SpinBet24
Winmasters Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Winmasters

3 posters

Go down

Winmasters Empty Winmasters

Pisanie by ROGAL5 Wto 18 Paź 2016 - 14:21

www.winmaster.com/pl

Chciałbym pokrótce opisać swoje wrażenia z kolejnego bukmachera na którym grałem a mianowicie Winmaster. Oczywiście dłuższej styczności z tym bukmacherem nie miałem, założyłem konto tylko dla bonusu powitalnego jakim było 100% do 200zł przy pierwszej wpłacie. Obrót był spory ale nie tragiczny a mianowicie 9-krotnie po kursie 2,1+.  
Ogólnie wystawiam temu bukowi ocene 4/10 bo nie zaimponowali mi praktycznie niczym oprócz bonusu powitalnego.

Wady:
- Brak zamykania zakładów
-Brak live czatu!!
-Minimalna kwota wypłaty na konto bankowe to 300zł
-Uboga oferta zakładów
-Często support odpowiada dopiero po 24h

Zalety:

-Bonus powitalny
-Często free spiny w kasynie
-Wypłacalni

Warto zrobić konto dla samego bonusu ale grać tam dłużej się generalnie nie opłaca.

ROGAL5

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 104
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Winmasters Empty Re: Winmasters

Pisanie by obstawiacz Wto 18 Paź 2016 - 15:21

Do zalet tez nalezy bardzo szybka weryfikacja ktora mi zajela z 30 minut a takze szybkie wyplaty na skrila do godziny w moim przypadku..
Obecnie korzystam tylko z free spinow ktore daja co tydzien ale zeby z nich wyplacic to musicie zrobic depozyt bo inaczej anuluja wygrana

Winmasters Signup10

obstawiacz

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 308
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Winmasters Empty Re: Winmasters

Pisanie by ROGAL5 Wto 18 Paź 2016 - 16:22

kolokolo napisał:Do zalet tez nalezy bardzo szybka weryfikacja ktora mi zajela z 30 minut a takze szybkie wyplaty na skrila do godziny w moim przypadku..
Obecnie korzystam tylko z free spinow ktore daja co tydzien ale zeby z nich wyplacic to musicie zrobic depozyt bo inaczej anuluja wygrana

Zrobienie jednego depozytu = 3x możliwość udziału w free spinach

ROGAL5

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 104
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Winmasters Empty Re: Winmasters

Pisanie by manin_10 Sob 22 Paź 2016 - 23:55

Kolejny z nowych bukmacherów z dobrą ofertą powitalną. Założony w 2014 roku  to Winmaster bukmacher wyróżniający się polską obsługą i licznymi promocjami. Zalety: wysoki bonus powitalny, kontakt w języku polskim, łatwe wpłaty oraz przejrzysta strona.       Wady: bonusu nie można obracać live, duża marża, słabe kursy, niskie limity.

manin_10

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 132
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Winmasters Empty Re: Winmasters

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach