SpinBet24
Wybór bukmachera ma znaczenie Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wybór bukmachera ma znaczenie

5 posters

Go down

Wybór bukmachera ma znaczenie Empty Wybór bukmachera ma znaczenie

Pisanie by skowron Nie 22 Mar 2020 - 9:20

Po wczorajszym wstawieniu filmiku kilka osób napisało do mnie, dlaczego upieram się przy grze u zagranicznych bukmacherów.  I co mnie zadziwia tłumaczenie nie wystarcza dlatego postanowiłem podeprzeć to przykładami.
Dzisiaj postawiłem dwa kupony AKO z tymi samymi meczami






1) kupon zagrany w Betwinner ale takie same kursy mają 22bet, Astekbet, Uranbet, fan-sport, Rabona
2) kupon w PZBUK  i jak wyżej kursy nie rówżią sie znacząco w sts, Totolotek, etoto, forbet

Pomimo, ze konto w Betwinner jest w euro a PZBUK w pln to postawiłem taką samą kwotę na każdy zakład aby nie było wątpliwości,  że kurs itd.  w takim razie załóżmy że nie ma waluty tylko jednostki


1) kupon w Betwinner ==> kurs 20.272  x stawka 200 = 4054.45
2) kupon PZBUK ==> kurs  16.09 x stawka 200 =  2548.84

Rachunek jest prosty
4054.45 - 2548,84 =  1505.61

Jak to nie jest w stanie przemówić o wyobraźni to już nie mam pojęcia jak wytłumaczyć.

Wybór bukmachera ma znaczenie 22bw10      \Wybór bukmachera ma znaczenie 22pzbu10
skowron
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
SpinyBety : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Wybór bukmachera ma znaczenie Empty Re: Wybór bukmachera ma znaczenie

Pisanie by gamer Nie 22 Mar 2020 - 9:59

Tu się nie zgodzę z tobą @skowron gdyż są też ważniejsze aspekty wybór gry bez obaw o ściganie przez organa prawa a wyższa wygrana. Różnica przecież wynika z opodatkowania kuponu.

gamer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 9
SpinyBety : 18

Powrót do góry Go down

Wybór bukmachera ma znaczenie Empty Re: Wybór bukmachera ma znaczenie

Pisanie by Brunobet Nie 22 Mar 2020 - 10:02

Nie tylko z opodatkowania
Może ne zwróciłeś uwagi na kursy
zagraniczny bukmacher  20.27
polski bukmacher 16.09
przy stawce 100 i opodatkowaniu to wciąż 418 pln różnicy.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Wybór bukmachera ma znaczenie Empty Re: Wybór bukmachera ma znaczenie

Pisanie by gamer Nie 22 Mar 2020 - 10:05

Nie rozumiesz mnie. Zdaje sobie sprawę z faktu wyższych kursów i opodatkowania jednak powodem, który większość powstrzymuje od gry np. w Betsson jest legalność. Osobiście gram u zagranicznych bukmacherów ale wśród moich znajomych jestem wyjątkiem.

gamer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 9
SpinyBety : 18

Powrót do góry Go down

Wybór bukmachera ma znaczenie Empty Re: Wybór bukmachera ma znaczenie

Pisanie by Dowborr Nie 22 Mar 2020 - 10:09

Obserwuje jakiś czas forum i zgadzam się z autorem tego działu. Może ktoś założyć dział i opisać wszystko
- gdzie grać
- jak wejść na strony bo często pojawia się bukmacher Betwinner ale ja mam niedostępną stronę
- i chyba najważniejsza co z kasą ?  Czy nikt się nie przyczepi?

Dowborr

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 1
SpinyBety : 1

Powrót do góry Go down

Wybór bukmachera ma znaczenie Empty Re: Wybór bukmachera ma znaczenie

Pisanie by skowron Nie 22 Mar 2020 - 10:20

Dowborr napisał:Obserwuje jakiś czas forum i zgadzam się z autorem tego działu. Może ktoś założyć dział i opisać wszystko
- gdzie grać
- jak wejść na strony bo często pojawia się bukmacher Betwinner ale ja mam niedostępną stronę
- i chyba najważniejsza co z kasą ?  Czy nikt się nie przyczepi?


Jak poszukasz na forum to z pewnością znajdziesz odpowiedzi na pytania które zadałeś. Nie wiem czy jest sens zakładać kolejne takie same tematy.
skowron
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
SpinyBety : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Wybór bukmachera ma znaczenie Empty Re: Wybór bukmachera ma znaczenie

Pisanie by wilu1103 Nie 22 Mar 2020 - 12:34

Dowborr napisał:Obserwuje jakiś czas forum i zgadzam się z autorem tego działu. Może ktoś założyć dział i opisać wszystko
- gdzie grać
- jak wejść na strony bo często pojawia się bukmacher Betwinner ale ja mam niedostępną stronę
- i chyba najważniejsza co z kasą ?  Czy nikt się nie przyczepi?

Gdzie grać ?
To już indywidualny wybór bo każdy ma swoje preference

jak wejść na strony bo często pojawia się bukmacher Betwinner ale ja mam niedostępną stronę ?
Chociażby jak wspomniałeś Betwinner
Są bukmacherzy n których wejdziesz bez problemu bo sami się o to martwią  za Ciebie np.   22bet , Betsson, Rabona, Campobet, Beta-at-Home, Unibet

Jak jednak masz problem to musisz pobrać sobie VPN np. Windscribe , TurboVPN
po włączeniu Windscribe bez problemu wejdziesz na strony takie jak Fan-sport, Betwinner, Astekbet, Megapari, db-bet

i chyba najważniejsza co z kasą ?  Czy nikt się nie przyczepi?
Jest wiele opcji np. Ecopayz, Skrill, Jeton Wallet, Revolut czy Bitcoin wallet  
Praktycznie każda z nich jest bezpieczna nawet jak grasz u zagranicznych bukmacherów. Jak ktoś ma małe obroty to i przelewem bankowym nie musi si obawiać.
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 515
SpinyBety : 170

Powrót do góry Go down

Wybór bukmachera ma znaczenie Empty Re: Wybór bukmachera ma znaczenie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach