SpinBet24
Ligi Skandynawskie - Page 4 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ligi Skandynawskie

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

30092016

Pisanie 

Ligi Skandynawskie - Page 4 Empty Ligi Skandynawskie




Umieszczamy typy i analizy z rozgrywek Szwecja - SHL | Finlandia - SM-Liiga | Norwegia - GET-Ligaen 2016/2017
Zapraszam do udzielania się
avatar
Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Ligi Skandynawskie :: Comments

avatar

Pisanie Wto 17 Wrz 2019 - 12:03 by andrzejszwedzki

W drugiej kolejce Ekstraligi hokejowej Szwecji,przeciwko sobie zagraja druzyny Malme i Rogle.Spotkanie moim zdaniem powinno byc ciekawe bowiem Rogle,po slabym poprzednim sezonie aktualnie gra bardzo dobrze.Cala seria wygranych w meczach towarzyskich a i w pierwszym spotkaniu ligowym,niespodziewanie pokonala wyzej notowany zespol HV 71 i to bez straty gola.Malme z kolei w pierwszym meczu przegrala z zespolem L eksands.Jednak Malme grala na wyjezdzie a wedlug mnie na wyjazdach gra duzo slabiej.Cuz wydaje mi sie,ze mimo wszystko dzisiaj Malme powinna wygrac,byc moze nie w regulaminowym czasie z uwagi na zaskakujaco dobra dyspozycje gosci,jednak w calym meczu juz tak.Statystyki wczesniejszych bezposrednich konfrontacji tych zespolow tez teoretycznie wskazuja na wygrana Malme.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 17 Wrz 2019 - 12:39 by andrzejszwedzki

W drugiej kolejce Ekstaligi Szwecji spotkaja sie dwie zwycieskie druzyny z pierwszych spotkan,Orebro i Lulea.Orebro niespodziewanie pokonala na wyjezdzie zespol Fariedtad i dzisiajbedzie godnym przeciwnikiem,grajac u siebie ,dla mistrza Szwecji.Lulea zgodnie z przewidywaniami pokonala w pierwszym meczu zespol Vaxjo.To spotkanie zapowiada sie interesujaco,nawet bukmacherzy daja wiecej szans na wygrana druzynie Orebro.Ja jestem innego zdania.Lulea jak juz wspomnialem,jest aktualnym mistrzem kraju,w Lidze Mistrzow gra swietnie,widac,ze ta druzyna trzyma wysoka forme.Argumentem przemawiajacym za jej zwyciestwem jest umiejetnosc gry na wyjazdach,wystarczy spojzec w statystyki.Nie bez znaczenia pozostaje tez korzystny bilans,bezposrednich pojedynkow z Orebro.Wszystkie te argumenty wskazuja na wygrana Lulea,byc moze nie w regulaminowym czasie gry bo Orebro tez pokazuje sie z dobrej strony ale w calym spotkaniu juz tak.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 17 Wrz 2019 - 13:00 by andrzejszwedzki

W drugiej kolejce Ekstraligi hokejowej Szwecji,sruzyna Vaxjo podejmuje w swojej hali zespol Diurgardens.Cuz z cala pewnoscia bedzie to ciekawe widowisko,w poprzednim sezonie obydwa zespoly graly dobrze ocierajac sie nawet o tytul mistrzowski.W pierwszym meczu tego sezonu Vaxjo niestety przegrala ale na wyjezdzie i to z aktualnym mistrzem kraju.Nieco wiecej szczescia mial zespol Diurgardens,pokonal bowiem u siebie Linkopings.Moim zdaniem,faworytem do zwyciestwa jest tutaj Vaxjo,ma duzo wieksze doswiadczenie,jest lepiej ograny na arenie Europejsliej a i w kontaktach bezposrednich z Diurgarden,ma zdecydowanie korzystniejszy bilans.Jedyny mankament tej druzyny to w ostatnim czasie,duzo spotkan remisuje w regulaminowym czasie gry.Jak juz wspomnialem Vaxjo jest moim faworytem i sadze,ze wygra,duzym plusem jest takze atut swojego terenu.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 3 Paź 2019 - 15:03 by andrzejszwedzki

Orebro-Brynas  03.10.2019/19:00
typ:1
kurs:2,36
forbet
Orebro-Brynas,zarowno jedna jak i druga druzyna,sezon zaczely od zwyciestw,pozniej bylo juz gorzej.Na chwile obecna Orebro zajmuje 12-te miejsce w klasyfikacji.Na szesc dotychczas rozegranych spotkan,druzyna wygrala dwa,cztery przegrala w tym jedno po dogrywce.Brynas rozegrala jeden mecz mniej,dwa wygrala,trzy przegrala w tym jeden po dogrywce,w klasyfikacji zajmuje jedna pozycje wyzej.Wyniki bardzo do siebie zblizone,wyglada na to,ze spotkanie powinno byc wyrownane.Orebro przegrala cztery mecze z rzedu,dzisiaj gra u siebie i moim zdaniem,wykorzysta ten atut,wygrywajac w regulaminowym czesie.W tym przypadku oparlem sie na bezposrednich pojedynkach tych driuzyn,statystyka wskazuje przewage Orebro a w tym roku,druzyna ta juz dwukrotnie pokonala rywala grajac u siebie.Dzisiaj tez powinna sobie poradzic.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 3 Paź 2019 - 15:09 by andrzejszwedzki

Vaxjoe-Molme  03.10.2019/19:00
typ:1
kurs:2
forbet
Nie wiem jak inni ale ja jestem mocno zaskoczony dotychczasowa,slaba postawa druzyny Vaxjoe,Zastanawiam sie czy to chwilowy czy tez jest to dluzszy kryzys.W szesciu dotychczas rozegranych spotkaniach,zespol ten wygral zaledwie jedno,piec przegrywajac.Dzisiaj Vaxjoe wystepuje w roli gospodarza a jego przeciwnikiem jest druzyna Molme,ktora dotad rozegrala jedno spotkanie mniej,odnoszac dwa zwyciestwa,trzy porazki w tym jedna po dogrywce.Tez nie najlepszy wynik.Ocena tego meczu jest trudna,niemniej sadze,ze Vaxjoe przelamie zla passe i dzisiaj pokona rywala w regulaminowym czasie gry.Tym razem,duze znaczenie w mej ocenie,ma statystyka bezposrednich pojedynkow tych zespolow,w kilku ostatnich z tego i poprzedniego roku gdzie kazdy z nich wygrywal u siebie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 17 Paź 2019 - 17:23 by andrzejszwedzki

Fariestad-Rogle   17.10.2019/19:00
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:2,23
forbet
Szwecja-SHL,Farjestad (4) Zagra u siebie z zespolem Rogle (1).Bukmacherzy sugeruja zwyciestwo gospodarzy,kuszac dosyc duzymi kursami,mimo tego,ze przeciwnikiem jest lider klasyfkacji.Ja co do tej oceny jestem sceptycznie nastawiony.Fakt,ze Farjestad w bezposrednich pojedynkach ma lepszy bilans,zwlaszcza grajac u siebie ale zwroccie uwage,dotychczas Rogle przegrala tylko jedno swoje spotkanie,jest w swietnej formie i to nie podlega dyskusji.Wedlug mnie,kazdy wynik jest tu realny.Napewno bedzie duzo walki a przy tym i goli.Farjestad to druzyna typowo ofensywna,zdobywa duzo bramek ale takze duzo traci (45:32.Podobnie to wyglada w bezposrednich pojedynkach.Statystyki wskazuja mniejsza ilosc goli ale wowczas gdy Rogle byla gospodarzem.Oczywiscie,ze moge sie mylic w swojej ocenie,wydaje mi sie jednak ona pewniejsza jak wytypowanie wyniku 1x2:

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 17 Paź 2019 - 17:28 by andrzejszwedzki

Lulea-Leksands   17.10.2019/19:00
typ: Lulea-1,5 (AH)
kurs:1,87
forbet
Szwecja-SHL,Lulea (7) podejmuje dzisiaj u siebie druzyne Leksands (10).Prawde mowiac jestem troche zaskoczony tak daleka pozycja w klasyfikacji,druzyny Lulea.Mimo to w tym pojedynku uwazam ja za zdecydowanego faworyta,powinna wykorzystac okazje i wygrac duza roznica.Moim zdaniem conajmniej dwiema bramkami.Rywal to slaba druzyna,fakt poczatek sezonu miala udany ale pozniej bylo juz coraz gorzej i aktualnie jest po seri porazek.Jak juz wczesniej wspomnialem,Lulea jest bezapelacyjnym faworytem,musi zaczac grac efektxwnie by nie stracic dystansu do czolowki,jesli mysli walczyc o najwyzsze lokaty.W bezposrednich kontaktach z Leksands ma zdecydowanie korzystniejszy bilans i wygrywala wysoko.Czy w takiej sytuacji mozna typowac inaczej? Nie,kazdy wynik na niekorzysc Lulea bedzie tutaj spora niespodzianka.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 21 Lis 2019 - 15:07 by andrzejszwedzki

Oskarshamn-Skelleftea   21.11.2019/19:00
typ:2
kurs:2
betsson
Skelleftea po trzech kolejnych porazkach,dziaiaj ma za przeciwnika najslabsza ligowa druzyne i powinna wygrac to spotkanie.Mowiac ogolnie Skelleftea jest zespolem lepszym,bardziej doswiadczonym i te kilka ostatnich porazek,powinno ja motywowac by awansowac przedewszystkim do pierwszej szostki.Ta druzyna w kazdym sezonie zajmuje jedna z czolowych pozycji,mysle ze tym razem bedzie podobnie.Oskarshamn to beniaminek,ktory jednak nie radzi sobie w SHL i ponownie spadnie do nizszej ligi.Wprawdzie zremisowal poprzednie spotkanie z Skelleftea,na wyjezdzie ale aktualniu juz wczesniejsza lepsza forma gdzies sie zgubila.A wiec sumujac,Skelleftea wygra napewno to spotkanie i bedzie kontynuowala swoj marsz w gore tabeli.Gospodarze musza szkac punktow w meczach ze slabszymi zespolami.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 4 Sty 2020 - 11:26 by andrzejszwedzki

Vaxjoe-Brynas   04.01.2020/15:15
typ:1
kurs:1,85
betsson
Szwecja-SHL...Vaxjoe (10) podejmuje u siebie druzyne Brynas (11),moj typ na to spotkanie to zdecydowane zwyciestwo gospodarzy,roznica conajmniej dwoch bramek.Vaxjoe broni 10-tej pozycji ale moim zdaniem nie to jest podstawowym celem tej druzyny a stopniowy awans w tabeli i koncowa walka o wysokie lokaty.Ta druzyna ma za soba ogromne doswiadczenie i duzy dorobek,aktualnie napewno jest tez lepiej dysponowana od rywala.Jej atutem jest przedewszystkim gra na swoim obiekcie,widac to tez w bezposrednich pojedynkach z Brynas,gdzie odnosila zdecydowane zwyciestwa.Brynas aktualnie jest bez formy,takie odnosze wrazenie,w kilku ostatnich meczach,tylko jeden wygrala u siebie z Orebro,nie sadze by dzisiaj moglaby skutecznie przeciwstawic sie gospodarzom.Mam nadzieje,ze sie nie myle.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 4 Sty 2020 - 11:45 by andrzejszwedzki

Leksands-Skeleftea   04.01.2020/18:00
typ:2
kurs:2,4
betsson
Szwecja-SHL...Leksands (13) podejmuje u siebie druzyne Skelleftea (7),moj typ na to spotkanie to zwyciestwo gosci w regulaminowym czasie gry.Przedewszystkim Skelleftea aktualnie jest w wysokiej formie a juz napewno wyzszej od dzisiejszego rywala.Jest to ogromnie doswiadczona duzyna,walczaca w kazdym sezonie o najwyzsze lokaty,sadze,ze i w tym sezonie ten cel jej przyswieca.Gospodarze przeciwnie,bronia sie przed spadkiem a seria niepowodzen nie wrozy nic dobrego.Ta druzyna wygrala ostatnio tylko jeden mecz ze slaba Brynas.Niesadze wiec,by dzisiaj moglaby osiagnac jakis korzystny wynik,tymbardziej,ze w bezposrednich pojedynkach z Skelleftea przegrywala,nie dajac sobie rady.Dla zespolu gosci jest to wiec okazja do poprawienia swego dorobku punktowego,z pewnoscia ja wykorzysta.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 23 Sty 2020 - 10:39 by andrzejszwedzki

Leksands-Diurgardens   23.01.2020/19:00
typ:2
kurs:2,25
betsson
Szwecja-SHL...Druzyna Leksands (13) zagra dzisiaj u siebie z Diurgardens (7) a wynik tego spotkania wydaje sie oczywisty,zdecydowane zwyciestwo ekipy gosci.Powody...przedewszystkim aktualna forma druzyn i pozycja w klasyfikacji.Znaczna przewaga druzyny Diugardens we wczesniejszych bezposrenich pojedynkach,zwyciestw i to wysokie,niektore bez straty gola.Diurgardens ponadto ma duza szanse awansu do pierwszej szostki a wiec grupy zwyciezcow,czy taka szanse przegapi...moim zdaniem nie bo pozniej przyjda trudniejsze mecze.Gospodarze aktualnie sa na przedostatnim miejscu w klasyfikacji,jest to juz grupa spadkowa i walcza o jej opuszczenie,beda dzisiaj walczyc jak lwy i tylko z tego powodu nie typuje wysokiegozwyciestwa Diurgardens.Jeszcze jeden powod,istotny jesli chodzi o wygrana gosci,Diurgardens jest druzyna typowo wyjazdowa.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 1 Lut 2020 - 13:36 by andrzejszwedzki

Leksands-Frolunda    01.02.2020/15:15
typ:2
kurs:1,75
betsson
Szwecja-SHL...Ostatnia druzyna zamykajaca tabele,zagra dzisiaj z czwartym zespolem klasyfikacji,Frolunda.Leksands jest w duzym kryzysie,prawie wszystko przegrywa i nieuchronnie zbliza sie ku spadkowi.Frolunda to przeciwienstwo,ta druzyna w kazdym szonie nalezy do czolowki,teraz tez z pewnoscia powalczy o najwyzsze laury.Te zespoly na dzien dzisiejszy dzieli ogromna przepasc i jak goscie dzisiaj nie zlekcewaza przeciwnika powinni wygrac i to wysoko.Ja typuje zwyciestwo dwoma golami i mysle,ze jest to najmniejsza z moliwych roznica.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 11 Lut 2020 - 12:06 by andrzejszwedzki

Frolunda-Linkopings    11.02.2020/19:00
typ:1
kurs:1,7
betsson
Szwecja-SHL...Frolunda podejmuje u siebie druzyne Linkopings i jest w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem.Moj typ to jej wysokie zwyciestwo.Frolunda dotychczas rozkladala sily na mecze ligi SHL jak i Ligi Mistrzow stad jej dopiero trzecia lokata w tabeli.Ale sie oplacalo bo wygrala LM,teraz calkowicie moze sie poswiecic walce o tytul mistrzowski.Ma dosyc duza strate punktowa do lidera wiec juz meczy odpuszczac nie moze,gra za trzy punkty.Linkopings w tym sezonie daleko w tyle tabeli,slaba forma wiec zwyciestwo gospodarzy powinno byc wysokie.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach