SpinBet24
KSW wszystkie gale  - Page 2 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

KSW wszystkie gale

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

02102016

Pisanie 

KSW wszystkie gale  - Page 2 Empty KSW wszystkie gale




To może za niedługo jakiś buk wystawi kursy na mega hit
walkę stulecia
czyli KSW Celebrejszyn
Pudzian cheers  koksiński & Popek ze wsi chłopek affraid
Kto będzie następny ? scratch
może bracia Zielińscy jak widać KSW wspeiera koksiarzy
messi
messi

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 238
SpinyBety : 109

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

KSW wszystkie gale :: Comments

Brunobet

Pisanie Czw 7 Cze 2018 - 14:25 by Brunobet

Nie mogę oprzeć się komentarzowi i wrażeniu, ze tym razem ramówka KSW44 zalatuje kiczem Smile
Jeszcze Pudzian z piłą czy Bedorf z okiem cyborga można jakoś przetrawić ale płonąca twarz Erco Juna czy Materla nożycoręki to już przesada.

Powrót do góry Go down

Brunobet

Pisanie Czw 7 Cze 2018 - 14:27 by Brunobet

Uaktualniam również kartę walk bo w pierwszym poście brakuje zawodników. Teraz już mamy komplet i wiemy kto z kim powalczy.

Mariusz Pudzianowski vs Karol Bedorf

Kleber Koike Erbst vs Marian Ziółkowski

Michał Materla vs Martin Zawada

Tomasz Oświeciński vs Erko Jun

Filip Wolański vs Daniel Torres

Gracjan Szadziński vs Paul Redmond

Chris Fields vs Wagner Prado

Łukasz Rajewski vs Leo Zulić

Dawid Gralka vs Sebastian Przybysz

Powrót do góry Go down

bmx34

Pisanie Czw 7 Cze 2018 - 15:04 by bmx34

Z tych zawodników których znam i oglądałem sporo walk to jakbym miał typować to chyba Bedorf,choć chciałbym zeby Mariusz wygrał to jednak wydaje mi się ze większe doświadczenie po stronie Karola.
Koike wydaje mi się że obroni pas choć Ziólkowski nie ma nic do stracenia i jezeli utrzyma walkę w stójce to jakieś szanse ma.Mimo wszystko Jun który jes duzo młodszy i trenował z bardzo dobrymi zawodnikami.

Powrót do góry Go down

Brunobet

Pisanie Czw 7 Cze 2018 - 15:45 by Brunobet

Jeżeli chodzi o Pudziana to naprawdę facet ma upór i charakter. Szacunek za to co zrobił w sportach siłowych i za jego przemianę w mieszanych sztukach walki. Jednak błagam niech nie udziela wywiadów bo nie mogę słuchać tekstu "tanio skóry nie sprzedam"


Tak od 5 minuty zaczyna się o Pudzianie Smile


Fajnie, że mają do siebie szacunek i nie pajacują jak to kto kogo zleje. Normalnie rozmawiają i chcą pokazać dobrą walkę. Oby tak było a wynik to dla mnie sprawa drugorzędna.  Z pewnością wyjdzie zwycięsko z tej walki Polak.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 7 Cze 2018 - 16:24 by netu91@

To jest dobreeeeeeeee
A ja pierwszy raz chcę aby Niemiec  pobił polaka. Ten cały Oświeciński mnie irytuje. Pokonał ćpuna i myśli, ze rządzi. Ledwo wstał to wyzwał na pojedynek kolejnego pajaca czyli Szpilkę. Obecnie największy celebryta w KSW.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 7 Cze 2018 - 19:49 by MichW

Myślę że nie ma co od razu nazywać wszystkich pajacami pomimo tego że obaj mają swoje za uszami.

Powrót do góry Go down

Brunobet

Pisanie Czw 7 Cze 2018 - 23:01 by Brunobet

On jest Pajacem i tyle co wielokrotnie udowodnił. Nawet w tym przypadku i nie ma znaczenia czy była to reżyserka czy faktycznie spontan. A jakby szpilka płakał jakby po walce ledwo siedział na taborecie i inny zawodnik podszedł i wystrzelił mu w szczękę.
Jeden ledwo dyszy i wyzywa na pojedynek faceta z wieloletnim doświadczeniem bez znaczenia na umiejętności a drugi podchodzi i "kopie leżącego"
W tym przypadku pajac to nie jest obelga.

Powrót do góry Go down

zacharty

Pisanie Czw 7 Cze 2018 - 23:07 by zacharty

Dobre
Szpilka myślał, że zostanie bohaterem bo znokautuje już znokautowanego a przynajmniej nieprzytomnego gościa.
To facet dla którego najważniejszy jest rozgłos i hołduje zasadzie NIEWAŻNE CO MÓWIĄ NA MÓJ TEMAT BYLE TYLKO MÓWILI

Powrót do góry Go down

Brunobet

Pisanie Czw 7 Cze 2018 - 23:18 by Brunobet

O tym właśnie piszę
Wiem, że od lat sporty walki cieszą się dużym zainteresowaniem i duża w tym zasługa tej śmiesznej reżyserce czy odgrażaniu się przeciwnikowi już podczas spotkań twarzą w twarz.
Niewielu tak naprawdę jest zawodników którzy robią tą szopkę bo mają coś do siebie prywatnie.
Ja zdecydowanie jestem fanem takich zawodników jak Mamed, Borys Mańkowski czy nawet wschodząca gwiazda Janikowski. Wchodzą na ring czy do oktagonu i robią swoje bez zbędnej szopki. Kończą walkę dziękują przeciwnikowi i idą do domu.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 8 Cze 2018 - 19:01 by MichW

KSW stoczyło się już parę lat temu kiedy zaczęli wybierać ludzi nie związanych z sportem ale mający głośne nazwiska żeby sobie nabić kasę na PPV więc bardziej władze federacji bym ganił za ten stan rzeczy.

PS: Jak już dyskutować to na jakimś poziomie a nie od razu rzucać mięsem : P

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 9 Cze 2018 - 23:17 by michaszek83

Pudzian - Bedorf
Kolejny raz udowodniono, ze doświadczenie ma w sportach walki ogromne znaczenie. Bedorf obijał nogi Pudziana bo wiedział, że ból nie pozwoli mu walczyć w stójce a w parterze będzie z nim bez szans.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 4 Paź 2018 - 19:39 by Michalski1988

Już w sobotę 6 października odbędzie się kolejna gala walk federacji KSW. Nie zabraknie ciekawych walk, dlatego zapraszam do typowania i komentowania tego wydarzenia. Poniżej przedstawiam kartę walk sobotniej gali:

Walka wieczoru:
120 kg: Philip De Fries (15-6) vs Karol Bedorf (15-3) - o pas mistrzowski

Pozostałe:
120 kg: Paweł Mikołajuw (3-3) vs Erko Jun (1-0)
84 kg: Michał Materla (26-6) vs Damian Janikowski (3-0)
77 kg: Dricus Du Plessis (12-1) vs Roberto Soldic (13-3) - o pas mistrzowski
84 kg: Scott Askham (16-4) vs Marcin Wójcik (11-5)
120 kg: James McSweeney (15-16) vs Thiago Silva (20-7)
93 kg: Wagner Prado (14-3) vs Max Nunes (17-5)
93 kg: Akop Szostak (3-2) vs Jamie Sloane (8-5)
70 kg: Leszek Krakowski (12-1) vs Alfie Davis (10-2)

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 5 Paź 2018 - 5:58 by Michalski1988

MICHAŁ MATERLA VS DAMIAN JANIKOWSKI
Kursy: 1,82 - 1,90
*

MOJA OCENA: Jest to niezwykle trudna walka do typowania. Doświadczony, były mistrz KSW Michał Materla zmierzy się z przebojowym, mniej doświadczonym w klatce Damianem Janikowskim. Michał znany jest z niezwykłej woli walki do ostatnich sił. Damian przebojem wszedł do największej polskiej federacji, udowadniając, że może tu osiągnąć wiele.
Każdy z nich ma wiele zalet. Materia to świetny parterowiec, z wielkim sercem do walki. Janikowski pokazał kapitalną stójkę oraz dysponuje niezwykłą zapaśniczą siłę.
Osobiście trzymam kciuki za Janikowskiego i to jego typuje jako zwycięzcę.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 7 Paź 2018 - 11:39 by Michalski1988

Poniżej publikuje wyniki wczorajszej gali. Zaskoczeń nie było:

Wyniki KSW 45:

Philip de Fries (16-6-1NC, 2 KO, 12 SUB) pokonał przez poddanie (americana) w drugiej rundzie Karola Bedorfa (15-4, 5 KO, 4 SUB): o tytuł mistrza KSW
Erko Jun (2-0, 2 KO) pokonał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie Popka Monstera (3-4, 3 KO)
Michał Materla (27-6, 9 KO, 12 SUB) pokonał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Damiana Janikowskiego (3-1, 3 KO)
Roberto Soldic (14-3, 12 KO, 1 SUB) pokonał przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie Dricusa Du Plessisa (12-2, 4 KO, 8 SUB): o tytuł mistrza KSW wagi półśredniej
Scott Askham (17-4, 11 KO, 2 SUB) pokonał przez nokaut w pierwszej rundzie Marcina Wójcika (11-6, 4 KO, 5 SUB)
Thiago Silva (21-7-2NC, 14 KO, 2 SUB) pokonał jednogłośnie na punkty Jamesa McSweeneya (15-17, 9 KO, 6 SUB)
Wagner Prado (15-3-1NC, 14 KO) pokonał przez nokaut w pierwszej rundzie Łukasza Parobca (13-8-1, 8 KO, 3 SUB)
Akop Szostak (3-2-1NC, 2 KO) - Jamie Sloane (8-5-2NC, 6 KO, 2 SUB): walka zakończona jako no-contest
Leszek Krakowski (12-1, 5 KO, 3 SUB) pokonał niejednogłośnie na punkty (29:28, 29:27, 28:29) Alfie'ego Davisa (9-3, 4 KO, 3 SUB

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 13 Paź 2018 - 0:53 by Barti80

Zaskoczeń raczej większych nie było, chociaż też stawiałem na Janikowskiego z Materlą, ale jednak doświadczenie zwyciężyło... Damian Janikowski chciał tą walkę w zbyt spektakularny sposób zakończyć no i niestety dla niego... skończyło się jak się skończyło...

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach