SpinBet24
NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 49 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie

Strona 49 z 51 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50, 51  Next

Go down

30092016

Pisanie 

NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 49 Empty NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie




avatar
Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie :: Comments

avatar

Pisanie Wto 4 Gru 2018 - 0:22 by MichW

MECZ: Detroit Pistons – Oklahoma City Thunder
TYP: Pistons (+5,5) (lost)
KURS: 1.56
BUKMACHER: etoto
Co prawda nie lubię grać meczów które zapowiadają się na stykowe ale nie mogę się oprzeć kursom wystawionym przez bukmacherów na gospodarzy. Pistons dostało fajny terminarz bowiem czeka ich już 6sty mecz z rzędu we własnej hali, co za tym idzie nie muszą się tak szybko regenerować jak drużyny które muszą co mecz zmieniać hale. Nastroje również im dopisują bowiem wszystkie wspomniane mecze u siebie wygrali w tym z GSW co mnie ostatecznie przekonało do pogrania w ich stronę. Na to spotkanie wrócił bowiem Curry który zaliczył dobre zawody jednak i to nie wystarczyło aby ograć Pistons. Ekipa z Detroit mądrze grała zdobywając prowadzenie w 2Q którego już nie oddali do końca. GSW miało momenty że zbijała straty do okolic 7-9pkt jednak DP trzymało bardzo dobrą skuteczność.
OCT również dłużej było we własnej hali jednak ciężko napisać o ich grze coś więcej. Zagrali jeden dobry mecz z Hornets, drugi przeciętny z Nuggets a później mieli tylko chłopców do bicia. Myślę jednak że na ten moment na papierze są w trochę gorszej dyspozycji od swoich dzisiejszych rywali. Zdarzały im się kiepskie mecze z nieprzyjemnie grającymi drużynami jak Kings czy Clippers. Myślę że Detroit u siebie postawi im się bardzo mocno i jeżeli uda im się wygrać to będzie na prawdę close.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Wto 4 Gru 2018 - 21:56, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 4 Gru 2018 - 0:38 by MichW

MECZ: New York Knicks – Washington Wizards
TYP: Poniżej 234,5pkt (win)
KURS: 1.5
BUKMACHER: Totolotek
Myślę że linia nieadekwatna do tego co prezentują obie drużyny i pewnie mocno sugerowana ostatnim spotkaniem Knicks. Jednak zaryzykuję stwierdzenie że gospodarze nie są w stanie powtórzyć dorobku z meczu z Bucks. Dlaczego? A no dlatego że bardzo dobrze siedziały im trójki i to nie jednego koszykarza, a wszystkim. Mudlay 4/5, Dotson 5/5, Vonleh 3/3. Ogółem 60pkt z trójek także prawie połowa dorobku zespołu. Druga przyczyna overu to odjazdy punktowe Bucks na ponad 10pkt. Kiedy sytuacja robiła się beznadziejna to wtedy NY rzucało trójkami, a że wchodziło to praktycznie 4x w meczu zbijali spore przewagi gości.
Wizards za to ostatnie trochę się ogarnęło, ale na wyjazdach wciąż wypadają blado. 3 ostatnie mecze gładko przegrali, co prawda z wymagającymi rywalami no ale jak chcą grać w playoffach to muszą przynajmniej być na styku wynikiem a nie dostawać 125:104 od Phily. Widzę w tym meczu dużo walki, do tego wynik na krawędzi więc będę zaskoczony jak padnie tutaj over 220, a co dopiero 234pkt. Powodzenia

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 4 Gru 2018 - 21:59 by MichW

W nocy byliśmy świadkami kilku dziwnych sytuacji:

- Pistons zdobywa 40pkt w 1 połowie
- Rakiety zdobywają 29pkt w 2 połowie, z czego wstydliwe 9 w 4Q.

Ogólnie dosyć underowa noc.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 10 Gru 2018 - 13:39 by andrzejszwedzki

Indiana-Washington
typ:2
kurs:3,26
pinnacle
Analiza:
Dzisiaj w godzinach nocnych naszego czasu,koszykarska liga NBA,gra nastepna runde spotkan.Ja na dluzej chcilbym zatrzymac sie przy pojedynku druzyn grajacych w Konferencji Wschodniej,Indiany,ktora jest gospodarzemi Washingtonu.Biorac pod uwage dotychczasowe wyniki i pozycje w tabeli,faworytem wydaje sie byc druzyna Indiany jest na szwartym miejscu i ma trzy kolejne mecze bez porazki,Washington jest na 10 miejscu ale w pieciu ostatnich spotkaniach,trzykrotnie wygrywal.Ja jednak,oceniajac mecze w NBA i NHL biore pod uwage pojedynki bezposrednie zespolow.Wbrew pozorom maja one duze znaczenie,druzyny znaja na pamiec mankamenty swych przeciwnikow i potrafia je bezlitosnie wykorzystac.Dlatego w niektorych meczach dochodzi do niby wielkich niespodzianek.Tak tez jest w przypadku tych zespolow.Wezmy dla przykladu piec ostatnich pojedynkow,czterokrotnie wygrywal Washington,w tym dwukrotnie na wyjazdach,Indiana tylko raz.Wedlug mnie jest to wazny element oprocz oczywiscie aktualnej formy a sadze,ze Washington nie jest w duzo gorszej i stawiam na jego zwyciestwo.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 10 Gru 2018 - 18:49 by MichW

Jeżeli nie wróci Oladipo to bet jak najbardziej realny. Wizards po wpadce z Cavs musi się ogarnąć stąd myślę że jeżeli nie wygrają tego meczu to będą blisko z wynikiem.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 10 Gru 2018 - 18:58 by Michalski1988

Oladipo na pewno nie wróci... Ale w Washington zabraknie też Wall'a a bez niego Wizards będą mieli bardzo ciężko zwyciężyć. Mimo wszystko kurs dosyć wysoki, a w NBA nigdy nic nie wiadomo..

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 10 Gru 2018 - 19:02 by MichW

Z Wallem to pewne info? Słyszałem że parę dni temu pauzował z powodów osobistych, ale nic po za tym. Pytam bo nie jestem ostatnio na bieżąco z newsami.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 10 Gru 2018 - 19:05 by Michalski1988

Sprawdzałem jeszcze dziś na flashscore i piszą tam o kontuzji pięty. Myślę, że jeśli choć trochę będzie ryzyko wystawiać go z kontuzją, to nikt nie da mu zagrać. Sezon jeszcze długi, a w takim tempie jak grają w NBA lepiej dać mu odpocząć.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 10 Gru 2018 - 21:35 by MichW

Nie wierz w info z flashscore bo oni wrzucają pierwszą lepszą plotkę. Nie słyszałem aby w ostatnim meczu coś mu się stało więc pewnie zagra.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 5 Lut 2019 - 21:36 by adrianP

Portland Trail Blazers oraz Cleveland Cavaliers postanowili wymienić się zawodnikami. W ramach transakcji, do Oregonu przeniesie się rzucający Rodney Hood. W ramach wymiany Blazers oddali do Cleveland kończące się umowy Stauskasa i Baldwina oraz dwa drugorundowe wybory w drafcie 2021 i 2023. 

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 5 Lut 2019 - 21:48 by adrianP

James Harden poprowadził Houston Rockets do wygranej nad Phoenix Suns (118:110), notując kolejny, już 20 w tym sezonie, ponad 40-punktowy występ. 

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 5 Lut 2019 - 21:51 by adrianP

Władze Miami Heat postanowiły spełnić złożoną obietnicę. 26 marca pod kopułą hali American Airlines Arena zawiśnie koszulka z numerem 1, w której występował dla nich Chris Bosh.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 5 Lut 2019 - 22:01 by adrianP

Po meczu z Golden State Warriors w szatni Lakers było gorąco - informują amerykańskie media. Jeszcze w lutym w zespole z Los Angeles mogą zajść wielkie zmiany. Atmosfera wewnątrz zespołu nie jest ciekawa. 

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 5 Lut 2019 - 22:03 by adrianP

23-letni Łotysz sezon 2018/19 NBA może uważać za zakończony. Kristaps Porzingis cały czas rehabilituje się po kontuzji więzadeł i nie zadebiutuje w nowej drużynie - Dallas Mavericks. To bardzo zła wiadomość dla drużyny. 

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 1 Mar 2019 - 10:58 by adrianP

Houston Rockets pokonali u siebie Miami Heat 121:118 w czwartkowym meczu ligi NBA. Drużyna z Teksasu wygrała w głównej mierze dzięki świetnej postawie Jamesa Hardena.Lider Rakiet zdobył 58 punktów. Dołożył do tego 10 asyst i siedem zbiórek. Jego zespół bardzo mocno musiał się napracować o końcowy triumf i odrobił aż 21-punktową stratę.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 49 z 51 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50, 51  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach