SpinBet24
NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 32 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie

Strona 32 z 51 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 51  Next

Go down

30092016

Pisanie 

NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 32 Empty NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie




avatar
Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie :: Comments

avatar

Pisanie Wto 1 Maj 2018 - 23:51 by MichW

MECZ: Boston Celtics - Philadelphia 76ers
TYP: Boston (+3,5) 1 połowa  (p)
KURS: 1,57
BUKMACHER: fortuna

Niezrozumiałe jak dla mnie ponowne faworyzowanie 76ers. Celtics pokazali klasę w 1 meczu i to że na pewno bez Irvinga są w stanie walczyć jak równy z równym z kolejnymi rywalami. 76ers będą mocni ale u siebie i ten mecz powinni przegrać.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 5 Maj 2018 - 0:22 by MichW

MECZ: New Orleans Pelicans - Golden State Warriors
TYP: Powyżej 226,5pkt  (p)
KURS: 1,51
BUKMACHER: fortuna

Sukcesywnie idę w over. Punkty lekko podskoczyły ale tutaj myślę że NOP jest w stanie zagrać grubo overowo spotkania jak to było choćby w rywalizacji z Portland. GSW natomiast będzie dążyła do 4:0 w serii a z Curry'm który widać nie stracił na jakości pomimo długiej kontuzji powinni narzucać punktów.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 6 Maj 2018 - 1:55, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 5 Maj 2018 - 0:24 by MichW

MECZ: Utah Jazz - Houston Rockets
TYP: Powyżej 203,5pkt  (w)
KURS: 1,51
BUKMACHER: fortuna

Jazz zagrali jak z nut w spotkaniu nr 2 i niespodziewanie to Rockets musi się spiąć aby atut własnego parkietu odzyskać. Gospodarze są na fali trafiając chociażby sporo zza łuku. Myślę że overek powinien wejść lekko o ile Rakiety się otrząsną.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 6 Maj 2018 - 1:56, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 5 Maj 2018 - 0:26 by MichW

MECZ: Philadelphia 76ers - Boston Celtics
TYP: Boston (+11,5)  (w)
KURS: 1,56
BUKMACHER: fortuna

Bukmacherzy się mocno przejechali bowiem to Boston potwierdził dobrą dyspozycję i prowadzą już 2:0 w serii. Phila co prawda ma fajną paczkę i nadal są faworytem tej serii jednak jak pisałem nieraz po prostu nie gromią rywali nawet tych najsłabszych.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 6 Maj 2018 - 1:56, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 5 Maj 2018 - 0:29 by MichW

MECZ: Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors
TYP: Cleveland (z dogrywką)  (w)
KURS: 1,5
BUKMACHER: fortuna

Cavs musieli intensywnie przygotowywać się do tej fazy bowiem ograli Toronto 2x u nich i to w dobrym stylu, no może poza pierwszym meczu w którym mieli sporo farta szczególnie w ostatniej akcji regulaminowego czasu. Myślę że przy ich dyspozycji po prostu goście nie będą w stanie ich zatrzymać i szykuje się nam 4:0 w serii.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Wto 8 Maj 2018 - 17:22, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 5 Maj 2018 - 22:53 by MichW

MECZ: New Orleans Pelicans - Golden State Warriors
TYP: Powyżej 225,5pkt  (p)
KURS: 1,5
BUKMACHER: fortuna

Jak idzie to ponawiamy typ już po raz trzeci Wink NOP po powrocie do własnej hali złapało wiatr w żagle i skończyło się mocno overowo. I tym razem nie powinno być inaczej i gospodarze powinni zgarnąć zwycięstwo.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Wto 8 Maj 2018 - 17:22, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 5 Maj 2018 - 22:55 by MichW

MECZ: Utah Jazz - Houston Rockets
TYP: Houston  (w)
KURS: 1,55
BUKMACHER: fortuna

Tak jak się tego spodziewałem mecz nr 3 dał swego rodzaju przełom czyli powrót do bdb gry Rockets którym 2gi mecz po prostu nie wyszedł. Teraz wydaje się że po raz kolejny nie dadzą szans gospodarzom i już zrobią sobie dobrą zaliczkę aby już w 1szym meczu u siebie skończyć tę serie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 8 Maj 2018 - 23:43 by MichW

MECZ: Houston Rockets - Utah Jazz
TYP: Houston powyżej 54,5pkt w 1 połowie  (p)
KURS: 1.8
BUKMACHER: STS
ANALIZA:
Jak dla mnie pewniaczek i aż dziw że linia się nie zmieniła przez całą serię. Jak pamiętacie proponowałem ten typ w meczu nr. 2 który był mocno pechowy dla obstawiających jednak pomimo kiepskiej pierwszej połowy, pudłowania wielu okazji po wręcz juniorskich błędach i tam Harden nam wbił ten over. Pozostałe mecze to już rzucanie 58+ w 1 połowie z czego te 58pkt padło w ostatnim mocno underowym meczu (co i tak jest super wynikiem jak na sam przebieg meczu). Dzisiaj spodziewam się tego na co liczyłem w meczu nr 2 i co się wydarzyło w spotkaniu nr. 1 czyli mocnego początku Rakiet którzy muszą wygrać jeśli chcą nawiązać walkę z GSW na swoim najwyższym poziomie, bo jeżeli się posypią na dodatek z Jazz którym co chwile ktoś wypada to po pierwsze raczej nie wytrzymają całej serii z GSW a po drugie i najważniejsze odpadnie im dni na regenerację. Piszę o rywalizacji z GSW bo Rakiet tę rywalizacje mają już praktycznie w kieszeni. Na tym poziomie Rakiet, Jazzmani nie powinni już nic wskórać.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sro 9 Maj 2018 - 9:12, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 9 Maj 2018 - 0:03 by MichW

MECZ: Golden State Warriors - New Orleans Pelicans
TYP: Powyżej 223,5pkt  (p)
KURS: 1,57
BUKMACHER: fortuna

Jeżeli NOP jeszcze marzy o awansie to teraz muszą wygrywać. 2 i 3 spotkanie zagrali całkiem dobrze ale niestety tylko jedno z nich udało im się wygrać a ostatnio zagrali najsłabsze spotkanie serii i już jest 1:3. Jednak wierzę że jeszcze się obudzą i przynajmniej dzisiaj powalczą. GSW powinno natomiast po raz kolejny udowodnić swoją bdb dyspozycją i rzucić 110+pkt.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sro 9 Maj 2018 - 9:17, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 9 Maj 2018 - 0:08 by MichW

MECZ: Boston Celtics - Philadelphia 76ers
TYP: Boston (+2,5) 1 połowa (w)
KURS: 1,54
BUKMACHER: fortuna

Nadal faworyzowane jest 76ers jednak Boston nic sobie z tego nie robi i już teraz może skończyć tę serie. 76ers póki co nie znaleźli patentu na Celtics grając na wyjeździe. Tutaj myślę że co najwyżej goście dotrzymają kroku gospodarzom, ale myślę że mało prawdopodobne jest ich zwycięstwo, nawet w 1 połowie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 12 Maj 2018 - 23:08 by MichW

MECZ: Houston Rockets - Golden State Warriors
TYP: Powyżej 218,5pkt  (w)
KURS: 1,52
BUKMACHER: fortuna

Spotykają się dwie najlepsze zespoły sezonu zasadniczego których główną siłą jest naturalnie ofensywa. Jeżeli żadna drużyna nie zaliczy słabego dnia to jedni jak i drudzy spokojnie są w stanie przekroczyć 110pkt i łagodnie pokryć over.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 17 Maj 2018 - 22:12 by MichW

MECZ: Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
TYP: Boston (+9,5)  (p)
KURS: 1,54
BUKMACHER: fortuna

Cavaliers już w coraz cięższej sytuacji bowiem dwa pierwsze mecze padły łupem Celtics i teraz już muszą wygrywać. Jednak nie wierzę żeby Boston miał znacznie obniżyć loty. Są drużyną poukładaną bardziej od Cavs i tutaj wynik powinien być na styku.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 20 Maj 2018 - 21:21, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 17 Maj 2018 - 22:14 by MichW

MECZ: Golden State Warriors - Houston Rockets
TYP: GSW (-5,5)  (w)
KURS: 1,63
BUKMACHER: fortuna

Myślę że oba następne mecze w Oakland już padną łupem gospodarzy. Rakiety spięły się na 2gi mecz i na pewno nie odpuszczą ale przeczucie mi mówi że GSW poprawi drobne mankamenty i to oni powinni wygrać.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 21 Maj 2018 - 20:39 by MichW

MECZ: Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
TYP: Powyżej 200,5pkt  (w)
KURS: 1,51
BUKMACHER: fortuna

Stawiam tutaj na over. Cavs otrząsnęli się po meczach w Bostonie i w końcu zagrali na miarę oczekiwań. Natomiast Boston miał za sobą najgorsze spotkanie w serii ale myślę że aż tak słabo kolejny raz nie zagrają i powinno być dzisiaj overowo.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Wto 22 Maj 2018 - 18:48, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 21 Maj 2018 - 20:41 by MichW

MECZ: Golden State Warriors - Houston Rockets
TYP: GSW (-6,5)  (p)
KURS: 1,58
BUKMACHER: fortuna

GSW jeszcze bardziej dokręciło śrubę w spotkaniu nr. 3 i rozbili Rakiety w których nawet Harden nie dawał rady rywalom. Spodziewam się podobnego scenariusza i tym samym przybliżenie gospodarzy do finału.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 32 z 51 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 51  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach