SpinBet24
Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 22 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Polska - newsy, transfery, dyskusja

+29
boywer
Kwas
ATR
skowron
Barti80
ANZELMO
adrianP
zibi
ney11
Brunobet
MichW
bmx34
wilu1103
rafaa76
mazik
supermario
dominikbolt95
misiek.elblag.1983r
hetman6
kobra
lukaszafc
supertyper
Special
canabinolek
Kamil St
sss17
kobii
obstawiacz
Moderatorek
33 posters

Strona 22 z 28 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28  Next

Go down

Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 22 Empty Polska - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by Moderatorek Nie 2 Paź 2016 - 15:24

First topic message reminder :

Newsy,transfery/ dyskusja

Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down


Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 22 Empty Re: Polska - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by ATR Czw 11 Paź 2018 - 11:01

Jeśli w nowym roku ci kontuzjowani będą zdrowi nie powinni mieć żadnych problemów z utrzymaniem - szczególnie jak wzmocnią się jeszcze z 2-3 zawodnikami szczególnie w defensywie i na bramce.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 22 Empty Re: Polska - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by Barti80 Czw 11 Paź 2018 - 11:08

Mi się podoba z Miedzi Legnica - Petteri Forsell.
Ma fajnie ułożoną nogę, potrafi bardzo precyzyjnie uderza z dystansu.
Myślę, że po dobrym sezonie, lub dwóch może odejść z Miedzi.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 22 Empty Re: Polska - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by boywer Czw 11 Paź 2018 - 11:12

Ja bym jeszcze poczekał z jego oceną,narazie dobrze wszedł w sezon ale wczesniej grał raczej średnio,zobaczymy jak będzie się prowadził.
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 22 Empty Re: Polska - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by Barti80 Czw 11 Paź 2018 - 11:32

No ale ja oceniam co gram w tym sezonie, a gra świetnie przynajmniej według mojej oceny. Dlatego napisałem aby najlepiej zagrał dwa świetne sezony w Legnicy, wtedy może nawet jakiś klub z Ekstraklasy po niego sięgnie.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 22 Empty Re: Polska - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by MichW Czw 11 Paź 2018 - 17:30

Myślę że Miedź spokojnie się utrzyma w lidze. Sosnowiec już teraz jest outsiderem także jedno miejsce do spadku wydaje się być zaklepane a na drugie jest sporo kandydatów. Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 22 Empty Re: Polska - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by Barti80 Czw 11 Paź 2018 - 18:23

No dokładnie popieram twoje zdanie w 100%, jak dla mnie również w tym sezonie Z. Sosnowiec leci do spadku... jednak drugie kandydata ciężko wskazać póki co.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 22 Empty Re: Polska - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by MichW Czw 11 Paź 2018 - 18:46

Na drugiego kandydata poczekamy pewnie jak w zeszłym sezonie do ostatniej kolejki. Ścisk jest taki że wytypowanie tego kto będzie w dolnej ósemce jest raczej niemożliwe. Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 22 Empty Re: Polska - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by ATR Czw 11 Paź 2018 - 18:54

Forsell już był w Cracovii ale w tym momencie przyszedł Probierz i mu podziękował - prawdopodobnie z uwagi na sylwetkę która nie jest idealna szczególnie jak na profesjonalnego piłkarza.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 22 Empty Re: Polska - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by Barti80 Czw 11 Paź 2018 - 18:57

Dokładnie nasza Ekstraklasa jest bardzo wyrównana i praktycznie co sezon w ostatnim czasie Mistrza i spadkowiczów poznajemy dopiero po ostatniej kolejce. Ze strony kibica jest niby dobrze, bo są emocje... ale z drugiej strony to jest trochę smutne Smile

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 22 Empty Re: Polska - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by MichW Czw 11 Paź 2018 - 19:02

To co się dzieje na dole tabeli jest jeszcze do przyjęcia. Gorzej że w walce o tytuł mamy z roku na rok coraz wolniejszy wyścig i to jest dopiero zasmucające.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 22 Empty Re: Polska - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by Barti80 Czw 11 Paź 2018 - 19:03

No dokładnie właśnie o tym napisałem... To jest prawda, że nasza liga jest najbardziej wyrównaną ligą na świecie masakra Smile

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 22 Empty Re: Polska - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by boywer Czw 11 Paź 2018 - 19:21

Tymczasem Bartoszek został trener Chojniczanki,ciekawe że nie znalazł klubu w ekstraklasie,w Koronie robił dobra robotę.
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 22 Empty Re: Polska - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by MichW Czw 11 Paź 2018 - 19:51

Tak jak mówiłeś w Kielcach zrobił dobrą robotę za co został zwolniony. Chojniczanka ma ciekawy skład także ma szanse odnieść z nimi dobre wyniki.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 22 Empty Re: Polska - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by Barti80 Czw 11 Paź 2018 - 22:43

Dokładnie Bartoszak moim zdaniem ma nawet szanse z Chojniczanką awansować do Ekstraklasy Smile Dla mnie to świetny trener, Korona pod jego wodzą grała ładną dla oka piłkę, mam nadzieję, że poradzi sobie w 1 lidze.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 22 Empty Re: Polska - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by ATR Czw 11 Paź 2018 - 23:19

Sądzę że Chojniczanka podobnie jak GKS w ostatnich latach nie bedzie pchać się do Ekstraklasy.W rundzie rewanżowej kilka dziwnych wyników i większość kadry będzie miała miejsce na kolejny sezon ciągle w 1 lidze:)

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 22 Empty Re: Polska - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 22 z 28 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach