Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Argentyna   - Page 3 Empty Argentyna

Pisanie by Special Nie 26 Lis 2017 - 20:52

First topic message reminder :

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto 4 Lut 2020 - 12:36, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : Dodanie tabeli)

HURACAN 3-2 COLON
Niezwykły i podejrzany przebieg spotkania miał wczorajszy mecz Huracanu z Colon. Do przerwy goście prowadzili 2-0. W drugiej połowie gospodarze otrzymali czerwoną kartkę i grali w 10. Mimo to w ostatnich 20 minutach piłkarze Huracanu zdołali strzelić trzy bramki i wygrać mecz. Nie twierdzę, że mecz był ustawiony, ale w Ameryce Południowej takie "łamaki" często się zdarzają.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Pisanie by Michalski1988 Sro 31 Paź 2018 - 23:48

W meczu San Lorenzo - Temperley wynik po 30 minutach 0-1. Faworyzowani gospodarze przegrywają, ale ta liga ostatnio pokazuje, że "cudowne" powroty do meczu istnieją. Nie zdziwię się, jeśli po przerwie (a może i w ostatnich piętnastu minutach) gospodarze strzelą dwie bramki i wygrają mecz. Na chwilę obecną kurs na gospodarzy 3,80.

Pisanie by Michalski1988 Czw 1 Lis 2018 - 4:01

San Lorenzo 1 - 1 Temperley (1-2 po karnych)

Gospodarze nie zdołali wygrać, ale jak na argentyńskie zaskakujące rozstrzygnięcie przystało, nie obyło się bez niespodzianki w końcówce meczu. Gospodarze pomimo iż grali w 10, w doliczonym czasie gry zdołali zremisować. Coraz częściej natrafiam na takie zwroty akcji w lidze Argentyńskiej.

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 12 Lis 2018 - 11:44

Nevells-Justicia
typ:2
kurs:3,05
fortuna
Analiza:

Analiza: W Argentynskiej Primera Division,moim zdaniem interesujacy jest dzisiejszy pojedynek druzyn,Nevells Old Boys z Defensa v Justicia.Jako gospodarz wystepuje tutaj zespol Old Boys jednak moim faworytem do zwyciestwa jest Juticia.Wyrazna przewage tej druzyny widac w tabeli ligowej,jest ona na wysokim czwartym miejscu a jak wygra to spotkanie,zajmie fotel wicelidera.W dotychczasowych swoich pojedynkach jeszcze nie przegrala odnoszac szesc zwyciestw i trzy remisy,warto tez zwrocic uwage na serie szesciu wygranych spotkan z rzedu.Ten zespol jest chyba w optymalnej formie,czego nie mozna powiedziec o przeciwnik.Old Boys zajmuja dalekie 18 miejsce w klasyfikacji,dotychczas wygrali zaldwie trzy spotkania,dwa zremisowali i szesc przegrali.Czy w takiej sytuacji ta druzyna ma szanse na dobry wynik w tym pojedynku? Zdecydowanie nie.

Tigre 2 - 1 Argentinos Jrs

Kolejny dziwny przebieg meczu w Argentynie. Gospodarze po pierwszej połowie przegrywają 0-1 o grają w 10. Mimo to wygrywają w końcówce 2-1. Kurs na gospodarzy kiedy patrzyłem po 60 minucie był 17,0. Mimo to wygrali mecz. To trzeci przypadek w ostatnim okresie w tej lidze, kiedy dzieje się niespodziewane rozstrzygnięcie.

Pisanie by MichW Nie 23 Gru 2018 - 14:05

Herman Crespo wraca na ławkę trenerską. Argentyńczyk został nowym szkoleniowcem CA Banfield.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Pisanie by MichW Nie 23 Gru 2018 - 19:11

Boca Juniors szuka trenera. Jak poinformowało TyC Sports klub zaproponował pracę Antonio Conte. Jednakże Włoch ostatecznie zrezygnował z oferty ze względu na to że chce dalej pracować w Europie.

Analiza:
W Argentynskiej Primera Division,,druzyna Godoy Cruz zagra u siebie z zespolem San Martin.Z cala pewnoscia bedzie to interesujace spotkanie,moze i wyrownane ale ja powiem tak,obydwie ekipy znacznie lepiej graja u siebie,wyjazdy maja slabsze,wiec z tego tytulu stawiam na zwyciestwo Godoy Cruz.Aktualnie w klasyfikacji,ta druzyna tez znajduje sie wyzej od przeciwnika.14 miejsce i ma 23 punkty,jest tez po trzech rzedu porazkach,wiec glodna zwyciestwa.San Martin dla porownania w klasyfikacji jest na dalekim 22 miejscu i ma tylko 17 ptk. cztery mecze z rzedu bez wygranej.W konfrontacjach bezposrednich tez przewage ma Godoy Cruz zwlaszcza u siebie.Mysle,ze te statystyki ostatecznie przesadzaja o dzisiejszym zwyciestwie tej druzyny.

Argentyna   - Page 3 Empty Argentyna 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 16 Wrz 2019 - 17:00

Adosivi i Patrionato de Parana.Porownujac statystycznie te druzyny,nieco lepiej wyglada to u druzyny Parana,w dotychczas rozegranych meczach zdobyla 10 ptk.wygrywajac 3 spotkania,1 zremisowala i 1 przegrala.Aktualnie w klasyfikacji zajmuje 10 miejsce.Aldosivi z kolei jest na 20 pozycji po jednym zwyciestwie,jednym remisie i trzech porazkach.Ta statystyka wskazywala by teoretycznie na zespol gosci jako faworyta ale warto spojzec na statystyke bezposrednich konfrontacji,az roi sie od remisow i to bez znaczenia kto byl gosciem a kto gospodarzem.Cuz w takiej sytuacji mozna z czystym sumieniem zagrac kolejny remis.

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 28 Wrz 2019 - 15:32

W osmej kolejce Argentynskiej Primera Divisun dojdzie do spotkania pomiedzy druzynami,Gimnasia LP i River Plate.Moim zdaniem mecz bez wyrazu,zdecydowanym faworytem jest tutaj druzyna przyjezdna i z pewnoscia wygra.River Plate bo niej mowie,jest doswiadczonym zespolem z wieloma sukcesami na swoim koncie,jego silna strona sa mecze wyjazdowe.Gdy popatrzymy na aktualna tabele to ta przewaga nie wyglada tak znaczaco bowiem River Plate dotychczas wygrala dopiero trzy pojedynk,po dwa zremisowala i przegrala,zajmuje miejsce w srodkowej czesci tabeli.Jednak jest to glowny powod by zaczac awansowac.Dzisiejszy rywal zajmuje ostatnia pozycje w klasyfikacji z jednym remisem i szescioma porazkami.Czy taka druzyna moze zagrozic River Plate,nawet bedac gospodarzem?Zdecydowanie nie...

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 4 Lis 2019 - 17:49

Defensa y Justicia-Argentinos Jr.   04.11.2019/23:00
typ:x2
kurs:1,85
betsson
Bardzo interesujace wydarzenie,Justicia jest tutaj gospodarzem i zapewne dlatego wystepuje w roli faworyta wedlug bukmacherow.Jest to jakis argument by tak myslec,ja jednak jestem innego zdania.Uwazam,ze justicia wlasnie u siebie gra slabiej,w kilku ostatnich swoich pojedynkach tutaj dwukrotnie przegrala a nie zapominajmy,ze Argentinos Jrn.w tym sezonie gra naprawde dobrze.W swoich kilku ostatnich pojedynkach az czterokrotnie wygrywal,jedna porazka.Zajmuje wysoka trzecia lokate w klasyfikacji ustepujac jedynie takim potegom pilkarskim jak Boca Juniors i River Plate.Justicia miedzy innymi przegrala u siebie z Boca Juniors.Nie wiem jak mysla inni ale mi sie wydaje,chociaz to dopiero poczatek sezonu,ze Argentinos Jrn.odegra wazna role w walce o najwyzsze lokaty.