SpinBet24
NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 45 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie

Strona 45 z 51 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 51  Next

Go down

30092016

Pisanie 

NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 45 Empty NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie




avatar
Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie :: Comments

avatar

Pisanie Nie 4 Lis 2018 - 3:51 by Michalski1988

San Antonio Spurs 109 - 95 New Orleans Pelicans
TYP: San Antonio (WIN)

Tego meczu nie trzeba komentować. Spurs od początku zdominowali drużynę gości i kontrolowali mecz. Okazało się, że nie ma szans na niespodziankę, choć kursy bukmacherskie mówiły co innego. Passy zespołów podtrzymane, z tym że w San Antonio się z tego cieszą, a ekipa z Nowego Orleanu ma nad czym pracować.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 4 Lis 2018 - 15:45 by MichW

Można powiedzieć że noc w połowie zakończona po myśli typujących bowiem parę spotkań zakończyło się zgodnie z przewidywaniami jednak kilku faworytów zagrało przeciętnie jak Boston i Jazz. Co ciekawe Ci drudzy bez Mitchella zaliczyli niezły mecz z Grizzlies w ataku, a już z nim w składzie zawalili spotkanie z Nuggets.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 4 Lis 2018 - 17:09 by Michalski1988

Portland Trail Blazers 110 - 114 Los Angeles Lakers
TYP: Over 17,5 (Kuzma, Kyle) (12 punktów)

Choć wynik mógłby wskazywać , że był to wyrównany mecz, to prawda jest troszeczkę inna. Do przerwy zespoły co prawda grały równo i wynik był na styku, to w trzeciej kwarcie goście odjechali gospodarzą na 15 punktów. Portland w czwartej kwarcie goniło wynik, ale ostatecznie wygrała drużyna Lakers. Typowany przez mnie gracz trafił jednak tylko 12 punktów. Wpływ na to miała bardzo duża rotacja w składzie Los Angeles i duży podział punktowy pomiędzy wszystkimi zawodnikami tego zespołu, co na pewno cieszy trenera.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 4 Lis 2018 - 18:41 by Michalski1988

MECZ: Washington Wizards - New York Knicks
TYP: Over 8,5 (Wall, John) - asysty
KURS: 1,72
U>N>I>B>E>T
(lost)

Wizzards stają dziś przed szansą przerwania negatywnej passy meczów bez zwycięstwa. Typowany przeze mnie John Wall w ostatnich meczach czwarte kwarty przesiedział na ławce, z powodu już praktycznie przegranych meczach graczy z Waszyngtonu. Dziś na pewno będzie dzielił podaniami, by koledzy z zespołu dziurawili kosz Knicks. Wall często zalicza liczbę asyst w dwucyfrowym wyniku, dlatego 9 asyst w dzisiejszym meczu nie powinno być problemem. Zwłaszcza, że mecz powinien być mocno overowy.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Pon 5 Lis 2018 - 2:37, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 4 Lis 2018 - 18:52 by Michalski1988

MECZ: Phoenix Suns - Memphis Grizzlies
TYP: Over 6,5 (Booker, Devin) - asysty
KURS: 1,87
U>N>I>B>E>T
(win)

Phoenix staje dziś przed szansą wygrania meczu w NBA. Choć zadanie nie jest łatwe, to Memphis są do ogrania. Typuję przynajmniej 7 asyst Bookera, który jest jak na razie najjaśniejszą postacią Suns i to jego dobra defensywa Grizzlies będzie chciała powstrzymać. W tej sytuacji nie pozostaje mu nic innego jak rozdzielać podania pośród kolegów z zespołu - Arizę, Aytona czy Warrena. Oczywiście to tylko moje przedmeczowe przypuszczenia, ale myślę że 7 asyst Bookera to nie jest wygórowana bariera.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Pon 5 Lis 2018 - 8:51, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 4 Lis 2018 - 18:58 by Michalski1988

MECZ: Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers
TYP: Over 28.5 (Embiid, Joel) - punkty
KURS: 1,95
U>N>I>B>E>T
(lost)

Philadephfia jedzie do Brooklynu po zwycięstwo. Jej głównym argumentem jest fenomenalny Joel Embid, niekwestionowany lider zespołu. W tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak postawić na liczbę punktów gracza, który regularnie łamie linie 30 zdobytych punktów w meczu. Dodatkowo zadanie powinien ułatwić wysoki wynik meczu, który z góry zakładam.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Pon 5 Lis 2018 - 2:31, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 4 Lis 2018 - 23:13 by LAL-1

MECZ:Los Angeles Lakers - Toronto Raptors
TYP: Over 237.5
KURS: 2.0
PINNACLE   (p)

Ostatnio zmieniony przez LAL-1 dnia Pon 5 Lis 2018 - 14:13, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 5 Lis 2018 - 0:52 by MichW

MECZ: San Antonio Spurs – Orlando Magic (lost)
TYP: SAS (-5,5)
KURS: 1,6
BUKMACHER: forbet
ANALIZA:
Ciężko trafić nawet małe handicapy na początku obecnego sezonu jednak spodziewam się że gładko SAS ten mecz weźmie stąd postanowiłem zaryzykować.
O Magic pisałem przy okazji meczu z LAC więc dam tylko krótko o nich wspomnę. Jak pisałem nie widać u gości zawodnika który mógłby zapewnić swojemu zespołowi zwycięstwo rzucając regularnie nawet te 25pkt. Do tego co zdążyłem wyczytać Issac prawdopodobnie nie wystąpi (nie mam 100% info) który wypadł blado w meczu z LAC także z pewnością jego brak lub jeśli zagra jego wątpliwa dyspozycja sprawiają że drużyna z Orlando będzie miała jeszcze trudniejsze zadanie w tym meczu.
Spurs za to grają dzień po dniu. Do tego bez Gaya który odniósł kontuzje jednak jego brak w mojej ocenie nie powinien być znaczący w takim meczu. Aldridge i DeRozan kręcą dobre liczby. Oczywiście pewnie stać ich jeszcze na trochę więcej ale jest dobrze na tyle że gwarantują spokój jeśli chodzi o zdobycze punktowe. Do tego swoje dokłada reszta więc ogólnie spokojnie stać ich na punktowanie powyżej 100pkt co dzisiaj powinno im wystarczyć do zwycięstwa.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pon 5 Lis 2018 - 21:17, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 5 Lis 2018 - 0:56 by MichW

MECZ: Phoenix Suns – Memphis Grizzlies (lost)
TYP: Memphis (z dogrywką)
KURS: 1,52
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:
Typ który od razu rzucił mi się w oczy przeglądając kursy. Według mnie różnica poziomów jest dosyć znacząca na korzyść gości jednak nadal na 100% nie możemy być pewni składu co daje lekki znak zapytania.
U gości pewnie nie wystąpi Casspi jednak nie ma to dla nas dużego znaczenia. Probably jest wciąż Mack jednak wciąż brak ważnych głosów co do jego urazu więc spodziewam się że zagra. Jeżeli tak nie będzie to goście moim zdaniem i tak stać żeby załatać po nim dziurę. Widać w tym zespole solidność. Może nie zawsze mają zawodnika punktującego grubo ponad 20pkt jednak większość przebywających na parkiecie prezentuje na tyle solidną grę że łącznie daje to dobry efekt.
U Suns za to duża presja leży na Bookerze który wrócił na ostatnie mecz rzucając 20 razy na kosz notując z tego 18pkt. Jeżeli słońca będą tak eksploatować swoją nadzieję to myślę że goście szybko znajdą na niego sposób zamykając gospodarzom drzwi z napisem zwycięstwo. Do tego ta obrona…a raczej jej brak. Po pierwszej kolejce w której wygrali do ostatniego zaliczyli serię 6 meczów gdzie stracili +117pkt. Jednym z tych spotkań było starcie z Grizzlies w którym przegrali 117:96.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pon 5 Lis 2018 - 21:18, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 5 Lis 2018 - 2:35 by Michalski1988

Brooklyn Nets 122 - 97 Philadelphia 76ers
TYP: Over 28.5 (Embiid, Joel) - punkty (16 punktów)

Niemiła dla mnie niespodzianka przytrafiła się 76ers w Brooklynie. Gospodarze zmiażdżyli gości z Philadelphii, wygrywając mecz różnicą 25 punktów. Już pod koniec trzeciej kwarty trener gości zdjął podstawową piątkę godząc się z porażką i dając pograć rezerwowym. Taka sytuacja sprawiła, że Embid nie miał już szans poprawić wyniku rzuconych 16 oczek.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 5 Lis 2018 - 2:42 by Michalski1988

Washington Wizards 108 - 95 New York Knicks
TYP: Over 8,5 (Wall, John) - asysty (7 asyst)

Mecz w Waszyngtonie przerwał niechlubną passę porażek gospodarzy w ostatnim czasie. Washington pewnie wygrali z Knicks głównie dzięki dobrej skuteczności Walla oraz Beal'a. Niestety dziś pograłem na asysty tego pierwszego, a w zamian okazał się najlepiej punktującym graczem meczu. Troszeczkę przeszkodziła także niska linia punktowa, zakładałem wysoki wynik, a padło ledwie 203 punkty.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 5 Lis 2018 - 8:57 by Michalski1988

Phoenix Suns 102 - 100 Memphis Grizzlies
TYP: Over 6,5 (Booker, Devin) - asysty (7 asyst)


Mecz w Phoenix dostarczył kibicom niebywałych emocji. Gospodarze po pierwszej połowie wyraźnie przegrywali, ale na początku trzeciej kwarty doprowadzili do remisu i wynik był na styku. Jeszcze w tej samej kwarcie goście objęli znów wyraźne prowadzenie. W ostatniej części spotkania, Suns ambitnie gonili wynik i udało im się w końcowym rezultacie pokonać Memphis. Bardzo ważną rolę w ostatnich minutach odegrał Booker - najlepszy gracz tego meczu. Oprócz 25 zdobytych punktów dołożył 7 asyst, co pokryło linię w typowanej przeze mnie propozycji.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 5 Lis 2018 - 13:44 by MichW

Dla mnie ta noc jest sporym zawodem. Grizzlies nie dowieźli prowadzenia do końca a Spurs o mały włos nie dostało sporego łupnia od Magic.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 5 Lis 2018 - 17:22 by Michalski1988

Zawaliłem noc z powodu NBA i powiem szczerze że nie było warto. Spurs, Philadelphia i Memphis grały jak za kare. W większości faworytów podstawowi gracze grali tylko w pierwszych trzech kwartach, a potem trenerzy wystawiali rezerwowych jakby odpuszczali mecz. Sezon NBA jest bardzo długi i trzeba zakładać wszystkie możliwości przy typowaniu. Pozytywnie zaskoczyli grace Suns, którzy skutecznie wykorzystali opieszałość Memphis w czwartej kwarcie i wygrali w końcu mecz/

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 5 Lis 2018 - 17:29 by MichW

Spurs idzie jeszcze wytłumaczyć bo grali dzień po dniu, do tego wyleciał im na ten mecz Gay, ale Phila i Grizzlies ciężko wytłumaczyć. Jeżeli będą przegrywać z takimi ekipami jak Nets czy Suns to potem może im zabraknąć wygranych żeby załapać się do playoffów. Jak mówiłeś sezon jest długi, ale jest to jakiś sygnał ostrzegawczy że na te dwie ekipy trzeba uważać.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 45 z 51 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 51  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach