SpinBet24
1xbet o sobie - Page 2 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

1xbet o sobie

+12
Michalski1988
Qwezy
frank1989
ney11
spec19883
oracz
nowicki10
Fausta
aroszka
obstawiacz
rafalpon
Admin
16 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

1xbet o sobie - Page 2 Empty 1xbet o sobie

Pisanie by Admin Pon 1 Sie 2016 - 13:22

First topic message reminder :

1xbet o sobie - Page 2 980_1910


Firma bukmacherska 1xBet

1xBet jest młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą. 1xBet posiada ponad 1000 kolektur. Ponad 400 000 użytkowników stawia zakłady w 1xbet.com.
Kanał wideo

Na kanale wideo 1xBet znajdziesz zapowiedzi najciekawszych nadchodzących spotkań, a także analizy pomeczowe. Możesz też wziąć udział w konkursie odbywającym się w dziale «Kanał wideo«.
Pomoc

1xBet zapewnia całodobowe wsparcie telefoniczne pod numerem 8 (800) 707-50-10. Na stronie 1xBet dostępna jest też usługa «Konsultant online». Można się też skontaktować z nami za pomocą poczty elektronicznej. Wszystkie nasze dane kontaktowe są wymienione w dziale «Kontakt».

Sporty

1xBet codziennie oferuje zakłady na 1000 różnych wydarzeń. Zakłady można stawiać na takie dyscypliny jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie, golf, boks, piłka ręczna, futbol amerykański, hokej, baseball, tenis stołowy, biathlon, futbol australijski, hokej na trawie. W ofercie 1xBet są także: krykiet, snooker, Formuła 1, kolarstwo, skoki narciarskie, curling, hokej halowy, hokej na rolkach, piłka wodna. Z 1xBet możesz codziennie stawiać zakłady na ponad 1000 różnych wydarzeń.
Depozyt/podjęcie środków

Depozyt złożyć można w formie gotówkowej w kolekturach 1xBet. Przyjmujemy także wpłaty za pośrednictwem WebMoney, Qiwi i innych.

Wypłata wygranych następuje w ten sam sposób, w jaki złożono depozyt.

Rodzaje zakładów

Bukmacher 1xBet oferuje wiele dodatkowych zakładów na konkretne wydarzenia: europejski handicap, dokładny wynik, przebieg gry, powyżej/poniżej, który zespół jako pierwszy zdobędzie punkt i inne. W ofercie jest też duża liczba zakładów na spotkania międzynarodowe na poziomie klubowym i reprezentacyjnym.

W sportach indywidualnych, takich jak kolarstwo, golf, lekkoatletyka, narciarstwo i inne, oprócz stawki na wygraną zawsze dostępne są stawki na zwycięzcę w rywalizacji head-to-head.

1xBet oferuje różne rodzaje zakładów, takie jak zakłady pojedyncze, akumulatorowe, systemowe i chain.

W 1xBet można stawiać na ТOTO-15, ТOTO dokładny wynik.

1xBet codzienne przedstawia «Mecze dnia», z najlepszymi ofertami dnia. Na wszystkie takie mecze oferujemy lepsze kursy i wyższe stawki!


Ostatnio zmieniony przez FBP dnia Sob 22 Lip 2017 - 11:13, w całości zmieniany 1 raz
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down


1xbet o sobie - Page 2 Empty Re: 1xbet o sobie

Pisanie by Michalski1988 Pon 24 Wrz 2018 - 12:02

Pozytywny bukmacher z licznymi bonusami. Trochę callcenter mogłoby się poprawić, często proste tematy kierują wyżej i trzeba długo czekać na odpowiedź.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

1xbet o sobie - Page 2 Empty Re: 1xbet o sobie

Pisanie by boywer Pią 5 Paź 2018 - 6:30

Jak miec lepiej zaznaczone: 
punkty za postawione zakłady czy punkty za stan konta ?
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

1xbet o sobie - Page 2 Empty Re: 1xbet o sobie

Pisanie by kaminskim Pią 5 Paź 2018 - 8:38

Jeśli zagrasz coś co okaże się podejrzane twoje konto zostanie zlimitowane i będzie możliwy problem z wyplatami  Ale i tak polecam w jakimś tam stopniu
kaminskim
kaminskim

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 100
SpinyBety : 96

Powrót do góry Go down

1xbet o sobie - Page 2 Empty Re: 1xbet o sobie

Pisanie by boywer Pią 5 Paź 2018 - 9:14

Nie bardzo wiem o co ci chodzi, pytałem zupełnie o co innego.
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

1xbet o sobie - Page 2 Empty Re: 1xbet o sobie

Pisanie by kizior Wto 9 Paź 2018 - 14:56

Ja nie mam nic zaznaaczon. Mam limit zero zł na wszystkie zakłady Smile marża 20%wiecej niż początkowo. Szybkie wpłaty i wypłaty to nie wszystko. Nawet bonus 2,17zl dostałem szkoda że nie mogłem postawić Smile

kizior

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 35
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

1xbet o sobie - Page 2 Empty Re: 1xbet o sobie

Pisanie by Barti80 Wto 9 Paź 2018 - 15:04

Ja tam nie narzekam na 1xbet, jak dla mnie jest to obecnie najlepszych bukmacher dla Polaków Smile

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

1xbet o sobie - Page 2 Empty Re: 1xbet o sobie

Pisanie by boywer Wto 30 Paź 2018 - 14:19

Jakby co to mam jeden link do 1xbet który działa,jakby ktoś potrzebował.
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

1xbet o sobie - Page 2 Empty Re: 1xbet o sobie

Pisanie by Barti80 Wto 30 Paź 2018 - 15:03

Aplikacja na PC cały czas śmiga bez żadnych problemów, tak samo wpłaty i wypłaty ecopayz. Również posiadam link, ale lepiej grać przez aplikację. Polecam

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

1xbet o sobie - Page 2 Empty Re: 1xbet o sobie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach