SpinBet24
Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lotto Ekstraklasa

+62
Kwas
tigertyp
Barti80
ANZELMO
kakabum123
Iglo
andrzejszwedzki
terorysta
adrianP
Brunobet
MichW
bmx34
wilu1103
mazik
mistrz222
bestia
zacharty
artur91
Diablo
grankin671
lewandowski88
Oneciak
wasyl_suker
piwek
dominikbolt95
Valencia
supermario
gibsoon
hetman6
ceqek05
andree
lukaszafc
Master77
FanSportu
opelnat
Mistrzuniu
frank1989
Special
kobra
totupisz
smolensk
arti1
Pawel Kot
betm01m
Krystian777
fazi1916
tyburski1989
radmi
cris0001
manin_10
pilkarz
ROGAL5
sss17
viva90
Rambo
ajodoc
Piciu1404
Moderatorek
obstawiacz
bonusowo
messi
Admin
66 posters

Strona 5 z 67 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36 ... 67  Next

Go down

Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Empty PKO Ekstraklasa

Pisanie by Admin Sro 21 Wrz 2016 - 20:35

First topic message reminder :




Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto 7 Kwi 2020 - 8:55, w całości zmieniany 4 razy
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down


Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Empty Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by Special Czw 2 Lis 2017 - 1:48

Wpadłem na pomysł, aby każda kolejka była w oddzielnym temacie, myślę, że poprzez takie działania będziemy tutaj częściej zaglądać, oraz na pewno chętniej, również to się wiąże z porządkiem i ładem na forum, do którego chyba wszyscy chcemy doprowadzić wraz z nowym właścicielem:)


Piątek - 03.11.2017 (godz: 18:00)
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Typ: +2.5 gola w meczu
Kurs: 1.95 (1xbet)
Korona Kielce w ostatnim czasie jest na prawdę w bardzo dobrej formie, co zresztą pokazało spotkanie z Lechią Gdańsk, ekipa prowadzona przez Lettieriego pewnie pokonała w Lechię 5:0, warto dodać, że spotkanie było rozgrywane w Gdańsku, co jeszcze bardziej podbudowało morale ekipy z Kielc. Zespoły Korony Kielce i Śląska Wrocław w ostatnim czasie bardzo dobrze się spisują w grze ofensywnej, ale przy dobrze grających przeciwnikach również w ataku, zaczynają popełniać błędy w grze defensywnej. Myślę, że będzie to otwarty mecz, ofensywny mecz w dwie strony i zobaczymy w nim sporo bramek. W ostatnich dwóch spotkaniach z udziałem zespołu z Kielc zobaczyliśmy aż 11 goli (Lechia Gdańsk 0:5 Korona Kielce, Górnik Zabrze 3:3 Korona Kielce). Jeżeli chodzi o dwa ostatnie spotkania Śląska, to zobaczyliśmy w nich również dużą ilość bramek bo aż 9 goli (Śląsk Wrocław 3:0 Pogoń Szczecin, Wisła Płock 4:1 Śląsk Wrocław). Jeżeli weźmiemy pod uwagę również spotkania bezpośrednie między tymi zespołami, to w czterech z pięciu ostatnich spotkań bezpośrednich padało minimum 3 goli na mecz. Forma Korony jest nie wiarygodna w ostatnim czasie i myślę, że na tym nie koniec, grają bardzo dobrze na własnym terenie. Śląsk nie wygrał od pięciu spotkań w ekstraklasie na wyjeździe, tak jak wcześniej pisałem obie drużyny wygrały swoje ostatnie dwa mecze w ekstraklasie i to dość wysoko, typ +2.5 bramki w tym spotkaniu, jest typem na pewno rozsądnym i uzasadnionym. 1xbet również oferuje ciekawą opcję zakładu (HT/FT+suma) - Korona Kielce/Korona Kielce + over 2.5, bukmacher oferuję kurs w postaci 5.1, można spróbować Smile

Special

Zaufanie : 25%
Liczba postów : 310
SpinyBety : -5

Powrót do góry Go down

Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Empty Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by bmx34 Pią 3 Lis 2017 - 5:43

Arka-Lechia
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.76
1xbet

Starcie derbowe.W obu ekipach napewno pełna mobilizacja,moim zdaniem lekkie wskazanie na Arkę ze względu na atut własnego boiska.Lechię napewno stać na zdobycie przynajmniej jednej bramki i myslę ze nie będą rozpamiętywać ostatniej wpadki 0:5 z Koroną.Dobrze pamiętam ostatnie derby w Gdynii gdzie padł wynik 1:1 i myslę ze dziś moze byc podobnie.Jezeli jakiś buk ma w ofercie to polecam tez grac over kartek.
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
SpinyBety : 31

Powrót do góry Go down

Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Empty Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by Special Pią 3 Lis 2017 - 19:40

No już raczej się nic nie zdarzy w spotkaniu Korony Kielce z Śląskiem Wrocław, pewna wygrana Korony. Co do mojego typu powyżej, to pisałem o typie +2.5 gola w tym spotkaniu, oczywiście typ wszedł, już można to powiedzieć w tej chwili, w drugiej fazie wiadomości napisałem, że można zaryzykować i postawić HT/FT+ilość goli. (1/1+2.5) bukmacher 1xbet oferował kurs w postaci 5.1, to też ładnie siadło, mam nadzieję, że ktoś skorzystał Wink

Następnym moim typem na tą kolejkę Ekstraklasy jest spotkanie Arki Gdynia z Lechią Gdańsk, uważam, że Arka jest na tyle w dobrej formie, że spokojnie sobie z Lechią poradzi, dodatkowo duże problemy w Gdańsku, ostatnio porażka 0:5 na własnym terenie z Koroną, uważam, że dni trenera Lechii są już policzone. Moim typem na to spotkanie jest wygrana Arki Gdynia.

Special

Zaufanie : 25%
Liczba postów : 310
SpinyBety : -5

Powrót do góry Go down

Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Empty Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by bmx34 Nie 5 Lis 2017 - 12:22

Pogoń-Legia
Typ: 2
Kurs: 2.25
Fortuna

Myslę ze ten kurs to spore value i warto zaryzykowac.Sytuacja Pogoni mysle jest wszystkim znana,ostatnie miejsce w tabeli i ostatnie wyniki wprost tragiczne,5 ostatnich spotkan to 4 porazki i jeden remis.Legia aktualnie na fali wznoszącej 4 pozycja i trzy wygrane z rzędu,a więc wszystko wskazuje na to ze punkty pojadą do Warszawy.
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
SpinyBety : 31

Powrót do góry Go down

Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Empty Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by Special Nie 5 Lis 2017 - 12:46

Pogoń - Legia
Typ: BTTS: TAK
Kurs: 1.71
1xbet

Dziś o godzinie 18:00 do Szczecina przyjeżdża Legia Warszawa, według mnie kurs na Pogoń na pewno kuszący. Ostatnio Pogoń bez formy, gdy jeszcze trenerem był Maciej Skorża, jak doskonale wiemy został ostatnio zwolniony, wszyscy w Szczecinie pragną zwycięstwa. Pogoń zajmuje obecnie 16 (ostatnie) miejsce w Ekstraklasie, Legia w coraz lepszej formie, pnie się w górę, zajmuję obecnie 4 miejsce z dorobkiem 25 punktów i trzech zwycięstw z rzędu. Moim typem na to spotkanie w tym meczu jest to, że oba zespoły zdobędą gola.

Special

Zaufanie : 25%
Liczba postów : 310
SpinyBety : -5

Powrót do góry Go down

Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Empty Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by bmx34 Pią 17 Lis 2017 - 10:21

Wisła-Pogoń
Typ: 1
Kurs: 2.40
1xbet

Taki kurs pobieram jak najbardziej.Pogoń wiadomo w jakiej sytuacji,co prawda ich gra nie wyglada az tak fatalnie ale wyniki juz tak.Maja nowego trenera ale nie sądze ze juz w pierwszym meczu zobaczymy metamorfozę a o punkty w Krakowie będzie bardzo cięzko.
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
SpinyBety : 31

Powrót do góry Go down

Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Empty Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by Gość Pią 17 Lis 2017 - 12:11

Legia-Gornik
Typ x (p)
Kurs 3.60
Efortuna

Dla mnie czysty remis i sklanial bym sie nawet postawic dokladny wynik 1-1.
Legia co prawda zlapala wiatr w zagle ale  moze miec klopoty z pokonaniem beniaminka w ktorym  blyszczy hiszpan Angulo i w nim upatruje strzelca  gola dajacego  Gornikowi remis


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw 23 Lis 2017 - 11:45, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Rozliczenie)
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Empty Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by frank1989 Nie 19 Lis 2017 - 0:25

Przyszedł czas na podsumowanie sobotnich spotkań 16 kolejki Ekstraklasy
Patrząc na kursy i przewidywania bukmachera Fortuna można powiedzieć, że wszystko przebiegło zgodnie z planem. Jednak moim zdaniem do dużej sensacji doszło w meczu Sandecja Nowy Sącz z Lech Poznań który zakończył sie remisem 0 : 0. Poznaniacy nie moga już odnieść zwycięstwa od 5 kolejek. Jednak patrząc na statystyki to gdyby posiadanie piłki decydowało o wyniku to mielibyśmy 1-3 gdyż, aż 75% czasu przy piłce utrzymuwał się Lech ale oddał tylko jeden celny strzał.
Pozotałe spotkania bez niespodzianek
Piast Gliwice Cracovia 1 : 0
Lechia Gdańsk Wisła Płock 3 : 0

W Gdańsku garstka kibiców 7 tysięcy na możliwości tego stadionu sprawia wrażenie opuszczonego miejsca widok jak w Czarnobylu. Najbardziej wierni i wytrwali kibice nie powinni jednak żałować przybycia na stadion ani wydanych pieniedzy. Lechia nareszcie zagrała na oczekiwanym poziomie i podopieczni Adama Owena śmiało mogli zrekomensować się swoim kibicom za porażkę 0-5 z koroną jednak zabrakło wykończenia i dokładności.
Nasuwa się pytanie czy Lechia rozpoczeła swój marsz w górę tabeli?
frank1989
frank1989

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 128
SpinyBety : 49

Powrót do góry Go down

Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Empty Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by Special Nie 19 Lis 2017 - 3:06

Również podzielam zdanie @frank1989 - spotkanie w Nowym Sączu na pewno zawiodło fanatyków "Kolejorza", widzimy zdecydowanie obniżkę formy piłkarzy Lecha Poznań, 5 spotkań bez zwycięstwa w lidze mówi samo za siebie.

Co do spotkania w Gdańsku, widać, że Lechia gra coraz lepszą piłkę i myślę, że ten zespół będzie się rozkręcał w następnych spotkaniach i bardzo możliwe, że już niedługo Lechia będzie przypominać zespół, który w tamtym sezonie walczył o Europejskie Puchary.

Dziś bardzo ciekawe spotkanie w Warszawie, mecz na szczycie, jak myślicie jakim wynikiem skończy się spotkanie Legii Warszawa z Górnikiem Zabrza? Legia wygra? Czy też rozpędzony Górnik wzmocni się na pozycji Lidera? Czekam na wasze opinie na temat tego spotkania.

Special

Zaufanie : 25%
Liczba postów : 310
SpinyBety : -5

Powrót do góry Go down

Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Empty Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by Gość Nie 19 Lis 2017 - 10:18

Jezeli chodzi o Lechie Gdansk to pomimo wpadki u siebie z Korona ich sila bylo wlasne boisko co potwierdzili wczoraj,natomiast na wyjazdach idzie im gorzej.
Zobaczymy moze w tym sezonie pod wodza nowego trenera bedzie lepiej.

Najwiekszy zawod to faktycznie Lech Poznan ktory co roku mierzy w puchary ale z taka skutecznoscia to lepiej niech zostanie na naszym podorku.

Pisalem wyzej juz o typie Legia-Gornik i podtrzymuje remis chociaz sercem jestem za beniaminkiem z Zabrza ktory od poczatku sezonu spisuje sie dobrze a mozna powiedziec jak na beniaminka ze bardzo dobrze
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Empty Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by frank1989 Nie 19 Lis 2017 - 11:34

@love456 chyba Ci się sezony pomyliły albo nie zauwarzyłeś, że się kolejny rozpoczoł ups
Lechia dow czoraj w obecnych rozgrywkach u siebie zanotowała tylko 7 punktów natomiast ich wyjazdowa zdobycz bramkowa to 11. Co ciekawe to było dopiero drugie ich zwycięstwo nad morzem w tym sezonie.
frank1989
frank1989

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 128
SpinyBety : 49

Powrót do góry Go down

Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Empty Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by Mistrzuniu Pon 20 Lis 2017 - 8:27

I stało się taj jak mawiał klasyk
" Wszyscy grają w piłkę a na końcu i tak mistrzostwo zdobywa Legia" Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Icon_smile
I zaraz będzie zachwyt nad geniuszem z Rumuni
Jozak z piekła do nieba

Mistrzuniu

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Empty Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by frank1989 Pon 20 Lis 2017 - 8:45

O widzę kolejny znajomy z innego serwisu alien
Witam cię @Mistrzuniu
Niestety masz rację chociaż nie jest mi to na rękę Sad
Dzisiaj na boiska wybiegną ekipy z Lublina i Kielc. Moim zdaniem pomimo tego, że Korona w ostatnim czasie jest w gazie to w potyczce z Zagłębiem dozna porażki. Nie można postrzegać Korony przez pryzmat jedynego do tej pory wygranego wyjazdowego spotkania a właściwie demolki 0-5 w Gdańsku. Fakt ta wygrana z pewnością  dała dla Kielczan kopa jednak to wciąż tylko Korona. Zagłębie z pewnością będzie chciało się zrehabilitować za ostatnią  porażkę ligowa na własnym stadionie z ekipa Probierza czyli pasiasta częścią Krakowa. Nie zapominajmy też, że Zagłębie ma  coś do udowodnienia Koronie gdyż w ostatnim czasie  już grali ze sobą w Pucharze i to w Lublinie  gdzie górą była właśnie Korona wygrywając 0-1.
Mój typ
Ekstraklasa 2017/2018
Zaglebie - Korona Kielce
w1 (p)
kurs 2.30 FORTUNA
kurs 2,36 Astekbet


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw 23 Lis 2017 - 11:44, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Rozliczenie)
frank1989
frank1989

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 128
SpinyBety : 49

Powrót do góry Go down

Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Empty Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by opelnat Wto 21 Lis 2017 - 9:09

@frank1989 czekałem na to twoje potknięcie Smile
Jestem scyzoryk i zabolało mnie to stwierdzenie, że Kilece to tylko Kielece
Niestety dwie twoje wtopy w jednym poście
Korona daje radę, nie lekcewarzymy klubu tylko dlatego, że pochodzi z danego regionu What a Face

opelnat

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 46
SpinyBety : 1

Powrót do góry Go down

Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Empty Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by FanSportu Pią 24 Lis 2017 - 21:10

Korona Kielce - Legia Warszawa
X2 i poniżej 4,5 Kurs: 1.56 Totolotek

Korona Kielce na własnym stadionie podejmować będzie Legię Warszawa.Skazywana na pożarcie przed sezonem Korona spisuje się bardzo dobrze.Nie chodzi tylko o ilość punktów zdobytych przez ten zespół choć zgromadzili ich dużo ,ale przede wszystkim o to ,że Gino Lettieti stworzył silną drużynę ,grającą efektownie i mającą swój styl.Do tej pory z 26 pkt. na koncie zajmują 5 pozycję w tabeli .Nie przegrali od 10 spotkań (8 meczy w lidze i 2 w PP) , a grając na własnym podwórku odnieśli 5 ligowych zwycięstw z rzędu .Wynik imponujący ,ale moim zdaniem w jutrzejszym meczu ta dobra passa zostanie przerwana.Do Kielc bowiem przyjeżdża aktualny MP ,który pod wodzą nowego trenera znów zaczyna wybijać się znacznie poza możliwości pozostałych klubów Ekstraklasy.Po bardzo słabym początku z pięcioma oczkami więcej od swojego sobotniego rywala jest na 1 pozycji w tabeli.Także ostatnie osiągnięcia -6 wygranych meczów z rzędu (5 w lidze ,1 w PP) zdają się potwierdzać moje słowa.Poza tym Legia to dużo bardziej doświadczona drużyna z dużo większymi ambicjami i mająca znacznie większe możliwości.Moim zdaniem gospodarze przy pełnej mobilizacji i z tego co wyczytałem komplecie publiczności mogą liczyć w tym spotkaniu na remis.Remis z lekkim wskazaniem na przyjezdnych i poniżej 4,5 gola wydaje mi się być optymalną opcją na to wydarzenie.

FanSportu

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 3
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Empty Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 67 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36 ... 67  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach