SpinBet24
Puchar Polski  - Page 3 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Puchar Polski

+17
Barti80
Michalski1988
boywer
Kwas
ATR
andrzejszwedzki
Brunobet
messi
bestia
MichW
tigertyp
bmx34
mazik
wilu1103
sss17
obstawiacz
Moderatorek
21 posters

Strona 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Puchar Polski  - Page 3 Empty Puchar Polski

Pisanie by Moderatorek Pon 24 Paź 2016 - 9:34

First topic message reminder :

Umieszczamy typy i analizy z Pucharu Polski

Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down


Puchar Polski  - Page 3 Empty Re: Puchar Polski

Pisanie by bmx34 Nie 15 Lip 2018 - 4:44

Ja osobiście wtopiłem bo na podpitkę dałem Legia win i over 3,5 a mogłem grać sam over który pokryty został juz w pierwszej połowie.

Dokładnie nie wiem co oni mają z tym superpucharem,do tego na własnym stadionie,fenomen.
Poza tym dobrze jest rozpoczać sezon zwycięstwami aby zbudować pewność siebie a tak znów pozostaje niedosyt.
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
SpinyBety : 31

Powrót do góry Go down

Puchar Polski  - Page 3 Empty Re: Puchar Polski

Pisanie by MichW Nie 15 Lip 2018 - 15:36

Osobiście nic nie grałem ale widziałem na live że kursy na Arkę wynosiły w okolicach @20 także kto skorzystał to mógł sobie dorobić. Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Puchar Polski  - Page 3 Empty Re: Puchar Polski

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 25 Wrz 2018 - 12:50

Ruch Chorzow-Odra Opole
typ: wygra Ruch a w razie remisu nie ma zaklasu
kurs:2,05
bwin
Analiza:
Dzisiaj pilkarska Polska zainteresowana jest Meczami pucharowymi w Kraju.Jest kilka ciekawych spotkan ja wybralem pojedynek pomiedzy Ruchem Chorzow a Odra Opole,dla mnie jest bardzo interesujace.Przedewzystkim chce powiedziec,ze Ruch jako gospodarz jest moim teoretycznym faworytem,powinien wygrac.Jedna jesli juz,to zwyciestwo napewno nie przyjdzie latwo.Jak wszyscy wiemy doskonale,Ruch po spadku gra w drugiej lidze,Odra w pierwszej,wystepuje tu wiec roznica klas.Ponadto Odra Opole w tym sezonie gra dobrze,jest jednym z lepszych w pierwszj lidze,nie wiem tylko jak sie zapatruje na Puchar.Czesto bywa tak,ze druzyny nie widzac szans na dobry wynik po prostu z niego rezygnuja,nie angazuja sie w mecze,poswiecajac sie lidze.Ale to tylko taka moja teoria.Pomimo roznicy klas jak wspomnialem,stawiam na druzyne Ruchu Chorzow a biore pod uwage pojedynki bezposrednie z Odra.W tych trzech ostatnich,z tego i ubieglego roku,trzykrotnie wygrywal wlasnie Ruch,pomimo tego,ze spadal do drugiej ligi.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Puchar Polski  - Page 3 Empty Re: Puchar Polski

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 25 Wrz 2018 - 14:39

Polonia Glupczyce-Chrobry Glogow
typ:1x
kurs:3,80
Analiza:
Dzisiaj w Polsce obserwujemy zmagania pucharowe.Owszem jest kilka ciekawych spotkan,ktore ciesza sie duzym zainteresowaniem,ja jednak do oceny wybralem mniej znaczacy mecz.Polonia Glupczyce kontra pierwszoligowy Chrobry Glogow.Na pierwszy rzut oka widzimy zdecydowanego faworyta w druzynie gosci.Ale popatrzcie,zadna z tych druzyn nie ma szans by cos zwojowac w Pucharze Polski,czy wiec Chrobry w pelni sie zaangazuje,czy pojedzie na mecz w optymalnym skladzie? Byc moze tak ale podstawowi zawodnicy beda prawdopodobnie odpoczywac,szanse zagrania dostana rezerwy.Gospodarze z kolei beda chcieli pokazac sie z jak najlepszej strony,dla nich to jest frajda noc zagrac w takiej imprezie.Pozatym zespoly sie nie znaja i to jest kolejna szansa na dobry wynik gospodarzy.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Puchar Polski  - Page 3 Empty Re: Puchar Polski

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 25 Wrz 2018 - 14:53

LKS Lodz-Lech Poznan
typ:1X
kurs:3,65
bet365
Analiza: Czy w tym spotkaniu Lech jest az takim faworytem,jak to sugeruja kursy bukmacherskie? Moim zdaniem nie,owszem prawdopodobnie awansuje dalej ale nie wygra w podstawowym czasie a i nie wykluczam niespodzianki.Poznaniacy aktualnie nie sa w optymalnej fomie,LKS z kolei gra donrze w pierwszej lidze.Druzyny te takze wielokrotnie ze soba graly wiec sie znaja.Ja uwazam,ze Kodzianie nie przegraja w 90 minutach...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Puchar Polski  - Page 3 Empty Re: Puchar Polski

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 25 Wrz 2018 - 15:03

Wisla Krakow-Lechia Gdansk
typ:1x
kurs:1,63
bet365
Analiza: To spotkanie pucharowe jest dzisiaj chyba najbardziej interesujace.Moim zdaniem Wisla grajac u siebie nie powinna przegrac,widze jednak,ze wielu graczy typuje odwrotnie.Zespoly te niedawno spotkaly sie w meczu ligowym i wowczas wysoko wygrali Krakowianie.Czy w ciagu tych kilku dni,forma miala by sie radykalnie zmienic...nie sadze

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Puchar Polski  - Page 3 Empty Re: Puchar Polski

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 25 Wrz 2018 - 15:10

Siarka Tarnobrzeg-Wisla Plock
typ:2
kurs:1,50
bet365
Analiza: W tym spotkani zdecydowanym faworytem jest druzyna gosci,tak tez wskazuja kursy bukmacherskie.Wisla gra w Ekstraklasie jest to roznica klas,ponadto zespol z Plocka aktualnie i juz od dluzszego czasu jest w dobrej formie.Druzyny te jak dotad zagraly miedzy soba dwa mecze,obydwa wygrala druzyna z Plocka...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Puchar Polski  - Page 3 Empty Re: Puchar Polski

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 25 Wrz 2018 - 15:17

Chojniczanka-Legia Warszawa
typ:2
kurs:1,53
bet365
Analiza: Tutaj w tym spotkaniu chyba nikt nie ma watpliwosci,ze wygra druzyna Legi,jak by nie bylo wystepuje tutaj roznica klas,ponadto Legia to aktualny mistrz.Osobiscie nie lubie tej druzyny ale na tym etapie stawiam na jej zdecydowane zwyciestwo.Druzyny te spotkaly sie trzy lata temu w dwumeczu pucharowym i wowczas tez Legia wygrywala dwukrotnie...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Puchar Polski  - Page 3 Empty Re: Puchar Polski

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 25 Wrz 2018 - 15:25

Pogon Siedlce-Stal Mielec
typ:1X
kurs:1,65
bet365
Analiza: W tym spotkaniu moim zdaniem gospodarze nie powinni okazac sie druzyna gorsza.Przedewszystkim graja u siebie i troche mnie dziwia kursy bukmacherskie,ktore wskazuja wygrana Stali Mielec.Fakt,ze goscie wystepuja w wyzszej lidze ale tam nic nie graja,maja za soba cala serie kiepskich meczy bez zwyciestwa.Moim zdaniem Pogon Siedlce przedewszystkim nie przegra tego meczu...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Puchar Polski  - Page 3 Empty Re: Puchar Polski

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 25 Wrz 2018 - 16:58

Doszukiwalem sie niespodzianki w meczu Glupczyc z Chrobrym Glogow,ale nie...Chrobry juz do przerwy strzelil cztery bramki...
Ale LKS nie dal sie ograc w 90 minutach Lechowi 0:0 teraz trwa dogrywka...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Puchar Polski  - Page 3 Empty Re: Puchar Polski

Pisanie by ATR Wto 25 Wrz 2018 - 17:52

Lechia Dzierżoniów - Jagiellonia
Typ:powyżej 3,5 bramek
Kurs - 2,18
22bet

Lechia gra w 3 lidze grupie 3 czyli na 4 poziomie. Jak widać ich mecze obfitują w bramki - 4-1 w Gorzowie ze Stilonem, 3-1 u siebie z Foto Higieną, 1-4 z Pniówkiem, 1-6 w Bielsku Białej.
Jagiellonia oczywiście gra z reguły szybko i ofensywnie nawet w Ekstraklasie więc tym bardziej tu powinna mieć wiele okazji bramkowych.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Puchar Polski  - Page 3 Empty Re: Puchar Polski

Pisanie by MichW Wto 25 Wrz 2018 - 17:57

Kurczę. Miałem przeczucie że Chrobry może zrobić pogrom, ale ciężko było znaleźć wysokie handicapy. :/ 

Jak na razie faworyci pewnie przechodzą pomijając Lecha. Zobaczymy co teraz pokaże Legia. Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Puchar Polski  - Page 3 Empty Re: Puchar Polski

Pisanie by MichW Wto 25 Wrz 2018 - 18:11

Pazdan daje prowadzenie Legii na 1:0 po strzale głową. Z tego co mi się wydaje jest to premierowa bramka Michała w Legii. Very Happy

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Puchar Polski  - Page 3 Empty Re: Puchar Polski

Pisanie by MichW Wto 25 Wrz 2018 - 18:14

Nie minęły dwie minuty a Legia już prowadzi 2:0! Radovic dobrym strzałem podwyższa prowadzenie

EDIT: Jednak gol nie uznany. Radovic na spalonym. Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Puchar Polski  - Page 3 Empty Re: Puchar Polski

Pisanie by Kwas Wto 25 Wrz 2018 - 18:32

Lech w pełnym uposażeniu i ledwo z ŁKS'em Razz Powinniśmy za niedługo zobaczyć łodzian w ekstraklasie.
Kwas
Kwas

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 355
SpinyBety : 160

Powrót do góry Go down

Puchar Polski  - Page 3 Empty Re: Puchar Polski

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach