SpinBet24
Ekstraklasa  - Page 16 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ekstraklasa

+28
wilu1103
michaszek83
skowron
Szymon
manieczki1
aciu100
bestia
tigertyp
Admin
spec19883
bubix
FCbarcelona
Boguska111
RL9
balonik19821
stefan611
zibi
adrianP
messi
Janowski
Kwas
MichW
kaminskim
Barti80
andrzejszwedzki
Michalski1988
boywer
ATR
32 posters

Strona 16 z 25 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Next

Go down

Ekstraklasa  - Page 16 Empty Ekstraklasa

Pisanie by ATR Pon 29 Paź 2018 - 11:30

First topic message reminder :


ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down


Ekstraklasa  - Page 16 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by marcinfks69 Pią 29 Mar 2019 - 11:33

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Piast Gliwice @3.62 oraz bezpieczniej X2 @1.75
1xbet

Bardzo ciekawy mecz zapowiada się dzisiejszego wieczoru w Gdańsku . O godzinie 20:30 tamtejsza Lechia podejmie ekipę Piasta Gliwice . Obie drużyny są w czołówce , Lechia jest liderem , Piast zajmuje 3 miejsce . Według mnie Lechia nie wygra dzisiejszego meczu . Piast naprawdę spisuje się świetnie , ostatnie 5 ich meczów to 5 wygranych , natomiast w przypadku Lechii 5 ostatnich meczów to 2 wygrane , 2 remisy oraz porażka . Jeśli patrzeć na tabelę biorąc pod uwagę wyłącznie rundę wiosenną , Piast byłby liderem , a Lechia na 5 pozycji . Szykuje się ciekawy mecz , według mnie szanse są pół na pół , warto skorzystać . Powodzenia !

marcinfks69

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 506
SpinyBety : 418

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 16 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 29 Mar 2019 - 16:05

Gornik Zabrze-Cracovia
typ:2
kurs:2,50
bet365
Analiza: Hmmm...bardzo ciekawy mecz,po ostatnim wysokim zwyciestwie nd Lechem w Poznaniu,notowania Gornika wzrosly a i oni sami zapowiadaja walke o koljne trzy punkty.Nie powim,bardzo by zroslo morale druzyny po kolejnym sukcesie a i mocnili byswa pozycje w tabali.Ale...no wlasnie,czy Cracovia na to pozwoli...moim zdaniem nie,zdecydowanie typuje jej zwyciestwo.Cracovia mocno zaczela runde wiosenna,kilka zwyciestw z rzedu jednak nie poradzila sobie z obydwiema Wislami,Plocka i Krakowska,dla mnie bylo to zaskoczenie,czym to tlumaczyc ni wiem.Aktualnie dorobek punktowy Cracovi nie przedstawia sie tak korzystnie,wprawdzi jeszcze trzyma sie w grupie zwyciezcow,jednak w przypadku dzisiejszego slabszego wystepu,moze z tej grupy wypasc,raczej na to nie pozwoli.W bezposrednich,kilku ostatnich pojedynkach wygrywala z Gornikiem wiec wie jak grac.Sadze,ze po dwoch porazkach z Wislami tym razem wygra.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 16 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 30 Mar 2019 - 16:05

Arka-Slask Wroclaw
typ:1
kurs:2,90
*
Analiza: Bardzo interesujacy mecz,przesledzilem doniesienia a takze rozne typy i widze,ze duze szanse na zwyciestwo daje sie Slaskowi Wroclaw.Nie powinno mnie to dziwic zwazywszy,ze Arka w rundzie wiosennej jeszcze nie wygrala...a jednak,mam nne zdanie.Wedlug mnie dzisiaj Arka wygra wykorzystujac atut swojego boiska.Zwroccie uwage,ze Slask punktuje ale u siebie,na wyjazdach gra slabo.Jest to jakoby podstawa mej decyzji.Ponadto,zla passa nie moze trwac w nieskonczonosc,Arka w klasyfikacji spadla o kilka pozycji i musi sie zmobilizowac jesli ma zamiar pozostac w Ekstraklasie.No i jest jeszcze trzecia rzecz,jakos nie widze tej sympatycznej druzyny w nizszej lidze.Ale sa to tylko moje przypuszczenia i pobozne zyczenia,jak bedzie,zobaczymy.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 16 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 30 Mar 2019 - 16:31

Ha biedny Lech,dwie porazki z rzedu z Miedzia na wyjezdzie ale tak naprawde zabolala ta u siebie z Gornikiem Zabrze 0:3!!! stracil swoj wizerunek a w klasyfikacji spadl na osme,ostatnie w grupie zwyciezcow miejsce.Dzisiaj kolejna ciezka proba,wyjazd z Korona Kielce,ktora w klasyfikacji jest tuz za Lechem i bedzie probowala go przeskoczyc.Wszyscy wiemy,ze Korona u siebie jest zawsze niebezpieczna,moze dlatego cale grono graczy stawia na jej zwyciestwo.Ja jestem innego zdania,uwazm,ze Poznaniacy sie zrechabilituja za te dwie bezsensowne porazki i pokonaja dzisiaj Korone.Duzo czasu juz nie zostalo a jak wypadna z pierwszej osemki bdzie trudno poweocic,ta druzyna juz od wiekow walczy o czolowe pozycje.Nie powinno i w tym sezonie jej tam zabraknac,bylaby to nie lada niespodzianka.
Korona-Lech
typ:2
kurs:3,10
bet365

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 16 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 3 Kwi 2019 - 16:01

Lech-Pogon
typ:1
kurs:2,50
*
Analiza: Zdecydowalem sie opisac,ocenic i wytypowac to ciekawe spotkanie bo po przesledzeniu kursow,stwierdzilem tendencje spadkowa kursu na wygrana Pogoni.A wiec bukmacherzy kusza takim zagraniem,bo kurs na wygrana gosci i tak pozostaje wysoki.A ja wlasnie jestem innego zdania,uwazam,ze tym razem wygra Lech.Po dwoch porazkach i remisie Kolejorz wypadl z pierwszej osemki,sytuacja nieciekawa i druzyna sobie z tego zdaje sprawe.Dzisiaj Lech gra u siebie,jak niewykorzystac takiej okazji by wrocic do grupy wygranej.Pogon rzeczywiscie gra dobrze ale czy na tyle by wygrac to spotkanie??? Nie sadze,tym bardziej,ze w bezposrednich kontaktach z Lechem ma niekorzystny bilans a juz w Poznaniu nie wygrala od wiekow.No cuz ale sa to moje spostrzezenia i wiem,ze niektorzy sie z nimi nie zgadzaja...zobaczymy jak bedzie.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 16 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by marcinfks69 Sro 3 Kwi 2019 - 18:04

Dziś o godzinie 20:30 odbędą się 2 kolejne mecze 28 kolejki polskiej Ekstraklasy . Zagłębie Sosnowiec podejmie na własnym stadionie drużynę Wisłę Kraków . Moim zdaniem ten mecz wygrają goście . Zagłębie Sosnowiec zajmuje aktualnie ostatnie , szesnaste miejsce w ligowej tabeli . W 27 meczach udało im się zdobyć zaledwie 21 oczek , na co składa się 5 wygranych , 6 remisów i 16 porażek . Bilans bramkowy to 35 goli zdobytych do 55 straconych . Zagłębie jest głównym kandydatem do spadku . U siebie radzą sobie przeciętnie . Na 13 meczów rozegranych w Sosnowcu wygrali 4 , 3 zremisowali oraz sześciokrotnie przegrali . Wisła Kraków po ostatniej wygranej 4:0 z Legią Warszawa awansowała na 6 pozycję . Po sytuacji Wisły w trakcie przerwy zimowej można to uznać za olbrzymi sukces . Wisła ma w swoim dorobku 41 punktów , wygrała 12 spotkań , 5 zremisowała i 10 razy schodziła z boiska jako pokonana . Wisła jest w gazie . Strzela dużo bramek , liczę że dziś również strzeli ich 2 ,3 i zdobędzie upragnione 3 punkty . Z kim nie podtrzymać dobrej passy jak nie z ostatnią drużyną w tabeli ? Typuję wygraną Wisły . Powodzenia !

marcinfks69

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 506
SpinyBety : 418

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 16 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by andrzejszwedzki Czw 4 Kwi 2019 - 9:55

No niestety Wiselka przegrala ale mecz byl interesujacy i gad bramek,trzeba pamietac,ze z druzynami konca tabeli gra sie trudno,wykazuja sie one wola walki i ambicja,Zaglebie co mialo do stracenia? nic,podjelo twarta gre i zyskalo 3 ptk.
Dramatyczna koncowka meczu Lecha z Pogonia,Kolejorz prowadzil do 87 min. 3:0 i Pogon w ciagu 3 min.zdobywa dwie bramki!!! niewiele brakowalo by w doliczonym czasie gry strzelila wyrownujacego gola...
Piast i Legia zgodnie z oczekiwaniami wygraly swe mecze...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 16 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by RL9 Pią 5 Kwi 2019 - 7:50

fan-sport iD- 85356273

Korona Kielce - Zagłębie Lubin  

Zagłębie nie przegra (X2) Obie drużyny rywalizują o miejsce w pierwszej ósemce. Zagłębie na wyjazdach spisuje się dobrze, a w dodatku nie przegrało żadnego z ostatnich pięciu spotkań. Choć więc Korona pokazała się z niezłej strony w Krakowie typujemy, że w tym spotkaniu gospodarze nie zdobędą trzech punktów kurs w fan-sprt wynosi 1.60.

Miedź Legnica  - Cracovia
Cracovia wygra - mecz bez remisu (Cracovia wygra, zwrot w przypadku remisu kurs 1.68 w fan-sport) Krakowianie nadal są w dość dobrej formie i choć w meczach rzadko dominują rywali dzięki solidnej postawie w defensywie wygrywają spotkania. Miedź miewa przebłyski, ale gra kiepsko w defensywie i z pewnością nie jest zespołem tak poukładanym jak drużyna Michała Probierza.

Jagiellonia - Zaglebie Sosnowiec
Mój typ na to spotkanie to over 2.5 na który kurs w fan-sport wynosi 1.30. Jagielonia w pierwszym wyjazdowym meczu wygrała 4-1. Zagłębie ostatnio rozstrzelało się w meczu z Wisłą a Jaga jest w mocnym dołku liczę na wiele bramek.

Wisla - Piast Gliwice
Stawiam na over 2 czyli zwrot w przypadku dokładnie dwóch bramek. Ostatnie mecze Wisły pokazują jak ofensywną piłkę gra ale również obnażają ich błędy defensywe pomimo świetnej gry Wasyla.  Co ciekawe moim zdanie warto zaryzykować na typ over 5.5 gdzie bukmacher fan-sport oferuje kurs 18.00

Lechia Gdansk - Lech Poznan
Stawiam na to, ze Lechia nie przegra 1X gdyż u siebie najzwyczajniej nie przegrała ani jednego spotkania a Lech na wyjazdach radzi sobie bardzo słabo.

Pogon Szczecin - Arka Gdynia
Wygra Pogoń i tu jestem pewien. Można mieć złudne wrażenie po derbach trójmiasta że w arce coś ruszyło ale tam jest tragedia. Pogoń w końcówce meczu z Lechem pokazała swoją siłę ofensywną i jestem przekonany że gdyby mecz potrwał jeszcze z 15 minut to z 3-0 skończyłoby się na 3-4 a tak Lech wygrał 3-2 i panicznie bronił się w ostatnich minutach

Gornik Z. - Legia
Stawiam na over 0.5 w meczu  Smile  Niewiele bramek strzela i traci Górnik a Legia jest jedną wielką niewiadomą.

Plock - Slask Wroclaw
over 1.5 na to spotkanie powinnien wejść bez problemu. Płock po zeszłorocznej euforii w tym roku chyba jest jednym z głównych kandydatów do spadku. Śląsk również nie imponuje formą na wyjazdach dlatego bezpiecznie stawiam na overek.
RL9
RL9

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 44
SpinyBety : 9

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 16 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 5 Kwi 2019 - 15:23

Legnica-Cracovia
typ:1 DNB
kurs:1,70
bet365
W 29 kolejce Ekstraklasy,bedaca w dobrej formie Cracovia,zmierzy sie w wyjazdowym pojedynku z Miedzia Legnica i moim zdaniem ponownie powinna wygrac.Jak dotad Cracovia jest chyba najlepsza druzyna rundy wiosennej,potknela sie tylko dwa razy na wyjazdach z sasiadem z za miedzy,Wisla i Wisla Plock.Z pewnoscia ten mecz dla Pasiakow nie bedzie laty,beniaminek bowiem nie jest w najlepszej sytuacj i kazdy zdobyty punkt jest bardzo wazny.Druzyna ta rzeczywiscie nie gra najlepiej ale potrafi sprawic niespodzianke,jak chocby zwyciestwo z Lechem Poznach czy ostatni wyjazdowy remis ze Slaskiem Wroclaw,ktory wydawal sie pewniakiem.A wiec Krakowianie musza uwazac w obronie przedewszystkim.Kontakty bezposrednie tych druzyn tez moga miec jakies znaczenie w ocenie,chociaz sa to czasy odlegle.Tutaj Legniczanie dwukrotnie remisowali w Krakowie ale u siebie juz przegrali.Dzisiaj Cracovia nie jest zdecydowanym faworytem,mam nadzieje jednak,ze bedac w tak dobrej formie zdobedzie kolejne trzy punkty.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 16 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 6 Kwi 2019 - 12:09

Wisla Krakow-Piast
typ:1
kurs:2,87
bet365
Czy odrodzona Wisla zatopi dzisiaj Piasta Gliwice??? To jeden z tytulow jakie spotykamy w przekazach,widac wielkie zainteresowanie tym wydarzeniem.Ale nie ma sie co dziwic bo Wisla Krakow chyba naprawde sie odrodzila a przynajmniej zlapala drugi oddech,tak wynika z kilku ostatnich spotkan.Wysokie wrecz zwyciestwa z Legia u siebie i Korona Kielce rzeczywiscie to potwierdzaja.Wygrana z Cracovia tez ma swoje znaczenie.Ostatni mecz przegrany w Sosnowcu ale Wisla tez zdobyla az trzy bramki.We wszystkich przypadkach dostrzegamy swietna gre ofensywy,w tych czterech meczach Krakowianie zdobyli az 16 bramek,cos niespotykanego!!! Zgadzam sie zupelnie z opinia zatopienia Piasta w dzisiejszym pojedynku,Wisla wygra...zdecydowanie.Na dzien dzisiejszy jest tuz za zwycieska osemka,ma 41 ptk. jednak dzisiejsze zwyciestwo pozwoli na awans do niej.Byc moze nie bedziemy swiakami az tylu goli bo Piast jest jednak tez w formie,bedzie napewno trudnym rywalem.Wydaje mi sie,ze tutaj wazne jest porownanie bezposrednich kontaktow tych druzyn,w pieciu ostatnich Wislacy dwa razy grali u siebie,dwukrotnie wygrywajac a takze na wyjazdach raz wygrali i zremisowali.Znaczna przewaga jest tez po stronie Krakowian.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 16 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 6 Kwi 2019 - 16:30

Lechia Gdansk-Lech Poznan
typ:1
kurs:2,05
bet365
Ha spotkanie lidera z Lechem Poznan,cy moze byc interesujace,z pewnych wzgledow tak,ale ja tutaj za zdecydowanego faworyta do zwyciestwa widze Lechie.Ostatmio ocenialem mecz Lecha z Pogonia i bylem przekonany pewnego zwyciestwa Lecha,mocno sie rozczarowalem.Wprawdzie Lech wygral ale przy prowadzeniu 3:0 pozwolili na utrate dwoch goli w koncoce a niewiele brakowalo by mecz zakonczyl sie remisem.Czy zawodnicy Lecha nie wytrzymika kondycyjnie calego meczu??? Pewnie baluja...nie,nie dzisiaj zdecydowanie wygra Lechia...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 16 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 7 Kwi 2019 - 17:22

Aaaa... Arka Gdynia remisuje drugi mecz z rzedu ale z druzynami wyzej notowanymi.W poprzedniej kolejce z Liderem Lechia a dzisiaj z Pogonia Szczecin.Czyzby Arka zlapala drugi oddech??? Zobaczymy,narazie brawo...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 16 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 8 Kwi 2019 - 11:07

Gornik Zabrze nie wykorzystal swej szany,Legia aktualnie nie jest w najlepszej formie.Zabrzanie prowadzili do 76 min. niestety w ciagu 10 mni stracili dwa gole i przegrali.Szkoda bo moze zabraknac tej druzyny w Ekstraklasie na przyszly sezon...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 16 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 8 Kwi 2019 - 16:07

Wisla Plock-Slask Wroclaw
typ:1 DNB
kurs:1,85
bwin
Na zakonczenie 29 kolejki w Polskiej Ekstraklasie,druzyna Wisly Plock podejmuje u siebie Slask Wroclaw.Przegladalem rozne doniesienia o tym meczu a takze kursy jakie proponuja Bukmacherzy i jestem troche zdziwiny,ze faworyzuja Slask Wroclaw.Byc moze jest w tym duzo racji i ja sie myle ale uwazam,ze to Wisla powinna miec przewage grajac u siebie.Ta druzyna rzeczywiscie przegrala swe cztery ostatnie mecze,spadajac tym smym na przedostatnie miejsce w tabeli ligowej.Ale to wlasnie ta sytuacja powinna sprawic,ze Wisla zagra dzisiaj bardzo ambitnie.Roznice punktowe miedzy kilku ostatnimi zespolami sa jeszcze niewielkie a przed rozgrywkami w grupach,kazdy punkt bedzie wazny.Wisla ma okazje poprawic swoj bilans punktowy,tymbardziej,ze Slask na wyjazdach gra duzo slabiej,tak wynika z moich obserwacji a tez i ze statystyki bezposrednich pojedynkow tych zespolow.Chce jeszcze dodac,ze wszystkie druzyny z konca tabeli swe mecze powygrywaly w tej kolejce,Wisla Plock nie powinna byc gorsza.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 16 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 9 Kwi 2019 - 10:08

I rzeczywiscie tak jak myslalem,Wisla Plock jeszcze nie zlozyla broni,wygrala pewnie z Slaskiem Wroclaw 2:0 chociaz nie byla faworytem.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 16 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 16 z 25 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach