SpinBet24
Francja - newsy, transfery, dyskusja  - Page 4 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Francja - newsy, transfery, dyskusja

+7
MichW
Roke
ney11
Brunobet
bmx34
01mistrz
Moderatorek
11 posters

Strona 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Francja - newsy, transfery, dyskusja  - Page 4 Empty Francja - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by Moderatorek Nie 2 Paź 2016 - 15:26

First topic message reminder :

Newsy,transfery/ dyskusja

Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down


Francja - newsy, transfery, dyskusja  - Page 4 Empty Re: Francja - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by adrianP Czw 16 Sie 2018 - 23:17

Obronca Bordeaux, Paul Baysse najbliższy sezon spędzi na wypożyczeniu w SM Caen. 30 latek poprzedni sezon gral rowniez na wypozyczeniu, w Maladze.

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Francja - newsy, transfery, dyskusja  - Page 4 Empty Re: Francja - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by adrianP Czw 16 Sie 2018 - 23:27

Bordeaux pozyskalo obronce z rezerw Barcelony. Sergi Palencia, 22 latek został wypozyczony na rok. Umowa zawiera opcje transferu definitywnego.

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Francja - newsy, transfery, dyskusja  - Page 4 Empty Re: Francja - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by adrianP Pon 20 Sie 2018 - 20:19

Remy Cabella definitywnie zawodnikiem klubu AS Saint Etiene. Pomocnik podpisal 4 letni kontrakt. Wczesniej wypożyczony, najwidoczniej zawodnik spisal sie i zasluzyl na kontrakt.

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Francja - newsy, transfery, dyskusja  - Page 4 Empty Re: Francja - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by MichW Sro 22 Sie 2018 - 18:49

Według francuskich mediów Thierry Henry jest po słowie z Bordeaux i kwestią czasu jest objęcie przez niego pozycji trenera.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Francja - newsy, transfery, dyskusja  - Page 4 Empty Re: Francja - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by adrianP Sro 22 Sie 2018 - 20:02

FC Nantes wypozyczylo Yassine El Ghanass'ego do Al-Raed z Arabii Saudyjskiej. 28 latek w ubieglym sezonie rozegral dla francuskiej druzyny 20 spotkan.

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Francja - newsy, transfery, dyskusja  - Page 4 Empty Re: Francja - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by adrianP Sob 25 Sie 2018 - 12:15

Nantes kupilo reprezentanta Belgii. Anthony Limbombe pofpisal 5-letni kontrakt.

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Francja - newsy, transfery, dyskusja  - Page 4 Empty Re: Francja - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by adrianP Pon 27 Sie 2018 - 14:50

Bylo wiele spekulacji, jednak Julian Draxler nie zmieni klubu. Zawodnik zostaje dalej w PSG. Sprawe wyjaśnił agent zawodnika.

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Francja - newsy, transfery, dyskusja  - Page 4 Empty Re: Francja - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by Barti80 Pon 27 Sie 2018 - 15:56

Jednak nie Thierry Henry zostanie szkoleniowcem Bordeaux. Rozmowy zakończyły się flaskiem. Jednym z następnych kandydatów do prowadzenia klubu ma być - Claudio Ranieri.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Francja - newsy, transfery, dyskusja  - Page 4 Empty Re: Francja - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by adrianP Pon 27 Sie 2018 - 17:22

Oczywiscie powodem dlaczego Henry nie zostal trenerem jest Kasa. Obawia sie niestabilnosci finansowej klubu.

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Francja - newsy, transfery, dyskusja  - Page 4 Empty Re: Francja - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by MichW Pon 27 Sie 2018 - 17:51

Według mnie jest to zaskakująca decyzja. Myślę że to mogła być dla niego jedyna okazja na prowadzenie dużego klubu w ostatnim jak i najbliższym czasie i teraz raczej będzie musiał szukać posady asystenta u jakiegoś trenera lub czekać na kolejną okazje. Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Francja - newsy, transfery, dyskusja  - Page 4 Empty Re: Francja - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by Barti80 Pon 27 Sie 2018 - 18:31

Tak, ale Thiery Henry na pewno stawia duże warunki finansowe i tak jak napisał @adrianp boi się niestabilności finansowej, przecież sprzedali Malcoma do Barcy, mają pieniążki Smile

Bardzo możliwe, że do piątku zostanie ogłoszony transfer MOUSSY DEMBÉLÉ - jak donosi RMC Sport, napastnik Celticu jest na celowniku Olympique Marsylia. Działacze klubu z Marsylili kontaktowali się już z zawodnikiem, a sam Moussa jest na tak. Marsylia nie złożyła jeszcze oferty za zawodnika, ale bardzo możliwe, że zrobi to w najbliższych dniach. Celtic za 22 latka oczekuję 15-20 mln euro, na pewno byłby to bardzo ciekawy ruch transferowy.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Francja - newsy, transfery, dyskusja  - Page 4 Empty Re: Francja - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by MichW Pon 27 Sie 2018 - 18:36

Jeżeliby mu nie płacili to zawsze mógłby rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron no ale cóż to już jego decyzja może faktycznie chciał uniknąć takiej sytuacji i się nie męczyć.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Francja - newsy, transfery, dyskusja  - Page 4 Empty Re: Francja - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by adrianP Pon 27 Sie 2018 - 19:40

A moze dostał inna ciekawa ofertę i na dniach oglosza ze zostanie trenerem innej drużyny. Gdzie bedzie zarabial wiecej.. w tej pilce i calym tym świecie sportu jest wszystko mozliwe.

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Francja - newsy, transfery, dyskusja  - Page 4 Empty Re: Francja - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by Barti80 Pon 27 Sie 2018 - 21:55

@adrianP święta racja Smile Wcześniej był trenerem napastników w Belgii, też pewnie nieźle zarabiał, mimo wszystko w Bordo mógł zarabiać dużo więcej jako główny trener. Ja bym poczekał na jego miejscu na jakąś konkretną propozycję, tak jak zrobił to Zidane... Thierego widziałbym w Arsenalu, jednak postawili na kogoś innego.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Francja - newsy, transfery, dyskusja  - Page 4 Empty Re: Francja - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by Barti80 Wto 28 Sie 2018 - 14:54

Ciekawy wywiad z Buffonem, Włoch przyznaję otwarcie, że na początku bał się transferu do PSG.

- Po 40 latach we Włoszech nie było łatwo zmienić całe swoje życie. Nie miałem pojęcia jak powitają mnie nowi koledzy, trochę się tego obawiałem. Czasem chcemy sobie wytworzyć strefę komfortu i, ze względu na strach czy lenistwo, odrzucamy możliwość wyjazdu, ponieważ zmiany są straszne. Ja zrobiłem dokładnie na odwrót. Lubię grać, rywalizować, rozwijać się, stawiać czoła trudnościom i starać się je pokonać - powiedział golkiper w wywiadzie dla „France Football”.

- Teraz jestem lepszy niż w wieku 35 lat, wydaje się to niemożliwe, ale ja czuję, że jestem lepszy niż pięć-sześć lat temu. Może to dlatego, że zmieniłem swoje metody pracy. Ale wierzę, że w moim wieku to tylko kwestia motywacji.

Ostatnio trener Thomas Tuchel zapowiedział, że po bardzo udanym starcie w bramce PSG Buffon zasiądzie tymczasowo na ławce, by ustąpić miejsca Alphonse'owi Areoli. Oprócz nich o miejsce w bramce walczy również Kevin Trapp. „Superman” zapewnia jednak, że taka konkurencja mu nie przeszkadza.

- Rywalizacją z Areolą i Trappem? Mam z nimi dobre relacje. W grupie istotne jest, żeby darzyć się szacunkiem i akceptować innych. PSG gra w każdym sezonie po 60 spotkań, to logiczne, by w takiej sytuacji mieć trzech znaczących bramkarzy, a nie tylko jednego, który gra zawsze.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Francja - newsy, transfery, dyskusja  - Page 4 Empty Re: Francja - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach