SpinBet24
	 Challengery i ITF - Page 3 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Challengery i ITF

Strona 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

30092016

Pisanie 

	 Challengery i ITF - Page 3 Empty Challengery i ITF




Umieszczamy typy i analizy turniejów rangi
Challengery i ITF
avatar
Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Challengery i ITF :: Comments

avatar

Pisanie Pią 28 Paź 2016 - 20:50 by livestrong

Garin - Berlocq
Typ 2
Kurs 1.34

Mecz ćwierćfinałowy podczas challengera w Limie. Garin tak naprawdę nie na przestrzeni ostatnich tygodni nie pokazuje udało mu się wygrać od początku września (nie licząc tego turnieju) zaledwie dwa mecze, ograł Giustino oraz Napolitano, pozostałe mecze to seria porażek. O dziwo idzie mu tutaj całkiem dobrze, bo wygrał dwa mecze i to bez straty seta z Varillas Patino-Samudio oraz Linzerem. Znacznie lepiej radzi sobie jego dzisiejszy rywal, który ostatnio doszedł do ćwierćfinału w Banja Luka oraz grał w finale challengera w Campinas, gdzie to oddał mecz przez kontuzję. Wrócił i z pewnością chce zagrać w finale, tutaj ograł już Soriego bez straty seta, zaś wczoraj okazał się lepszy od Podlipnik-Castillo 2-1. Posiada znacznie większy potencjał i doświadczenie. Garin dopiero wchodził do światowego tenisa ma zaledwie dwadzieścia lat. W związku z tym nie chce i się wierzyć, żeby Carlos mógłby mieć z nim jakieś problemy.

Powrót do góry Go down

sss17

Pisanie Sro 2 Lis 2016 - 10:30 by sss17

Copil-Puetz
Typ: 1
Kurs: 1.57

Gram tutaj w stronę Copila bo jest on w znakomitej formie,wygrany turniej w Budapescie i to w jakim stylu,pokonując takich rywali jak Medvedev czy Darcis nawet bez straty seta.Zaryzykuję stwierdzenie że jest on teraz w życiowej formie i mam nadzieję że podtrzyma dobrą passę zwycięstw.T.Puetz to dla mnie raczej anonimowy zawodnik,szczerze mówiąc nigdy nie widziałem go w akcji i dlatego nie lubię grać przeciwko ludziom których nie widziałem na oczy,tutaj robię wyjątek ze względu na Copila.

Powrót do góry Go down

Piciu1404

Pisanie Czw 3 Lis 2016 - 18:15 by Piciu1404

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Charlottesville (USA), twarda (w hali) - 1/8-finału
Tiafoe - McDonald
Typ:2
Kurs 2,37

Trzecie spotkanie panów w ciągu ostatniego czasu. Pierwsze z nich zakończyło się trzysetowym zwycięstwem McDonalda, tydzień później w dwóch setach zrewanżował mu się Tiafoe. W obu tamtych spotkaniach typowałem zwycięstwo McDonalda i tym razem będę konsekwentny/ McDonald w tym sezonie udowodnił, że zasługuje na wyższe miejsce niż w czwartej setce i myślę że seria zwycięstw w tym sezonie pokazała jego możliwości. Swój typ oddaję na McDonalda.

Powrót do góry Go down

Piciu1404

Pisanie Pią 4 Lis 2016 - 11:57 by Piciu1404

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Charlottesville (USA), twarda (w hali) - Ćwierćfinał
McDonald - Polansky
Typ 1
Kurs 1,7

McDonald znów w sztosie. Nie spodziewałem się aż tak łatwego zwycięstwa wczoraj tym bardziej, że kurs wystawiony na niego był jak wyżej pisałem aż 2,37. Dalej będę stawiał na tego chłopaka tym bardziej że dziś jego przeciwnikiem jest tenisista, który ani w zeszłym a ni w tym roku w pojedynkach obu panów nie zdobył nawet seta.

Powrót do góry Go down

Piciu1404

Pisanie Nie 6 Lis 2016 - 11:17 by Piciu1404

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Charlottesville (USA), twarda (w hali) - Finał
Opelka-Bemelmans
Typ 2
Kurs 2,10

W finaleturnieju w Charlottesville spotkają się ze sobą Amerykanin Opelka i Belg Bemelmans.
Bukmacherzy w tym spotkaniu faworyzują zawodnika gospodarzy. Moim zdaniem faworytem spotkania jest jednak Belg, który jeśli wygra to spotkanie będzie to jego dziesiąte zwycięstwo z rzędu. Bemelmans zbudował na koniec sezonu niesamowitą formę a za jego zwycięstwem przemawia również doświadczenie, Będzie to pierwsze spotkanie obu zawodników.

Powrót do góry Go down

sss17

Pisanie Wto 8 Lis 2016 - 10:44 by sss17

Arnaboldi-Napolitano
Typ: 1
Kurs: 1,90

Moim zdaniem kursy na Arnaboldiego za wysokie i cały czas spadają więc warto teraz złapać.Jak to Włosi przeplatają lepsze mecze z gorszymi i ciężko przewidzieć kto dziś będzie w lepszej dyspozycji.Ja uważam żę aktualnie Arnaboldi jest w duzo lepszej formie niż Napolitano,który pod koniec sezonu przegrywa wszystko,jeśli się nie mylę to chyba 4 czy 5 meczów z rzędu przegrał ostatnio.H2H też na korzyść Arnaboldiego 2:0.Tak więc myślę że może to być wyrównany pojedynek ale ostatetcznie wygra Arnaboldi.

Powrót do góry Go down

Piciu1404

Pisanie Wto 8 Lis 2016 - 15:02 by Piciu1404

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Bogota (Kolumbia), ziemna - 1/16-finału
Escobar - Barrios
Typ: 2
Kurs 1,57

Ekwadorczyk Ecobar i Chilijczyk Barrios ropoczną dzisiejszą rywalizację w turnieju w Bogocie. Faworytem spotkania jest Chilijczyk zajmujący obecnie w rankingu 403 miejsce wobec 553 zajmowanego przez przeciwnika. Panowie spotkali się ze sobą do tej pory raz w kwietniu tego roku. Wówczas również górą był zawodnik z Chile wygrywając 6-4 6-3. Według mnie i tym razem historia zaliczy koło.

Powrót do góry Go down

sss17

Pisanie Sro 9 Lis 2016 - 15:30 by sss17

Baker-Krajicek
Typ: Krajicek +3,5
Kurs: 2.05

Typ na handicap +4,5 byłby moim zdaniem idealny ale nigdzie nie mogłem znalezć takiego a więc ryzykuję na +3,5.Wydaję mi się że Jeżeli Krajickowi będzie w miarę siedział serwis to będzie to wyrównane spotkanie i zobaczymy choć 1 tiebreak a wtedy myslę że handicap siądzie.H2H na nie korzyść bo 2 mecze wygrał Baker i to dość spokojnie ale mam przeczucie że dzisiaj może byc inaczej.

Powrót do góry Go down

vlepek

Pisanie Czw 10 Lis 2016 - 10:18 by vlepek

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Mouilleron-Le-Captif (Francja), twarda (w hali) - 1/8-finału

Lamasine T. - Giustino L.
Typ: 1
Kurs: 1,50

cheers WIN cheers 2:0


Dzisiaj o 11:00 w 1/8 finału w Mouilleron odbędzie się spotkanie pomiędzy 225 w rankingu ATP reprezentantem gospodarzy Lamasine a 215 w rankingu ATP Włochem Giustino. Oboje nie należą do specjalistów od gry na hardzie bez żadnych sukcesów na tej nawierzchni w swojej karierze. Mimo to bardziej przekonuje mnie Francuz który wczoraj pokonał wyżej rozstawionego (3) swojego rodaka Mathieu. W tym roku bilans na hardziej 10:15. Z kolei Włoch rozegrał tylko 10 meczy na hardziej i jego bilans to 4:6, pokonał tylko Reutera, Wu D., Olivo i Lacko. Uważam , że dzisiaj ściany pomoga Lamasine i spokojnie zamelduje się w 1/4 tego turnieju. H2H 1:0 dla Lamasine z tym, że na ziemnej nawierzchni.

Ostatnio zmieniony przez vlepek dnia Czw 10 Lis 2016 - 13:45, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

vlepek

Pisanie Czw 10 Lis 2016 - 10:43 by vlepek

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Bratysława (Słowacja), twarda (w hali) - 1/8-finału

Gombos N. - Stebe C-M.
Typ: 1
Kurs: 1,40

cheers WIN cheers 2:0


O 17:30 pojedynek pomiędzy reprezentantem gospodarzy 26-letnim Gombosem zajmującym 161 pozycje w rankingu ATP a również 26-letnim Niemcem Stebe zajmującym 494 pozycję w rankingu ATP.
Zacznijmy od Niemca, trochę miał przerwę, powrócił w tym roku i rozegrał łącznie 21 spotkań z bilansem 11:10 z czego na hardzie 6 spotkań i bilans 3:. Najlepszy jego sezon to rok 2011 gdzie zajmowal 81 pozycję w ATP i zanotował 3 wygrane turnieje na hardzie. W tym roku pokonał 3 zawodników w poprzedniej rundzie Fabbiano i wcześniej Baltensperger R. oraz Huesler M. (Sui).
Dzisiaj Gombos nie powinien zostawić żadnych szans Niemcowi i łatwo wygrać te spotkanie. Gra u siebie, pokonał wczoraj swojego rodaka Kovalika. Ma świetną formę na hardzie, na 30 spotkań bilans 20:10. Ostatnio wygrany turniej w Brest. Pojawia się teraz szansa wygrania turnieju u siebie i na pewno jej nie zmarnuje i zamelduje się w 1/4 fianłu.


CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Ortisei (Włochy), twarda (w hali) - 1/8-finału

Caruso S. - Jahn J.
Typ: 2
Kurs: 1,83

Mad LOSE Mad 2:1


O 15:00 1/8 finału w Ortisei i na przeciw siebie staną reprezentant gospodarzy Caruso oraz Niemiec Jahn. Po pierwsze nie lubie grać przeciwko gospodarzom bo u siebie zawsze potrafią zaskoczyć ale koło takiego kursu nie mozna przejśc obojętnie, zwłaszcza że jeszcze niedawno wynosil 2,0. Oboje nie są specjalistami na hardziej. preferują grę na ziemi. Włoch w tym roku 12 spotkań na twardej nawierzchni i bilans 4:8 a Niemiec 5 spotkań i bilans 4:1 Dla Jahna jest to najlepszy sezon i jego najwyższa pozycja w rankingu ATP - 247. Na hardzie wygrany rok temu turniej w Oberhaching (ITF), z kolei Salvadore bez zwycięstwa na twardej. Uważam że dobra forma Niemca i większe doświadczenie na hardziej powinno wystarczyć na wygranie tego spotkania.

Ostatnio zmieniony przez vlepek dnia Czw 10 Lis 2016 - 21:55, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

sss17

Pisanie Czw 10 Lis 2016 - 11:06 by sss17

RogerVasselin-De Schepper
Typ: Powyżej 21,5
Kurs: 1.83

Powiem krótko obserwuję obydwu od pewnego czasu i moim zdaniem ta linia jest za nisko ustawiona,obydwoje notują bardzo dużo wyników ponad 21,5 gemów.Jeśli chodzi o H2H to grali raz i tez był over 21,5.Mam zamiar wejść grubiej w ten zakład i mam nadzieję że się nie przeliczę Smile

Powrót do góry Go down

Piciu1404

Pisanie Czw 10 Lis 2016 - 11:20 by Piciu1404

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Mouilleron-Le-Captif (Francja), twarda (w hali) - 1/8-finału
Vesselin - De Schepper
Typ 2
Kurs 1,77 (Unibet)

Ja dla odmiany w tym meczu stawiam na De Scheppera. Pojedynek między dwoma Francuzami jest zwykle pewną niewiadomą jednak oczekuję tutaj rewanżu za spotkanie z zeszłego roku w Metz. Vesselin z ostatnich 10 pojedynków na kortach twardych wygrał zaledwie dwa z Satillanem wczoraj i Escobedo. 32 letni zawodnik jest obecnie cieniem gracza z 2013 roku kiedy to zajmował 52 pozycję w rankingu. 3 lata młodszy przeciwnik również zanotował ostatnio spadek formy jednak potrafił grać także spotkania w których udowadniał, że do tenisowej emerytury mu jeszcze daleko. Kurs zachęcający. Jedak jak mówiłem spotkanie dwóch zawodników Francji na własnych kortach jest zawsze pewną niewiadomą.

Powrót do góry Go down

vlepek

Pisanie Czw 10 Lis 2016 - 22:07 by vlepek

ITF KOBIETY - SINGIEL: Tokyo (Japonia), twarda - Ćwierćfinał

Maria T. - Nara K.
Typ: 2
Kurs: 1,72

Mad LOSE Mad


O godz. 4:00 czasu polskiego dojdzie do pojedynku pomiędzy Niemką Maria a reprezentantkom gospodarzy Nara. Zacznijmy od Japonki, Kurumi 24-latka zajmująca 78 pozycję w rankingu WTA. Po obniżce formy powoli wraca na najwyższe tory. W tym sezoni na hardzie bilans 27:14 czyli bardzo ładnie. Z kolei 29-latka Tatjana Maria zajmuje 126 pozycję w rankingu WTA najlepszy jej sezon to 2015 bo obecny do udanych nie może zaliczyć. na 53 mecze bilans 26:27 z czego na hardzie 13:17. Według mnie kursy troche nieadekwatne ale dla nas dobrze i trzeba korzystać. H2H 1:0 dla Tatjany ale to wynik z 2011 roku. Japonki u siebie zawsze są silne i po takim kursie śmiało można na singla próbować

Powrót do góry Go down

Piciu1404

Pisanie Nie 13 Lis 2016 - 11:32 by Piciu1404

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Bratysława (Słowacja), twarda (w hali) - Finał
Copil - Gombos
Typ 1
Kurs 1,72

Finał turnieju w Bratysławie to pojedynek zawodnika gospodarzy z Rumunem Copilem. W mojej opinii faworytem spotkania nie jest jednak zawodnik gospodarzy. Copil prezentuje wyjątkową formę i z ostatnich dziesięciu spotkań przegrał tylko raz. Co prawda równie dobrze prezentuje się Gombos jednak rywale, z którymi wygrywa wydają się jednak nieco słabsi od rywali Rumuna. Panowie zagrali do tej pory ze sobą tylko raz w zeszłym roku w Pucharze Davisa i wówczas górą był Rumun, który spotkanie wygrał w czterech setach. Moim zdaniem turniej w Bratysławie będzie kolejnym (po turnieju w Brest) wygranym przez rumuńskiego zawodnika.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 31 Sty 2017 - 18:55 by peuelute

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Quimper (Francja), twarda (w hali)
Sakharov G.-Ignatik U.
Typ: 2
Kurs: 1.53
Ignatik forma życia, wygrana również na francuskiej ziemi z turniejową jedynką która również grała życiówkę a w AO wyeliminowała go inna jedynka. Skuteczny, wyczekujący baseliner
Sakharov wraca ponownie po kontuzji, wcześniej nie potrafił złapać rytmu meczowego. Zmienia także nawierzchnię, z clayu przechodzi na twardą (godzinnego meczu z istominem nie wliczam)

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach