SpinBet24
Betano Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Betano

2 posters

Go down

Betano Empty Betano

Pisanie by ROGAL5 Pon 17 Paź 2016 - 21:06

BETANO O SOBIE study

"Betano to marka należąca do firmy Gambling Malta Ltd, z siedzibą i licencją na Malcie. Polska jest pierwszym krajem, w którym została wprowadzona marka Betano.

Marka Betano wyróżnia się na rynku doskonałą obsługą klienta, szeroką ofertą lig i sportów, świetnymi kursami (także z 0% marżą) oraz transmisjami LIVE z wielu wydarzeń.

Filozofię Betano wyraża hasło Be the MVP!, oznaczające, że dla firmy każdy jej gracz jest najbardziej wartościowy, bez względu na zasobność portfela."

Na betano grałem parę miesięcy i mogę szczerze polecić. Weryfikacja moich dokumentów tożsamosci trwała bagatela 10 min. Bonusik mają miód malina a mianowicie 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie.Aby móc wypłacić kwotę salda bonusowego ze swojego konta, trzeba 5-cio krotnie obrócić całą kwotą zgromadzoną na koncie Betano (wpłata + bonus). W przypadku wpłaty 200 PLN, dla której przysługuje bonus w wysokości 200 PLN (w sumie 400 PLN), musisz obstawić zakłady (dokonać obrotu) o łącznej wartości 2000 PLN.

To co przyciągnęło mnie do tego buka to :

1.Bonus powitalny
2.Zamykanie zakładów
3.Przyjazny support
4.Szybkie wypłaty
5.Przejrzysta strona

Jedyną wadą jest nakładanie limitów na "zawodowych" graczy Smile

Polecam!

ROGAL5

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 104
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Betano Empty Re: Betano

Pisanie by manin_10 Sob 22 Paź 2016 - 23:49

Betano to jedna z młodszych stron bukmacherskich, założona w 2014 roku. Ich strona prowadzona jest wyłącznie w jezyku polskim. Największymi zaletami tego buka są: polska strona, polski chat, łatwa rejestracja, liczne bonusy, fajnie zbudowana strona   Wady: brak handicapów azjatyckich, liczne limity,  nie można zmieniać meila, dziwny słabo przejrzysty regulamin

Betano 9bf69867b055ddf5gen

manin_10

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 132
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach