa przygode w tym sezonie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 9 Mar 2020 - 9:25 by andrzejszwedzki

Jokerit-Jaroslaw   09.03.2020/17:30
typ:1
kurs:1,75
bettson
Rosja-KHL...Jest to juz piaty mecz,dotychczasowy stan to 3:1 na korzysc druzyny Jokerit.Moj typ to wysokie zwyciestwo gospodarzy i zakonczenie tej rywalizacji.Jokerit jest zespolem wyraznie lepszym,Jaroslaw zdolal wygrac i to nieznacznie jeden mecz u siebie,pozostale trzy to duza przewaga druzyny Jokerit.Zreszta w calej rundzie zasadniczej,Finowie byli zespolem wyraznie lepiej dysponowanym.Jaroslaw z trudem sie zakwalifikowal do Play Off.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 16 Mar 2020 - 9:37 by andrzejszwedzki

Tolpar-Stalnye Lisy   16.03.2020/13:00
ty:x2
kurs:1,85
betsson Jest to juz piaty pojedynek fazy Play Off pomiedzy tymi druzynami.Dotychczasowy stan rywalizacji 2:2 a wiec wyrownana walka,tymbardziej trudno o poprawny dzisiejszy wynik.Tolpar gra u siebie i teoretycznie ma lekka przewage,ale jak to u mloodziezowcow bywa....Ja uwazam,ze Stalnye Lisy sa druzyna bardziej uniwersalna i wygraja awans a dzisiaj przynajmniej zremisuja w regulaminowym czasie gry.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 16 Mar 2020 - 9:51 by andrzejszwedzki

Avto-Belye Medhvedi   16.03.2020/14:30
typ:1
kurs:1,8
betsso
Jest to juz piaty pojedynek fazy Play Off pomiedzy tymi zespolami.Dotychczasowy stan rywalizacji nieco zaskakujacy,2:2 gdyz za lepsza uwazam druzyne Avto.Ale taki jest sport,zwlaszcza u mlodziezowcow jest duzo niespodzinek.Dzisiaj Avto gra u siebie,jest faworyte i powinna wygrac juz w regulaminowym czasie.Belye Mehvedi byla tez slabsza w rundzie zasadniczej.Acto tez powinna wygrac awans.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 17 Mar 2020 - 12:43 by andrzejszwedzki

Jugra Rubin Tyumen   17.03.2020/15:00
typ:2
KURS.2;3
ETSSON
W seri Play Off prowadzi 2:1 druzyna Rubina Tyumen,moim zdaniem dzisiaj wygra spotkanie i zakonczy rwalizacje.Rubin w dwoch spotkaniach u siebie wygrywal zdecydowanie i wysoko,mysle wiec,ze dzisiaj pokona rywala przynajmniej dwoma golami by fajnie zaakcentowac awans.Jugra wedlug mnie jest zespolem zdecydowanie slabszym,owszem udalo sie nieznacznie wygrac poprzedni mecz u siebie ale to wszystko...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 28 Kwi 2020 - 17:01 by stawiamyrazem

Bramkarz Nashville Predators Pekka Rinne stara się jak najlepiej wykorzystać pauzę w NHL, licząc na nowe - lepsze - otwarcie, kiedy tylko rozgrywki o Stanley Cup zostaną wznowione.


Postaw
Strzeżący bramki Preds Rinne w tym sezonie ma bilans 18–14–4. W 36. meczach trzykrotnie zachował czyste konto, a jego średnia puszczonych goli mocno spadła - z 0,895 aż na 3,17.

Staram się wyciągać wnioski z tego to, co najlepsze.Pekka Rinne
Nie dziwi więc fakt, że bramkarz wykorzystuje przerwę w NHL na refleksję i przygotowanie, gdyż chce być lepszy, kiedy sezon zostanie wznowiony.

"Zdaję sobie sprawę z tego, że jak dotąd nie miałem najsilniejszego sezonu, ale jednocześnie staram się wykorzystać ten czas na swoją korzyść” powiedziała Rinne.

"Przez pierwsze kilka tygodni odpoczywałem i zastanawiałem się nad sezonem, a później zacząłem przygotowywać się ponownie, by osiągnąć lepszą formę.

"Jeśli [rozgrywki[ nie będą wznowione, czuję, że jest to dobry start na następną kampanię. Bez względu na to, co się stanie, staram się zachować pozytywne nastawienie. Staram się wyciągać wnioski z tego to, co najlepsze. Myślę o tym i życzę sobie, aby mógł wrócić na lód, mam nadzieję, że wcześniej niż później”.

Rozgrywki NHL zostały wstrzymane 12 marca ze względu na obawy związane z pandemią i jak na razie nie ma harmonogramu powrotu do gry.

Jeśli to nastąpi, może to być ostatnia szansa dla 37-latka, aby ukoronować swoją karierę Pucharem Stranleya.

Ekipa z Nashville (35-26-Cool konkuruje z Vancouver Canucks o drugą dziką kartę z Konferencji Zachodniej. Na początku stycznia zwolnionego Petera Laviolette zastąpił John Hynes, a pod jego wodzą Preds mają 16-11-1 w 28. meczach.

Rinne i Predators dotarli do finału Stanley Cup 2017, ale musieli uznać wyższość Pittsburgh Penguins w sześciu meczach.

"To mój cel, nasz cel” kontynuuował Rinne. "Nadal mam nadzieję. Nadal jestem przekonany, że wrócimy do gry i mamy szansę ponownie konkurować, a także wywalczyć okazję do walki o Puchar Stanleya” dodał.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach